BURDUR GÖLÜ ULUSLARARASI AÇIK SATRANÇ TURNUVASI KAYIT FORMU

Kayıtlarımız sona ermiştir.
Toplam Kayıt: 301

ADISOYADIKATEGORIUKDELOİL
 YUSUF ANIL ÇİMENLİ 10 YAŞ ALTI 1114  AYDIN
 ÖKTEN ALP TEKİN B KATEGORİSİ 1271  ANTALYA
 AHMET ÇÖĞÜR A KATEGORİSİ 1503 1337 BURDUR
 MEHMET KANGAL A KATEGORİSİ 1680 1495 BURDUR
 ECRİN ÖNAL 8 YAŞ ALTI 1138  ESKİŞEHİR
 EREN ACAR 14 YAŞ ALTI 1608 1436 AYDIN
 İLHAMİ ACAR A KATEGORİSİ 1807 1694 AYDIN
 HAYATİ TOKSAN B KATEGORİSİ 1570 1481 ORDU
 MELİH TUNA TUTKUN 14 YAŞ ALTI 1064  DENİZLİ
 ÖMER FARUK BAKAN B KATEGORİSİ 1395 1472 DENİZLİ
 FURKAN BAKAN A KATEGORİSİ 1730 1585 DENİZLİ
 ALKIM EGE BİROL B KATEGORİSİ 1247 1001 ANTALYA
 EMİR EFE BİROL A KATEGORİSİ 1665 1560 ANTALYA
 MEHMET KARAKAYA 10 YAŞ ALTI 1530 1230 DENİZLİ
 NEŞE ACAR B KATEGORİSİ 1273  AYDIN
 SÜMEYYE AYDOĞAN B KATEGORİSİ 1313  AFYONKARAHİSAR
 EMİN ÇOŞGUN A KATEGORİSİ 1757  ANTALYA
 YİĞİT YANIK 10 YAŞ ALTI 1286  ANTALYA
 İBRAHİM YILMAZ B KATEGORİSİ 1545 1469 AFYONKARAHİSAR
 AYDIN BOZKURT A KATEGORİSİ 1674  ANTALYA
 FERİDE DİRİCAN B KATEGORİSİ 1414  ANTALYA
 ZEREN DURAN 10 YAŞ ALTI 1149  MERSİN
 YAĞIZ YILMAZOĞLU B KATEGORİSİ 1376 1161 KONYA
 EGEHAN ERGÜL 10 YAŞ ALTI 1225  BURSA
 ALPEREN DANACI 14 YAŞ ALTI 1372  BURDUR
 BATUHAN ERGÜL 8 YAŞ ALTI 1068  BURSA
 YİĞİT EREN AKGÜLLER 10 YAŞ ALTI 1050  BURSA
 ALPER CAN 10 YAŞ ALTI 1114  UŞAK
 OSMAN HAKAN ACAR 14 YAŞ ALTI 1024  DENİZLİ
 BATIKAN AYBEY AKIN A KATEGORİSİ 1730 1543 MUĞLA
 HACER PALVAN 10 YAŞ ALTI 1025  BURDUR
 ARİF BORA İNCEKIRIK 14 YAŞ ALTI 1054  BURDUR
 MEHMET ALİ ERCENGİZ 14 YAŞ ALTI 1030  BURDUR
 EMRE KAVLA 8 YAŞ ALTI 0  BURDUR
 SÜLEYMAN KAŞLI 8 YAŞ ALTI 1017  ISPARTA
 SADETTİN DORUK GÖKKAYA 8 YAŞ ALTI 1063  ISPARTA
 EGE UYSAL B KATEGORİSİ 1231  ISPARTA
 HATİCE ILGIN GEZGİÇ B KATEGORİSİ 1219  ISPARTA
 BORAN ASLAN B KATEGORİSİ 1339  ISPARTA
 HALİL ALPEREN KARATEKELİ B KATEGORİSİ 1211  ISPARTA
 MEVLÜT BAHAR B KATEGORİSİ 1481 1090 KONYA
 FATMA SUDE BAHAR B KATEGORİSİ 1389 1127 KONYA
 GM DAVID MAGHALASHVILI A KATEGORİSİ  2500 
 GM KONSTANTIN SHANAVA A KATEGORİSİ  2504 GÜRCİSTAN
 GM GIORGI BAGATUROV A KATEGORİSİ  2408 GÜRCİSTAN
 GM ZAUR MAMMADOV A KATEGORİSİ  2451 AZERBAYCAN
 ECE IŞIK 8 YAŞ ALTI 0  ISPARTA
 FEYZA EKİNCİ 8 YAŞ ALTI 1000  ANTALYA
 GÖRKEM YILMAZ EKİNCİ 14 YAŞ ALTI 1268  ANTALYA
 HÜSEYİN BAYKO B KATEGORİSİ 1419 1180 DENİZLİ
 MEHMET EMRE BULGURCU B KATEGORİSİ 1481  ISPARTA
 MERT BAHÇECİ 8 YAŞ ALTI 1181  BURSA
 ŞEVKET BAHÇECİ 10 YAŞ ALTI 1140  BURSA
 BERKE GÜNCAN A KATEGORİSİ 2081 2109 DENİZLİ
 HASAN TÜREL 10 YAŞ ALTI 1387  BURDUR
 DİNÇER BAŞGÜL B KATEGORİSİ 1577 1449 BURDUR
 ÖMER UMUT KÖSEOĞLU 14 YAŞ ALTI 1531 1377 ESKİŞEHİR
 FATİH DEMİRCİ A KATEGORİSİ 1819 1755 KARAMAN
 KAYA ÖZSAÇ B KATEGORİSİ 1238  ISPARTA
 SAMET HARUN ÖZSAÇ A KATEGORİSİ 1757 1637 ISPARTA
 GÖKDENİZ CİMİN A KATEGORİSİ 1601 1412 BALIKESİR
 MÜNİR GÖLCÜ A KATEGORİSİ 1643 1664 KONYA
 HALUK ERÇİL B KATEGORİSİ 1466 1389 KONYA
 BURAK SARIOĞLU B KATEGORİSİ 1516  ANTALYA
 EKREM BARIŞ GEZER B KATEGORİSİ 1514 1281 ISPARTA
 HÜSEYİN İLHAN A KATEGORİSİ 1816 1795 KONYA
 MOHAMAD WAEL AKEEL B KATEGORİSİ 0  KONYA
 UBEYDA TAMMAH A KATEGORİSİ 1675 1649 KONYA
 ECE İREM BEZİR B KATEGORİSİ 1296 1093 ISPARTA
 SELÇUK EMRE ÇOLAK B KATEGORİSİ 1541 1225 AYDIN
 SELİM KARABULUT 10 YAŞ ALTI 1456  MUĞLA
 AHMET YASİR YİĞİT A KATEGORİSİ 1945 1900 KARAMAN
 NEHİR YALÇIN B KATEGORİSİ 1546 1297 ISPARTA
 SUDENAZ YALÇIN B KATEGORİSİ 1359 1189 ISPARTA
 SERCAN VELİ EGELİ B KATEGORİSİ 1457 1205 DENİZLİ
 İSMAİL EMİR İZ 14 YAŞ ALTI 1164  BURDUR
 EMRAH MENTEŞE B KATEGORİSİ 1299  BURDUR
 HÜSEYİN SOY B KATEGORİSİ 1476  ANTALYA
 ZEYNEL REYHAN A KATEGORİSİ 1732  ANTALYA
 KEREM ÖCAL 14 YAŞ ALTI 1337  BURDUR
 MUSTAFA YILMAZ B KATEGORİSİ 0  BURDUR
 MİHRİBAN HEKİMOĞLU A KATEGORİSİ 1701  MUĞLA
 MUSTAFA BERA TÜRK B KATEGORİSİ 1373 1381 AFYONKARAHİSAR
 İZZET ÇAĞLAR A KATEGORİSİ 1764 1616 ANTALYA
 ÖMER YALÇINTAŞ 14 YAŞ ALTI 0  BURDUR
 SALİH BERK YALÇINTAŞ 8 YAŞ ALTI 0  BURDUR
 HASAN YERLİ 8 YAŞ ALTI 1359  ANTALYA
 MEHMET EMRE KÜÇÜKTİRELİ 10 YAŞ ALTI 1225  ISPARTA
 ALİ RIZA YAVUZ 8 YAŞ ALTI 1017  AYDIN
 GÜLÜMSER ECRİN TOSUN 8 YAŞ ALTI 0  ANTALYA
 BURAK ENES TOSUN 10 YAŞ ALTI 1414  ANTALYA
 MURAT YELLİGEDİK A KATEGORİSİ 2099 2030 DENİZLİ
 HAKAN BEKTAŞ B KATEGORİSİ 0  AYDIN
 BİLENT BİTİRGEN A KATEGORİSİ 1913 1815 KONYA
 ESMANUR BELEŞ 14 YAŞ ALTI 0  BURDUR
 EMRE TEKİN 10 YAŞ ALTI 1265  ANTALYA
 ERKE TEKİN 10 YAŞ ALTI 1159  ANTALYA
 EFE ONUR KARTAL B KATEGORİSİ 1479 1332 ANTALYA
 EGE MERT KARTAL 10 YAŞ ALTI 1299  ANTALYA
 BEREN ÜNAL B KATEGORİSİ 1440 1256 ISPARTA
 FEYZA KESKİN 8 YAŞ ALTI 1122  ISPARTA
 OSMAN ORÇUN KESKİN A KATEGORİSİ 1778 1680 DENİZLİ
 ATA GEBEŞ 8 YAŞ ALTI 1223  ANTALYA
 ÇAĞAKAN KUYUCUOĞULLARI A KATEGORİSİ 1679 1553 ANKARA
 BORA ÇALIM B KATEGORİSİ 1461 1270 ANKARA
 ARDA KÜÇÜK 8 YAŞ ALTI 1117  ANTALYA
 İBRAHİM BÜYÜKAŞIK B KATEGORİSİ 1559 1361 HATAY
 MAHMUT DEMİRTAŞ B KATEGORİSİ 1548 1355 ISPARTA
 HAFİZE DEMİRTAŞ A KATEGORİSİ 1775 1708 DENİZLİ
 BORA YARAR A KATEGORİSİ 1752  ISPARTA
 YAĞIZ GÜNEŞ GÜNAY 8 YAŞ ALTI 1014  BURDUR
 ÖZGÜR ARDA BİNGÜL 14 YAŞ ALTI 1205  AFYONKARAHİSAR
 ENES ATAY 10 YAŞ ALTI 1236  AFYONKARAHİSAR
 SADIK CAN TOKMAK B KATEGORİSİ 1460 1264 AFYONKARAHİSAR
 YASİN SÖNMEZ B KATEGORİSİ 1352 1294 AFYONKARAHİSAR
 MUSTAFA TOKMAK B KATEGORİSİ 1494  AFYONKARAHİSAR
 AKİF SAİD ÜN 10 YAŞ ALTI 1234  BURDUR
 AHMET BALIM 8 YAŞ ALTI 1330  ISPARTA
 ALİ BERKAY DANIŞMAN B KATEGORİSİ 1573 1421 KARAMAN
 ARAS GÜRLER 8 YAŞ ALTI 1061  BURSA
 HASAN YILMAZ B KATEGORİSİ 1567 1594 KAYSERİ
 RAHMİ EFE ERSOY 8 YAŞ ALTI 1017  MERSİN
 BENSU ECEM DEMİRKIRAN B KATEGORİSİ 1298 1091 DENİZLİ
 DEVRİM YİĞİT YALÇIN 14 YAŞ ALTI 1048  BALIKESİR
 GÜNEY ADIGÜZEL 8 YAŞ ALTI 1219  ANTALYA
 MUSTAFA SONER KARTOP B KATEGORİSİ 1077  ANKARA
 METEHAN KARTOP 14 YAŞ ALTI 1138  ANKARA
 ALPER KURAN 10 YAŞ ALTI 1409 1212 ISPARTA
 HASAN YİĞİT ÇETİN 10 YAŞ ALTI 1079  BURDUR
 ECRİN TUANA ENGEL 10 YAŞ ALTI 1237  İZMİR
 BÜLENT HOŞER B KATEGORİSİ 1512 1248 İZMİR
 BUSE HOŞER B KATEGORİSİ 1401 1068 İZMİR
 SALİH ALKIN YAŞA 10 YAŞ ALTI 1272  BURSA
 ILGIN LEYCAN İNCE B KATEGORİSİ 1504 1302 KOCAELİ
 NEHİR YURT 8 YAŞ ALTI 1144  AYDIN
 DORA ARICAN 10 YAŞ ALTI 0  İSTANBUL
 TEMEL BAŞOL B KATEGORİSİ 1346  BURSA
 BETÜL BÜYÜKAŞIK B KATEGORİSİ 1587 1538 MALATYA
 MEHMET KUTDEMİR 14 YAŞ ALTI 1421 1183 ISPARTA
 ELİF BİLGE KAŞ 10 YAŞ ALTI 1162  ANTALYA
 HARUN ESER EROL B KATEGORİSİ 1587 1513 ANTALYA
 ENVER KONYAR 8 YAŞ ALTI 1131  ISPARTA
 BETÜL AYYÜCE SEZEN 14 YAŞ ALTI 1124  MUĞLA
 ÖMER EFE BAŞARIR 8 YAŞ ALTI 1073  MUĞLA
 SWEN PRÖTTEL A KATEGORİSİ  2206 ALMANYA
 BİLAL TOSUN B KATEGORİSİ 0  ANTALYA
 EMRE SABUNCUOĞULLARI 8 YAŞ ALTI 1109  ANTALYA
 RIZA CEM İNAL B KATEGORİSİ 1461 1259 İSTANBUL
 ERKAN SİRAÇ ÜNLÜCAN 8 YAŞ ALTI 0  BURDUR
 MEHMET EMRE ÜNLÜCAN B KATEGORİSİ 1184  BURDUR
 TAHA EREN ÜNLÜCAN 14 YAŞ ALTI 0  BURDUR
 ARDA ARUSOĞLU 10 YAŞ ALTI 1407 1127 ADANA
 SEBAHATTİN ARDA TENİL B KATEGORİSİ 1113  ANTALYA
 EGE ÇAKIR B KATEGORİSİ 1537  ANTALYA
 KAMİL ŞEN B KATEGORİSİ 1382 1280 TÜRKİYE
 AZİZ MURAT CENGİZ B KATEGORİSİ 1302 1030 TÜRKİYE
 ERHAN KAZMA B KATEGORİSİ 1257 1059 TÜRKİYE
 YUSUF SÖNMEZ B KATEGORİSİ 1499 1311 TÜRKİYE
 SABİTE ÇETİNKAYA 8 YAŞ ALTI 1229  MANİSA
 ÖZGÜR TUNCER B KATEGORİSİ 1354  AYDIN
 ORÇUN EGE TUNCER A KATEGORİSİ 1885 1677 AYDIN
 İBRAHİM ETHEM KAYA 14 YAŞ ALTI 0  BURDUR
 HAKKI ATA ÖZGÜNER A KATEGORİSİ 1849 1870 ADANA
 EFE ALTAY TÜRKMEN 8 YAŞ ALTI 1202  MUĞLA
 ATTİLA ÇAĞATAY TÜRKMEN 10 YAŞ ALTI 1267  MUĞLA
 NEHİR ŞEN B KATEGORİSİ 1323 1050 ANTALYA
 ALİ DORUK YÜKSEL 8 YAŞ ALTI 1158  ISPARTA
 SELİM YİĞİT ZORBAZ B KATEGORİSİ 1419 1085 ANTALYA
 MEHMET SERHAT KÜÇÜKER 14 YAŞ ALTI 1157  BURDUR
 NEVAL KÜÇÜKER 14 YAŞ ALTI 1009  BURDUR
 ABDURRAHİM KAYRA ÖZDEMİR 10 YAŞ ALTI 1396 1240 ANTALYA
 AKİF MERT KARACA 8 YAŞ ALTI 1288  BURDUR
 TAHSİN GİRAY KARACA 14 YAŞ ALTI 1302  BURDUR
 AMIRKHON GULYAMOV A KATEGORİSİ 1384 1461 ÖZBEKİSTAN
 AHMED İLKER KÖKTAŞ 14 YAŞ ALTI 1360 1157 ANKARA
 AHMETHAN TAHSİN ERTURAN B KATEGORİSİ 1467 1245 ISPARTA
 CENGİZ DUYUR 10 YAŞ ALTI 1089  ANTALYA
 MUSTAFA ERKAN DEMİR 10 YAŞ ALTI 1160  BURSA
 FURKAN ANIL SARİALİ B KATEGORİSİ 1454 1338 TRABZON
 ENGİN SARIALİ B KATEGORİSİ 1319 1340 TRABZON
 SAMET KOLSUZ B KATEGORİSİ 1215  BURDUR
 MİRAY HARBİ 10 YAŞ ALTI 1200  ANTALYA
 KADİR ÇİÇEK 8 YAŞ ALTI 1330  ANTALYA
 OĞUZ KOYUCAN 14 YAŞ ALTI 1006  İZMİR
 MUHAMMED YILMAZ B KATEGORİSİ 1569  KARAMAN
 HASAN YILDIRIM B KATEGORİSİ 1312  BATMAN
 EFE TAZE 10 YAŞ ALTI 1155 0 ANTALYA
 AYBERK KAPLANGİRAY 8 YAŞ ALTI 1196  ISPARTA
 KAAN ACAR A KATEGORİSİ 1659 1531 ANTALYA
 GÜLŞEN MELİS DURGUT 10 YAŞ ALTI 1014  ANTALYA
 OSMAN DURGUT 8 YAŞ ALTI 1343  ANTALYA
 BERKE EROĞLU 10 YAŞ ALTI 1406  İZMİR
 GÖKTUĞ ALİ KORKMAZ B KATEGORİSİ 1480  ISPARTA
 EREN KOTAN 10 YAŞ ALTI 1213  ANTALYA
 ERDEM İLHAN 14 YAŞ ALTI 1048  BURDUR
 KEREM ADNAN BETİK 14 YAŞ ALTI 1315 1109 BALIKESİR
 FAHRİYE ZEYNEP YALÇIN 14 YAŞ ALTI 1281  BALIKESİR
 SITKI YALÇIN B KATEGORİSİ 1455  BALIKESİR
 ENES DAYIOĞLU B KATEGORİSİ 0  ANTALYA
 EDİZ DAYIOĞLU B KATEGORİSİ 1126  ANTALYA
 ÖYKÜ KAÇMAZ 8 YAŞ ALTI 1216  ANTALYA
 HÜSEYİN OĞUZ OĞAN 14 YAŞ ALTI 1115  BURDUR
 SİMGE TANIR 10 YAŞ ALTI 0  ANTALYA
 BENNU İPEK BAYRAM 14 YAŞ ALTI 0  ANTALYA
 ORHAN YETER B KATEGORİSİ 1420 1185 TÜRKİYE
 SERRA TURHAN 10 YAŞ ALTI 1135  BURDUR
 MUSTAFA İSMAİL ÜNSAL 14 YAŞ ALTI 0  BURDUR
 RÜÇHAN EMRE METİN B KATEGORİSİ 1489  ANTALYA
 YUSUF SOLAK A KATEGORİSİ 1718 1618 TÜRKİYE
 DENİZ ŞİMŞEK B KATEGORİSİ 1392 1219 
 SERDAR KORKMAZ B KATEGORİSİ 1488 1343 TÜRKİYE
 TAHSİN YURDAMLI B KATEGORİSİ 1485  TÜRKİYE
 TOLGA AZİZ GULAN 14 YAŞ ALTI 1185  BURDUR
 EDİZ TAN AYTAN 8 YAŞ ALTI 1356  DENİZLİ
 DORUK EMİR YILMAZ 10 YAŞ ALTI 1201  BURDUR
 YİĞİT YÜKSEL 8 YAŞ ALTI 0  ANTALYA
 ERK OKUMUŞOĞLU 8 YAŞ ALTI 1175  ANTALYA
 EGE OKUMUŞOĞLU B KATEGORİSİ 1377 1002 ANTALYA
 DANİYEL HEPSAĞ 10 YAŞ ALTI 1256 1098 ADANA
 UMUT KARACA B KATEGORİSİ 1504 1245 AYDIN
 AHMET YAMAN TENEKECİ 8 YAŞ ALTI 0  ANTALYA
 DENİZ SOYER 10 YAŞ ALTI 1102  İSTANBUL
 MERT CAN DUMAN 14 YAŞ ALTI 1082  AYDIN
 RAMAZAN KAZIK B KATEGORİSİ 1458  ANTALYA
 OĞUZ KAĞAN KAZIK A KATEGORİSİ 1600  ANTALYA
 ZEKİ HAKTAN GÖKTAŞ 10 YAŞ ALTI 1000  AYDIN
 NAZLICAN YALIM 8 YAŞ ALTI 1080  AYDIN
 YUSUF KÜRŞAT GÜNAL 14 YAŞ ALTI 1220  AYDIN
 MEHMET KUCAK 10 YAŞ ALTI 1003  AYDIN
 EGEMEN YILDIRIM 8 YAŞ ALTI 1171  BURDUR
 MEHMET BUĞRA KALKAN 10 YAŞ ALTI 0  BURDUR
 ARDA UYMAZ 14 YAŞ ALTI 0  ISPARTA
 BOLAT UYMAZ B KATEGORİSİ 1058  ISPARTA
 SÜLEYMAN UYMAZ 14 YAŞ ALTI 1443 1223 ISPARTA
 METİN ÇIKLABAKKAL B KATEGORİSİ 1518 1319 İSTANBUL
 İSMAİL KAN B KATEGORİSİ 1456  ADANA
 BİLGEHAN AKALIN A KATEGORİSİ 1611 1451 ANTALYA
 NEVA KARAGÖZ 8 YAŞ ALTI 1185  BURDUR
 YASİN TOPALAK B KATEGORİSİ 1081  BURDUR
 MUHAMMET CİHAN YILDIZ B KATEGORİSİ 1387 1174 BURDUR
 DORUK GAZİBEY 8 YAŞ ALTI 1099  İZMİR
 ALP GAZİBEY A KATEGORİSİ 1655 1506 İZMİR
 REMZİ ÇOLAK B KATEGORİSİ 1409 1380 İSTANBUL
 DEVİN KAHRAMAN DÜZGÜN 10 YAŞ ALTI 1337  ANTALYA
 YUSUF İZOL B KATEGORİSİ 1339  DİYARBAKIR
 SANEM KAYA B KATEGORİSİ 1474 1192 BURDUR
 SELEN KAYA 14 YAŞ ALTI 1262  BURDUR
 MUHAMMET ERAY AKBAŞ B KATEGORİSİ 1571 1448 BURDUR
 FURKAN ANCAR A KATEGORİSİ 1867 1755 MARDİN
 RAHİM GÜNDEŞ B KATEGORİSİ 1474  ADANA
 YASİN ZENGİN B KATEGORİSİ 0  ANTALYA
 EMRE ONAT YILDIZ B KATEGORİSİ 1595 1523 AYDIN
 HALİL KİREN A KATEGORİSİ 1745 1673 BURDUR
 KEREM YILMAZ 10 YAŞ ALTI 1012  BURDUR
 BARIN USLU 8 YAŞ ALTI 1137  BURDUR
 MEHMET TOPRAK KUTLUER 8 YAŞ ALTI 0  BURDUR
 RAMAZAN SÖYEK A KATEGORİSİ 2092 1900 BURDUR
 EREN DEMİREL 10 YAŞ ALTI 1319  AYDIN
 HASAN GÜNEŞ B KATEGORİSİ 1426 1137 MUĞLA
 GÜLENAY GÜNEŞ B KATEGORİSİ 1384 1079 MUĞLA
 YÜKSEL BÜYÜKGÜLLÜ B KATEGORİSİ 0  BURDUR
 MUHAMMED GÖRKEM KOLA B KATEGORİSİ 1120  BURDUR
 EMRE EKİCİ B KATEGORİSİ 1548 1353 ANTALYA
 ÇETİN EFE EROĞLU B KATEGORİSİ 1236  ANTALYA
 AHMET ARAS DAĞDELEN 10 YAŞ ALTI 1053  AYDIN
 VEYİS BARTU YUFKACI 14 YAŞ ALTI 1211 1211 AYDIN
 SİMAY TANIR B KATEGORİSİ 1411  ANTALYA
 FATMA NUR ÇENGER B KATEGORİSİ 1409  ISPARTA
 GÖKALP DENİZ DÖLEK B KATEGORİSİ 1504 1233 SAKARYA
 UĞUR CAN HATIRLI B KATEGORİSİ 1484  ANTALYA
 ÖMER YİĞİT YAMAN B KATEGORİSİ 1473 1303 ISPARTA
 ALEYNA MESCİ B KATEGORİSİ 1219 1199 ANTALYA
 ARDA MESCİ B KATEGORİSİ 1392 1229 ANTALYA
 GÜNEY UYSAL 14 YAŞ ALTI 1011  ISPARTA
 ZEKAYİ ŞAHİN B KATEGORİSİ 1407 1141 MANİSA
 İSMAİL CAN AKSU B KATEGORİSİ 1159  BURDUR
 ARDA TUNA KARACAN 8 YAŞ ALTI 1497  SAKARYA
 VOLKAN REŞAT SİLİVRİ B KATEGORİSİ 1537 1567 İSTANBUL
 DEMİR HELVACI 10 YAŞ ALTI 1166  ANTALYA
 FURKAN MELİH YEŞİLYURT 10 YAŞ ALTI 0  BURDUR
 MUHAMMED İHSAN ATİK B KATEGORİSİ 1449 1353 ANTALYA
 MELİH GÜPLÜCE 8 YAŞ ALTI 1307  ANKARA
 ERAY İNCE 10 YAŞ ALTI 1428 1236 ANTALYA
 HASAN KAAN BALABAN 10 YAŞ ALTI 1191  ANTALYA
 ÇAĞAN ERDEM BEKTAŞ A KATEGORİSİ 1693 1467 AYDIN
 OSMAN AKSÖZ B KATEGORİSİ 1414  BURDUR
 ENES GALİP EROL B KATEGORİSİ 1015  BURDUR
 SALİH KURT B KATEGORİSİ 1528  BURDUR
 BAŞAR KAVURUR 14 YAŞ ALTI 0  BURDUR
 DENİZ GÜMÜŞTAŞ B KATEGORİSİ 1505  BURDUR
 MEHMET ALİ YAŞAR 10 YAŞ ALTI 1167  SAMSUN
 EZEL İLAYDA ŞİMŞEK 14 YAŞ ALTI 1362  BURDUR
 İBRAHİM ŞİMŞEK B KATEGORİSİ 1347  BURDUR
 NURETTİN TAHA ÖZDEMİR 8 YAŞ ALTI 0  BURDUR
 SAİD RAMAZAN AKSÖZ 14 YAŞ ALTI 1384 1250 BURDUR
 CANTÜRK AKSÖZ B KATEGORİSİ 1406 1328 BURDUR
 EYMEN ERDOĞAN 8 YAŞ ALTI 1134  ISPARTA
 YUNUS MERMER A KATEGORİSİ 1718 1545 MUĞLA
 DENİZ AKGÜNLÜ B KATEGORİSİ 1235  ISPARTA
 ÇAĞLAYAN DİNÇTÜRK 8 YAŞ ALTI 1126  BURDUR
 ATA YİĞİT ŞENER B KATEGORİSİ 1548 1384 BURDUR