ÇORUM BELEDİYESİ ULUSLARARASI SATRANÇ TURNUVASI KAYIT FORMU
TC Kimlik No Giriniz

Önemli Uyarılar:

1. Sporcunun vizesinin geçerli olması gerekmektedir. Bilgiler lisans bilgi sisteminden kontrol edilecektir.
2. Kayıt işleminin gerçekleşmesi için öncelikle katılım ücretinin ödenmesi gerekmektedir.
Eğer ödeme yapmadıysanız, Online Ödeme Sayfasından TC Kimlik No belirterek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
Toplam Kayıt: 259

ADISOYADIKATEGORIUKDELOİL
 UMUT YALANIZ 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 1414  ANKARA
 DEFNE ÜSTER B KATEGORİSİ 1390 1210 İSTANBUL
 HASAN ÇELİK ÜNLÜ B KATEGORİSİ 1223  ÇORUM
 ARMEN GRIGORIEV A KATEGORİSİ  2157 GEORGİA
 EMRE LEKEALMAZ B KATEGORİSİ 1278  ÇORUM
 SALİH EMRE UNUTMAZ B KATEGORİSİ 1204  ÇORUM
 ABUZER İNCEKARA B KATEGORİSİ 1590  KONYA
 DİLARA DURAN 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 ALİ BERKAY DANIŞMAN B KATEGORİSİ 1522 1366 KARAMAN
 MEHMET EREN CİVELEK 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 1171  ORDU
 RAFET VURAL B KATEGORİSİ 1590  SİİRT
 MUSA SEFA ÖZÜBEK B KATEGORİSİ 1189  ÇORUM
 AHMET TUNAY İNAÇ 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 EKREM BARIŞ GEZER B KATEGORİSİ 1505  ISPARTA
 BULUT AYDEMİR 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 1277  ESKİŞEHİR
 ENGİN KATİPOĞLU A KATEGORİSİ 1632  ANKARA
 AYHAN EMİN KILIÇARSLAN 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 1012  ÇORUM
 ŞERİFE FERHAN ARSLAN 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 ONUR ALP AĞIRCAN 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 AVRAM ALBER VALANSİ A KATEGORİSİ 2030 1964 İZMİR
 AHMET ZAHİT ŞEN 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0 - ÇORUM
 YAĞIZ ERTEK 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 1029  ANKARA
 SELİM ALUÇ B KATEGORİSİ 1453 1414 ANKARA
 SAMET ALPARSLAN ÇELİK B KATEGORİSİ 0  TRABZON
 KORAYCAN ALBAY A KATEGORİSİ 1770 1710 KOCAELİ
 DENİZ AYDEMİR A KATEGORİSİ 1859 1734 ESKİŞEHİR
 AYDIN BOZKURT B KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 NECATİ ŞAHİN A KATEGORİSİ 1664 1561 ÇORUM
 TAHA ŞAHİN A KATEGORİSİ 1558 1313 MERSİN
 ERSİN AYDIN A KATEGORİSİ 2009 1947 ANKARA
 SÜHA ÖZEL B KATEGORİSİ 1350  KOCAELİ
 YUSUF TAHA ÖZKAN B KATEGORİSİ 1180  KAHRAMANMARAŞ
 AHMET KARAGÖLLÜ A KATEGORİSİ 2195 2103 İZMİR
 ERDEM NOHUT B KATEGORİSİ   ÇORUM
 HAKKI ATA ÖZGÜNER A KATEGORİSİ 1844 1770 ADANA
 EFE ERYAŞAR 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 VUSLAT BELLEK 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 ARDA ÖZANAT 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 1117  SAMSUN
 HAKAN YÜCETÜRK 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 1057  ÇORUM
 MEHMET AKİF KARAGÖL B KATEGORİSİ 1430  TRABZON
 ERTUĞRULGAZİ SARITAŞ 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 TAHA BEDİR 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 1263  SAMSUN
 RECEP (ENGELLİ-) KÖKSAL A KATEGORİSİ 1811 1737 SAMSUN
 İBRAHİM GÜÇLÜ B KATEGORİSİ 1058  ÇORUM
 VELİ KAYAN A KATEGORİSİ 1876 1810 ANKARA
 MUHAMMED BİLAL ALDEMİR 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 1050  TRABZON
 MECİT ONUR BAYAR 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 0 1971 ÇORUM
 YUSUF EVCİM ÜNAL A KATEGORİSİ 1724 1637 ÇORUM
 EMİRHAN UĞUR 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 SERTAN NAZLI A KATEGORİSİ 1684 1589 ANKARA
 HALİL İBRAHİM TOPUZ 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 MUHAMMED YILMAZ B KATEGORİSİ 1590 1 BATMAN
 HALİL NEJAT ÖZMEN A KATEGORİSİ 1876 1813 ANKARA
 ARDA YURTTAŞ 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 MUHAMMED ENES KÖYLÜ 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 TİMURTAŞ İPEK 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 İLYAS KÖSEOĞLU 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 1317  MALATYA
 CEMİLE ATİK B KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 EYÜP ENES SAĞLAM 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  AMASYA
 MESUT ÖZ A KATEGORİSİ 1626 1456 KARAMAN
 YUSUF DÖNMEZ A KATEGORİSİ 2126 2014 KARAMAN
 MEHMET ALPER ASLAN 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 1473 1101 ÇANAKKALE
 MECİT BERAT AYAZ 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 FURKAN KÖSE 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 BULUT CAN ARMUTCU 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 ERTUĞRUL GAZİ ÖZŞAHİN 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 İLYAS TEMÜR 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 BATUHAN GAFAR 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 EMRE AKCAN 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 ÇİSEL ANAÇOĞLU A KATEGORİSİ 1568 1495 ANKARA
 CANER EKİCİ A KATEGORİSİ 1764 1720 ÇORUM
 EYLÜL ÇELİK A KATEGORİSİ 1774 1698 İSTANBUL
 ŞAFAK YAPRAK B KATEGORİSİ 1408 1368 ANKARA
 ZEYNEP AKYOL 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 EGE ARKAN 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 1075  MERSİN
 SONER GÖZEBE A KATEGORİSİ 2087 1723 ÇORUM
 UMUT KARABIYIK 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 BURAK KAZAR 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 MEHMET AKİF SEÇER 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 ENES EMİN ERDOĞAN 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 ALİ KAYA 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 YUSUF DÜNDAR 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 YUNUS EMRE ÖZÜBEK 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 KAYRA KAYA 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 HÜR YASİN A KATEGORİSİ 2136 2083 İSTANBUL
 BERKAY TAŞKIRAN 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 BARAN KARADEMİR 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 BARAN CAN 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 EGE KAYNAK 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 AKIN ALEV 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 YAĞIZ GÖZÜYILMAZ 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 ARDA KUZEY YILDIZ 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 ARİF EMRE SAĞIR 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 EFE HAZIRAY 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 DENİZ AKILLI 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 MELİSA KARINCALI 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 ARDA GEZER 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 BERAT ÖZBAĞ A KATEGORİSİ 1619 1607 ANKARA
 TANJU KIZILKUŞ A KATEGORİSİ 1626  ANKARA
 AKIN KIZILKUŞ A KATEGORİSİ 1859  ANKARA
 EMRE BEZGİN B KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 UMUT IRAKER B KATEGORİSİ 1594 1413 ESKİŞEHİR
 ORHUN ÇAĞLAR B KATEGORİSİ 1371 1395 ADANA
 BERKE GÜNCAN A KATEGORİSİ 2043 1985 ANTALYA
 SELÇUK TOKER B KATEGORİSİ 1294 1335 AMASYA
 HAYDAR AKPINAR B KATEGORİSİ 1310 1330 ÇORUM
 MÜCAHİT GÜLEÇ B KATEGORİSİ 1240  ÇORUM
 SALİH AKDANALI 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 AKİF AKDANALI 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 HÜSEYİN YILMAZ B KATEGORİSİ 1538 1479 KÜTAHYA
 ŞEVVAL DOĞANCIK 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  AFYONKARAHİSAR
 ORHAN MEHMED IRFAN B KATEGORİSİ 0 1300 ESKİŞEHİR
 MUSTAFA BEKTAŞ B KATEGORİSİ 1591 1518 SAMSUN
 SEYFETTIN NALBANTOĞLU B KATEGORİSİ 1407 1243 BURSA
 ERHAN (ENGELLİ) KAZMA A KATEGORİSİ 1432  BURSA
 YUNUS (ENGELLİ) SÖNMEZ A KATEGORİSİ 1488 1261 BURSA
 KAYRA KAMER A KATEGORİSİ 2099 2048 MERSİN
 ALİ ÖZTÜRK B KATEGORİSİ 1687  SAMSUN
 İDİL MİRA ÖZSOY 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 1345 1097 BURSA
 ASKAR RZAYEV A KATEGORİSİ 2144 2085 MANİSA
 HAMZA TOPAL B KATEGORİSİ 1228  ÇORUM
 YİĞİT BERKAY GÜLER B KATEGORİSİ 1290 1110 KAYSERİ
 DOĞUHAN KOÇAK A KATEGORİSİ 1709  ANKARA
 ÖZGE TOPRAK 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  İZMİR
 MUHAMMED TALHA GÖKBOĞA 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 0 0 ÇORUM
 HASAN BERK GÜNER 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  AMASYA
 MUSTAFA YUSUF ÇETİNOĞLU B KATEGORİSİ 1166 1357 ÇORUM
 MURAT CAN ÇETİNOĞLU B KATEGORİSİ 1187  ÇORUM
 ALPEREN TAN 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 BULUT ŞEN 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  AMASYA
 HAYRUNNİSA CİHAN 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 EVREN DENİZ SARIBAY B KATEGORİSİ 1521 1570 ÇORUM
 MURAT ÇUKUR 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 1222  SAMSUN
 ELVAN ÇELEBİ BİÇİCİ 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 1028  ÇORUM
 UĞUR ÖZDEMİR B KATEGORİSİ 1318  ÇORUM
 ŞÜKRÜ ALKAN A KATEGORİSİ 1623 1519 ANKARA
 KAZIM EFE ÇETİN 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 ÇELEBİ KOYUNCU 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 1064  ÇORUM
 EMİRHAN YILDIRIM 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 SELİN KARATAŞ 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 ALİ RIZA BULANIK 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 EDA NUR ERSEÇGEL 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 ABDULLAH ERSEÇGEL 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 ÖNDER ÖNDER 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 BULUT EVRİM ALUÇ A KATEGORİSİ 1734 1686 KARAMAN
 ZÜMRA OKUMUŞ 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 BURAK ÇINAR KÖPRÜBAŞI 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 1439 1327 EDİRNE
 TAHSİN (ENGELLİ) YURDAMLI B KATEGORİSİ 1419 1398 MALATYA
 BERKE BUĞRA BEKAR 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 SEMİHANUR YAKAR 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 YARENNUR PAKKAN 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 ZEYNEP TOPRAK 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 DANİYEL HEPSAĞ 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 1307 1098 ADANA
 (GM) KONSTANTINE SHANAVA A KATEGORİSİ  2519 GEORGİA
 (GM) DAVIT BENIDZE A KATEGORİSİ  2509 GEORGİA
 GAMZE ÖZDEMİR 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 ZEHRA DURAN 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 EDANUR KOÇ 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 KEREM SALİH TİMURTAŞ 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 SELAMİ GÖZÜBÜYÜKOĞLU A KATEGORİSİ 1921 **** ARTVİN
 SEYFETTİN NALBANTOĞLU B KATEGORİSİ 1407  BURSA
 OZAN ÖZTÜRK 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 1156  SAMSUN
 ZEYNEP KARAHAN 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 1195 1066 KAYSERİ
 (FM) ORKHAN EMİNOV A KATEGORİSİ 2268 2229 ANKARA
 MURAT EREN AYTEKİN A KATEGORİSİ 2060 2026 GİRESUN
 (FM) SHAHRIYAR RAHMANOV A KATEGORİSİ  2301 AZERBAİJAN
 (GM) DAVIT LOMSADZE A KATEGORİSİ  2321 GEORGİA
 YAĞMUR YİĞİT 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 BERAT TIRPANCI 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 MUHAMMED YUSUF ATEŞ 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 EFE YUŞA İBBİĞİ 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 GADİR BÜYÜKCIBIR 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 ARDA MERT YÜKSEL 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 ATAGÜN ÖZGÜR 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 1000  İZMİR
 KAAN ÜNÜVAR 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 1096  İSTANBUL
 (FM) BORA DOĞAN ŞAHİN A KATEGORİSİ 2094 2052 SİVAS
 NAİL ODABAŞI B KATEGORİSİ 1567  İSTANBUL
 KAMİL ŞEN B KATEGORİSİ 1442 1320 BURSA
 MUSA TÜRKMEN A KATEGORİSİ 1454  ÇORUM
 SELAHATTİN GÜNEŞ B KATEGORİSİ 1390 1310 SAMSUN
 İSMAİL BOLKAR TÜRK 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 1240  TRABZON
 FURKAN KELEŞ 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 EMİRHAN TEMÜR 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 ZEKERİYA BERAT ŞAHİN 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 BERRA ŞAHİN 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 ZELİHA SEVCAN ELİAÇIK 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 YAĞMUR YÜSRA AYKAÇ 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 ZEYNEP YEKELER 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 FATMA RANA ÇÖMEZ 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 ESMANUR ORUÇ 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 SEFA DOĞAN 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 İLHAN ÖZTÜRK B KATEGORİSİ 1070  SAMSUN
 BERKEHAN YILDIZ 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 SERKAN YILDIZ 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 HAMZA FAZLI ÖLÇER 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 HÜSEYİN CEM (ENGELLI) CENGİZ B KATEGORİSİ 1277  ÇORUM
 MELİH EYMEN BOYVAT 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 ENES AKKAYA 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 ALİ EKBER CENGİZ B KATEGORİSİ 1151  ÇORUM
 (GM) DAVIT MAGHALASHVILI A KATEGORİSİ  2469 GEORGİA
 (IM) GİGA QUPARADZE A KATEGORİSİ  2520 GEORGİA
 MELİH KANTAR 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 OSMAN SEMİH KANTAR 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 SERKAN YILMAZ A KATEGORİSİ 1687 1584 AMASYA
 MERVE ÖZLEM ÖZER 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 1082  ÇORUM
 (CM) BAHADIR ÖZEN A KATEGORİSİ 2242 2303 İSTANBUL
 (GM) KIVANÇ HAZNEDAROĞLU A KATEGORİSİ 2476 2510 MANİSA
 (WFM) JULİA GÖKBULUT A KATEGORİSİ 2026 2005 ANKARA
 (IM) DIMITAR MARHOLEV A KATEGORİSİ  2224 BULGARİA
 (WIM) SOPİKO TERELADZE A KATEGORİSİ  2141 GEORGİA
 (IM) BACHANA MORCHIASHVILI A KATEGORİSİ  2394 GEORGİA
 (GM) VALERIANE GAPRINDASHVILI A KATEGORİSİ  2360 GEORGİA
 (WGM) INGA CHARAKHALASHVİLİ A KATEGORİSİ  2362 GEORGİA
 (GM) GİORGİ BAGATUROV A KATEGORİSİ  2414 GEORGİA
 RUHİ KAYA 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 1404 1273 KAYSERİ
 SALİH VURAL A KATEGORİSİ 1605 1536 ÇORUM
 YÜKSEL UZUN A KATEGORİSİ 1334  SAMSUN
 AHMET SELİM SARIÇAM 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 1080  ÇORUM
 ALİ YİĞİT AYTİN 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 1240  DÜZCE
 KEREM AYTİN 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 1413  DÜZCE
 ALİ TUĞRUL BİLGİN 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 1109  SAMSUN
 OKTAY YİĞİT YÜKSEL 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 1386  ARTVİN
 ÇINAR DURMUŞ 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 1130  ARTVİN
 YİĞİT DENİZ ÖZGÜN 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 1112  SİNOP
 MERT ÖZTÜRK 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 1372  SAMSUN
 MEHMET KAYRA SARIBAY 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 1084  ÇORUM
 YUSUF MERT DALGIÇ 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 KAAN DAŞDAN 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 ENES SARIÇAM 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 SEFA ENES BERÇİN 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 MERTALİ SEVGİ 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 1187  SAMSUN
 MUSTAFA DALGIÇ 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 UMUT ERDEM GÜNDÜZ A KATEGORİSİ 2140 2074 MERSİN
 SALİH YAHYA İŞCEN 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 0 1258 ÇORUM
 YUSUF EREN KAVRİ 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 1406 1329 SAMSUN
 ERAY EREN B KATEGORİSİ 1385  ÇORUM
 NURSENA TUNCEL 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 1127  ÇORUM
 OSMAN SEMİH KOCAOĞLU 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 ÖMER SAMİ CEVHER 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 1306  TRABZON
 EYÜP RAMAZAN KAPLAN 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 1095  ÇORUM
 ERDEM ÖZKIDIK 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 1162  ÇORUM
 CENGİZ ONAT YAPANEL 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ANKARA
 MUSTAFA YAĞLI A KATEGORİSİ 1711  ÇORUM
 MERT ODUNCU 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 BETÜL YAZICI 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 1267  ÇORUM
 SAMET MELİH YAZICI 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 ARDA TUNA KARACAN 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 1382  SAKARYA
 NECMİ ARDA COŞKUN B KATEGORİSİ 1431 1362 KASTAMONU
 YUSUF ÜVEYİK B KATEGORİSİ 1160  ÇORUM
 ARYA FETHİPUR 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 BARAN DOĞAN 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 OĞUZHAN ÖZDİLLİ 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 1111  ÇORUM
 MUSTAFA ALPER ÖZDİLLİ 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 1364  ÇORUM
 YUSUF KIR 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 1053  ÇORUM
 TAHA ENGİN UYSAL B KATEGORİSİ 1398  ÇORUM
 MEDET EMİRHAN YİĞİT 10-11-12 YAŞ KATEGORİSİ 0  ÇORUM
 ALİ YAPAR B KATEGORİSİ 1231  ÇORUM
 KAAN HANÇERLİ 7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ 1345  KASTAMONU
 MUHAMMET SEFA HORAN B KATEGORİSİ 1317  ÇORUM