BAŞKENT AÇIK SATRANÇ TURNUVASI KAYIT FORMU

Kayıtlarımız sona ermiştir.
Toplam Kayıt: 797

ADISOYADIKATEGORIUKDELOİL
 ÖZGÜR CAN KAYGISIZ A KATEGORİSİ 1851 1838 YALOVA
 ADNAN DOĞAN YAYLALI A KATEGORİSİ 1988 1935 ANTALYA
 MAHİR METE KUL A KATEGORİSİ 1743  ÇORUM
 MUKHAMMAD ISAKOV B KATEGORİSİ 1547 1465 ISPARTA
 KUZEY GÜLERYÜZ 8 YAŞ ALTI 1517  İZMİR
 YUSUF SİNANOĞLU B KATEGORİSİ 1497  MANİSA
 SERDAR MURAT YILDIZ 10 YAŞ ALTI 1099  ANKARA
 OSMAN CEYLAN 10 YAŞ ALTI 1271  DENİZLİ
 KUTLU ÇAĞATAY KILINÇ 10 YAŞ ALTI 1271  ANKARA
 GİRAY KAAN DURUKAN B KATEGORİSİ 1668 1447 SİVAS
 HASAN HÜSEYİN UÇAROĞLU B KATEGORİSİ 0  MERSİN
 KEMAL KAYAŞLI B KATEGORİSİ 0  ANKARA
 YİĞİT YILMAZ 10 YAŞ ALTI 1508 1242 MERSİN
 GÖKAY EVREN ALPMAN A KATEGORİSİ 1709 1601 MALATYA
 ÖZGÜR CAN ÖÇAL B KATEGORİSİ 1475 1338 İSTANBUL
 YUSUF PORTAKALCI A KATEGORİSİ 1776  İSTANBUL
 TAMER ALİYEV B KATEGORİSİ 1657 1403 YALOVA
 ALİM BARANLIOĞLU B KATEGORİSİ 1216  ÇORUM
 UFUK YAPRAK B KATEGORİSİ 1501 6388 ANKARA
 ŞAMİL ALİYEV A KATEGORİSİ 1771 1651 YALOVA
 ŞAFAK YAPRAK B KATEGORİSİ 1453 1351 ANKARA
 BARAN BAYCU B KATEGORİSİ 1578  ANKARA
 CENGİZ CAN ACAR A KATEGORİSİ 1778 1676 ESKİŞEHİR
 TUNAHAN YANIK 14 YAŞ ALTI 1569  ANTALYA
 MUHARREM KEMAOĞLU B KATEGORİSİ 1633 1568 ANKARA
 AHMET BOLAT A KATEGORİSİ 2230 2178 ANKARA
 HASAN ÖZALBAN A KATEGORİSİ 1728  SAMSUN
 CAN ALP CANSUN A KATEGORİSİ 2036 1959 BURSA
 MEHMET ALTINOK B KATEGORİSİ 1462  ANKARA
 HAKAN OĞUZCAN ERKAM B KATEGORİSİ 1546  İSTANBUL
 ALPEREN ALTUNBAŞ 14 YAŞ ALTI 1317  ANKARA
 EMİRHAN ALTUNBAŞ 14 YAŞ ALTI 1405  ANKARA
 UYGAR ÇAĞRI ADAL 14 YAŞ ALTI 1319  HATAY
 İLKE ADAL 10 YAŞ ALTI 1264  HATAY
 METEHAN KARTOP 14 YAŞ ALTI 1166  ANKARA
 MUHAMMET TATAR B KATEGORİSİ 1263 1370 ANKARA
 AHMET KAVACIK A KATEGORİSİ 1894 1846 İSTANBUL
 MERT ÖZATEŞ A KATEGORİSİ 1902 1819 İZMİR
 AHMET KOÇ B KATEGORİSİ 1359 1359 MERSİN
 ARDA ASLAN 14 YAŞ ALTI 1107  ANKARA
 DOĞACAN DORUM B KATEGORİSİ 1655 1428 ESKİŞEHİR
 HACI BAYRAM ÇAĞLAR A KATEGORİSİ 1790  ANKARA
 BİLGE AVCI 14 YAŞ ALTI 1185  HATAY
 AYÇA KURNAZ 14 YAŞ ALTI 1247  ANKARA
 DEVRAN DAĞHAN A KATEGORİSİ 2035 2014 KARAMAN
 AZRA KURNAZ 10 YAŞ ALTI 1286  ANKARA
 ONUR UYGUR A KATEGORİSİ 1959 1918 ANKARA
 RÜZGAR AĞIRGÖL 8 YAŞ ALTI 1103  ANKARA
 ZÜLFİKAR YAHYA AÇIKGÖZ B KATEGORİSİ 0  ANKARA
 BEREN VURAL 8 YAŞ ALTI 1095  KOCAELİ
 HÜSEYİN GENÇER B KATEGORİSİ 0  ANKARA
 ÖMER SİNAY 10 YAŞ ALTI 1094  ANKARA
 AHMET SİNAY B KATEGORİSİ 1533 1362 ANKARA
 FAHRİ TAHİROĞLU B KATEGORİSİ 1403  ANKARA
 ÖMER BERKER DÖNMEZ 14 YAŞ ALTI 1261  ANKARA
 TUĞRA BİRBİLEN 8 YAŞ ALTI 1144  GAZİANTEP
 İREM BEŞE B KATEGORİSİ 1675  GAZİANTEP
 AHMET SELİM UYGUN 8 YAŞ ALTI 1224  GAZİANTEP
 TİMUR TAHİROĞLU B KATEGORİSİ 1379  ANKARA
 EMİRHAN KOCA B KATEGORİSİ 1618 1566 İSTANBUL
 SARP KUANT AKYÜREK 10 YAŞ ALTI 1255  İSTANBUL
 TAHSİN KARTAL B KATEGORİSİ 1191 1040 ANTALYA
 (FM)VOLKAN SEVGİ A KATEGORİSİ 2212 2192 MERSİN
 ALP AYDIN 8 YAŞ ALTI 1268  ANKARA
 ŞÜKRÜ ŞERAN B KATEGORİSİ 0  ANKARA
 YAVUZ SELİM KILINÇ B KATEGORİSİ 1328  MANİSA
 HAZAR YETİM 14 YAŞ ALTI 1347 1095 ANKARA
 EKİN TAŞ B KATEGORİSİ 1286  ANKARA
 ÖZGÜN KANARLIOĞLU B KATEGORİSİ 0  ANKARA
 GÖKDENİZ CİMİN B KATEGORİSİ 1579 1412 BALIKESİR
 BERKE BUYURGAN B KATEGORİSİ 0  ANKARA
 BORA BUYURGAN B KATEGORİSİ 1128  ANKARA
 SERKAN KONEZ B KATEGORİSİ 1664 1587 BURSA
 ELİF KİRAZ 10 YAŞ ALTI 1295 1266 ADANA
 ATABERK EREN A KATEGORİSİ 2076 2042 İSTANBUL
 TAYGUN KARACA B KATEGORİSİ 1581 1277 ANKARA
 TANJU KIZILKUŞ B KATEGORİSİ 1625  ANKARA
 ARDA GENÇ B KATEGORİSİ 1660 1552 ANKARA
 AHMETHAN TAHSİN ERTURAN B KATEGORİSİ 1487 1290 ISPARTA
 CAN MİRAL B KATEGORİSİ 1474  ANKARA
 MADİNA ABBASZADE 10 YAŞ ALTI   AZERBAYCAN
 GM FARİD ABBASOV A KATEGORİSİ  2533 AZERBAYCAN
 KAAN ÖZCAN B KATEGORİSİ 1698 1646 İSTANBUL
 ARDA KADİR VATANSEVER B KATEGORİSİ 1486 1221 KOCAELİ
 MUSTAFA BAZ B KATEGORİSİ 1247  ANKARA
 ERDEM ÇETİNKAYA 14 YAŞ ALTI 0  HATAY
 ONUR ÇETİNKAYA B KATEGORİSİ 1560  HATAY
 EGE DANACI A KATEGORİSİ 1796 1657 İZMİR
 HALİL LEVENT UÇAN B KATEGORİSİ 1264 1253 ANKARA
 MEHMET FATİH KOSDAK B KATEGORİSİ 1069  ANKARA
 ULAÇ EFE SEVGİ 8 YAŞ ALTI 1022  DİYARBAKIR
 MUHAMMED EFE ÖZKILIÇ 14 YAŞ ALTI 1171  DİYARBAKIR
 ANIL KARAHAN A KATEGORİSİ 1855 1743 DENİZLİ
 MUHAMMED DORUK ÖZKILIÇ 8 YAŞ ALTI 1000  DİYARBAKIR
 HASAN YILDIRIM 14 YAŞ ALTI 1375 1113 SAKARYA
 AKİF YILDIRIM B KATEGORİSİ 0 0 SAKARYA
 CENGİZKAAN KAYPAK B KATEGORİSİ 1524 1246 DÜZCE
 KADİR GÖKBERK YAPICI A KATEGORİSİ 1875 1781 ANKARA
 DANİYEL HEPSAĞ B KATEGORİSİ 1292  ADANA
 HÜSEYİN YİĞİT ÇAKAN B KATEGORİSİ 1114  ANKARA
 YUSUF SÖNMEZ B KATEGORİSİ 1406  ANKARA
 BERFİN TOPAL B KATEGORİSİ 1294  ANKARA
 ORHAN NURLU B KATEGORİSİ 1292  KAYSERİ
 ERDEM KILIÇARSLAN B KATEGORİSİ 1475  ANKARA
 HASAN YILMAZ B KATEGORİSİ 1532  KAYSERİ
 BİROL ALTIN B KATEGORİSİ 0 0 ANKARA
 OSMAN BERAT ÖZDEMİR B KATEGORİSİ 1214  ANKARA
 YUNUS EMRE MERT B KATEGORİSİ 1417 1312 ESKİŞEHİR
 FİDEL SUBAŞI B KATEGORİSİ 1558 1568 HATAY
 EMİRHAN ÇELİK 14 YAŞ ALTI 1465 1329 ANKARA
 CELALETTİN ERDOĞAN B KATEGORİSİ 1511 1455 ZONGULDAK
 BARIŞ ERTÜRK B KATEGORİSİ 1604  GAZİANTEP
 (CM)GÖKTAN YILMAZ A KATEGORİSİ 2152 2172 ANKARA
 RAFET ÜREGEN B KATEGORİSİ 1657  ANTALYA
 ILGIN KAYA B KATEGORİSİ 1562 1389 ÇORUM
 ALİ RASTBOD A KATEGORİSİ  2323 İRAN
 ARYA OMİDİ A KATEGORİSİ  2415 İRAN
 MEHMET SUZAN B KATEGORİSİ 1626 1534 ANKARA
 YUSUF KÜRÜZ A KATEGORİSİ 1986 1886 MALATYA
 UMUT KOLSUZ B KATEGORİSİ 1623 1563 ANKARA
 ACAR AKTOSUN B KATEGORİSİ 1637 1584 BALIKESİR
 UTKU YENEN B KATEGORİSİ 1449 1348 BURSA
 ERAY PEHLİVANOĞLU 8 YAŞ ALTI 1324  ANKARA
 UMUT ENLİ 10 YAŞ ALTI 0  ANKARA
 NEHİR UYSAL 10 YAŞ ALTI 1381 1381 KARAMAN
 SEDAT SABRİ SEVERCAN A KATEGORİSİ 1969 1915 ANKARA
 GM DAVIT BENİDZE A KATEGORİSİ  2525 GÜRCİSTAN
 OĞUZ KAAN GÜVEN A KATEGORİSİ 1969 1817 KARAMAN
 ADA YILDIRIM B KATEGORİSİ 1335 1132 BURSA
 ASIM TURAN A KATEGORİSİ 1997 1998 İSTANBUL
 EMİRHAN ÖZTÜRK B KATEGORİSİ 1077  ANKARA
 HAKAN YAZAR B KATEGORİSİ 1691 1551 ANKARA
 (WCM) SUDE HEREKLİOĞLU A KATEGORİSİ 1795  İSTANBUL
 TALHA GÜNEŞ TÜRK B KATEGORİSİ 1538 1389 BURSA
 ECE VANLIOĞLU B KATEGORİSİ 1315 1134 BURSA
 ENGİN TOPAK A KATEGORİSİ 2260 2192 ANKARA
 BERKE GÜNCAN A KATEGORİSİ 2057 1999 DENİZLİ
 UMUT ERDEM GÜNDÜZ A KATEGORİSİ 2162 2107 İZMİR
 EMRE ATASEVEN B KATEGORİSİ 1518  ANKARA
 ÇAĞATAY AYDOĞDU A KATEGORİSİ 1833 1771 İSTANBUL
 HASAN MELİH ÖLMEZ B KATEGORİSİ 1358  ANKARA
 ABDURRAHMAN ERGUN 8 YAŞ ALTI 1237  ANKARA
 MEHMET ERGUN 10 YAŞ ALTI 1297  AKSARAY
 IM CEMİL CAN ALİ MARANDİ A KATEGORİSİ 2418 2496 ANKARA
 TUNA YASİN TAŞTAN B KATEGORİSİ 1645 1559 KONYA
 TAHSİN YURDAMLI B KATEGORİSİ 1485  MALATYA
 SELİM DEMİRELLİ 10 YAŞ ALTI 1034  BALIKESİR
 EFE CANGÜL 10 YAŞ ALTI 0  ANKARA
 ARAS TEK 10 YAŞ ALTI 1144  ANKARA
 CENK BAHADIR KAYMAK B KATEGORİSİ  1574 İSTANBUL
 ADEM DADAŞ B KATEGORİSİ 1486  GAZİANTEP
 TUFAN CAN UZUNER A KATEGORİSİ 2054 1998 ANKARA
 ALYA CAN 8 YAŞ ALTI 0  ANKARA
 NİSAN CAN 10 YAŞ ALTI 0  ANKARA
 DEMİR ÇOLAK B KATEGORİSİ 1491 1327 İSTANBUL
 LEVENT ÇOLAK B KATEGORİSİ 1352  İSTANBUL
 METİN ALPER A KATEGORİSİ 2057 1970 KARAMAN
 MEHMET ALAÇ B KATEGORİSİ 1613  ANKARA
 MERVE ÖZSOY B KATEGORİSİ 1498 1333 BALIKESİR
 NEHİR ŞEN 10 YAŞ ALTI 1308 1030 ANTALYA
 ETKA KARABULUT 8 YAŞ ALTI 1196  ANKARA
 SHAHIN HAJIYEV A KATEGORİSİ 2069 2077 KAHRAMANMARAŞ
 BARAN KILIÇ 14 YAŞ ALTI 1339 1113 ANKARA
 NİYAZİ BEKİRHAN ALAOĞLU A KATEGORİSİ 1853 1685 BOLU
 SABRİ YİĞİT UĞURLU 10 YAŞ ALTI 1374  KARAMAN
 SALİH UÇUCU B KATEGORİSİ 1693 1632 KAHRAMANMARAŞ
 ONURHAN DURMUŞ B KATEGORİSİ 0  ANKARA
 ALPER BAHÇEKAPILI B KATEGORİSİ 1130 0 ANKARA
 VOLKAN YILMAZ B KATEGORİSİ 1505 1484 TRABZON
 DAMLA ÖZSOY B KATEGORİSİ 1514  İZMİR
 CEREN ZEHRA ERTÜRK 14 YAŞ ALTI 1097 0 ANKARA
 ONUR KAYA A KATEGORİSİ 1754  GAZİANTEP
 EROL MUTİ B KATEGORİSİ 1463 1356 ANKARA
 NİHAT KEREM AYDIN B KATEGORİSİ 1410 1233 BURSA
 AZİZCAN ÖZÇELİK B KATEGORİSİ 1647 1607 ANKARA
 EMRE SARI A KATEGORİSİ 1760 1707 ANKARA
 YAĞIZ YILDIZ B KATEGORİSİ 1635 1351 İZMİR
 ÇAĞLAR ŞAHER B KATEGORİSİ 1551 1466 ANKARA
 ARDA ARPACI B KATEGORİSİ 1412 1297 ANKARA
 FURKAN TETİK 14 YAŞ ALTI 1224 1096 KIRIKKALE
 ÇAĞRI ÖKMEN B KATEGORİSİ 1422 1272 KIRIKKALE
 MUHAMMED ALİ ÖZNUR B KATEGORİSİ 1587 1386 KIRIKKALE
 SALİH ÇAĞRI ÇEVİK B KATEGORİSİ 1401  KIRIKKALE
 RIZA MUTAF A KATEGORİSİ 1342 1264 BURSA
 ERKAN TÜRKMEN B KATEGORİSİ 1558  ANKARA
 ATABERK TÜRKMEN A KATEGORİSİ 1713  ANKARA
 NAZLI NUR TOPCU B KATEGORİSİ 0  ANKARA
 UMUT BUĞRA ÖZMEN B KATEGORİSİ 1311 1197 ANKARA
 İNANÇ DEMİREZ B KATEGORİSİ 1699  ANKARA
 SARPER EKİN BOZDOĞAN B KATEGORİSİ 1620  ANKARA
 GÖKTÜRK KAĞAN KILIÇ A KATEGORİSİ 1890 1873 BURSA
 HATEM BUĞDAYCI B KATEGORİSİ 1512 1383 KONYA
 YİGİT BORA ALTUNDAŞAR B KATEGORİSİ 1501  İZMİR
 MEHMET ALİ UCAR 14 YAŞ ALTI 1227  KASTAMONU
 ERAY İNCE B KATEGORİSİ 1382  ANTALYA
 AHMET UÇAR B KATEGORİSİ 1597  KASTAMONU
 FM ORKHAN EMİNOV A KATEGORİSİ 2309 2290 TÜRKİYE
 IM MERT YILMAZYERLİ A KATEGORİSİ 2477 2459 MANİSA
 MUSTAFA YİĞİT ERKE B KATEGORİSİ 1696 1694 ÇANAKKALE
 SELMAN SALMANLI B KATEGORİSİ 1311 1282 İSTANBUL
 UMUT SALMANLI B KATEGORİSİ 1378 1360 İSTANBUL
 YANKI KARA A KATEGORİSİ 1991 1946 İZMİR
 İBRAHİM HALİL YILDIRIM A KATEGORİSİ 1744  ANKARA
 MUSTAFA KAVUKCU A KATEGORİSİ 1794 1652 DENİZLİ
 AHMET EFEKAN ALAZ A KATEGORİSİ 2066 2015 İZMİR
 MEHMET MELİH ÇIRAK 8 YAŞ ALTI 1041  ANKARA
 MEHMET EDİZ ÇIRAK 10 YAŞ ALTI 1221  ANKARA
 DEFNE ÇETİN B KATEGORİSİ 1503 1277 MANİSA
 BURAK ÖZKALE 14 YAŞ ALTI 1469  ADANA
 HASAN İBİK B KATEGORİSİ 1468 1382 ANKARA
 İNAN SOYDAN B KATEGORİSİ 1678 1573 İSTANBUL
 DORUK GAZİBEY 8 YAŞ ALTI 1088 0 İZMİR
 ALP GAZİBEY B KATEGORİSİ 1644 1458 İZMİR
 FATİH HOKKA B KATEGORİSİ 1684 1642 İSTANBUL
 SAMİ EREN ÖZÇELİK 8 YAŞ ALTI 1100  ANKARA
 AHMET KAĞAN ÖZÇELİK 10 YAŞ ALTI 1064  ANKARA
 BARIŞ KARABAŞ B KATEGORİSİ 1699  ERZURUM
 HAKKI BERAT DALGAR A KATEGORİSİ 2132 2171 KARAMAN
 GÜLCE PULAT B KATEGORİSİ 1447  ANKARA
 ALAETTİN ÇİFÇİ B KATEGORİSİ 1432  ANKARA
 BULUT EVRİM ALUÇ A KATEGORİSİ 1748 1669 KARAMAN
 SELİM ALUÇ B KATEGORİSİ 1416 1386 ANKARA
 UKTENUR ÇATAL A KATEGORİSİ 1766 1654 GİRESUN
 UTKU CENGİZ ACAR A KATEGORİSİ 1982 1863 GİRESUN
 SELAMİ GÖZÜBÜYÜKOĞLU A KATEGORİSİ 1942 1847 ARTVİN
 SEHA ÇALIŞKAN A KATEGORİSİ 1805 1714 EDİRNE
 EMRE ÖZAKPINAR 14 YAŞ ALTI 1600 1371 İSTANBUL
 ARDA UZGUR A KATEGORİSİ 1802 1410 MUĞLA
 MEHMET CESUR B KATEGORİSİ 1152  ANKARA
 BAŞAK CESUR B KATEGORİSİ 1413 1182 ANKARA
 EMİR GÜNEY 10 YAŞ ALTI 1046  ANKARA
 ÇAĞAN YILMAZ 8 YAŞ ALTI 0  ISPARTA
 EMİRCAN YILMAZ 14 YAŞ ALTI 1105  ISPARTA
 YİĞİT KİRAZ A KATEGORİSİ 1767 1610 DENİZLİ
 HAFİZE DEMİRTAŞ A KATEGORİSİ 1762 1648 DENİZLİ
 SÜLEYMAN UYMAZ 14 YAŞ ALTI 1416 1166 ISPARTA
 ŞEVKİ BATUHAN YAVUZ A KATEGORİSİ 1724 1554 BOLU
 (CM)EFE METEHAN YAVUZ A KATEGORİSİ 1834 1707 BOLU
 EZGİ AKTİ B KATEGORİSİ 1697 1519 MANİSA
 MUHAMMED SİNAN GÖNÜLLÜ A KATEGORİSİ 1853  KARAMAN
 SİNA ÖZGÜR B KATEGORİSİ 1588  İSTANBUL
 ENGİN AVCI B KATEGORİSİ 1447 1261 ANKARA
 YİĞİT AKKAYA 8 YAŞ ALTI 1352  YALOVA
 ÇAĞAN SARIGÜZEL 8 YAŞ ALTI 0  ANKARA
 MUSTAFA GÜNAY B KATEGORİSİ 1564  ANKARA
 ENGİN KATİPOĞLU B KATEGORİSİ 1653 1569 ANKARA
 EDİZ GÜNEŞ 8 YAŞ ALTI 1259  İSTANBUL
 MUSTAFA ULUSOY B KATEGORİSİ 1603 1633 İZMİR
 EVREN GÖKSU SEZER B KATEGORİSİ 1662 1631 ÇORUM
 EKİN MENKEN A KATEGORİSİ 1702 1573 KARAMAN
 ZEKİ BERKE ÇAPUTÇUOĞLU A KATEGORİSİ 1785 1704 ANKARA
 HAYATİ TOKSAN B KATEGORİSİ 1628 1524 ORDU
 UTKU DENİZ DEMİR A KATEGORİSİ 1813 1680 ESKİŞEHİR
 ONUR SAYGIN GÖÇER B KATEGORİSİ 1698 1516 KAHRAMANMARAŞ
 ARDA BAYCU B KATEGORİSİ 1309 1137 ANKARA
 SAFİYE ÖYKÜ İNCE A KATEGORİSİ 1820 1768 ANKARA
 SİDA SAİM A KATEGORİSİ 1771 1634 MERSİN
 ARDA YUSUF YALÇIN 8 YAŞ ALTI 1257  YALOVA
 HUSEYN ALİYEV B KATEGORİSİ   AZERBAYCAN
 VUSAL MAMMMEDOV B KATEGORİSİ  1684 AZERBAYCAN
 FM DOĞA BORAN ŞAHİN A KATEGORİSİ 2099 2072 BİTLİS
 GİRAY IŞIKVER B KATEGORİSİ 1468 1068 SİVAS
 GÖKSEL YILDIZAK A KATEGORİSİ 2044 1920 MERSİN
 GÜLSEREN KILIÇ B KATEGORİSİ 1559  ADANA
 AYKHAN SAFARLI B KATEGORİSİ 1669  ADANA
 UMUT AY 14 YAŞ ALTI 1183  ADANA
 BAHAR YEŞİL 14 YAŞ ALTI 0 0 ANKARA
 EMRE YILDIZ A KATEGORİSİ 2073  MANİSA
 HAKAN ÇELİK 14 YAŞ ALTI 1302 1103 TRABZON
 FURKAN ANIL SARİALİ B KATEGORİSİ 1454 1338 TRABZON
 ENGİN SARIALİ B KATEGORİSİ 1301 1340 TRABZON
 FATİH DEMİRBAŞ A KATEGORİSİ 1848 1782 TRABZON
 TALHA SEZGİN B KATEGORİSİ 1486 1196 TRABZON
 FATİH YİĞİT B KATEGORİSİ 1608 1394 TRABZON
 EREN MANAS 10 YAŞ ALTI 1379  DENİZLİ
 TAHA GÖKSU B KATEGORİSİ 1192 1004 ANKARA
 BEYZA GÖKSU B KATEGORİSİ 1268 1037 ANKARA
 UMUT YALANIZ B KATEGORİSİ 1390  ANKARA
 YUSUF TAHA ÖZKAN B KATEGORİSİ 1227  KAHRAMANMARAŞ
 ALİ HAYDAR ŞAHİN B KATEGORİSİ 1515  ANKARA
 BERK DEMİR 8 YAŞ ALTI 1436  KARAMAN
 EMİR DİNÇEL B KATEGORİSİ 1330 1032 İSTANBUL
 BEKİR SERKAN BAŞGÖNÜL A KATEGORİSİ 1865 1807 ANKARA
 UĞUR DOĞA YAZICI A KATEGORİSİ 2095 2144 ANKARA
 FAHRİ KALA B KATEGORİSİ 1077  ANKARA
 ENGİN CAN AŞIKOĞLU B KATEGORİSİ 1661 1346 KASTAMONU
 MUHAMMED TALHA GÜLER A KATEGORİSİ 1708 1596 DÜZCE
 ZÜLFİKAR BARAN YILMAZ 8 YAŞ ALTI 1268  ANKARA
 CİHAN ÇOLAK B KATEGORİSİ 1407 0 İSTANBUL
 OKAN ÖZSAKALLIOĞLU A KATEGORİSİ 2006 1925 BOLU
 AKIN ÖZSAKALLIOĞLU A KATEGORİSİ 1812 1692 BOLU
 ORHAN IŞIK B KATEGORİSİ 1107  MARDİN
 OĞUZHAN ÖZTÜRK B KATEGORİSİ 1560  ANKARA
 SELİM YİĞİT ZORBAZ 10 YAŞ ALTI 1448 1078 ANTALYA
 ABDULKADİR ÖZCAN B KATEGORİSİ 1190  MERSİN
 ÖZEL CAN YILMAZ B KATEGORİSİ 1649 1593 İSTANBUL
 HALİL İBRAHİM KURDAŞ A KATEGORİSİ 1871 1774 KAHRAMANMARAŞ
 MEHMET IŞIK B KATEGORİSİ 1419 1503 MARDİN
 ARİF NACAR B KATEGORİSİ 0  GAZİANTEP
 MUSTAFA BOĞAZ B KATEGORİSİ 1485 1409 İSTANBUL
 MUHAMMET BOĞAZ B KATEGORİSİ 1534 1424 İSTANBUL
 İSMET MERT AKDAĞ B KATEGORİSİ 1599 1469 ISPARTA
 BATUHAN AYYILDIZ 8 YAŞ ALTI 1110  ANKARA
 ASLI KIZILKUŞ B KATEGORİSİ 1259  ANKARA
 MUSTAFA ATTİLA SÖKÜ B KATEGORİSİ 1576 1501 ANKARA
 YAĞIZ GALLEVCİ A KATEGORİSİ 1792 1668 BURSA
 OĞUZ KAĞAN GÜRER 8 YAŞ ALTI 1388  SİVAS
 MEHMET ASAF AYDIN 14 YAŞ ALTI 1418  SİVAS
 MESUT KANDEMİR B KATEGORİSİ 1285  MARDİN
 MELİSA EYLÜL TATLICIOĞLU 8 YAŞ ALTI 1181  MANİSA
 ALI JALILZADA 8 YAŞ ALTI 1158  İSTANBUL
 OMER JALİLZADA B KATEGORİSİ 1602 1308 İSTANBUL
 MUHAMMED ENES AKYOL B KATEGORİSİ 1345  ERZURUM
 KADİR KUTAY ÖZCAN A KATEGORİSİ 1888 1891 ANKARA
 AHMET YAVUZ DEMİR B KATEGORİSİ 1630 1621 İSTANBUL
 ABDULLAH SÖZEN A KATEGORİSİ 1710  ANKARA
 AHMET KAAN ÖZÇELİK 14 YAŞ ALTI 1170  ANKARA
 UMUT CANDAŞ YILMAZ B KATEGORİSİ 1371  GAZİANTEP
 CELAL GÜLTEKİN B KATEGORİSİ 1667  ŞANLIURFA
 ÖMER MELİH SARIDAĞ A KATEGORİSİ 1756  BURSA
 YUSUF BARAN CEVİZCİ B KATEGORİSİ 1482 1327 ANKARA
 ERTUNÇ BAHADIR BARIK B KATEGORİSİ 1626 1538 AFYONKARAHİSAR
 MERT MERİÇLİ 10 YAŞ ALTI 1273  ADIYAMAN
 AKIN KIZILKUŞ A KATEGORİSİ 1963  ANKARA
 BERKAY DALOĞLU B KATEGORİSİ 1698 1659 ÇORUM
 DENİZ ERTAŞ A KATEGORİSİ 1837 1761 BURSA
 MÜCAHİT YENİL B KATEGORİSİ 1661 1606 KARAMAN
 ŞEHNAZ YUNUS 14 YAŞ ALTI 1365 1208 KARAMAN
 DELFİN YUNUS 14 YAŞ ALTI 1244 1030 MERSİN
 ABDURRAHMAN DÜZGÜN B KATEGORİSİ 1640  MARDİN
 FERİT YUSUFOĞLU B KATEGORİSİ 1580  MARDİN
 BARIŞ KARABOĞA B KATEGORİSİ 1546 1324 KARAMAN
 YİĞİT PEKTAŞ A KATEGORİSİ 2023 1934 ANTALYA
 ZEKAYİ ŞAHİN B KATEGORİSİ 1407 1141 MANİSA
 SELİM İLHAN B KATEGORİSİ 1443 1408 ANKARA
 GÖKTUĞ DÜNDAR B KATEGORİSİ 1431  ANKARA
 GİRAY DÜNDAR 10 YAŞ ALTI 1019  ANKARA
 ERTAN OYMANLI B KATEGORİSİ 0  ANKARA
 AHMET ALP DÜŞMEZ B KATEGORİSİ 1586 1353 İSTANBUL
 ŞÜKRAN MERTOĞLU B KATEGORİSİ 1412  KAHRAMANMARAŞ
 HÜSEYİN MERTOĞLU B KATEGORİSİ 1615  KAHRAMANMARAŞ
 ENES KAĞAN ÇAĞLAR 14 YAŞ ALTI 1401 1230 ANKARA
 VELİ KAYAN A KATEGORİSİ 1866 1799 ANKARA
 CAN AYKÖSE B KATEGORİSİ 1492 1303 ANKARA
 BERK ÖZCAN B KATEGORİSİ 1699 1521 KASTAMONU
 SÜHA ÖZEL B KATEGORİSİ 1381 1391 KOCAELİ
 HASAN YERLİ 8 YAŞ ALTI 1346  ANTALYA
 RAHMİ EFE ERSOY 8 YAŞ ALTI 1000  MERSİN
 OSMAN TALHA YURTOĞLU A KATEGORİSİ 1943 1872 ANKARA
 YİĞİT EMRE SUNA 8 YAŞ ALTI 1176 1066 MERSİN
 VELİ DENİZ SUNA B KATEGORİSİ 1465 1230 KARAMAN
 BURAK SARIOĞLU 14 YAŞ ALTI 1440  ANTALYA
 CAN BAŞER ŞAHİN B KATEGORİSİ 1535 1471 BURSA
 EFE KEREM UZUNOĞLU A KATEGORİSİ 2125 2060 DENİZLİ
 ABDULKADİR TÜRKMEN 14 YAŞ ALTI 1283 1143 ANKARA
 HALİL EMRE CADET B KATEGORİSİ 1496 1484 ANKARA
 İLHAN PALTACI B KATEGORİSİ 1271  HATAY
 TANIL PALTACI 10 YAŞ ALTI 1029  HATAY
 ONUR BERKE ALTIN B KATEGORİSİ 1324  ANKARA
 DEFNE RENGİN ÇETİN 10 YAŞ ALTI 1274  ANTALYA
 CEYLİN TİKVEŞLİ B KATEGORİSİ 1656 1422 DENİZLİ
 ÖZGÜR TAŞ 8 YAŞ ALTI 0  SAMSUN
 EREN ÇINAR ÇOBAN B KATEGORİSİ 1597 1490 ANKARA
 TUNA ÇOBAN 10 YAŞ ALTI 1229 1162 ANKARA
 ÇAĞLA DİNÇER B KATEGORİSİ 1416 1212 BURDUR
 (FM) EGE KÖKSAL A KATEGORİSİ 2356 2405 MERSİN
 YİĞİT TUNA ÇITAK 8 YAŞ ALTI 1035  MERSİN
 ÇAĞRI KARAİBRAHİMOĞLU 8 YAŞ ALTI 1220  ANKARA
 EYÜP TÜRKÜCÜ B KATEGORİSİ 1442 1313 ANKARA
 ABUZER İNCEKARA B KATEGORİSİ 1614 194 KONYA
 TUNCAY AYDIN B KATEGORİSİ 1610 1596 ANKARA
 RAMAZAN KAZIK B KATEGORİSİ 0  ANTALYA
 SHAMSADDIN HUSEYNOV A KATEGORİSİ  1732 AZERBEYCAN
 AZRA ÇANKAYA B KATEGORİSİ 1298 1379 İSPARTA
 ÜMİT SAĞLAM B KATEGORİSİ 1494 1507 İSTANBUL
 MUZAFFER KARADAĞ B KATEGORİSİ 1129  MUĞLA
 TAHA UMUT USLU 14 YAŞ ALTI 1293  ANKARA
 ARIL AYDOĞDU B KATEGORİSİ 1619  SAMSUN
 ALİ TÜTÜNCÜ B KATEGORİSİ 1663 1505 KARAMAN
 FATİH TALAT HATUNOĞLU B KATEGORİSİ 1118 1115 OSMANİYE
 MİR EFE ÇETİN B KATEGORİSİ 1265  ANTALYA
 SİNAN SEFİK 8 YAŞ ALTI 1386  İSTANBUL
 MEHMET ALİ YAŞAR 10 YAŞ ALTI 1189  SAMSUN
 NİLAY GÖNENÇ B KATEGORİSİ 0  ANKARA
 ELİF KAYA B KATEGORİSİ 1404 1126 MERSİN
 ECE SU KAYA 8 YAŞ ALTI 1210  MERSİN
 ANDREI YAROTSKI 8 YAŞ ALTI 1089  MERSİN
 ÇAĞATAY ALAGÖZ 8 YAŞ ALTI 0  ANKARA
 ALİ GÜZEL B KATEGORİSİ 1300 0 MERSİN
 İSMET DORUK GÖKLÜ 14 YAŞ ALTI 0  ANKARA
 MELTEM DİKMEN 10 YAŞ ALTI 1186 0 ANKARA
 METE ALP ARSLAN 14 YAŞ ALTI 1461 1161 İSTANBUL
 ELİF GÜNEŞ ŞENEL 10 YAŞ ALTI 0  ANKARA
 TOPRAK ŞENEL 14 YAŞ ALTI 1197  ANKARA
 NABİ ENİS AKIL B KATEGORİSİ 1658 1625 İSTANBUL
 BERİL YALÇIN 8 YAŞ ALTI 1329  ELAZIĞ
 İRFAN ŞAKA A KATEGORİSİ 1923 1854 SAMSUN
 ZEKİ DEMİR A KATEGORİSİ 1979 1875 ANTALYA
 RAMİL JAVADOV A KATEGORİSİ  2063 AZERBAYCAN
 DEFNE GÖÇER B KATEGORİSİ 1247  KAHRAMANMARAŞ
 SERKAN KOÇ A KATEGORİSİ 1768 1719 SAMSUN
 TOPRAK KARCI 14 YAŞ ALTI 1087  HATAY
 ABDULLAH ÖZBİLİCİ A KATEGORİSİ 1795  ADIYAMAN
 BAŞAK COŞGUN B KATEGORİSİ 1370 1166 ANKARA
 TUANA UMAY ÇITAK A KATEGORİSİ 1687 1630 ANKARA
 EYLÜL ÇELİK A KATEGORİSİ 1765 1681 İSTANBUL
 BATU ANGÜN A KATEGORİSİ 2073 2037 İSTANBUL
 ARDA ALTUN A KATEGORİSİ 1870 1866 MALATYA
 CAN BAYLAV A KATEGORİSİ 2021 2001 KARAMAN
 İREM EZRA ÖZ B KATEGORİSİ 1650 1546 ADIYAMAN
 DOĞA DUMANOĞLU B KATEGORİSİ 1132  ADANA
 ALİ EVREN DUMANOĞLU B KATEGORİSİ 1224  ADANA
 TEOMAN GÜNEY ERSÖZ B KATEGORİSİ 1401 1115 ANKARA
 SERHAN VAHİT PİŞKİNPAŞA B KATEGORİSİ 1119  MANİSA
 ÇAĞLA PİŞKİNPAŞA 14 YAŞ ALTI 1302  HATAY
 ÇAĞDAŞ PİŞKİNPAŞA 8 YAŞ ALTI 1179  HATAY
 UMUT ATA AKBAŞ B KATEGORİSİ 1631  SAMSUN
 KAAN GÜNGÖR 10 YAŞ ALTI 1040  İSTANBUL
 İSRA DAMLA KESKİN B KATEGORİSİ 1502 1413 KARAMAN
 ASKAR RZAYEV A KATEGORİSİ 2148 2082 BURSA
 YAĞMUR BOLU B KATEGORİSİ 1616 1476 İZMİR
 MELTEM ŞİMŞEK A KATEGORİSİ 1830 1752 İZMİR
 ESAT ÖKEER B KATEGORİSİ 1552  NEVŞEHİR
 ARDA CEYLAN B KATEGORİSİ 1639 1539 ANKARA
 CEMİL ESAT DAMAR A KATEGORİSİ 1714 1627 BURSA
 KEREM ÇİFTÇİ 8 YAŞ ALTI 1156  KOCAELİ
 ZEYNEP ÇİFTÇİ B KATEGORİSİ 1462  KOCAELİ
 TUĞÇE ÖZGÜR B KATEGORİSİ 1170 1042 BURSA
 TUNÇ ÖZGÜR B KATEGORİSİ 1458 1289 BURSA
 ZEREN DURAN 10 YAŞ ALTI 1101  MERSİN
 ALİ İMRAN ERBAŞ 8 YAŞ ALTI 1091  HATAY
 ELİFSU ERBAŞ 10 YAŞ ALTI 1345  HATAY
 MEHMET DENİZ ERBAŞ B KATEGORİSİ 1562 1350 HATAY
 DOĞA KARAÇAY B KATEGORİSİ 1460 1253 HATAY
 TARIK BATIKAN BAŞÇIL B KATEGORİSİ 1374  ADANA
 EGE KAYA 8 YAŞ ALTI 1082  ADANA
 BERKE ŞENER B KATEGORİSİ 1428 0 SİVAS
 ATAKAN ERDOĞAN A KATEGORİSİ 1813 1713 ADANA
 EMRE ÖZALP B KATEGORİSİ 1314  KARAMAN
 İBRAHİM EGE BULDUK A KATEGORİSİ 1994 1921 ORDU
 FİLİZ ECEM BULDUK B KATEGORİSİ 1298  ANKARA
 FURKAN BÜKE A KATEGORİSİ 1816 1778 BURSA
 SERMİN NAZ AYDEMİR B KATEGORİSİ 1520 1387 MERSİN
 SERHAT SAYIN B KATEGORİSİ 1567 1398 İZMİR
 ABDURRAHİM KAYRA ÖZDEMİR B KATEGORİSİ 1415 1240 ANTALYA
 YAĞIZ DEĞİRMENCİ A KATEGORİSİ 2004 1917 MANİSA
 ESE ÖZHAN DEMİRHAN B KATEGORİSİ 1570 1335 ESKİŞEHİR
 EMRE ÖZDEN B KATEGORİSİ 1334  KIRIKKALE
 MURAT SARGINALP B KATEGORİSİ 1292 1189 ADIYAMAN
 TUNA SARGINALP A KATEGORİSİ 1877 1882 ADIYAMAN
 ALİHAN GUSEYNOV A KATEGORİSİ  2346 ÖZBEKİSTAN
 BURAK YAROL B KATEGORİSİ 1332 1215 AYDIN
 YAĞIZ PAMUK A KATEGORİSİ 1386  İZMİR
 ALİ EFE ASLAN B KATEGORİSİ 1458 1225 ANKARA
 NİMET SERAY İLKBAHAR A KATEGORİSİ 1718 1617 MERSİN
 MEHMET EŞMEKAYA B KATEGORİSİ 1415  DÜZCE
 TAHA ŞAHİN A KATEGORİSİ 1710 1581 MERSİN
 ÇINAR ERDURSUN 8 YAŞ ALTI 0  ANKARA
 MUJAHED SHEİKHANİ B KATEGORİSİ   SURİYE
 MURAD JAFAROV 14 YAŞ ALTI  1302 AZERBAYCAN
 NAZLI HUMBATOVA 10 YAŞ ALTI  1331 AZERBAYCAN
 YUSUF ARDA BAYRAKCIOĞLU 14 YAŞ ALTI 1219 0 TOKAT
 ZEYNALOV TURAL B KATEGORİSİ  1678 AZERBAYCAN
 IM ULVİ SADİKOV A KATEGORİSİ  248 AZERBAYCAN
 KAĞAN KAYRA ARIER 10 YAŞ ALTI 1195  YALOVA
 MERT KAAN ÖNLÜEL 14 YAŞ ALTI 1243  ANKARA
 SADETTİN ALPEREN ÖZEN B KATEGORİSİ 1412  MERSİN
 İLHAMİ GÖKTUĞ ÖZEN 8 YAŞ ALTI 1110  MERSİN
 MUHAMMED SADIK ASLAN B KATEGORİSİ 1685 1587 BURSA
 EFE ONUR KARTAL B KATEGORİSİ 1423 1197 ANTALYA
 EGE MERT KARTAL 10 YAŞ ALTI 1274  ANTALYA
 ÇAĞLA YAREN ASLAN A KATEGORİSİ 1873 1848 KARAMAN
 ECRİN ÖNAL 8 YAŞ ALTI 1166  ESKİŞEHİR
 REHA DİRİ A KATEGORİSİ 2083 2011 ANTALYA
 YASİN URGANCI 8 YAŞ ALTI 0  ANKARA
 EGE KILIÇ 14 YAŞ ALTI 1123  ANKARA
 CELAL YEŞİLYURT B KATEGORİSİ 1520 1393 NİĞDE
 DORUK ALP ÖZBEN 8 YAŞ ALTI 1119  SAMSUN
 ERMAN GÜLTEN A KATEGORİSİ 1845 1800 MERSİN
 MEHMET AŞKIN TAŞAN A KATEGORİSİ 2049 1948 KOCAELİ
 AMIRKHON GULYAMOV 10 YAŞ ALTI 1384  ANTALYA
 METIN ŞENOCAK B KATEGORİSİ 1664 1672 SAMSUN/TÜRKİYE
 MUHAMMED EMİN SÜMERLİ B KATEGORİSİ 1146  BATMAN
 TAHA ÖZKAN A KATEGORİSİ 1765 1730 İSTANBUL
 İSA GÜLBAŞ 14 YAŞ ALTI 1531 1312 HATAY
 CAN BARKIN ÖZKALE A KATEGORİSİ 1838 1765 ADANA
 EMRE BABAGİL B KATEGORİSİ 1494  ANKARA
 OĞUZ METİN A KATEGORİSİ 2127 2052 BURDUR
 HÜSEYİN EREN YERDEN A KATEGORİSİ 1926 1857 KAHRAMANMARAŞ
 (FM) SERKAN YEKE A KATEGORİSİ 2152 2079 İSTANBUL
 DURU KAPLAN B KATEGORİSİ 1369 1191 ADANA
 ASUMAN BETÜL TAŞDELEN 10 YAŞ ALTI 1075  ANKARA
 BUKET TAŞDELEN 8 YAŞ ALTI 1123  ANKARA
 FEYZA EKİNCİ 8 YAŞ ALTI 1013  ANTALYA
 GÖRKEM YILMAZ EKİNCİ 14 YAŞ ALTI 1290  ANTALYA
 KEREM AYTİN 8 YAŞ ALTI 1386  DÜZCE
 CUMHUR YILMAZ B KATEGORİSİ 1672 1675 ÇORUM
 NECMETTİN KORKMAZ A KATEGORİSİ 2154 2112 YALOVA
 YİĞİT DOĞAN ALADAĞ A KATEGORİSİ 1754  MERSİN
 TUNA ONAT NALBANT A KATEGORİSİ 1998 1993 MANİSA
 ZALINA KOLOCHKOVA B KATEGORİSİ 1088  ANKARA
 DİLA BAŞPINAR B KATEGORİSİ 1408 1363 İSTANBUL
 ELA BAŞPINAR B KATEGORİSİ 1131  İSTANBUL
 BURAK ALP MUTLU 8 YAŞ ALTI 1316  BURSA
 AZER ABDULLAYEV A KATEGORİSİ 2069 2006 MANİSA
 YAĞIZ TABAN A KATEGORİSİ 1772 1646 ÇORUM
 ÇİĞDEM ONUR A KATEGORİSİ 1790  ANKARA
 IŞILAY YILDIZ B KATEGORİSİ 1677 1459 KOCAELİ
 FATİH GÖK A KATEGORİSİ 2048 1970 ANKARA
 MUHİTTİN BÜKER A KATEGORİSİ 2052 2006 ANKARA
 EMİN ÇOŞGUN A KATEGORİSİ 1707 1587 ANTALYA
 MÜCAHİT SAZLIK A KATEGORİSİ 1701 1640 MALATYA
 ALPEREN CANIŞEN B KATEGORİSİ 1308  ANKARA
 ÖMER AMİR AKDAĞ A KATEGORİSİ 1849 1685 ADANA
 ALİ BARKIN KARA A KATEGORİSİ 1928 1843 YALOVA
 GÜLCE NEHİR KARA A KATEGORİSİ 1745 1643 YALOVA
 ERENCAN ÇIRAKMAN B KATEGORİSİ 1356 1371 ANKARA
 ONUR GÜRTUNCA 8 YAŞ ALTI 1190  ANKARA
 FEHMİ BAŞBUĞ B KATEGORİSİ 0  KAYSERİ
 SEREN DEMİROK 10 YAŞ ALTI 1221  MERSİN
 SEZEN DEMİROK 10 YAŞ ALTI 1169  MERSİN
 CENGİZ KESKİN B KATEGORİSİ 1585 1501 SAMSUN
 ŞEHMUS DAMAR A KATEGORİSİ 1924  BURDUR
 MURAT YAŞAR AYDIN B KATEGORİSİ 1256 1097 ANKARA
 AYTAÇ AYDIN B KATEGORİSİ 1418 1278 ANKARA
 EFE ARSLAN 8 YAŞ ALTI 1257  ORDU
 SARP AKAN ERCAN 8 YAŞ ALTI 1163  ADANA
 TUNA TEZE 10 YAŞ ALTI 1258  ADANA
 YUSUF ERKAN YENİCE B KATEGORİSİ 1625  AKSARAY
 DENİZ CAN KAYNAK B KATEGORİSİ 1465 1292 ANKARA
 BİLGE KAAN ATEŞ B KATEGORİSİ 1637 1546 SİVAS
 ÖMER FARUK LALE A KATEGORİSİ 1919  KONYA
 GÖKHAN TÜRKMEN B KATEGORİSİ 1307 1229 MERSİN
 YUSUF ÇAĞAN TÜRKMEN A KATEGORİSİ 1761 1666 MERSİN
 CAN İLARSLAN 10 YAŞ ALTI 1298  ANKARA
 TUNA BİLEN 10 YAŞ ALTI 1302  ANKARA
 EMEL BAYRAMBEYLİ 8 YAŞ ALTI 1062  ANKARA
 METİN HATİPOĞLU A KATEGORİSİ 1889  KOCAELİ
 ÇİSEL ANAÇOĞLU B KATEGORİSİ 1624 1498 ANKARA
 MEHMET EREN CİVELEK 8 YAŞ ALTI 1269  ORDU
 EREN KOTAN 10 YAŞ ALTI 1227  ANTALYA
 KAĞAN KEREM AÇIKGÖZ A KATEGORİSİ 1732 1498 MANİSA
 CEM EYYAM 10 YAŞ ALTI 1150  ANKARA
 ANIL YOLCU A KATEGORİSİ 1863  ANKARA
 AHMET ÇADIRCI B KATEGORİSİ 1659  ANKARA
 METİN ASILKEFELİ A KATEGORİSİ 2177 2123 SAMSUN
 AHMET SELİM ESERTEPE 10 YAŞ ALTI 0  ANKARA
 ÖMER ŞAKA B KATEGORİSİ 1688 1448 SAMSUN
 EGE ÇAKIR B KATEGORİSİ 1500  ANTALYA
 YALÇIN SELEK B KATEGORİSİ 1659 1560 KONYA
 SELİN NESANIR B KATEGORİSİ 1639 1506 GAZİANTEP
 DORUK BİNGÖL 8 YAŞ ALTI 1050  ANKARA
 BERKAY ŞENAY B KATEGORİSİ 1514 1244 MANİSA
 ARDA TUNA KARACAN 8 YAŞ ALTI 1493  SAKARYA
 ETEM DURUÇAY B KATEGORİSİ 1591  İSTANBUL
 UYGAR DURUÇAY 8 YAŞ ALTI 1332  İSTANBUL
 OĞUZ KAĞAN KAZIK B KATEGORİSİ 1566 1282 ANTALYA
 YİĞİT BERKAY GÜLER B KATEGORİSİ 1434 1170 KAYSERİ
 AHMAD RASHID ABIDY B KATEGORİSİ 0 0 ANKARA
 FATMA ÖVGÜM İNCE 10 YAŞ ALTI 1127  BURSA
 ALİ EREN BAYSAL 8 YAŞ ALTI 1181  ORDU
 DOĞUKAN KOCACIK 8 YAŞ ALTI 1052  ANKARA
 OZAN ÖZ A KATEGORİSİ 1922 1847 İZMİR
 EGE KAYA 8 YAŞ ALTI 0  ADANA
 FATİH KARA B KATEGORİSİ 0 0 BARTIN
 TUNA LAÇİN 8 YAŞ ALTI 1098  ANKARA
 İSMAİL BOLKAR TÜRK 10 YAŞ ALTI 1198  TRABZON
 METİN EFE AYGÜN 10 YAŞ ALTI 1060  ANKARA
 ALİ DENİZ DOĞAN 8 YAŞ ALTI 1153  ANKARA
 ECRİN TUANA ENGEL 10 YAŞ ALTI 1343  İZMİR
 RÜYA PELİN ÖZKAYA 10 YAŞ ALTI 1401  MERSİN
 GM GIORGI BAGATUROV A KATEGORİSİ  2412 GÜRCİSTAN
 AHMET ŞİRİKÇİ B KATEGORİSİ 0  ADANA
 ALİMERT ÖZSOY A KATEGORİSİ 1913 1857 BALIKESİR
 ATAHAN ÇOLAKOĞLU B KATEGORİSİ 1645  MERSİN
 MERT KELEŞ B KATEGORİSİ 1214  OSMANİYE
 DOĞA ATA B KATEGORİSİ 0  ANKARA
 ŞÜKRÜ ALKAN B KATEGORİSİ 1650 1571 ANKARA
 NİHAL TEMAMOĞULLARI B KATEGORİSİ 1599  BURSA
 MERT AYPER B KATEGORİSİ 1610 1295 ADANA
 KAAN KARA B KATEGORİSİ 1631 1554 ANKARA
 BATU GÜL 8 YAŞ ALTI 1133  ORDU
 KAYRA GÜL 10 YAŞ ALTI 1112  ORDU
 ZÜMRA MERYEM ALAGÖZ B KATEGORİSİ 1266  ORDU
 YUSUF MERT AYDIN B KATEGORİSİ 1570 1421 İSTANBUL
 HÜSEYİN ATASEVEN B KATEGORİSİ 1517  ANKARA
 UFUK ADIGÜZEL B KATEGORİSİ 0  MERSİN
 ALYA ADIGÜZEL 10 YAŞ ALTI 1155  MERSİN
 UFUK ALP ADIGÜZEL A KATEGORİSİ 1707 1601 MERSİN
 ZEKERİYA TALHA BOZKURT 14 YAŞ ALTI 1075  ANKARA
 BERK EGEMEN DÖNGEZ B KATEGORİSİ 1358 1094 ORDU
 ERDEM ŞENER 8 YAŞ ALTI 1102  ZONGULDAK
 KEREM ŞENER 14 YAŞ ALTI 1455  ZONGULDAK
 ALİ GÖRKEM POLAT B KATEGORİSİ 1603 1456 KARAMAN
 AHMET EREN POLAT B KATEGORİSİ 1681 1545 KARAMAN
 BEREN DİKİLİTAŞ 14 YAŞ ALTI 1465 1131 ANKARA
 FM MURAD NURİ A KATEGORİSİ  230 AZERBAYCAN
 MAHMUT KARATAŞ B KATEGORİSİ 1305 1258 İSTANBUL
 MUSTAFA SÜLEYMANOV 14 YAŞ ALTI 1332  İSTANBUL
 DURU HAZER 8 YAŞ ALTI 0  MERSİN
 MÜGE ELMA A KATEGORİSİ 1700 1513 ADANA
 YİĞİT DENİZ ÖZGÜN 10 YAŞ ALTI 1209  SİNOP
 ŞEYMA ZEYNEP İNCECİK A KATEGORİSİ 1853 1804 BURDUR
 HAKKI ATA ÖZGÜNER A KATEGORİSİ 1849 1770 ADANA
 KAZIMCAN ÖZDEMİR B KATEGORİSİ 0  ANKARA
 MEHMET EREN ERMİŞ A KATEGORİSİ 1980 1875 ZONGULDAK
 SERHAN BERAT ÖZDEMİR A KATEGORİSİ 1936 1854 ZONGULDAK
 RAUF OVACILLI B KATEGORİSİ 1501  ANKARA
 UMUT BEKİRAĞAOĞLU A KATEGORİSİ 1923 1897 ANTALYA
 PELİN SEYHAN 8 YAŞ ALTI 1151  GÜMÜŞHANE
 RÜZGAR TAŞ 8 YAŞ ALTI 1025  KAHRAMANMARAŞ
 ÇINAR TAŞ 8 YAŞ ALTI 1003  KAHRAMANMARAŞ
 BARAN İLYAS KARAGÖLLÜ B KATEGORİSİ 1694 1603 ARTVİN
 AHMET KARAGÖLLÜ A KATEGORİSİ 2185 2083 İZMİR
 AHMET ÇALIŞKAN B KATEGORİSİ 1689  GAZİANTEP
 MELİH ARDA AYDIN 14 YAŞ ALTI 1341  ZONGULDAK
 OKTAY YİĞİT YÜKSEL 10 YAŞ ALTI 1407  ARTVİN
 ENGİN SARI B KATEGORİSİ 1655 1510 ANKARA
 EMRE GÜRLEYİK B KATEGORİSİ 1191  ANKARA
 FATULLA HAMDİYEV B KATEGORİSİ  1693 AZERBAYCAN
 MAMMADOV SADİG A KATEGORİSİ  2122 AZERBAYCAN
 BİLENT BİTİRGEN A KATEGORİSİ 1865 1786 KONYA
 UYGAR ÜMİT TİLKİ 8 YAŞ ALTI 1022  MERSİN
 ASYA TİLKİ 10 YAŞ ALTI 0  MERSİN
 DENİZ YILDIRIM A KATEGORİSİ 1730 1669 ADANA
 FM EMRE EMİN DEDEBAŞ A KATEGORİSİ 2207 2322 KARAMAN
 ERAY KILIÇ A KATEGORİSİ 1748 1672 ESKİŞEHİR
 NECDET DUMAN A KATEGORİSİ 1805 1731 MERSİN
 İREM DURU BULMUŞ 10 YAŞ ALTI 1222  MERSİN
 MURAT KURT B KATEGORİSİ 1693 1570 ESKİŞEHİR
 AHMET EFE KORUCU B KATEGORİSİ 1325 1002 ANKARA
 EMİR GÜLBEYAZ A KATEGORİSİ 2022 1877 KARAMAN
 HASANCAN ARI 10 YAŞ ALTI 1187  ANKARA
 HÜSEYİN YILMAZ B KATEGORİSİ 1536 1460 KÜTAHYA
 MUHAMMET ÖMER ABAY B KATEGORİSİ 1657 1547 DENİZLİ
 IM DJURABEK KHAMRAKULOV A KATEGORİSİ  2478 ÖZBEKİSTAN
 IM MEILIS ANNABERDIEV A KATEGORİSİ  2480 TÜRKMENİSTAN
 ÇAĞAN YASİN RÜZGAR 10 YAŞ ALTI 1149  ZONGULDAK
 BORA YARAR A KATEGORİSİ 1713  ISPARTA
 WFM HANİEH KHALAJİ A KATEGORİSİ  2093 İRAN
 CİHAN AKİF GÜNGÖR B KATEGORİSİ 1624 1409 GİRESUN
 KADİR BÜLENT SAKALLIOĞLU B KATEGORİSİ 1000  İSTANBUL
 MEHMET BURAK SAKALLIOĞLU B KATEGORİSİ 1619  İSTANBUL
 ALİ KADİR ERCAN 10 YAŞ ALTI 0  ZONGULDAK
 GÖKAY SERENBAY 10 YAŞ ALTI 1150  ANKARA
 UMUT IRAKER B KATEGORİSİ 1561 1530 ESKİŞEHİR
 HAZAR ARSLAN 8 YAŞ ALTI 1005  ADANA
 ARAS ÖZER 8 YAŞ ALTI 1161  ZONGULDAK
 KADİR UZ 14 YAŞ ALTI 1363  ADANA
 TOLGA KEÇEBAŞ 14 YAŞ ALTI 1293 1183 ADANA
 SEDAT EMRE ŞİRİKÇİ 8 YAŞ ALTI 1198  BATMAN
 MEHMET EMRE TURUNÇ 8 YAŞ ALTI 1202  HATAY
 SUDENAZ YALÇIN B KATEGORİSİ 1428 1150 ISPARTA
 NEHİR YALÇIN B KATEGORİSİ 1550 1270 ISPARTA
 KÜRŞAT BUĞRA GÖKÇEK A KATEGORİSİ 1847 1811 MERSİN
 GÖKHAN NARMAN A KATEGORİSİ 2025 1969 İZMİR
 ÖNDER ALTUNBAY A KATEGORİSİ 1887 1767 KARAMAN
 TAYLAN ÖZGÜR ALTUN B KATEGORİSİ 1357  AFYONKARAHİSAR
 ŞENER SUHA GÖKKAYA B KATEGORİSİ 1390 1271 ESKİŞEHİR
 ELİF ÖZTÜRK B KATEGORİSİ 1333 1165 KIRŞEHİR
 TAYLAN RÜZGAR İNCE 10 YAŞ ALTI 1360  ADANA
 EROL YILDIZ B KATEGORİSİ 0 0 ANKARA
 MERİÇ ÇELİK B KATEGORİSİ 1674 1448 ZONGULDAK
 AĞDAR ALAK B KATEGORİSİ 1634 1489 SİVAS
 TUNAHAN YILDIZ B KATEGORİSİ 1566 1272 ARTVİN
 YUSUF ÇAPAR 10 YAŞ ALTI 1139  MERSİN
 ÇINAR DURMUŞ 8 YAŞ ALTI 1144  ARTVİN
 AHMET GÜNEŞ B KATEGORİSİ 1524  İSTANBUL
 ERDEM AVCI 8 YAŞ ALTI 1198  HATAY
 ELİF ZEREN YILDIZ 10 YAŞ ALTI 1414 1204 HATAY
 RENGİN BEREKETOĞLU 10 YAŞ ALTI 1265  HATAY
 NADİYE BEREKETOĞLU 10 YAŞ ALTI 1366  HATAY
 ALİ EREN HASIRCI 8 YAŞ ALTI 1012  HATAY
 ÖZGÜR DENİZ HASIRCI 10 YAŞ ALTI 1533 1184 HATAY
 NAİL ODABAŞI B KATEGORİSİ 1586 1467 İSTANBUL
 EMİR EFE BİROL B KATEGORİSİ 1610 1455 ANTALYA
 ALİREZA BAHARİ RAD A KATEGORİSİ  2019 İRAN
 GM AMİRREZA POURRAMEZANALİ A KATEGORİSİ  2512 İRAN
 KAYRA TAMER 10 YAŞ ALTI 1381  TRABZON
 ALKIM EGE BİROL 8 YAŞ ALTI 1338 1025 ANTALYA
 GM VADİM MALAKHATKO A KATEGORİSİ  2487 BELÇİKA
 METE ÖZKAN B KATEGORİSİ 1207  IZMIR
 DEVIN KAHRAMAN DÜZGÜN B KATEGORİSİ 1304  ANTALYA
 MUHAMMED RAŞİT TEKİN B KATEGORİSİ 1368 1225 ELAZIĞ
 IREM EZRA ÖZ B KATEGORİSİ 1663 1511 ADIYAMAN
 YUSUF EREN KAVRI B KATEGORİSİ 1477 1328 SAMSUN
 ATIL YÜCESOY A KATEGORİSİ 1772 1730 ANTALYA
 ALİ ONUR YALÇINKAYA 10 YAŞ ALTI 0  ANKARA
 BERAT ÖZBAĞ B KATEGORİSİ 1619 1607 ANKARA
 HÜR YASİN A KATEGORİSİ 2121 2083 İSTANBUL
 ARDA BEŞE 10 YAŞ ALTI 1261 1011 ADANA
 NEHİR TOKAT B KATEGORİSİ 1698 1547 DENİZLİ
 AHMET MAHİR DEMİRELLİ B KATEGORİSİ 1680 1556 BALIKESİR
 VELİ OYMANLI B KATEGORİSİ 1537 1485 ESKİŞEHİR
 ECE DEMİR 8 YAŞ ALTI 1070  ISPARTA
 YAKUP ERYİĞİT A KATEGORİSİ 2085 2044 ISPARTA
 FERİDE DİRİCAN B KATEGORİSİ 1446  ANTALYA
 ARDA ARUSOĞLU 10 YAŞ ALTI 1342 1141 ADANA
 GM URFAN SEYDİMALİYEV A KATEGORİSİ  2366 AZERBAYCAN
 ÖMER YİĞİT YAMAN 10 YAŞ ALTI 1498 1243 ISPARTA
 BORA ÇALIM B KATEGORİSİ 1435 1244 ANKARA
 CAN ŞİMŞEK 8 YAŞ ALTI 1339  ANTALYA
 EKİN DENİZ TOPRAK 8 YAŞ ALTI 1262  SİVAS
 GÜL YAREN DEMİRYÜREK 14 YAŞ ALTI 1291 1072 ADANA
 HAKAN HASANOĞLU B KATEGORİSİ 1515 1326 ADANA
 NAZİRE YAĞMUR ÖNEL 14 YAŞ ALTI 1356  ISPARTA
 CEM SABAHİ A KATEGORİSİ 1745 1630 ADANA
 YUNUS ATAŞ A KATEGORİSİ 1818  ANTALYA
 KAAN ÜNÜVAR 8 YAŞ ALTI 1161  İSTANBUL
 DENİZ DEFNE SARI 10 YAŞ ALTI 1077  ANKARA
 İSMAİL KAYRA BARDAK B KATEGORİSİ 1507 1372 ISPARTA
 EGE ARKAN 8 YAŞ ALTI 1127  MERSİN
 CEYLİN DENİZ KARABACAK B KATEGORİSİ 1371  ANKARA
 HÜSEYİN BAKIMLI 8 YAŞ ALTI 1300  HATAY
 MEHMET BERAT YILMAZ 10 YAŞ ALTI 1495 1161 AKSARAY
 BATUHAN TORAMAN B KATEGORİSİ 1273  ANKARA
 UĞUR ULAŞ GÜRBÜZ 10 YAŞ ALTI 1000  ANKARA
 ZEYNEP KARAHAN B KATEGORİSİ 1207 1066 KAYSERİ
 SELCAN AYBERK AYDOĞDU B KATEGORİSİ 1645 1565 BURSA
 BEREN ÜNAL B KATEGORİSİ 1414 1201 ISPARTA
 BUSE NAZ KOÇYİĞİT A KATEGORİSİ 1773 1708 KARAMAN
 TOLGA AKIN B KATEGORİSİ 1496 1546 KONYA
 ELVİN GÜLER 8 YAŞ ALTI 1039  KOCAELİ
 ALİ EMRE GÜLER 10 YAŞ ALTI 1080  KOCAELİ
 BORA ORHON 10 YAŞ ALTI 1170  ANKARA
 SAMET HARUN ÖZSAÇ A KATEGORİSİ 1730 1630 ISPARTA
 YUSUF ÖMÜR A KATEGORİSİ 1770  ESKİŞEHİR
 ARDA ŞAHİN 14 YAŞ ALTI 1319  SAMSUN
 ALİ ATAKAN MERCİMEK 14 YAŞ ALTI 1290  ADANA
 BURAK MERCİMEK 14 YAŞ ALTI 1281  ADANA
 SILA KAYA 10 YAŞ ALTI 1009  KAYSERİ
 RUHİ KAYA B KATEGORİSİ 1413 1273 KAYSERİ
 MERİÇ YANIK 10 YAŞ ALTI 1375  AKSARAY
 BURHAN YANIK B KATEGORİSİ 1379  AKSARAY
 CAN ŞAR B KATEGORİSİ 1688 1603 İSTANBUL
 DOĞA DOĞANOĞLU 10 YAŞ ALTI 1403 1166 MERSİN
 YAVUZ SELİM DOĞAN 8 YAŞ ALTI 1018  ANKARA
 BERRA DEMİRCİOĞLU 8 YAŞ ALTI 1004  ANKARA
 GM ANDREY ZHİGALKO A KATEGORİSİ  2566 BELARUS
 FM SAHRİYAR RAHMANOV A KATEGORİSİ  2353 AZERBAYCAN
 İLHAN ÖZTÜRK B KATEGORİSİ 1056  SAMSUN
 MERT ÖZTÜRK B KATEGORİSİ 1447  SAMSUN
 BERKE BEKİR YORULMAZ 10 YAŞ ALTI 0  ANKARA
 EDİBE EYLÜL ÇENGEL B KATEGORİSİ 1485 1259 KARAMAN/TÜRKİYE
 YİĞİTHAN FURKAN YILMAZ B KATEGORİSİ 1430  ÇANAKKALE/TÜRKİYE
 GM MIKHAIL ULYBIN A KATEGORİSİ  2499 RUSYA
 GM EVGENY GLEIZEROV A KATEGORİSİ  2526 RUSYA
 ÖMER ARDA KOYUNCU 8 YAŞ ALTI 1056  ANKARA
 GM ALEXANDAR EVDOKIMOV A KATEGORİSİ  2493 RUSYA
 ELNUR ALİYEV A KATEGORİSİ  2157 AZERBEYCAN
 İSA ÖZGÜR A KATEGORİSİ 1933 1904 MUĞLA
 IM DIMITAR MARHOLEV A KATEGORİSİ  2207 BULGARİSTAN
 GM VUGAR RASULOV A KATEGORİSİ  2506 AZERBAYCAN
 GM MILAN DRASKO A KATEGORİSİ  2446 KARADAĞ
 UTKU AKARSLAN 8 YAŞ ALTI 1058  ADANA
 EFDAL GÜLBAHAR B KATEGORİSİ 1402 1146 KAHRAMANMARAŞ
 ÇINAR ELVEREN 10 YAŞ ALTI 1420  ANKARA
 RECEP KÖKSAL A KATEGORİSİ 1799 1736 SAMSUN
 ASIM ORHAN SÜER B KATEGORİSİ 1360 1191 ANKARA
 AZRA HOROZOĞLU 14 YAŞ ALTI 1392 1133 ADANA
 EFE ERGANİ A KATEGORİSİ 1818 1761 ANKARA
 TİBET CERAN 8 YAŞ ALTI 1194  KONYA
 DENİZ CERAN 10 YAŞ ALTI 1164  KONYA
 KUTAY ALTUĞ CEYLAN 8 YAŞ ALTI 0 0 ANKARA
 FATİH BEREN CEYLAN 10 YAŞ ALTI 1000 0 ANKARA
 MELİH GÜPLÜCE 8 YAŞ ALTI 1233  ANKARA
 İLTER TOPBAŞ B KATEGORİSİ 1432 1275 AFYONKARAHİSAR
 TARKAN İLDENİZ B KATEGORİSİ 1100  ANKARA
 DENİZ İLDENİZ 14 YAŞ ALTI 0  ANKARA
 EMRE ÖZTÜRK A KATEGORİSİ 1730 1679 ANKARA
 RECEP IŞIK A KATEGORİSİ 1988 1896 MARDİN
 SELAHATTİN GÜNEŞ B KATEGORİSİ 1411 1310 SAMSUN
 DEMİR ARAL 8 YAŞ ALTI 1133  ANKARA
 TUNÇ DİKMEN 8 YAŞ ALTI 0  KOCAELİ
 MUHARREM GENÇ 8 YAŞ ALTI 1034  MERSİN
 MERT GENÇ B KATEGORİSİ 1290 1199 MERSİN
 NURDEREN ARNAS 8 YAŞ ALTI 0  ADANA
 ENES BUĞRA ARNAS A KATEGORİSİ 1756 1622 ADANA
 ÖMER FARUK CİVCER B KATEGORİSİ 1456 1278 ANKARA
 METE ÖZDER 10 YAŞ ALTI 1273  İSTANBUL
 AYAZ BÜYÜKTERZİ 8 YAŞ ALTI 1283  KONYA
 DEFNE ŞENKAL 8 YAŞ ALTI 1214  ADANA
 ABDULLAH BATURALP ŞAHİN B KATEGORİSİ 1358 1145 ÇANAKKALE
 ALİ CAN SABAHİ A KATEGORİSİ 1969 1856 ADANA
 MERT TOPRAK 8 YAŞ ALTI 1078  ADANA
 FIRATCAN YELİN 10 YAŞ ALTI 1114  ADANA
 EMRE DORUK KÖSE 8 YAŞ ALTI 0  TEKİRDAĞ
 MEHMET CANAY ÇENELİ B KATEGORİSİ 1219  KONYA
 ÇAĞAN ARHAN HOTMAN 8 YAŞ ALTI 1109  ANKARA
 ARDA MERT ÜREL 14 YAŞ ALTI 1172  İSTANBUL
 YAĞIZ ERTEK 10 YAŞ ALTI 1029  ANKARA
 ALİNDA ERTEK 14 YAŞ ALTI 1022  ESKİŞEHİR
 ADEM DORUK ARSLAN 8 YAŞ ALTI 0  İSTANBUL
 ELİF ECRİN MİRAZLI B KATEGORİSİ 1333 1256 İZMİR
 KERİM ERDAL PARLAKBİLEK 10 YAŞ ALTI 1401 1074 İSTANBUL
 YAĞIZ EFE DENİZ 8 YAŞ ALTI 1103  TEKİRDAĞ
 MEHMET AZİZ ATEŞ A KATEGORİSİ 1744  BURDUR