BAŞKENT AÇIK SATRANÇ TURNUVASI KAYIT FORMU
TC Kimlik No Giriniz

Önemli Uyarılar:

1. Sporcunun vizesinin geçerli olması gerekmektedir. Bilgiler lisans bilgi sisteminden kontrol edilecektir.
2. Kayıt işleminin gerçekleşmesi için öncelikle katılım ücretinin ödenmesi gerekmektedir.
Eğer ödeme yapmadıysanız, Online Ödeme Sayfasından TC Kimlik No belirterek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Banka havalesi ile yatıranlar TC Kimlik ve Dekont no ile beraber baskentopen@gmail.com adresine email ile bildirdikten sonra kayıtlarını gerçekleştirebilirler.
Toplam Kayıt: 137

ADISOYADIKATEGORIUKDELOİL
 TUNAHAN YILDIZ B KATEGORİSİ 1566 1272 ARTVİN
 YUSUF ÇAPAR 10 YAŞ ALTI 1139  MERSİN
 ÇINAR DURMUŞ 8 YAŞ ALTI 1144  ARTVİN
 AHMET GÜNEŞ B KATEGORİSİ 1524  İSTANBUL
 ERDEM AVCI 8 YAŞ ALTI 1198  HATAY
 ELİF ZEREN YILDIZ 10 YAŞ ALTI 1414 1204 HATAY
 RENGİN BEREKETOĞLU 10 YAŞ ALTI 1265  HATAY
 NADİYE BEREKETOĞLU 10 YAŞ ALTI 1366  HATAY
 ALİ EREN HASIRCI 8 YAŞ ALTI 1012  HATAY
 ÖZGÜR DENİZ HASIRCI 10 YAŞ ALTI 1533 1184 HATAY
 NAİL ODABAŞI B KATEGORİSİ 1586 1467 İSTANBUL
 EMİR EFE BİROL B KATEGORİSİ 1610 1455 ANTALYA
 ALİREZA BAHARİ RAD A KATEGORİSİ  2019 İRAN
 GM AMİRREZA POURRAMEZANALİ A KATEGORİSİ  2512 İRAN
 KAYRA TAMER 10 YAŞ ALTI 1381  TRABZON
 ALKIM EGE BİROL 8 YAŞ ALTI 1338 1025 ANTALYA
 GM VADİM MALAKHATKO A KATEGORİSİ  2487 BELÇİKA
 METE ÖZKAN B KATEGORİSİ 1207  IZMIR
 DEVIN KAHRAMAN DÜZGÜN B KATEGORİSİ 1304  ANTALYA
 MUHAMMED RAŞİT TEKİN B KATEGORİSİ 1368 1225 ELAZIĞ
 IREM EZRA ÖZ B KATEGORİSİ 1663 1511 ADIYAMAN
 YUSUF EREN KAVRI B KATEGORİSİ 1477 1328 SAMSUN
 ATIL YÜCESOY A KATEGORİSİ 1772 1730 ANTALYA
 ALİ ONUR YALÇINKAYA 10 YAŞ ALTI 0  ANKARA
 BERAT ÖZBAĞ B KATEGORİSİ 1619 1607 ANKARA
 HÜR YASİN A KATEGORİSİ 2121 2083 İSTANBUL
 ARDA BEŞE 10 YAŞ ALTI 1261 1011 ADANA
 NEHİR TOKAT B KATEGORİSİ 1698 1547 DENİZLİ
 AHMET MAHİR DEMİRELLİ B KATEGORİSİ 1680 1556 BALIKESİR
 VELİ OYMANLI B KATEGORİSİ 1537 1485 ESKİŞEHİR
 ECE DEMİR 8 YAŞ ALTI 1070  ISPARTA
 YAKUP ERYİĞİT A KATEGORİSİ 2085 2044 ISPARTA
 FERİDE DİRİCAN B KATEGORİSİ 1446  ANTALYA
 ARDA ARUSOĞLU 10 YAŞ ALTI 1342 1141 ADANA
 TURAL ZEYNALOV A KATEGORİSİ  1678 AZERBAYCAN
 GM URFAN SEYDİMALİYEV A KATEGORİSİ  2366 AZERBAYCAN
 ÖMER YİĞİT YAMAN 10 YAŞ ALTI 1498 1243 ISPARTA
 BORA ÇALIM B KATEGORİSİ 1435 1244 ANKARA
 CAN ŞİMŞEK 8 YAŞ ALTI 1339  ANTALYA
 EKİN DENİZ TOPRAK 8 YAŞ ALTI 1262  SİVAS
 GÜL YAREN DEMİRYÜREK 14 YAŞ ALTI 1291 1072 ADANA
 HAKAN HASANOĞLU B KATEGORİSİ 1515 1326 ADANA
 NAZİRE YAĞMUR ÖNEL 14 YAŞ ALTI 1356  ISPARTA
 CEM SABAHİ A KATEGORİSİ 1745 1630 ADANA
 YUNUS ATAŞ A KATEGORİSİ 1818  ANTALYA
 KAAN ÜNÜVAR 8 YAŞ ALTI 1161  İSTANBUL
 DENİZ DEFNE SARI 10 YAŞ ALTI 1077  ANKARA
 İSMAİL KAYRA BARDAK B KATEGORİSİ 1507 1372 ISPARTA
 EGE ARKAN 8 YAŞ ALTI 1127  MERSİN
 CEYLİN DENİZ KARABACAK B KATEGORİSİ 1371  ANKARA
 AZRA ÇANKAYA 10 YAŞ ALTI 1352 1465 ISPARTA
 HÜSEYİN BAKIMLI 8 YAŞ ALTI 1300  HATAY
 MEHMET BERAT YILMAZ 10 YAŞ ALTI 1495 1161 AKSARAY
 BATUHAN TORAMAN B KATEGORİSİ 1273  ANKARA
 UĞUR ULAŞ GÜRBÜZ 10 YAŞ ALTI 1000  ANKARA
 ZEYNEP KARAHAN B KATEGORİSİ 1207 1066 KAYSERİ
 SELCAN AYBERK AYDOĞDU B KATEGORİSİ 1645 1565 BURSA
 BEREN ÜNAL B KATEGORİSİ 1414 1201 ISPARTA
 BUSE NAZ KOÇYİĞİT A KATEGORİSİ 1773 1708 KARAMAN
 TOLGA AKIN B KATEGORİSİ 1496 1546 KONYA
 ELVİN GÜLER 8 YAŞ ALTI 1039  KOCAELİ
 ALİ EMRE GÜLER 10 YAŞ ALTI 1080  KOCAELİ
 BORA ORHON 10 YAŞ ALTI 1170  ANKARA
 SAMET HARUN ÖZSAÇ A KATEGORİSİ 1730 1630 ISPARTA
 YUSUF ÖMÜR A KATEGORİSİ 1770  ESKİŞEHİR
 ARDA ŞAHİN 14 YAŞ ALTI 1319  SAMSUN
 ALİ ATAKAN MERCİMEK 14 YAŞ ALTI 1290  ADANA
 BURAK MERCİMEK 14 YAŞ ALTI 1281  ADANA
 SILA KAYA 10 YAŞ ALTI 1009  KAYSERİ
 RUHİ KAYA B KATEGORİSİ 1413 1273 KAYSERİ
 MERİÇ YANIK 10 YAŞ ALTI 1375  AKSARAY
 BURHAN YANIK B KATEGORİSİ 1379  AKSARAY
 CAN ŞAR B KATEGORİSİ 1688 1603 İSTANBUL
 DOĞA DOĞANOĞLU 10 YAŞ ALTI 1403 1166 MERSİN
 YAVUZ SELİM DOĞAN 8 YAŞ ALTI 1018  ANKARA
 BERRA DEMİRCİOĞLU 8 YAŞ ALTI 1004  ANKARA
 GM ANDREY ZHİGALKO A KATEGORİSİ  2566 BELARUS
 FM SAHRİYAR RAHMANOV A KATEGORİSİ  2353 AZERBAYCAN
 İLHAN ÖZTÜRK B KATEGORİSİ 1056  SAMSUN
 MERT ÖZTÜRK B KATEGORİSİ 1447  SAMSUN
 BERKE BEKİR YORULMAZ 10 YAŞ ALTI 0  ANKARA
 EDİBE EYLÜL ÇENGEL B KATEGORİSİ 1485 1259 KARAMAN/TÜRKİYE
 YİĞİTHAN FURKAN YILMAZ B KATEGORİSİ 1430  ÇANAKKALE/TÜRKİYE
 GM MIKHAIL ULYBIN A KATEGORİSİ  2499 RUSYA
 GM EVGENY GLEIZEROV A KATEGORİSİ  2526 RUSYA
 ÖMER ARDA KOYUNCU 8 YAŞ ALTI 1056  ANKARA
 GM ALEXANDAR EVDOKIMOV A KATEGORİSİ  2493 RUSYA
 ELNUR ALİYEV A KATEGORİSİ  2157 AZERBEYCAN
 İSA ÖZGÜR A KATEGORİSİ 1933 1904 MUĞLA
 IM DIMITAR MARHOLEV A KATEGORİSİ  2207 BULGARİSTAN
 GM VUGAR RASULOV A KATEGORİSİ  2506 AZERBAYCAN
 GAZEL BOZOĞLU 10 YAŞ ALTI 1283  MUĞLA
 GM MILAN DRASKO A KATEGORİSİ  2446 KARADAĞ
 UTKU AKARSLAN 8 YAŞ ALTI 1058  ADANA
 EFDAL GÜLBAHAR B KATEGORİSİ 1402 1146 KAHRAMANMARAŞ
 ÇINAR ELVEREN 10 YAŞ ALTI 1420  ANKARA
 RECEP KÖKSAL A KATEGORİSİ 1799 1736 SAMSUN
 ASIM ORHAN SÜER B KATEGORİSİ 1360 1191 ANKARA
 AZRA HOROZOĞLU 14 YAŞ ALTI 1392 1133 ADANA
 EFE ERGANİ A KATEGORİSİ 1818 1761 ANKARA
 TİBET CERAN 8 YAŞ ALTI 1194  KONYA
 DENİZ CERAN 10 YAŞ ALTI 1164  KONYA
 KUTAY ALTUĞ CEYLAN 8 YAŞ ALTI 0 0 ANKARA
 FATİH BEREN CEYLAN 10 YAŞ ALTI 1000 0 ANKARA
 GM KIVANÇ HAZNEDAROĞLU A KATEGORİSİ  2510 MANISA
 MELİH GÜPLÜCE 8 YAŞ ALTI 1233  ANKARA
 İLTER TOPBAŞ B KATEGORİSİ 1432 1275 AFYONKARAHİSAR
 TARKAN İLDENİZ B KATEGORİSİ 1100  ANKARA
 DENİZ İLDENİZ 14 YAŞ ALTI 0  ANKARA
 EMRE ÖZTÜRK A KATEGORİSİ 1730 1679 ANKARA
 RECEP IŞIK A KATEGORİSİ 1988 1896 MARDİN
 SELAHATTİN GÜNEŞ B KATEGORİSİ 1411 1310 SAMSUN
 DEMİR ARAL 8 YAŞ ALTI 1133  ANKARA
 TUNÇ DİKMEN 8 YAŞ ALTI 0  KOCAELİ
 MUHARREM GENÇ 8 YAŞ ALTI 1034  MERSİN
 MERT GENÇ B KATEGORİSİ 1290 1199 MERSİN
 NURDEREN ARNAS 8 YAŞ ALTI 0  ADANA
 ENES BUĞRA ARNAS A KATEGORİSİ 1756 1622 ADANA
 ÖMER FARUK CİVCER B KATEGORİSİ 1456 1278 ANKARA
 METE ÖZDER 10 YAŞ ALTI 1273  İSTANBUL
 AYAZ BÜYÜKTERZİ 8 YAŞ ALTI 1283  KONYA
 DEFNE ŞENKAL 8 YAŞ ALTI 1214  ADANA
 ABDULLAH BATURALP ŞAHİN B KATEGORİSİ 1358 1145 ÇANAKKALE
 ALİ CAN SABAHİ A KATEGORİSİ 1969 1856 ADANA
 MERT TOPRAK 8 YAŞ ALTI 1078  ADANA
 FIRATCAN YELİN 10 YAŞ ALTI 1114  ADANA
 EMRE DORUK KÖSE 8 YAŞ ALTI 0  TEKİRDAĞ
 MEHMET CANAY ÇENELİ B KATEGORİSİ 1219  KONYA
 ÇAĞAN ARHAN HOTMAN 8 YAŞ ALTI 1109  ANKARA
 ARDA MERT ÜREL 14 YAŞ ALTI 1172  İSTANBUL
 YAĞIZ ERTEK 10 YAŞ ALTI 1029  ANKARA
 ALİNDA ERTEK 14 YAŞ ALTI 1022  ESKİŞEHİR
 ADEM DORUK ARSLAN 8 YAŞ ALTI 0  İSTANBUL
 ELİF ECRİN MİRAZLI B KATEGORİSİ 1333 1256 İZMİR
 KERİM ERDAL PARLAKBİLEK 10 YAŞ ALTI 1401 1074 İSTANBUL
 YAĞIZ EFE DENİZ 8 YAŞ ALTI 1103  TEKİRDAĞ
 MEHMET AZİZ ATEŞ A KATEGORİSİ 1744  BURDUR