ÇEŞME AÇIK SATRANÇ TURNUVASI KAYIT FORMU
TC Kimlik No Giriniz

Önemli Uyarılar:

1. Sporcunun vizesinin geçerli olması gerekmektedir. Bilgiler lisans bilgi sisteminden kontrol edilecektir.
2. Kayıt işleminin gerçekleşmesi için öncelikle katılım ücretinin ödenmesi gerekmektedir.
Eğer ödeme yapmadıysanız, Online Ödeme Sayfasından TC Kimlik No belirterek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Banka havalesi ile yatıranlar TC Kimlik ve Dekont no ile beraber cesmeopen@gmail.com adresine email ile bildirdikten sonra kayıtlarını gerçekleştirebilirler.
Toplam Kayıt: 204

ADISOYADIKATEGORIUKDELOİL
 UMUT BEKİRAĞAOĞLU A KATEGORİSİ 1889 1897 ANTALYA
 EFE KEREM UZUNOĞLU A KATEGORİSİ 2138 2070 BURSA
 ÖZLEM GENÇ B KATEGORİSİ 1155 1028 ELAZIĞ
 UĞUR CAN GENÇ B KATEGORİSİ 1631 1301 ELAZIĞ
 ALP BUĞRA ÜNLÜ A KATEGORİSİ 1945 1887 MANİSA
 (WCM)ECE ÖZBAY A KATEGORİSİ 1948 1988 MANİSA
 DOĞUKAN GÜREKE B KATEGORİSİ 1228 1269 İZMİR
 ZÜHEYİR MERT GÜREKE B KATEGORİSİ 1260 1074 İZMİR
 KUZEY GÜLERYÜZ 10 YAŞ ALTI 1473  İZMİR
 AHMET GÜNEŞ B KATEGORİSİ 1524  İSTANBUL
 MEHMET SAİT İLKBAHAR B KATEGORİSİ 1218  MERSİN
 CEYLİN TİKVEŞLİ B KATEGORİSİ 1647 1463 DENİZLİ
 İPEK ASLI YASSIBAĞ A KATEGORİSİ 1875 1786 İZMİR
 CAN BAŞER ŞAHİN B KATEGORİSİ 1490 1448 BURSA
 ANIL ERGÜN 10 YAŞ ALTI 1023  İZMİR
 NAİL ODABAŞI B KATEGORİSİ 1586 1467 İSTANBUL
 ALKIM EGE BİROL 10 YAŞ ALTI 1338 1025 ANTALYA
 EMİR EFE BİROL B KATEGORİSİ 1610 1455 ANTALYA
 FM ORKHAN EMİNOV A KATEGORİSİ 2278 2248 ANKARA
 YAĞIZ GÜLERDİL A KATEGORİSİ 1757 1745 SİNOP
 İZZET İDİZ B KATEGORİSİ 1470 1229 BALIKESİR
 (WCM) EMEL KAYA A KATEGORİSİ 1999 1928 MANİSA
 TAN OZAN NALBANT B KATEGORİSİ 1504 1298 MANİSA
 TUNA ONAT NALBANT A KATEGORİSİ 1961 1927 MANİSA
 MEHMET ALİ YAŞAR 10 YAŞ ALTI 1133  SAMSUN
 FAYİK AKÇUN A KATEGORİSİ 1814 1584 DİYARBAKIR
 YİĞİT ÇİMSÖKEN B KATEGORİSİ 1458  BURSA
 ZANYAR ODABAŞI 10 YAŞ ALTI 1031  DİYARBAKIR
 MÜKREMİN YILMAZ ODABAŞI 14 YAŞ ALTI 1140  DİYARBAKIR
 ECE SU KIZILTAŞ B KATEGORİSİ 1401  ANTALYA
 ELMAR GASIMOV A KATEGORİSİ  1886 AZERBAYCAN
 GÖKTUĞ ÖZTOP B KATEGORİSİ 1635  MANİSA
 HÜSEYİN BAYKO B KATEGORİSİ 1355 1108 DENİZLİ
 GÜRKAN ERGÜN A KATEGORİSİ 1931 1754 İZMİR
 İBRAHİM KAYA ÜNVER B KATEGORİSİ 1629 1527 İSTANBUL
 AKIN AYDIN A KATEGORİSİ 1832 1726 İZMİR
 HÜSEYİN EREN YERDEN A KATEGORİSİ 1931 1853 KAHRAMANMARAŞ
 DENİZ ÖZBEK B KATEGORİSİ 1688  İSTANBUL
 SHAHIN HAJIYEV A KATEGORİSİ 2036 2074 MERSİN
 MEHMET EMRE İLKİMEN A KATEGORİSİ 1830 1771 DENİZLİ
 SITAR YURTSEVER B KATEGORİSİ 1686 1428 DİYARBAKIR
 CEMİL ESAT DAMAR A KATEGORİSİ 1700 1627 BURSA
 BİLGE SU KAYPAK B KATEGORİSİ 0  DÜZCE
 NABİ ENİS AKIL B KATEGORİSİ 1658 1625 İSTANBUL
 TUNÇ ÖZGÜR B KATEGORİSİ 1501 1355 BURSA
 BERAT ÖZBAĞ B KATEGORİSİ 1619 1607 ANKARA
 ÇAĞAKAN KUYUCUOĞULLARI B KATEGORİSİ 1670 1505 ANKARA
 ÇAĞATAY AYDOĞDU A KATEGORİSİ 1830 1771 İSTANBUL
 BORAN TAŞKIN 10 YAŞ ALTI 1116  İZMİR
 HÜR YASİN A KATEGORİSİ 2121 2083 İSTANBUL
 (CM) EKİN BARIŞ ÖZENİR A KATEGORİSİ 2149 2161 KARAMAN
 NEHİR TOKAT B KATEGORİSİ 1698 1547 DENİZLİ
 AHMET EREN KAPTAN 10 YAŞ ALTI 1247  SAKARYA
 VELİ OYMANLI B KATEGORİSİ 1537 1485 ESKİŞEHİR
 İDİL ÖZEN 10 YAŞ ALTI 1300 1006 ISPARTA
 POYRAZ ELİBOL B KATEGORİSİ 1271 0 İZMİR
 METE ÖZKAN B KATEGORİSİ 1207  İZMİR
 JAMSHID RAHMANI B KATEGORİSİ  1692 İRAN
 FURKAN BÜKE A KATEGORİSİ 1807 1784 BURSA
 ASKAR RZAYEV A KATEGORİSİ 2141 2077 MANİSA
 SAMİ PEKGÜZEL B KATEGORİSİ 1378 1035 AYDIN
 ARDA UZGUR A KATEGORİSİ 1798 1410 MUĞLA
 NAZIM EFE ÖZKESKİN A KATEGORİSİ 1700 1495 İZMİR
 ÖZEL CAN YILMAZ B KATEGORİSİ 1661 1593 İSTANBUL
 ERSUN ERCİHAN B KATEGORİSİ 1446 1247 İZMİR
 HASAN KÖSE B KATEGORİSİ 1500 1422 BALIKESİR
 YİĞİT AKALTUNTAŞ 10 YAŞ ALTI 1235  TEKİRDAĞ
 İLAYDA ACAR B KATEGORİSİ 1472 1414 ANTALYA
 NAIL BESHIRLI A KATEGORİSİ  2349 AZERBAYCAN
 EKİN ERCİHAN B KATEGORİSİ 0 0 İZMİR
 ULAÇ EFE SEVGİ 10 YAŞ ALTI 1013  DİYARBAKIR
 KADİR BÜLENT SAKALLIOĞLU B KATEGORİSİ 1000  İSTANBUL
 GÜRAY KERA B KATEGORİSİ 1699  İZMİR
 YUSUF ARDA ÖZEL 14 YAŞ ALTI 1034  EDİRNE
 ATAKAN BAŞDAR B KATEGORİSİ 1069  BURSA
 ALEXANDER AINUTDINOV A KATEGORİSİ  2014 KAZAKİSTAN
 YAĞIZEFE UĞURLU B KATEGORİSİ 1506  İZMİR
 SALİM FENERLİ B KATEGORİSİ 1103  BURSA
 DORUK YILDIZ B KATEGORİSİ 1144  BURSA
 BEKİR ZAFER İLKEN B KATEGORİSİ 0  İZMİR
 MUHAMMED EFE ÖZKILIÇ 14 YAŞ ALTI 1108  DİYARBAKIR
 ESE ÖZHAN DEMİRHAN B KATEGORİSİ 1570 1335 ESKİŞEHİR
 DEFNE SADE A KATEGORİSİ 1738 1577 ANKARA
 NAZİRE YAĞMUR ÖNEL 14 YAŞ ALTI 1356  ISPARTA
 BATUHAN ÖZTÜRKTEN B KATEGORİSİ 1527  ESKİŞEHİR
 UĞUR UYSAL B KATEGORİSİ 1632 1640 ÇANAKKALE
 DENİZ GEDİK 10 YAŞ ALTI 1193  İZMİR
 OZAN UMUR 10 YAŞ ALTI 1000  İSTANBUL
 AYAZ AKSAKAL 10 YAŞ ALTI 1112  DİYARBAKIR
 ERDEM TAŞCIOĞLU 10 YAŞ ALTI 1171  BURSA
 MEHMET AZİZ ATEŞ A KATEGORİSİ 1778 1742 BURDUR
 MUHARREM SUR B KATEGORİSİ 1600  İSTANBUL
 PINAR ÖZDEMİR 14 YAŞ ALTI 1241  BALIKESİR
 EGE ERCİHAN B KATEGORİSİ 1509 1395 İZMİR
 ALIHAN GUSEYNOV A KATEGORİSİ  2331 ÖZBEKISTAN
 SILA KAYA B KATEGORİSİ 1497  İSTANBUL
 KAĞAN KEREM AÇIKGÖZ B KATEGORİSİ 1679 1498 MANİSA
 BERKAY ŞENAY B KATEGORİSİ 1505  MANİSA
 ÇETİN KAYPAK B KATEGORİSİ 1227  DÜZCE
 CENGİZKAAN KAYPAK B KATEGORİSİ 1491 1232 DÜZCE
 SİNAN SEFİK 10 YAŞ ALTI 1373  İSTANBUL
 AYTAÇ ARPACI B KATEGORİSİ 1636 1569 MALATYA
 ALİMERT ÖZSOY A KATEGORİSİ 1907 1850 BALIKESİR
 SALİH PEKGÜZEL B KATEGORİSİ 1592 1436 AYDIN
 HÜSEYİN ATEŞ 14 YAŞ ALTI 1527 1306 İZMİR
 ARDA ALTUN A KATEGORİSİ 1821 1853 MALATYA
 AZRA ÇANKAYA 10 YAŞ ALTI 1352 1465 ISPARTA
 ZEYNEP ŞEN B KATEGORİSİ 1143 0 BURSA
 ÖMER MELİH SARIDAĞ A KATEGORİSİ 1756  BURSA
 ERSOY GERÇEKER B KATEGORİSİ 1471  İZMİR
 AYTAÇ AYDIN B KATEGORİSİ 1416 1278 ANKARA
 NEHİR YALÇIN B KATEGORİSİ 1550 1270 ISPARTA
 SUDENAZ YALÇIN B KATEGORİSİ 1428 1139 ISPARTA
 ELİF ECRİN MİRAZLI B KATEGORİSİ 1366 1290 İZMİR
 CAN ÇELİK B KATEGORİSİ 1330  İZMİR
 EMRE KOCAKAPLAN B KATEGORİSİ 1589 1346 SAKARYA
 SEHA ÇALIŞKAN A KATEGORİSİ 1779 1706 EDİRNE
 ÇINAR BAYRAM 10 YAŞ ALTI 0  İSTANBUL
 (CM)BAHADIR ÖZEN A KATEGORİSİ 2239 2289 İSTANBUL
 DENİZCAN KARAÇELEBİ B KATEGORİSİ 1351 1065 İZMİR
 ILGIN KAYA B KATEGORİSİ 1583 1405 MERSİN
 EMRE AKIN KAPTAN A KATEGORİSİ 1838  SAKARYA
 BEREN ÜNAL B KATEGORİSİ 1414 1201 ISPARTA
 SELMAN SALMANLI B KATEGORİSİ 1311 1282 İSTANBUL
 UMUT SALMANLI B KATEGORİSİ 1365 1360 İSTANBUL
 KAĞAN ONAR 10 YAŞ ALTI 1292  İZMİR
 UMUT CANDAŞ YILMAZ B KATEGORİSİ 1371  GAZİANTEP
 HİKMET BAĞCI A KATEGORİSİ 1763 1863 İSTANBUL
 KAAN ÖZCAN A KATEGORİSİ 1704 1658 İSTANBUL
 MUHAMMED DORUK ÖZKILIÇ 10 YAŞ ALTI 1034  DİYARBAKIR
 EMRE ATALAY SÜRMEN 10 YAŞ ALTI 0  İSTANBUL
 CAN ATALAY SÜRMEN 10 YAŞ ALTI 0  İSTANBUL
 CAHİT ŞADİ KAYİŞ B KATEGORİSİ 1419 1519 İSTANBUL
 LİNA ASLAN B KATEGORİSİ 1674 1532 AYDIN
 (FM)VOLKAN SEVGİ A KATEGORİSİ 2212 2192 MERSİN
 ŞÜKRÜ ALKAN B KATEGORİSİ 1659 1563 ANKARA
 NİHAT AKDOĞAN 10 YAŞ ALTI 1000  İZMİR
 (WCM) GÜLCAN SENA KAYIŞ B KATEGORİSİ 1617 1359 İZMİR
 MUSTAFA BARAY TER B KATEGORİSİ 1448 1188 İZMİR
 MUSTAFA FIRAT KEÇİLİ A KATEGORİSİ 1802 1811 ÇANAKKALE
 KUTAY FİDANCI B KATEGORİSİ 1689  İZMİR
 İSMAİL KAYRA BARDAK B KATEGORİSİ 1507 1326 ISPARTA
 İBRAHİM BAPOĞLU B KATEGORİSİ 1654 1609 İSTANBUL
 ONUR EGE YILMAZ 10 YAŞ ALTI 1155  İZMİR
 SAMET HARUN ÖZSAÇ A KATEGORİSİ 1730 1630 ISPARTA
 NİMET SERAY İLKBAHAR A KATEGORİSİ 1716 1605 KARAMAN
 ASYA ARSLAN 10 YAŞ ALTI 1024  TEKİRDAĞ
 MELTEM ŞİMŞEK A KATEGORİSİ 1834 1759 BURDUR
 CAN DURAK 10 YAŞ ALTI 1117  İSTANBUL
 KAMİL ŞEN B KATEGORİSİ 1425  BURSA
 CÜNEYT TANRIVERDİ B KATEGORİSİ 1392 1214 İSTANBUL
 AHMET MAHİR DEMİRELLİ B KATEGORİSİ 1680 1556 BALIKESİR
 HAYRETTİN DENİZ CENGİZ 14 YAŞ ALTI 1170  TEKİRDAĞ
 TUNA ADATEPE 14 YAŞ ALTI 1258  TEKİRDAĞ
 DENİZ CAN BEYTAŞ 14 YAŞ ALTI 1153  İZMİR
 BERKE YILMAZ 14 YAŞ ALTI 1075  İZMİR
 İPEK YILMAZ 14 YAŞ ALTI 1314 1021 İZMİR
 YAŞAR EGE KAYALI 10 YAŞ ALTI 1140  İSTANBUL
 ECEM ÖZTÜRK B KATEGORİSİ 1545 1219 ORDU
 İLKUTAY GÖKGİRAY A KATEGORİSİ 1701 1720 ÇANAKKALE
 SAMET VATANSEVER B KATEGORİSİ 1660 1432 İZMİR
 OĞUZ ALP EROĞLU 14 YAŞ ALTI 1037  TEKİRDAĞ
 BATUHAN SAYDAM 14 YAŞ ALTI 1258  İZMİR
 SEYFETTİN NALBANTOĞLU B KATEGORİSİ 1397  BURSA
 ERHAN KAZMA B KATEGORİSİ 1377  BURSA
 YUNUS SÖNMEZ B KATEGORİSİ 1463  BURSA
 KUZEY TUFAN 10 YAŞ ALTI 1080  İSTANBUL
 UMUT TEMİZER B KATEGORİSİ 1514  İSTANBUL
 ÇINAR ELVEREN 10 YAŞ ALTI 1420  ANKARA
 BARIŞ KAŞCI B KATEGORİSİ 1201  SAKARYA
 MERT CAN SEVİĞ 10 YAŞ ALTI 1343  İZMİR
 KERİM ERDAL PARLAKBİLEK B KATEGORİSİ 1434 1074 İSTANBUL
 HELİN BEREN AYGÜN B KATEGORİSİ 1490  KARAMAN
 MEHMET TUNÇ ÜLGEN B KATEGORİSİ 1528  İSTANBUL
 SELCAN AYBERK AYDOĞDU B KATEGORİSİ 1645 1565 BURSA
 GÖKÇE MERT GÜLER 14 YAŞ ALTI 1441  ÇANAKKALE
 KEMAL ALP ÇAKIR 14 YAŞ ALTI 1119  TRABZON
 DELFİN AYDIN 10 YAŞ ALTI 1073  İZMİR
 DEFNE ÜSTER B KATEGORİSİ 1390 1210 İSTANBUL
 SARP KUANT AKYÜREK 10 YAŞ ALTI 1263  İSTANBUL
 EMRE ÖZALP B KATEGORİSİ 1300  KARAMAN
 DENİZ SEYHANOĞLU A KATEGORİSİ 2116  İSTANBUL
 VOLKAN REŞAT SİLİVRİ B KATEGORİSİ 1551 1604 İSTANBUL
 METE ÖZDER 10 YAŞ ALTI 1273  İSTANBUL
 DORUK ÜLKER B KATEGORİSİ 1444  İSTANBUL
 GAMZE ARK 10 YAŞ ALTI 1156  KOCAELİ
 DENİZ ALAN 10 YAŞ ALTI 0  İZMİR
 ARIN EGE ENGİN 10 YAŞ ALTI 1000  İSTANBUL
 NEHAR BARIŞ KAYA 10 YAŞ ALTI 1336  İZMİR
 DENİZ YILDIZ B KATEGORİSİ 1477 1403 TEKİRDAĞ
 YUNUS MERMER B KATEGORİSİ 1644 1445 MUĞLA
 NİL ÖZTÜRK B KATEGORİSİ 1442 1342 ÇANAKKALE
 İBRAHİM CENK YERLİGİL B KATEGORİSİ 0  ADANA
 İBRAHİM MUHAMMED ÖZTÜRK 10 YAŞ ALTI 1190 0 MUĞLA
 IŞIK KULABAŞ B KATEGORİSİ 1358 1188 İZMİR
 İSMAİL TARHAN B KATEGORİSİ 1361 1328 İSTANBUL
 ADAR TARHAN B KATEGORİSİ 1657 1590 İSTANBUL
 AYBERK DEMİR BAKIRCI B KATEGORİSİ 1350  İZMİR
 KAAN KORKMAZ 10 YAŞ ALTI 1047  KONYA
 ONUR KORKMAZ 14 YAŞ ALTI 1140  KONYA
 YİĞİTHAN FURKAN YILMAZ B KATEGORİSİ 1430  ÇANAKKALE
 ALİ DORUK KILIÇ 10 YAŞ ALTI 1059  İSTANBUL
 KEMAL KAAN ÖZGÜR B KATEGORİSİ 1412 1218 İSTANBUL
 SALİH TATLI B KATEGORİSİ 1400 1395 KAHRAMANMARAŞ