ÇUBUK BELEDİYESİ ULUSLARARASI SATRANÇ TURNUVASI KAYIT FORMU

Kayıtlarımız sona ermiştir.
Toplam Kayıt: 811

ADISOYADIKATEGORIUKDELOİL
 AHMET ZAFER ŞENTÜRK 8 YAŞ ALTI   ANKARA
 BARIŞ ERCAN TOPRAK 10 YAŞ ALTI   ANKARA
 BORAN ASLAN 8 YAŞ ALTI 1339  ISPARTA
 GÖKTUĞ ALI KORKMAZ 10 YAŞ ALTI 1480 1384 ISPARTA
 BURAK VURAL B KATEGORİSİ  1397 ANKARA
 CAN BULUT B KATEGORİSİ 0  ANKARA
 AHMET CEMAL VURAL 14 YAŞ ALTI 1126  ANKARA
 ŞAFAK YAPRAK B KATEGORİSİ 1484 1363 ANKARA
 CENGIZ KELEŞ A KATEGORİSİ  2119 KAHRAMANMARAŞ
 FATİH TALAT HATUNOĞLU B KATEGORİSİ 1149 1091 OSMANİYE
 ABDULVAHAP ARICI B KATEGORİSİ 1414  KONYA
 MUAMMER BORAN SAKARYA B KATEGORİSİ 1638 1524 BURSA
 AYÇA KURNAZ 14 YAŞ ALTI 1289  ANKARA
 AZRA KURNAZ 10 YAŞ ALTI 1372 1309 ANKARA
 UMUT ŞİAR DEMİR B KATEGORİSİ 1581 1440 KOCAELİ
 AZİZCAN ÖZÇELİK B KATEGORİSİ 1670 1624 ANKARA
 SUDENAZ ERKAYA 10 YAŞ ALTI 0  ANKARA
 DEVRİM RÜZGAR DOĞAN B KATEGORİSİ 0  ANKARA
 ARDA ŞAHMARAN A KATEGORİSİ 1071  ANKARA
 EYLÜL KARASÜLEYMANOĞLU 10 YAŞ ALTI   ANKARA
 DENİZ CAN KAYNAK B KATEGORİSİ 1503 1368 ANKARA
 ÖMER FARUK ÜNAL B KATEGORİSİ 1370  ANKARA
 BERAT HARUN PASBIYIK A KATEGORİSİ   ANKARA
 DORUK ÖZATA B KATEGORİSİ 1626  ANKARA
 MUHAMMED MAHİR VARLIOĞLU B KATEGORİSİ 1573 1573 KIRIKKALE
 ŞEVKET KOÇAK B KATEGORİSİ   ANKARA
 İBRAHİM KESİCİ A KATEGORİSİ 1834  İSTANBUL
 AHMET HAMDİ AYDOS B KATEGORİSİ 1318  ANKARA
 CEM EYYAM 10 YAŞ ALTI 1167  ANKARA
 SUĞRA TEPELİ B KATEGORİSİ 1631 1239 ANKARA
 ECRİN TUANA ENGEL 10 YAŞ ALTI 1237  İZMİR
 MUSTAFA ATTİLA SÖKÜ B KATEGORİSİ 1569 1480 ANKARA
 MUSTAFA KILIÇ B KATEGORİSİ 1430 1359 ANKARA
 ALİM BARANLIOĞLU B KATEGORİSİ 1191  ÇORUM
 HAZAR YETİM 14 YAŞ ALTI 1390 1095 ANKARA
 YUSUF AYDEMİR 14 YAŞ ALTI 1339  MALATYA
 SERKAN BOZKURT B KATEGORİSİ 1697  ESKİŞEHİR
 ABDULKADİR ÖZCAN B KATEGORİSİ 1147  MERSİN
 ÇAĞAN SARIGÜZEL 8 YAŞ ALTI 0  ANKARA
 EGEMEN EYÜPOĞLU 14 YAŞ ALTI 1226  ANKARA
 VELİ KAYAN A KATEGORİSİ 1883 1814 ANKARA
 BERİL ERDEN 14 YAŞ ALTI 1472 1217 TRABZON
 ARDIL BEŞER OĞUR 10 YAŞ ALTI 1041  ŞANLIURFA
 NİDAL HEVİ OĞUR 14 YAŞ ALTI 1286  BURSA
 BERKAY DALOĞLU A KATEGORİSİ 1771 1688 ÇORUM
 SERHAT ORKUN YAĞLI B KATEGORİSİ 1499  ORDU
 ÇİĞDEM ONUR A KATEGORİSİ 1790 1699 KARAMAN
 MEHMET ENES ÇİÇEK B KATEGORİSİ 1470  ANKARA
 BEYZA GÖKSU B KATEGORİSİ 1258  ANKARA
 TAHA GÖKSU B KATEGORİSİ 1258  ANKARA
 TOLGA ÖZGEN B KATEGORİSİ 1698 1674 ELAZIĞ
 ARDA CEYLAN B KATEGORİSİ 1649 1552 ANKARA
 UYGAR ÜMİT TİLKİ 8 YAŞ ALTI 1007  MERSİN
 ASYA TİLKİ 10 YAŞ ALTI 0  MERSİN
 EMİR GÜLBEYAZ A KATEGORİSİ 2072 2076 KARAMAN
 MOUNES ZAWAL B KATEGORİSİ   SURIYE
 ALİ HAYDAR ŞAHİN B KATEGORİSİ 1499  ANKARA
 ATEŞ ATABEY AYHAN 8 YAŞ ALTI 1338 1192 TEKİRDAĞ
 YAĞIZ GÜREŞ 8 YAŞ ALTI 0  ANKARA
 CEM AKIN ÇELİK B KATEGORİSİ 1669 1539 MALATYA
 ALİ EKBER DOĞAN A KATEGORİSİ 2281  BİTLİS
 SERDAR MURAT YILDIZ 10 YAŞ ALTI 1164  ANKARA
 TEOMAN GÜNEY ERSÖZ 8 YAŞ ALTI 1502 1197 ANKARA
 CELAL GÜLTEKİN B KATEGORİSİ 1674  ŞANLIURFA
 SERTAN AKBAŞ B KATEGORİSİ 1656 1625 İSTANBUL
 MERT GÜVEN B KATEGORİSİ 1414  ANKARA
 EMİN KAVALCI B KATEGORİSİ 1578 1495 BALIKESİR
 BUĞLEM NAZ ALTAN 8 YAŞ ALTI   ANKARA
 BURAK GÜNDÜZ 14 YAŞ ALTI 0  ANKARA
 BERKAY GÜNDÜZ 14 YAŞ ALTI 0  ANKARA
 BAŞAK CESUR B KATEGORİSİ 1433 1236 ANKARA
 EGEMEN YILMAZ 10 YAŞ ALTI 0  ANKARA
 BERFİN TOPAL B KATEGORİSİ 1251  ANKARA
 ARDA KADİR VATANSEVER 10 YAŞ ALTI 1504 1242 KOCAELİ
 EKİN TAŞ B KATEGORİSİ 1390  ANKARA
 ONUR EFE TEKTAŞ 10 YAŞ ALTI 1232  SAMSUN
 YİĞİT KAYA 14 YAŞ ALTI 1032  ANKARA
 EMRE SARI A KATEGORİSİ 1798 1707 ANKARA
 MELİHA ASEL DÖNDÜ 8 YAŞ ALTI 1033  ANKARA
 ILGAZ DÖNDÜ 8 YAŞ ALTI 1120  ANKARA
 FM MURAT NURİ A KATEGORİSİ  2307 AZERBEYCAN
 YÜKSEL UZUN B KATEGORİSİ 1268  SAMSUN
 AHMET EMİR EYİTMİŞ 14 YAŞ ALTI 1014  KAHRAMANMARAŞ
 ASYA LEMAN EYİTMİŞ 10 YAŞ ALTI 1199  KAHRAMANMARAŞ
 GÜRBÜZ GÜR B KATEGORİSİ 1355 1196 DENİZLİ
 OSMAN ORÇUN KESKİN A KATEGORİSİ 1778 1680 DENİZLİ
 ENGİN SARIALİ B KATEGORİSİ 1324 1285 TRABZON
 FURKAN ANIL SARİALİ B KATEGORİSİ 1490 1357 TRABZON
 HALİL NEJAT ÖZMEN A KATEGORİSİ 1894 1818 ANKARA
 ARDA ALTUN A KATEGORİSİ 1905  İSTANBUL
 ASYA ARSLAN 8 YAŞ ALTI 1018  TEKİRDAĞ
 İBRAHİM HALİL YILDIRIM A KATEGORİSİ 1734  ANKARA
 ALİ BERKA KARAKAYA 8 YAŞ ALTI 1038  ANKARA
 HASAN MELİH ÖLMEZ 8 YAŞ ALTI 1335  ANKARA
 BENGİ HAFIZOĞLU B KATEGORİSİ 1684  MUĞLA
 ARDA BAYCU B KATEGORİSİ 1321  ANKARA
 SERHAN BERAT ÖZDEMİR A KATEGORİSİ 1946 1850 DÜZCE
 EROL MUTİ B KATEGORİSİ 1444 1338 ANKARA
 ARCA SELTÜRK 8 YAŞ ALTI 1045  ANKARA
 HAYATİ TOKSAN B KATEGORİSİ 1570 1481 ORDU
 BAYRAM GÜRBÜZ A KATEGORİSİ 1840  BURSA
 MELİH NACİ ERKÖLE A KATEGORİSİ 1709  BURSA
 MUHİTTİN ERAKMAN B KATEGORİSİ 1450 1341 ANKARA
 MAHMUT DEMİRTAŞ B KATEGORİSİ 1548 1355 ISPARTA
 HAFİZE DEMİRTAŞ A KATEGORİSİ 1775 1707 DENİZLİ
 MAHİR METE KUL A KATEGORİSİ 1829  ÇORUM
 OĞUZHAN ÖZTÜRK B KATEGORİSİ 1599  ANKARA
 MUHAMMET HAYRİ DENEK B KATEGORİSİ 1175  ANKARA
 MEHMET UYANIK B KATEGORİSİ 1563 1513 ANTALYA
 YUSUF BARAN CEVİZCİ B KATEGORİSİ 1467  ANKARA
 MEHMET SUZAN B KATEGORİSİ 1648 1553 ANKARA
 METİN ŞENOCAK B KATEGORİSİ 1681 1674 SAMSUN
 ENES EMRE BAL A KATEGORİSİ 2051 1944 İSTANBUL
 YASİN YILDIRIM A KATEGORİSİ 1705 1547 ÇORUM
 (FM)VOLKAN SEVGİ A KATEGORİSİ 2233 2233 MERSİN
 FEHMİ KUZEY YURDUN B KATEGORİSİ 1372 1196 MUĞLA
 YAŞAR BÜLENT ODUNCU B KATEGORİSİ 1596  ANKARA
 ERTAN KAYA B KATEGORİSİ 0 0 İZMİR
 ÜMİT OĞUZ CAYMAZ B KATEGORİSİ 1613  TRABZON
 FURKAN ÖZ 10 YAŞ ALTI 0  ANKARA
 MEHMET KUTDEMİR 14 YAŞ ALTI 1421 1183 ISPARTA
 KAAN SELVİ A KATEGORİSİ 1877 1770 ORDU
 OMER JALİLZADA B KATEGORİSİ 1601 1313 İSTANBUL
 ALI JALILZADA 8 YAŞ ALTI 1149  İSTANBUL
 BERKE GÜNCAN A KATEGORİSİ 2081 2109 DENİZLİ
 DEFNE UÇAR 14 YAŞ ALTI   ANKARA
 EMİRHAN ARPALIK 10 YAŞ ALTI   ANKARA
 UMUT KEMAL ÇOLAK 10 YAŞ ALTI   ANKARA
 YUSUF DÖNMEZ A KATEGORİSİ 2081 1989 KARAMAN
 ERCAN BARIKAN B KATEGORİSİ 1401  İSTANBUL
 EMRE İŞÇİ B KATEGORİSİ 1469  ESKİŞEHİR
 MUHAMMED EFE ACAR B KATEGORİSİ 1535  ESKİŞEHİR
 MEHMET ERGUN 10 YAŞ ALTI 1328 - AKSARAY
 IM VUGAR ASADLI A KATEGORİSİ  2457 AZERBAYCAN
 FATİH HOKKA B KATEGORİSİ 1663 1605 İSTANBUL
 EZGİ ADANMIŞ B KATEGORİSİ 1692 1600 BİTLİS
 KUZEY GÜLERYÜZ 8 YAŞ ALTI 1554 1300 İZMİR
 SAUAT NURGALIYEV B KATEGORİSİ  1200 KAZAKISTAN
 IM DMITRY STETS A KATEGORİSİ  2408 UKRANYA
 ABILMANSUR ANSAT B KATEGORİSİ  1416 KAZAKISTAN
 CM ALDIYAR ANSAT A KATEGORİSİ  1842 AZERBAYCAN
 CENGİZKAAN KAYPAK B KATEGORİSİ 1509 1294 DÜZCE
 IM RUSLAN KURAYAN, A KATEGORİSİ  2410 UKRANYA
 EREN YURTSEVEN 10 YAŞ ALTI 1177  ANKARA
 FATİH YİĞİTER B KATEGORİSİ 1664  KAHRAMANMARAŞ
 ZEYNEP AKSU 10 YAŞ ALTI   ANKARA
 HAMZA AVCİL 10 YAŞ ALTI   ANKARA
 FURKAN KEYVAN 10 YAŞ ALTI   ANKARA
 MERT KOÇ A KATEGORİSİ 1735 1692 İSTANBUL
 NURETTİN YILMAZ B KATEGORİSİ 1225  MALATYA
 TAHSİN YURDAMLI B KATEGORİSİ 1488  MALATYA
 TUNAHAN MAKARACI A KATEGORİSİ 1950 1891 İSTANBUL
 BURAK SARIOĞLU B KATEGORİSİ 1516  ANTALYA
 DEVRAN DAĞHAN A KATEGORİSİ 2050 2200 KARAMAN
 EGE TUNA ÖKTEM 8 YAŞ ALTI 1200  ANKARA
 KAYRA KAMER A KATEGORİSİ 2120 2062 MERSİN
 ARDA ŞAHİN B KATEGORİSİ 1451 1301 SAMSUN
 ERDEM AVCI 8 YAŞ ALTI 1169  HATAY
 BİLGE AVCI 14 YAŞ ALTI 1130  HATAY
 BERKİN ŞEKERCİ A KATEGORİSİ 1794 1672 ANKARA
 KADİR GÜNEŞ B KATEGORİSİ 1340 1241 İZMİR
 DEREN GÜNEŞ B KATEGORİSİ 1445 1314 MUĞLA
 DEFNE GÜNEŞ 10 YAŞ ALTI 1320 1155 MUĞLA
 ZEKİ NADİR AYKÖSE B KATEGORİSİ 1365 1323 ANKARA
 MEHMET EREN GÜNAY A KATEGORİSİ 1733 1709 ESKİŞEHİR
 LARANUR AYDIN 8 YAŞ ALTI 1113  TEKİRDAĞ
 NİSANUR AYDIN 10 YAŞ ALTI 1177  TEKİRDAĞ
 DEMİR AKBULUT 8 YAŞ ALTI 1210  ANKARA
 ERSAN MAHMUTOĞLU B KATEGORİSİ 1431  ESKİŞEHİR
 HİDAYET BARANCAN AYDIN 14 YAŞ ALTI 1220  ANKARA
 EREN ÇAĞAN SAYGIDEĞER B KATEGORİSİ   ANKARA
 MEHMET AŞKIN TAŞAN A KATEGORİSİ 2047 1957 KOCAELİ
 KADİR AKIN A KATEGORİSİ 2004 1959 MANİSA
 AHMET FURKAN ÖZDEN B KATEGORİSİ 1223 1229 ANKARA
 ALİ EGEMEN DAYAN 10 YAŞ ALTI 1117  İSTANBUL
 BARIŞ ARDA YILMAZ 10 YAŞ ALTI 1247  ADANA
 NEMATULLAH MOUJ B KATEGORİSİ 1560 0 ANKARA
 METEHAN İDİK B KATEGORİSİ 1018  ANKARA
 ENGİN CAN AŞIKOĞLU B KATEGORİSİ 1650 1400 KASTAMONU
 HALİL ALPEREN KARATEKELİ 8 YAŞ ALTI 1211  ISPARTA
 EGE UYSAL 10 YAŞ ALTI 1231  ISPARTA
 BORAN ASLAN B KATEGORİSİ 1339  ISPARTA
 BİLGE DERİCİ 8 YAŞ ALTI 1193  ISPARTA
 SÜLEYMAN KAŞLI 8 YAŞ ALTI 1017  ISPARTA
 LİNA ASLAN B KATEGORİSİ 1658 1524 AYDIN
 KORAYCAN ALBAY A KATEGORİSİ 1777 1701 KOCAELİ
 KEREM ŞENER B KATEGORİSİ  1178 ZONGULDAK
 AHMET HAKAN YEGİN B KATEGORİSİ 1550 1403 İSTANBUL
 WIM SOPIKO TERELADZE A KATEGORİSİ  2182 GÜRCİSTAN
 MEHMET DENİZ ERBAŞ 14 YAŞ ALTI 1507 1265 HATAY
 ELİFSU ERBAŞ 10 YAŞ ALTI 1379  HATAY
 ALİ İMRAN ERBAŞ 8 YAŞ ALTI 1113  HATAY
 GM DAVIT BENIDZE A KATEGORİSİ  2476 GÜRCİSTAN
 WGM INGA CHARKHALASHVILI A KATEGORİSİ  2317 GÜRCİSTAN
 GM GIORGI BAGATUROV A KATEGORİSİ  2408 GÜRCİSTAN
 YUSUF PORTAKALCI A KATEGORİSİ 1727 1527 İSTANBUL
 KAAN BARAN ÇETİNER B KATEGORİSİ 0  ANKARA
 BEDİRHAN VOLKAN KARABUDAK B KATEGORİSİ 0  ANKARA
 BARIŞ KARABAŞ B KATEGORİSİ 1696  ERZURUM
 AĞDAR ALAK B KATEGORİSİ 1615  SİVAS
 RAUF OVACILLI B KATEGORİSİ 1498  ANKARA
 ERDEM KILIÇARSLAN B KATEGORİSİ 1495 1428 ANKARA
 OĞUZHAN BACAK B KATEGORİSİ 1610 1347 İSTANBUL
 ALTUĞ BACAK A KATEGORİSİ 1779 1703 İSTANBUL
 ARDA ALTUNDAL 14 YAŞ ALTI 1682 1330 ÇORUM
 İBRAHİM BAPOĞLU B KATEGORİSİ 1614 1547 İSTANBUL
 FM SHAHRIYAR RAHMANOV A KATEGORİSİ  2353 AZERBAYCAN
 YUSUF EVCIM ÜNAL B KATEGORİSİ 1660  ÇORUM
 ÖZGÜR CAN ÖÇAL B KATEGORİSİ 1472 1318 İSTANBUL
 IRAKLI BERADZE A KATEGORİSİ  2467 GÜRCİSTAN
 GM TORNIKE SANIKIDZE, A KATEGORİSİ  2533 GÜRCİSTAN
 BEKİR SERKAN BAŞGÖNÜL A KATEGORİSİ 1934 1857 ANKARA
 TUNCAY AYDIN B KATEGORİSİ 1629 1595 ANKARA
 ZEYNEP EMİNE DURAN 8 YAŞ ALTI 1070  YALOVA
 İSA GÜLBAŞ 14 YAŞ ALTI 1514 1312 HATAY
 ERCAN KURU B KATEGORİSİ 1284  ANKARA
 İLHAN CAN A KATEGORİSİ 1861  DÜZCE
 İBRAHİM CAN GÖKTAŞ B KATEGORİSİ 1496 1393 ADANA
 KAĞAN ATABAY B KATEGORİSİ 1635  DÜZCE
 YAĞIZ DEĞİRMENCİ A KATEGORİSİ 2000 1928 MERSİN
 YAREN ARKAN A KATEGORİSİ 1740 1605 ADIYAMAN
 DURSUN ARKAN B KATEGORİSİ 0 0 ADANA
 MUSTAFA BAHRİ ARKAN B KATEGORİSİ 0 0 MERSİN
 BARIŞ HASDEMİR B KATEGORİSİ 1095  İSTANBUL
 EGE DEMİR B KATEGORİSİ 1485  DENİZLİ
 AYBERK ALAYBEYOĞLU 10 YAŞ ALTI 1181  SAMSUN
 ÇİSEL ANAÇOĞLU B KATEGORİSİ 1620 1475 ANKARA
 GÖKTUĞ DÜNDAR B KATEGORİSİ 1462  ANKARA
 ABDULLAH SARITARLA B KATEGORİSİ 1669 1537 KARAMAN
 DAVUT CAN YÜKSEL A KATEGORİSİ 1864 1793 İZMİR
 HALİL İBRAHİM KURDAŞ A KATEGORİSİ 1836 1774 KAHRAMANMARAŞ
 FATİH YİĞİT B KATEGORİSİ 1607 1427 TRABZON
 DORA NİL OCAK 10 YAŞ ALTI 1166  ESKİŞEHİR
 MÜCAHİT YENİL B KATEGORİSİ 1688 1609 KARAMAN
 ECRİN EFSA BÜYÜK 10 YAŞ ALTI 1652 1418 ORDU
 ELVİN ESMA BÜYÜK 8 YAŞ ALTI 1465 1225 İSTANBUL
 MEHMET UTKU DÜZEN B KATEGORİSİ 1609 1471 BURSA
 DİNÇER TAŞDÖĞEN A KATEGORİSİ 2135 2207 ÇANAKKALE
 TANSEL TAŞDÖĞEN B KATEGORİSİ 1395 1282 ANTALYA
 EREN YILMAZ B KATEGORİSİ 0  ANKARA
 CANER EKİCİ B KATEGORİSİ 1685 1628 ÇORUM
 SEDAT SABRİ SEVERCAN A KATEGORİSİ 1986 1943 ANKARA
 ALİHAN DEMİRBAĞ A KATEGORİSİ 2039 1950 BURSA
 KUTAY ÖZKURT A KATEGORİSİ 1799  BURSA
 BURAK ALPARSLAN KAYA 10 YAŞ ALTI 1135  TRABZON
 ALİ BERKAY DANIŞMAN B KATEGORİSİ 1573 1421 KARAMAN
 METE ÖZDER 10 YAŞ ALTI 1371  İSTANBUL
 ZEKİ MERT DORUK 10 YAŞ ALTI 1073  TRABZON
 MUSTAFA DORUK B KATEGORİSİ 1323  TRABZON
 İRFAN KESER B KATEGORİSİ 1413  ANKARA
 DERYA YÖRDEM B KATEGORİSİ 1235  ANKARA
 SELAMİ GÖZÜBÜYÜKOĞLU A KATEGORİSİ 1948 1866 ARTVİN
 AHMET OKAN TOK B KATEGORİSİ 1172  ANKARA
 POYRAZ ANGIN 8 YAŞ ALTI 1137  ANKARA
 ALİ ATİLLA ÖPÇÜN 8 YAŞ ALTI 1206  İSTANBUL
 MEHMET ERDEM UĞURLU 10 YAŞ ALTI 1417 1194 TRABZON
 MUSTAFA ÖZTÜRK 14 YAŞ ALTI 1390 1132 ANKARA
 DELFİN AYDIN 10 YAŞ ALTI 1107  İZMİR
 KAAN KALEMLER A KATEGORİSİ 1933 1927 MERSİN
 İREM SERDIL MEYLANİ B KATEGORİSİ 1536  YALOVA
 TAMER ALİYEV B KATEGORİSİ 1621 1403 YALOVA
 ŞAMİL ALİYEV A KATEGORİSİ 1782 1651 YALOVA
 TAHA ŞAHİN A KATEGORİSİ 1733 1623 MERSİN
 UTKU CENGİZ ACAR A KATEGORİSİ 1980 1892 GİRESUN
 BEGÜM ALADAĞ B KATEGORİSİ 1605  MERSİN
 SİDAR SECERELİ B KATEGORİSİ 1430  ADANA
 YİĞİT DOĞAN ALADAĞ A KATEGORİSİ 1825  MERSİN
 ECEM ERASLAN B KATEGORİSİ 1629 1478 TRABZON
 YAĞMUR ERASLAN B KATEGORİSİ 1649 1481 TRABZON
 ÇAĞLA DENİZ POLAT 10 YAŞ ALTI 1173  HATAY
 ERAY ŞAT A KATEGORİSİ 1917 1826 YALOVA
 ÇAĞAKAN KUYUCUOĞULLARI B KATEGORİSİ 1679 1553 ANKARA
 NEHAR BARIŞ KAYA 10 YAŞ ALTI 1456 1358 İZMİR
 EMEK YÜKSEK B KATEGORİSİ 1679 1577 KARAMAN
 EŞREF IŞIK A KATEGORİSİ 1853  ELAZIĞ
 MUSTAFA BURAK ZENGİN 14 YAŞ ALTI 1308 1119 ANKARA
 HAKKI ATA ÖZGÜNER A KATEGORİSİ 1847 1870 ADANA
 SEVDA YİĞİT B KATEGORİSİ 1023  İSTANBUL
 MEHMET ÇOLAK B KATEGORİSİ 1368  İSTANBUL
 YUNUS AKPINAR B KATEGORİSİ 1339 1425 İSTANBUL
 CESUR ÇİNAZ 8 YAŞ ALTI 1034  HATAY
 SERRA LİYA YALÇINKAYA 8 YAŞ ALTI 1027  KOCAELİ
 BORA YARAR A KATEGORİSİ 1752  ISPARTA
 ZEKAYİ ŞAHİN B KATEGORİSİ 1375 1151 MANİSA
 UFUK ADIGÜZEL B KATEGORİSİ 1130  MERSİN
 UFUK ALP ADIGÜZEL A KATEGORİSİ 1755 1713 MERSİN
 EREN ÇINAR ÇOBAN B KATEGORİSİ 1620 1503 ANKARA
 TUNA ÇOBAN B KATEGORİSİ 1194  ANKARA
 HAZAR BAKIRCI 10 YAŞ ALTI 1091  SAMSUN
 UMUT ŞENOCAK 10 YAŞ ALTI 1155  SAMSUN
 ÖNDER ZAFER FAZLA A KATEGORİSİ 1712  ORDU
 UMUT ERDEM GÜNDÜZ A KATEGORİSİ 2130 2013 İZMİR
 EREN GÜZEL 8 YAŞ ALTI 1437 1308 ANKARA
 FIRAT AKYÜZ B KATEGORİSİ 1561 1522 DİYARBAKIR
 FATİH BEREN CEYLAN 10 YAŞ ALTI 1061 0 ANKARA
 KUTAY ALTUĞ CEYLAN 8 YAŞ ALTI 0 0 ANKARA
 NAZMİ ÇİFT B KATEGORİSİ 1528  GİRESUN
 CAN MIHÇIYAZGAN A KATEGORİSİ 1813 1641 İSTANBUL
 HALİL İBRAHİM ÖZKAN B KATEGORİSİ 1452 1236 BALIKESİR
 YUSUF TAHA ÖZKAN 8 YAŞ ALTI 1221  KAHRAMANMARAŞ
 ILGIN LEYCAN İNCE B KATEGORİSİ 1504 1302 KOCAELİ
 MESUT ÖZ B KATEGORİSİ 1622 1471 KARAMAN
 ABDULLAH MESUT BÜYÜKÇAPAR B KATEGORİSİ 1393 1426 KAHRAMANMARAŞ
 AHMET ÇEBİŞ B KATEGORİSİ 1485 1496 KAHRAMANMARAŞ
 AKIN KIZILKUŞ A KATEGORİSİ 1945  ANKARA
 DOĞANCAN BANCI B KATEGORİSİ 1609  ANKARA
 ÇINAR DURMUŞ 8 YAŞ ALTI 1147  ARTVİN
 YUNUS EMRE MERT B KATEGORİSİ 1434 1254 ESKİŞEHİR
 SELÇUK TOKER B KATEGORİSİ 1273 1281 AMASYA
 METEHAN KARTOP 14 YAŞ ALTI 1138  ANKARA
 UMUT CAN ÇETİNKAYA A KATEGORİSİ 1770 1580 DENİZLİ
 MEHMET ASAF AYDIN 14 YAŞ ALTI 1403  SİVAS
 ÇINAR ELVEREN B KATEGORİSİ 1411 1211 ANKARA
 ZÜMRA MERYEM ALAGÖZ B KATEGORİSİ 1262 1105 ORDU
 YİĞİT KİRAZ A KATEGORİSİ 1767 1610 DENİZLİ
 KADRİ IŞIK A KATEGORİSİ 1813 1709 GAZİANTEP
 GÖKHAN TÜRKMEN B KATEGORİSİ 1355 1225 MERSİN
 YUSUF ÇAĞAN TÜRKMEN 10 YAŞ ALTI 1734 1612 MERSİN
 (CM)EFE METEHAN YAVUZ A KATEGORİSİ 1828 1688 BOLU
 ŞEVKİ BATUHAN YAVUZ A KATEGORİSİ 1726 1602 BOLU
 EFE YALÇINKAYA B KATEGORİSİ 1588  İSTANBUL
 OKAN ÖZSAKALLIOĞLU A KATEGORİSİ 2030 2011 BOLU
 AKIN ÖZSAKALLIOĞLU A KATEGORİSİ 1885 1849 BOLU
 GENCAY IĞDIR B KATEGORİSİ 1679 1577 İSTANBUL
 NİLAY GÖNENÇ B KATEGORİSİ 0  ANKARA
 ÖMER FARUK CİVCER B KATEGORİSİ 1530 1278 ANKARA
 EMRE ERİM 14 YAŞ ALTI 1000  İSTANBUL
 EMİRHAN İYİGÜN B KATEGORİSİ 1554 1401 ANTALYA
 ONUR SELİM DEMİR 10 YAŞ ALTI 0  ANKARA
 MEHMET ERDEM DEMİR 14 YAŞ ALTI 0  ANKARA
 HASAN BAHADIR ARSLAN B KATEGORİSİ 1345  KONYA
 FERHAT YAMAÇ GEBEŞ 14 YAŞ ALTI 1352 1123 MUĞLA
 GÜLDEN POSTOĞLU B KATEGORİSİ 1460 1212 MUĞLA
 ALP AYDIN 8 YAŞ ALTI 1349  ANKARA
 GM IRAKLI BERADZE A KATEGORİSİ  2467 GÜRCİSTAN
 ERTAN KARATİKEN B KATEGORİSİ 1414 1428 MERSİN
 BERİL BERFİN ŞEN A KATEGORİSİ 1712 1615 ANKARA
 AHMAD RASHID ABIDY B KATEGORİSİ 1546 1472 ANKARA
 ENES BUĞRA ARNAS 14 YAŞ ALTI 1768  ORDU
 RÜZGAR BULUT AKSÖZ B KATEGORİSİ 1688  İSTANBUL
 BİLGESU ŞEKER B KATEGORİSİ 1449 1159 MUĞLA
 ECRİN ZEYCAN ŞAHİN 8 YAŞ ALTI 1211  KOCAELİ
 ASIM TURAN A KATEGORİSİ 2005 2037 İSTANBUL
 OĞUZ KAAN GÜVEN A KATEGORİSİ 1970 1878 KARAMAN
 DUYGU SILA YILMAZ B KATEGORİSİ 1462 1405 İSTANBUL
 ERAY KILIÇ A KATEGORİSİ 1760 1676 ESKİŞEHİR
 ABDULKADİR TÜRKMEN 14 YAŞ ALTI 1295 17 ANKARA
 AHMET BERK TOKGÖZ B KATEGORİSİ 1385  ANKARA
 MUHAMMED TAHA DEMİR 14 YAŞ ALTI 1440 1283 İSTANBUL
 ALEYNA DEMİR B KATEGORİSİ 1497 1439 KONYA
 BEYZA NUR TOYDEMİR B KATEGORİSİ 1666 1520 DENİZLİ
 MUHAMMED TETİK B KATEGORİSİ 1696 1483 KONYA
 HASAN YILMAZ B KATEGORİSİ 1567  KAYSERİ
 ECEM ÖZTÜRK 14 YAŞ ALTI 1477 1224 ORDU
 MEHMET SALİH KARATAŞ 8 YAŞ ALTI 1307  MUĞLA
 MERYEM AYDIN B KATEGORİSİ   İSTANBUL
 IM MERT YILMAZYERLI A KATEGORİSİ  2478 MANISA
 GM YURI SOLODOVNICHENKO A KATEGORİSİ  2586 UKRANYA
 SAHIL GANBARLI B KATEGORİSİ  1591 AZERBAYCAN
 RAMIL JAVADOV A KATEGORİSİ  2084 AZERBAYCAN
 NAZLI HUMBATOVA 14 YAŞ ALTI  1293 AZERBAYCAN
 FARZANEH GHADERI A KATEGORİSİ  1730 İRAN
 SHAMSADDIN HUSEYNOV A KATEGORİSİ  1830 AZERBAYCAN
 DEMİR ARAL 8 YAŞ ALTI 1272  ANKARA
 TAHA ÖZKAN A KATEGORİSİ 1788 1768 İSTANBUL
 SELİM ÖZCAN A KATEGORİSİ 1760 1742 SİİRT
 KUTAY KISADERE A KATEGORİSİ 1852 1785 ANKARA
 NEHİR TOKAT A KATEGORİSİ 1733 1661 DENİZLİ
 YUNUS EMRE GÜNEBAKAN 8 YAŞ ALTI 1281 1023 İZMİR
 KAYRA TAMER 10 YAŞ ALTI 1396  TRABZON
 BENGİSU ÖZYAVUZ B KATEGORİSİ 1401 1320 BURSA
 ADA YILDIRIM B KATEGORİSİ 1393 1225 BURSA
 EFDAL GÜLBAHAR B KATEGORİSİ 1391 1195 KAHRAMANMARAŞ
 HÜSEYİN EREN YERDEN A KATEGORİSİ 1907 1816 KAHRAMANMARAŞ
 GÜLENAY AYDIN B KATEGORİSİ 1686 1571 MERSİN
 ALİ EFE ASLAN 10 YAŞ ALTI 1452 1265 ANKARA
 YAREN BEKTAŞ B KATEGORİSİ 1306  ÇORUM
 BERK EGEMEN DÖNGEZ B KATEGORİSİ 1358  ORDU
 ELİF BİLGE KAŞ 10 YAŞ ALTI 1072  ANTALYA
 NİMET SERAY İLKBAHAR A KATEGORİSİ 1711 1622 KARAMAN
 OSMAN KARAKURT B KATEGORİSİ 1610  MALATYA
 KADİR GÖKBERK YAPICI A KATEGORİSİ 1875 1831 ANKARA
 OĞUZHAN ÖZDİLLİ 10 YAŞ ALTI 1154  ÇORUM
 MUSTAFA ALPER ÖZDİLLİ 14 YAŞ ALTI 1351  ÇORUM
 HÜSNEGÜL DEMİRCİ B KATEGORİSİ 1348 1180 İSTANBUL
 ALPTEKİN AVCI B KATEGORİSİ 1554 1481 İSTANBUL
 KADİR ÖZÇOBAN A KATEGORİSİ 1805 1680 ANKARA
 BURAK ALP IŞIK B KATEGORİSİ 1521 1546 TEKİRDAĞ
 CEYLİN DENİZ KARABACAK B KATEGORİSİ 1428  ANKARA
 EYMEN AKBAYIR 8 YAŞ ALTI 1379  MALATYA
 UĞURCAN TOSUN 10 YAŞ ALTI 1189  İSTANBUL
 EMİRHAN TOSUN 10 YAŞ ALTI 1200  İSTANBUL
 BÜŞRA SOYDAN A KATEGORİSİ 1821 1740 YALOVA
 KÜRŞAT KAĞAN ÇAKMAK B KATEGORİSİ 1293  ORDU
 (WCM) ZEYNEP RÜYA KAVAL 10 YAŞ ALTI 1395  KARAMAN
 EFE ALTAY TÜRKMEN 8 YAŞ ALTI 1202  MUĞLA
 ATTİLA ÇAĞATAY TÜRKMEN 10 YAŞ ALTI 1267  MUĞLA
 RECEP IŞIN B KATEGORİSİ 1620 1580 SİNOP
 KADİR KUTAY ÖZCAN A KATEGORİSİ 1888 1891 ANKARA
 ŞEYMA YILMAZ B KATEGORİSİ 1687  İSTANBUL
 SELİM YİĞİT ZORBAZ B KATEGORİSİ 1419 1085 ANTALYA
 TUNA YASİN TAŞTAN B KATEGORİSİ 1645 1559 KONYA
 MEHMET EMİR İNCEYOL 10 YAŞ ALTI 1393  ADIYAMAN
 MUSTAFA EMİR MUMCU 8 YAŞ ALTI 0  İSTANBUL
 RIDVAN TERZİOĞLU B KATEGORİSİ 0  KARABÜK
 EGE ARSLAN 10 YAŞ ALTI 1394 1239 İSTANBUL
 YANKI KARA A KATEGORİSİ 2047 1962 İZMİR
 ÖMER MELİH SARIDAĞ A KATEGORİSİ 1808  BURSA
 ABUZER İNCEKARA B KATEGORİSİ 1614  KONYA
 YİĞİT ÜNSAÇARER 14 YAŞ ALTI 1430 1274 ADANA
 LİNA KORKUT 8 YAŞ ALTI 1102  İSTANBUL
 ÇAĞRI KARAİBRAHİMOĞLU 8 YAŞ ALTI 1247  ANKARA
 BEREN AYDOĞAN 8 YAŞ ALTI 1022  HATAY
 GÖKSU GÜNAY 14 YAŞ ALTI 1322 1445 İSTANBUL
 ZEKİ BERKE ÇAPUTÇUOĞLU A KATEGORİSİ 1785 1797 ANKARA
 ARDA TUFAN 14 YAŞ ALTI  1285 İSTANBUL
 YUSUF MERT ARK B KATEGORİSİ 1196  KOCAELİ
 MİR EFE ÇETİN B KATEGORİSİ 1270  ANTALYA
 DEFNE RENGİN ÇETİN B KATEGORİSİ 1261  ANTALYA
 TOLGA CIBIR B KATEGORİSİ 1094  DÜZCE
 İSRA DAMLA KESKİN B KATEGORİSİ 1502 1413 KARAMAN
 GAMZE ARK 10 YAŞ ALTI 1189  KOCAELİ
 ŞUARA KESKİN A KATEGORİSİ 1819 1716 GİRESUN
 ARDA ASLAN 14 YAŞ ALTI 1107  ANKARA
 MUHAMMED YILMAZ B KATEGORİSİ 1569  KARAMAN
 HASAN YILDIRIM B KATEGORİSİ 1312  BATMAN
 BERAT ÇAĞDAŞ ERİŞEN 10 YAŞ ALTI 1060  İSTANBUL
 POYRAZ PİRİM 10 YAŞ ALTI 1387  İSTANBUL
 ERDİNÇ ÇELİK A KATEGORİSİ 1788 1715 SİİRT
 ÇINAR ALİ KAYA 14 YAŞ ALTI 1085  İSTANBUL
 ERDEM KABUK A KATEGORİSİ 1785 1710 İZMİR
 ROZELİN DERİN 14 YAŞ ALTI 1271  İSTANBUL
 ELA ECRİN KAVİLCİOĞLU 8 YAŞ ALTI 0  İSTANBUL
 EFE EREN KAVİLCİOĞLU 14 YAŞ ALTI 1262 1066 İSTANBUL
 EKİN TUNÇEL 14 YAŞ ALTI 1241 1042 İSTANBUL
 MUSTAFA BOĞAZ B KATEGORİSİ 1485 1409 İSTANBUL
 MUHAMMET BOĞAZ B KATEGORİSİ 1534 1424 İSTANBUL
 RAMAZAN KARACA B KATEGORİSİ 1558  OSMANİYE
 DENIZ ÖZTÜRK 10 YAŞ ALTI   İSTANBUL
 İBRAHİM KAYA ÜNVER B KATEGORİSİ 1613  İSTANBUL
 CEM ECE 14 YAŞ ALTI 1115  İSTANBUL
 URAS EMRE DELİPINAR 14 YAŞ ALTI 1582  İSTANBUL
 BUSE NAZ KOÇYİĞİT A KATEGORİSİ 1753 1628 KARAMAN
 HÜR YASİN A KATEGORİSİ 2092 2022 İZMİR
 DANİYEL HEPSAĞ 10 YAŞ ALTI  1093 ADANA
 ZHALA BABAZADE A KATEGORİSİ  1868 AZERBAYCAN
 KANAN AHADZADE A KATEGORİSİ  2016 AZERBAYCAN
 FATMA NİSA ÇELİK 8 YAŞ ALTI 1204  MERSİN
 ZÜMRA ÇELİK 10 YAŞ ALTI 1063  MERSİN
 VELİ OYMANLI B KATEGORİSİ 1636 1558 ESKİŞEHİR
 YİĞİT AKKAYA 8 YAŞ ALTI 1332  YALOVA
 SİNAN SEFİK 8 YAŞ ALTI 1424  İSTANBUL
 GÜLŞEN MELİS DURGUT 10 YAŞ ALTI 1014  ANTALYA
 OSMAN DURGUT 8 YAŞ ALTI 1343  ANTALYA
 CİHAN AKİF GÜNGÖR B KATEGORİSİ 1651 1409 GİRESUN
 ORKHAN HASANOV B KATEGORİSİ   AZERBAYCAN
 AZAR BAYRAMOV B KATEGORİSİ  1693 AZERBAYCAN
 NAZLI DEMIR 8 YAŞ ALTI 1149  MARDIN
 KAAN KARA B KATEGORİSİ 1631 1554 ANKARA
 FM ABDULLA GADIMBAYLI A KATEGORİSİ  2370 AZERBAYCAN
 IM NAIL BASHIRLI A KATEGORİSİ  2352 AZERBAYCAN
 SARPER EKIN BOZDOĞAN B KATEGORİSİ 1620  ANKARA
 SIDA SAIM A KATEGORİSİ 1771 1634 MERSİN
 EMİR GÜNEY 10 YAŞ ALTI 1017  ANKARA
 BARIŞ ÇEKİÇOĞLU 10 YAŞ ALTI 1410  ANTALYA
 ALİ YUSUF OFLAZOĞLU 8 YAŞ ALTI 1159  HATAY
 FATİH GÖK A KATEGORİSİ 2048 1970 KONYA
 NAİL ODABAŞI B KATEGORİSİ 1579 1442 İSTANBUL
 COŞKUN DUMAN B KATEGORİSİ 1655 1588 ANKARA
 OĞUZHAN ÜRKER B KATEGORİSİ 1423 1438 KOCAELİ
 EDİZ GÜNEŞ 8 YAŞ ALTI 1289  İSTANBUL
 ZÜLFİKAR BARAN YILMAZ 8 YAŞ ALTI 1268  ANKARA
 ÖYKÜ KAÇMAZ 8 YAŞ ALTI 1216  ANTALYA
 ALPEREN CANIŞEN B KATEGORİSİ 1308  ANKARA
 EFE KEMAL OZDEMIR B KATEGORİSİ 1274 1238 İSTANBUL
 SUDENAZ YALÇIN 14 YAŞ ALTI 1401  ISPARTA
 FAMIL MAMMADOV 10 YAŞ ALTI  1212 AZERBAYCAN
 ZAUR BAYRAMOV A KATEGORİSİ  2249 AZERBAYCAN
 KENAN DURMUŞ B KATEGORİSİ 1536 1545 KOCAELI
 GM GIGA QUPARADZE A KATEGORİSİ  2516 GÜRCİSTAN
 IM IVERI CHIGHLADZE A KATEGORİSİ  2334 GÜRCİSTAN
 ALIHAN GUSEYNOV A KATEGORİSİ  2352 ÖZBEKISTAN
 MEHMET EMİR HAYRAT B KATEGORİSİ 1644 1536 DÜZCE
 YUSUF EFE İNCİLER B KATEGORİSİ 1557 1364 İSTANBUL
 ECE SU KAYA 8 YAŞ ALTI 1210  MERSİN
 ELİF KAYA B KATEGORİSİ 1404 1126 ÇANAKKALE
 ZEYNEP ÇİFTÇİ B KATEGORİSİ 1462  KOCAELİ
 KEREM ÇİFTÇİ 8 YAŞ ALTI 1156  KOCAELİ
 ECEM SU SOVUKLUK 14 YAŞ ALTI 1284 1207 HATAY
 DURU İLAYDA SOVUKLUK 8 YAŞ ALTI 1047  HATAY
 İNCİ İNCİ 8 YAŞ ALTI 0  HATAY
 HASAN HÜSEYİN KAPUSUZ B KATEGORİSİ 1111 1004 DENİZLİ
 EYLÜL MİRİOĞLU 8 YAŞ ALTI 1019  HATAY
 ECENAZ MİRİOĞLU 8 YAŞ ALTI 1068  HATAY
 ZEYNEP ZÜLAL ATİK 14 YAŞ ALTI 1079  ANTALYA
 BİROL KADİR ÖZKAN 14 YAŞ ALTI 1295  ANKARA
 EGE NOYAN CİVAŞ A KATEGORİSİ 1756 1621 SİNOP
 SERTAÇ ALTUĞ A KATEGORİSİ 1748 1646 MERSİN
 EGE MERT KARTAL 10 YAŞ ALTI 1278  ANTALYA
 EFE ONUR KARTAL B KATEGORİSİ 1475 1278 ANTALYA
 MÜMİN AKSU A KATEGORİSİ 1781 1737 BURSA
 SÜLEYMAN SALTIK B KATEGORİSİ 1670 1539 ANKARA
 ARDA MERT SARI 10 YAŞ ALTI 1073  SAKARYA
 SELAHETTİN BARUTÇU 10 YAŞ ALTI 0  HATAY
 UYGAR ÇAĞRI ADAL 14 YAŞ ALTI 1319  HATAY
 İLKE ADAL 10 YAŞ ALTI 1264  HATAY
 ALEYNA MESCİ 8 YAŞ ALTI 1219 1199 ANTALYA
 ARDA MESCİ B KATEGORİSİ 1392 1229 ANTALYA
 SEREN DEMİROK 10 YAŞ ALTI 1221  MERSİN
 SEZEN DEMİROK 10 YAŞ ALTI 1169  MERSİN
 NURDEREN ARNAS 8 YAŞ ALTI 0  ADANA
 GÖKHAN KURKUT B KATEGORİSİ 1426 1451 ANKARA
 MERVE AKTÜRK B KATEGORİSİ 0  AKSARAY
 SÜLEYMAN BURAK YÖNDEM 10 YAŞ ALTI 1359  ESKİŞEHİR
 OSMAN ZEKİ DANIŞ 8 YAŞ ALTI 1234  ESKİŞEHİR
 NİSA KAYHAN 8 YAŞ ALTI 0  ESKİŞEHİR
 BAYRAM YİĞİT ALTAŞ 8 YAŞ ALTI 1032  ESKİŞEHİR
 YUNUS ATAŞ A KATEGORİSİ 1825  ANTALYA
 HELİN BEREN AYGÜN B KATEGORİSİ 1529 1340 KARAMAN
 ABDULLAH BATURALP ŞAHİN B KATEGORİSİ 1407 1187 ÇANAKKALE
 SILA EYLÜL TÜRKOĞLU B KATEGORİSİ 1503 1214 MUĞLA
 DOĞA ATA B KATEGORİSİ 1196  ANKARA
 HASAN ÇOBAN B KATEGORİSİ 1460  KIRŞEHİR
 NASRIN BABAYEVA 14 YAŞ ALTI  1302 AZERBAYCAN
 IM TALIB BABAYEV A KATEGORİSİ  2301 AZERBAYCAN
 EMRE BABAGIL B KATEGORİSİ 1494  ANKARA
 CELALETTİN ERDOĞAN B KATEGORİSİ 1511  ZONGULDAK
 KASIM DEMİRÇİN A KATEGORİSİ 2072  İZMİR
 NEHİR UYSAL B KATEGORİSİ 1381 1123 KARAMAN
 ULAŞ KOÇ B KATEGORİSİ 1590 1519 BALIKESİR
 ONUR CAN ERKEK B KATEGORİSİ 1000  BALIKESİR
 MEHMET ÖZTÜRK B KATEGORİSİ 1240  BALIKESİR
 SERPİL YILMAZ B KATEGORİSİ 0  BURSA
 MUSTAFA SARP ATAER 14 YAŞ ALTI 1408 1150 BURSA
 ARDA BURAK ATAER B KATEGORİSİ 1576 1450 BURSA
 SİNAN GÜNDÜZ B KATEGORİSİ 1312  SAMSUN
 ASYA KAYA 8 YAŞ ALTI 1045  İSTANBUL
 UMUT AY 14 YAŞ ALTI 1183  ADANA
 MEHPARE DENİZ KALUÇ B KATEGORİSİ 1275  SİNOP
 EZGİ ECZACIBAŞI 10 YAŞ ALTI 0  SİNOP
 ARDA UYMAZ 14 YAŞ ALTI 0  ISPARTA
 RAMAZAN KAZIK B KATEGORİSİ 1458  ANTALYA
 OĞUZ KAĞAN KAZIK B KATEGORİSİ 1600  ANTALYA
 EZGİ SELEN ASLAN 8 YAŞ ALTI 1272  İZMİR
 ELİF ÇAĞIL ASLAN 10 YAŞ ALTI 1329 1120 İZMİR
 AHMET EFE KORUCU 14 YAŞ ALTI 1312  ANKARA
 EŞREF İNCİ 8 YAŞ ALTI 1044  HATAY
 ZEYNEP ITIR İNCİ 8 YAŞ ALTI 1078  HATAY
 KERİM İNCİ 14 YAŞ ALTI 1342  HATAY
 MEHMET EMİR ÖZKAN 8 YAŞ ALTI 1179  İSTANBUL
 YUSUF DALAR B KATEGORİSİ 1612 1613 KARAMAN
 AYŞENUR ÜNAL 14 YAŞ ALTI 0  ANKARA
 KEREM AYTİN 8 YAŞ ALTI 1321  DÜZCE
 ALİ YİĞİT AYTİN 10 YAŞ ALTI 1244  DÜZCE
 ZEYNEP KARAHAN 10 YAŞ ALTI 1201 1066 KAYSERİ
 FAHED SOKANI A KATEGORİSİ 1713 1593 SURIYE
 ALPEREN TÜĞMEN B KATEGORİSİ 1440 1105 SİNOP
 NEBAHAT BACI KAYNAR B KATEGORİSİ 0  SİNOP
 DURU KAYNAR 10 YAŞ ALTI 1138  SİNOP
 MUSTAFA DENİZ KAYNAR 14 YAŞ ALTI 1557 1179 SİNOP
 TOLGA KEÇEBAŞ 14 YAŞ ALTI 1348  ADANA
 CEM AZAD KAPLAN A KATEGORİSİ 1751 1658 TUNCELİ
 CM MITRA ASGHARZADEH A KATEGORİSİ  1948 İRAN
 SADIG MAMMADOV A KATEGORİSİ  2122 AZERBAYCAN
 FATULLA HAMDIYEV A KATEGORİSİ  1743 AZERBAYCAN
 ANIL ALABAŞ B KATEGORİSİ 1407 1120 ÇANAKKALE
 İSMAİL KAN B KATEGORİSİ 1456  ADANA
 YİĞİT DENİZ ÖZGÜN 10 YAŞ ALTI 1276  SİNOP
 ARDA UZGUR A KATEGORİSİ 1836 1479 MUĞLA
 ESAT ÖKEER B KATEGORİSİ 1552  NEVŞEHİR
 BİLGEHAN AKALIN B KATEGORİSİ 1611 1451 ANTALYA
 GÖKDENİZ CİMİN B KATEGORİSİ 1601 1412 BALIKESİR
 GAZEL BOZOĞLU 10 YAŞ ALTI 1304  MUĞLA
 ANAR MAMMADOV B KATEGORİSİ  1626 AZERBAYCAN
 MUSTAFA MAMMADOV A KATEGORİSİ  1974 AZERBAYCAN
 YAĞMUR UĞUR 14 YAŞ ALTI 1232 0 İZMİR
 CEMRE UĞUR 14 YAŞ ALTI 1094 0 İZMİR
 CEM UĞUR B KATEGORİSİ 1650 1606 İZMİR
 IM DIMITAR MARHOLEV A KATEGORİSİ  2177 BULGARISTAN
 İLHAN ÖZTÜRK B KATEGORİSİ 1068  SAMSUN
 MERT ÖZTÜRK B KATEGORİSİ 1508  SAMSUN
 ELFİDA ÖZTAY 8 YAŞ ALTI 0  HATAY
 REZZAN ÖZTAY 8 YAŞ ALTI 1150  HATAY
 NİL ÖZTÜRK B KATEGORİSİ 1443  ÇANAKKALE
 UĞUR UYSAL B KATEGORİSİ 1671  ÇANAKKALE
 SABRİ YİĞİT UĞURLU 10 YAŞ ALTI 1374  KARAMAN
 NADİYE BEREKETOĞLU 10 YAŞ ALTI 1399  HATAY
 RENGİN BEREKETOĞLU 10 YAŞ ALTI 1274  HATAY
 MURAT BİRER B KATEGORİSİ 1175 0 ANKARA
 ALİ BARKIN KARA A KATEGORİSİ 1941 1843 YALOVA
 GÜLCE NEHİR KARA A KATEGORİSİ 1747 1641 YALOVA
 YUSUF ERKAN YENİCE B KATEGORİSİ 1618  AKSARAY
 MEHMET BERAT YILMAZ 10 YAŞ ALTI 1495 1161 AKSARAY
 SÜHA ÖZEL B KATEGORİSİ 1446 1391 KOCAELİ
 ECEM BÜYÜKDURMUŞ 10 YAŞ ALTI 1080  ANKARA
 ANAR MAMMADOV B KATEGORİSİ  1626 AZERBAYCAN
 PARVIZ RZAYEV 14 YAŞ ALTI   AZERBAYCAN
 VAGIF JABBARLI 8 YAŞ ALTI  1108 AZERBAYCAN
 MURAD JAFAROV 14 YAŞ ALTI   AZERBAYCAN
 HUSEYN ALIYEV B KATEGORİSİ   AZERBAYCAN
 ALADDIN BAYRAMOV B KATEGORİSİ  1586 AZERBAYCAN
 ILKIN RAHIMLI A KATEGORİSİ  1988 AZERBAYCAN
 AYSEL MAMMADOVA A KATEGORİSİ  1928 AZERBAYCAN
 HALENUR İNCEDERE B KATEGORİSİ 1164  ANKARA
 VELİ DENİZ SUNA B KATEGORİSİ 1465 1230 KARAMAN
 DEVİN KAHRAMAN DÜZGÜN B KATEGORİSİ 1337  ANTALYA
 YUSUF İZOL B KATEGORİSİ 1339  DİYARBAKIR
 METİN EFE AYGÜN 10 YAŞ ALTI 1111  ANKARA
 ÇINAR TURGUT 10 YAŞ ALTI 1002  ANKARA
 FURKAN ANCAR A KATEGORİSİ 1867 1755 MARDİN
 RAHİM GÜNDEŞ B KATEGORİSİ 1474  ADANA
 AYBİKE KÜÇÜK 10 YAŞ ALTI 1346  ARTVİN
 MUZAFFER ENES SAKARYA 14 YAŞ ALTI 1566 1328 AKSARAY
 MURAT YAŞAR AYDIN B KATEGORİSİ 1253 1097 ANKARA
 AYTAÇ AYDIN B KATEGORİSİ 1429 1307 ANKARA
 MUHİTTİN BÜKER A KATEGORİSİ 2052 2006 KARAMAN
 SEFA VAR A KATEGORİSİ 1724 1626 AKSARAY
 KAAN ÜNÜVAR 8 YAŞ ALTI 1268  İSTANBUL
 HAMİ ŞİMŞEK B KATEGORİSİ 1540 1381 BALIKESİR
 HASAN KÖSE B KATEGORİSİ 1574  BALIKESİR
 AHMETHAN TAHSİN ERTURAN B KATEGORİSİ 1467 1245 ISPARTA
 ZALINA KOLOCHKOVA B KATEGORİSİ 1088  ANKARA
 FİDEL SUBAŞI B KATEGORİSİ 1558  HATAY
 ECEM NAZ DEMİR 14 YAŞ ALTI 1321 1185 İSTANBUL
 OĞUZHAN BİLAL GÜCÜKODACI 8 YAŞ ALTI 1248  İSTANBUL
 ECRİN ÖNAL 8 YAŞ ALTI 1208  ESKİŞEHİR
 ALPER TOLGA ALSAÇ 8 YAŞ ALTI 1268  İSTANBUL
 DEVİN HİŞİL A KATEGORİSİ 1816 1684 İSTANBUL
 AHMET EREN KAPTAN 8 YAŞ ALTI 1248  SAKARYA
 YAKUP ERYİĞİT A KATEGORİSİ 2064 2013 ISPARTA
 İSMAİL KAYRA BARDAK B KATEGORİSİ 1535 1360 ISPARTA
 NEHİR YALÇIN B KATEGORİSİ 1536 1258 ISPARTA
 ÖMER ARDA KOYUNCU 8 YAŞ ALTI 1068  ANKARA
 GM URFAN SEVDIMALIYEV A KATEGORİSİ  2406 AZERBAYCAN
 IM EKATERINA ATALIK A KATEGORİSİ  2445 ANKARA
 KHATUN BAGHIROVA A KATEGORİSİ  1787 AZERBAYCAN
 SHAHRIYAR ISGANDAROV A KATEGORİSİ  2010 AZERBAYCAN
 FM ELVIN BAYRAMOV A KATEGORİSİ  2261 AZERBAYCAN
 JOSHGUN KARIMOV A KATEGORİSİ  1775 AZERBAYCAN
 CANSU YİĞİT 14 YAŞ ALTI 1334 1185 İSTANBUL
 EMRE BÖLÜKBAŞ B KATEGORİSİ 1618 1509 İSTANBUL
 ZEKERİYA TALHA BOZKURT 14 YAŞ ALTI 1094  ANKARA
 FERHAT OĞUZHAN YARICI B KATEGORİSİ 1502 1218 TOKAT
 FURKAN GÜLEŞCE 8 YAŞ ALTI 1121  KOCAELİ
 EFE HAKAN ÖZTÜRK A KATEGORİSİ 1833 1787 İZMİR
 ABDURRAHMAN ERGUN 8 YAŞ ALTI 1271 1261 ANKARA
 HÜSEYİN YILMAZ B KATEGORİSİ 1522 1424 KÜTAHYA
 ELİF YILDIZ 8 YAŞ ALTI 1172  ESKİŞEHİR
 NAME YÜCE A KATEGORİSİ 1818 1569 ANKARA
 FEYZULLAH KAHRAMAN B KATEGORİSİ 1637  ANTALYA
 AZRA ÇANKAYA B KATEGORİSİ 1345 1308 ISPARTA
 YİĞİT EMRE YILMAZ 14 YAŞ ALTI 1406 1200 İSTANBUL
 HASANCAN ARI 10 YAŞ ALTI 1163  ANKARA
 ÖMER BARTU YAŞIN 8 YAŞ ALTI 1264  TEKİRDAĞ
 TURAL ZEYNALOV B KATEGORİSİ 1666  AZERBAYCAN
 HASAN KEREM GÜVEN 14 YAŞ ALTI 1213  TRABZON
 ELNUR ALIYEV A KATEGORİSİ  2179 AZERBAYCAN
 EMİN ÇOŞGUN A KATEGORİSİ 1725 1651 ANTALYA
 SAMET HARUN ÖZSAÇ A KATEGORİSİ 1750 1673 ISPARTA
 ERDEM ŞENER 8 YAŞ ALTI 1102  ZONGULDAK
 İBRAHİM ŞAMLI A KATEGORİSİ 1827 1725 KAYSERİ
 ELİF KİRAZ 10 YAŞ ALTI 1323 1266 ADANA
 BUĞRA AYDIN 14 YAŞ ALTI 1254 0 ANKARA
 ALİ OSMAN ÖZTÜRK B KATEGORİSİ 0  ANKARA
 SILA KAYA 10 YAŞ ALTI 1026  KAYSERİ
 RUHİ KAYA 14 YAŞ ALTI 1428 1271 KAYSERİ
 AHMET GÜNEŞ B KATEGORİSİ 1566  İSTANBUL
 BÜŞRA ÖZBEK A KATEGORİSİ  1796 MANISA
 CEYLIN TIKVESLI B KATEGORİSİ  1434 DENIZLI
 EMIRHAN TARLABASI A KATEGORİSİ  2046 İSTANBUL
 FM ENES TANRIVERDI A KATEGORİSİ  2203 GIRESUN
 TOGHRUL HASANZADE A KATEGORİSİ  2352 AZERBAYCAN
 UYGAR DURUÇAY B KATEGORİSİ   İSTANBUL
 ETEM DURUÇAY B KATEGORİSİ 1560  İSTANBUL
 ELİF TUANA SEDEF B KATEGORİSİ 1615 1467 İSTANBUL
 ECRİN ELA SEDEF 10 YAŞ ALTI 0  İSTANBUL
 ÖMER YİĞİT YAMAN B KATEGORİSİ 1473 1303 ISPARTA
 AYAZ BÜYÜKTERZİ 8 YAŞ ALTI 1331  KONYA
 YİĞİT YILMAZ B KATEGORİSİ 1508 1242 MERSİN
 DENİZ CİHAN ASLAN B KATEGORİSİ 1405  KARAMAN
 ILGAZ KOCA 8 YAŞ ALTI 1125  ADANA
 SERHAN BATIN AKTAŞ 8 YAŞ ALTI 1208  TEKİRDAĞ
 YUSUF BATIN YAĞCI A KATEGORİSİ 1731 1640 SİVAS
 HENA KARADAŞ 10 YAŞ ALTI 1214  HATAY
 HÜSEYİN BAKIMLI 8 YAŞ ALTI 1369  HATAY
 AHMET EFEKAN ALAZ A KATEGORİSİ 2066 2015 İZMİR
 RECEP IŞIK A KATEGORİSİ 1972 1895 GAZİANTEP
 ALİ GÖRKEM POLAT B KATEGORİSİ 1623 1456 KARAMAN
 AHMET EREN POLAT B KATEGORİSİ 1676 1545 KARAMAN
 ARDA TUNA KARACAN 8 YAŞ ALTI 1497  SAKARYA
 OĞUZ KAĞAN AYDIN B KATEGORİSİ 1604  İSTANBUL
 DORUK ÖZYAZICI B KATEGORİSİ 1538  ADANA
 EMRE ÖZALP B KATEGORİSİ 1310  KARAMAN
 ALİ TÜTÜNCÜ B KATEGORİSİ 1658 1484 KARAMAN
 ABDURRAHİM KAYRA ÖZDEMİR B KATEGORİSİ 1396 1230 ANTALYA
 BEREN DİKİLİTAŞ B KATEGORİSİ 1465 1131 ANKARA
 ONAT KIRAY 8 YAŞ ALTI 1206 0 İSTANBUL
 TUNÇER EFE KIRAY B KATEGORİSİ 1657 1530 KARAMAN
 ORHUN ÇAĞLAR B KATEGORİSİ 1439 1344 ADANA
 ÖNDER DEMİR B KATEGORİSİ 1448 1337 YALOVA
 ERAY İNCE B KATEGORİSİ 1428 1236 ANTALYA
 ALİ KIYAK B KATEGORİSİ 1596 1481 ADANA
 EFE ARSLAN 8 YAŞ ALTI 1257  ORDU
 ALİ EREN HASIRCI 8 YAŞ ALTI 1021  HATAY
 ELİF ZEREN YILDIZ 10 YAŞ ALTI 1395  HATAY
 ÖZGÜR DENİZ HASIRCI 10 YAŞ ALTI 1476 1184 HATAY
 YAŞAR ÖZDİK B KATEGORİSİ 1406 1304 ESKİŞEHİR
 ÖMER UMUT KÖSEOĞLU B KATEGORİSİ 1548 1377 ESKİŞEHİR
 ŞÜKRÜ ALKAN B KATEGORİSİ 1661 1569 ANKARA
 MEHMET BURAK SAKALLIOĞLU B KATEGORİSİ 1619  İSTANBUL
 KADİR BÜLENT SAKALLIOĞLU B KATEGORİSİ 1000  İSTANBUL
 EGE ALPİN A KATEGORİSİ 1739 1491 İSTANBUL
 UMUT BUĞRA ÖZMEN B KATEGORİSİ 1311  ANKARA
 ERKAN TÜRKMEN B KATEGORİSİ 1558  ANKARA
 ATABERK TÜRKMEN A KATEGORİSİ 1713  ANKARA
 MEHMET ALAÇ B KATEGORİSİ 1613  ANKARA
 HÜSEYİN ATASEVEN B KATEGORİSİ 1517  ANKARA
 SHAHIN HAJIYEV A KATEGORİSİ 2023 2008 KAHRAMANMARAŞ
 ÇAĞAN ARHAN HOTMAN 8 YAŞ ALTI 1140  ANKARA
 İLHAMİ GÖKTUĞ ÖZEN 8 YAŞ ALTI 1110  MERSİN
 SADETTİN ALPEREN ÖZEN B KATEGORİSİ 1412  MERSİN
 FURKAN ÜNAL B KATEGORİSİ 1440 1263 AFYONKARAHİSAR
 ORTAÇ GÜRSOY B KATEGORİSİ 1124  TEKİRDAĞ
 ÇAĞAN GÜRSOY 8 YAŞ ALTI 1190  TEKİRDAĞ
 EGE YİĞİT ÇELİK 8 YAŞ ALTI 1186  TEKİRDAĞ
 ENGİN ÖZ B KATEGORİSİ 1505 1299 SAMSUN
 OKTAY YİĞİT YÜKSEL 10 YAŞ ALTI 1407  ARTVİN
 BEREN VURAL 8 YAŞ ALTI 1102  KOCAELİ
 SERHAT YILDIZ 10 YAŞ ALTI 1397 1376 ADANA
 YİĞİT EMRE İLDİZ 8 YAŞ ALTI 1028  TEKİRDAĞ
 SERMİN NAZ AYDEMİR B KATEGORİSİ 1520 1387 MERSİN
 BURAK ÖZKALE 14 YAŞ ALTI 1469 1237 ADANA
 AHMET YAVUZ YEREBAKAN 8 YAŞ ALTI 0  MERSİN
 TUNAHAN YILDIZ B KATEGORİSİ 1637 1349 ARTVİN
 DORUK KARACA 8 YAŞ ALTI 1135  MERSİN
 MUHAMMED İHSAN ATİK 10 YAŞ ALTI 1449 1353 ANTALYA
 RAFET VURAL B KATEGORİSİ 1569 1548 SİİRT
 BATUHAN AYYILDIZ 8 YAŞ ALTI 1128  ANKARA
 MEHMET EREN CİVELEK 8 YAŞ ALTI 1269  ORDU
 ÖMER EGE BOZ B KATEGORİSİ 1576 1377 DENİZLİ
 FATİH EMRE BOZ A KATEGORİSİ 1853 1712 DENİZLİ
 KAAN BORA BİLGİN 10 YAŞ ALTI 1185  SAKARYA
 YUSUF ARDA BAYRAKCIOĞLU 14 YAŞ ALTI 1219  TOKAT
 KAMİL ŞEN B KATEGORİSİ 1414  BURSA
 ÇAĞAN ERDEM BEKTAŞ B KATEGORİSİ 1693 1467 AYDIN
 YİĞİT EMRE SUNA 8 YAŞ ALTI 1176 1066 MERSİN
 ÖZGÜR ÖZBİROL 10 YAŞ ALTI 1307  KIRKLARELİ
 EFLİN DURMAZ 10 YAŞ ALTI 1405  KIRKLARELİ
 ILGIN KAYA B KATEGORİSİ 1551 1361 ÇORUM
 EREN KOTAN 10 YAŞ ALTI 1213  ANTALYA
 SELAHATTİN GÜNEŞ B KATEGORİSİ 1409 1251 SAMSUN
 IŞILAY YILDIZ B KATEGORİSİ 1698 1458 KOCAELİ
 PELİN SEYHAN 8 YAŞ ALTI 1151  GÜMÜŞHANE
 MİRA KÜÇÜK 10 YAŞ ALTI 1272  ESKİŞEHİR
 BERAY KARATİKEN 10 YAŞ ALTI 1287 1078 MERSİN
 SERAY KARATİKEN B KATEGORİSİ 1682 1521 MANİSA
 CAN AYKÖSE B KATEGORİSİ 1492 1303 ANKARA
 ZEYNEP ACAR 8 YAŞ ALTI 1087  MANİSA
 SEYYİD AHMED ERKOL 8 YAŞ ALTI 1085  MANİSA
 ZEREN DURAN 10 YAŞ ALTI 1101  MERSİN
 BEHİYE EZGİ DUMAN 14 YAŞ ALTI 1024  MERSİN
 EGE ARKAN 8 YAŞ ALTI 1165  MERSİN
 MELİH GÜPLÜCE 8 YAŞ ALTI 1307  ANKARA
 GÜL YAREN DEMİRYÜREK 14 YAŞ ALTI 1433 1063 ADANA
 AZRA HOROZOĞLU B KATEGORİSİ 1408  ADANA
 KADİR UZ 14 YAŞ ALTI 1363  ADANA
 DEFNE ŞENKAL 8 YAŞ ALTI 1213  ADANA
 ALİ YİĞİT USLU 8 YAŞ ALTI 1184  MERSİN
 EDİZ KARA 10 YAŞ ALTI 1140  BURSA
 ALPEREN TURA 10 YAŞ ALTI 1067 0 BURSA
 AYBERK YILDIZ B KATEGORİSİ 1389 1191 BURSA
 KEMAL ALP ÇAKIR 14 YAŞ ALTI 1135  TRABZON
 OĞUZ ERGEN 10 YAŞ ALTI 1164 0 BURSA
 ECE VANLIOĞLU B KATEGORİSİ 1315 1134 BURSA
 TALHA GÜNEŞ TÜRK B KATEGORİSİ 1538 1389 BURSA
 ECE BERRA SOYDEMİR 8 YAŞ ALTI 1184 1016 BURSA
 EMİNE DAMLA ÇATALKAYA B KATEGORİSİ 1150  ÇANKIRI
 YUSUF ÇAPAR 10 YAŞ ALTI 1128  MERSİN
 NİHAL TEMAMOĞULLARI B KATEGORİSİ 1599  BURSA
 İREM DURU BULMUŞ 10 YAŞ ALTI 1222  KARAMAN
 HARUN ESER EROL B KATEGORİSİ   ANTALYA
 HÜMEYRA KARGACI A KATEGORİSİ 1815 1715 ANKARA
 MEHMET ALP CORA A KATEGORİSİ 1768 1681 ANKARA
 RAHATBEK TUGOLBAEV B KATEGORİSİ 1493 1478 ANKARA
 DASTAN TUGOLBAEV 8 YAŞ ALTI 1252 1286 ADANA
 AKTAN TUGOLBAEV 10 YAŞ ALTI 1414 1137 ADANA
 DANİYEL HEPSAĞ B KATEGORİSİ 1292  ADANA
 AYHAN ÇATAK B KATEGORİSİ 1486 1415 BURSA
 BOLAT UYMAZ B KATEGORİSİ 1104 0 ISPARTA
 SÜLEYMAN UYMAZ 14 YAŞ ALTI 1416 1223 ISPARTA
 RÜMEYSA GÜN 8 YAŞ ALTI 1065  İZMİR
 HAKAN ÇELİK 14 YAŞ ALTI 1302 1103 TRABZON
 FATİH DEMİRBAŞ A KATEGORİSİ 1848 1782 TRABZON
 ENVER KONYAR 8 YAŞ ALTI 1131  ISPARTA
 YUNUS MERMER B KATEGORİSİ 1680 1495 MUĞLA
 TAHA UMUT USLU 14 YAŞ ALTI 1293  ANKARA
 YAĞIZ EFE DENİZ 8 YAŞ ALTI 1281  TEKİRDAĞ
 GİRAY IŞIKVER 14 YAŞ ALTI 1468 1068 SİVAS
 TEZCAN ŞEN B KATEGORİSİ 1421  ANKARA
 BURAK KİP B KATEGORİSİ 1578  MERSİN
 EFE MEHMET KAYA 8 YAŞ ALTI 1154  MERSİN
 SABRİ KİP 8 YAŞ ALTI 1130  MERSİN
 HURŞİT KİP B KATEGORİSİ 1683 1639 MERSİN
 YUSUF MERT AYDIN B KATEGORİSİ 1570 1421 İSTANBUL
 TALAT ÇOLAK B KATEGORİSİ 1220  AYDIN
 SELÇUK EMRE ÇOLAK B KATEGORİSİ 1460 1119 AYDIN
 EDİBE EYLÜL ÇENGEL B KATEGORİSİ 1507 1291 KARAMAN
 EMİR EFE BİROL B KATEGORİSİ 1626 1505 ANTALYA
 ALKIM EGE BİROL 8 YAŞ ALTI 1314 1039 ANTALYA
 BERKE BEKİR YORULMAZ 10 YAŞ ALTI 0  ANKARA
 YİĞİTHAN FURKAN YILMAZ B KATEGORİSİ 1489  ÇANAKKALE