ISTANBUL OPEN

İSTANBUL AÇIK SATRANÇ TURNUVASI KAYIT FORMU

Kayıtlarımız sona ermiştir.
Toplam Kayıt: 601

ADISOYADIKATEGORIUKDELOİL
 BORA ERTÜRK B KATEGORİSİ 1134  İSTANBUL
 YOUSEF ALASHTAR B KATEGORİSİ  1630 SYR
 SALİH ZEYDAN A KATEGORİSİ 2097 2057 İSTANBUL
 SEYİT HUYSAL B KATEGORİSİ 1234  İSTANBUL
 EKMEL HAYDAR UYAR B KATEGORİSİ 1709  İSTANBUL
 MELİH FIRAT YILMAZ 8 YAŞ ALTI 1084  İSTANBUL
 KEREM BARKIN YILDIZ 8 YAŞ ALTI 1397  TEKİRDAĞ
 SAMET BAYDAR B KATEGORİSİ 0  İSTANBUL
 MUSTAFA YALAP B KATEGORİSİ 1100  İSTANBUL
 DENİZ OCAKAÇAN A KATEGORİSİ 1830 1692 İSTANBUL
 ONAT KORUCU B KATEGORİSİ 1344  İSTANBUL
 HASAN EFE AVCIOĞLU 14 YAŞ ALTI 1199  İSTANBUL
 KEREM GÜLSEVİL 8 YAŞ ALTI 1039  İSTANBUL
 ÖMER FARUK SAVAŞ 8 YAŞ ALTI 1083  DÜZCE
 NARMİN SOYUNLU A KATEGORİSİ  2059 AZE
 MEHMET HANİFİ AK. B KATEGORİSİ   İSTANBUL
 ÖZGÜR ÖZTÜRK 14 YAŞ ALTI 1016  İSTANBUL
 ULYA KÖSE B KATEGORİSİ 1694  ÇANAKKALE
 CAN MIHÇIYAZGAN A KATEGORİSİ 1801 1657 İSTANBUL
 LEVENT KARACA B KATEGORİSİ 1642  İSTANBUL
 GÜRKAN KARSAN B KATEGORİSİ 1072  İSTANBUL
 TAYFUN KUŞ B KATEGORİSİ 1288  İSTANBUL
 YAĞMUR ŞİNİK B KATEGORİSİ 1537  İSTANBUL
 MAGED İBRAHİM B KATEGORİSİ   EGY
 HARUN KURKUTATA B KATEGORİSİ 1463  İSTANBUL
 ASUR MAKSUT FERAT B KATEGORİSİ 0  İSTANBUL
 AKIN GENÇ B KATEGORİSİ   İSTANBUL
 KAMEL ABDEL HALEEM B KATEGORİSİ   EGY
 MESUT SEVİNÇ A KATEGORİSİ 1838 1751 AYDIN
 MUSTAFA ESAD KACIR 10 YAŞ ALTI 1056 1054 İSTANBUL
 HAKAN METE TAŞTAN A KATEGORİSİ 1990  İSTANBUL
 KEREM ÇETİN 8 YAŞ ALTI 0  İSTANBUL
 DORUK SEVİN B KATEGORİSİ 1265  İSTANBUL
 İLHAM GÜLEÇ B KATEGORİSİ 1773 1842 ADANA
 SAMI MAHMOOD MOHAMMED MOHAMMED B KATEGORİSİ 1394  İSTANBUL
 TUNCAY MENEKŞE A KATEGORİSİ 1804 1728 TEKİRDAĞ
 SONER İLHAN ULAŞ A KATEGORİSİ 1942  ORDU
 UKTENUR ÇATAL A KATEGORİSİ 1804  GİRESUN
 VELİ KARAGEDİK B KATEGORİSİ 1163 1178 İSTANBUL
 FATİH KULABER B KATEGORİSİ 1760  İSTANBUL
 MEHMET EMİN KARAGEDİK 14 YAŞ ALTI 1428 1393 İSTANBUL
 RAMAZAN AYBARS YAZGAN 14 YAŞ ALTI 1053  İSTANBUL
 CELAL GÜLTEKİN B KATEGORİSİ 1666  ŞANLIURFA
 YASİN YILDIRIM B KATEGORİSİ 1759 1610 ÇORUM
 HÜSEYİN BARUTÇU B KATEGORİSİ 1406  İSTANBUL
 AHMET ASAF EFE 10 YAŞ ALTI 1384 1047 İSTANBUL
 NİHAT SAYDAM B KATEGORİSİ 1425 1303 İSTANBUL
 AHMET EFEKAN ALAZ A KATEGORİSİ 2091 2053 İZMİR
 ECRİN EREN 10 YAŞ ALTI 1023  TEKİRDAĞ
 SERDAR İHSAN SARIKAVAK 14 YAŞ ALTI 1807 1725 İSTANBUL
 MEHMET EMİR ÖZYİĞİT 10 YAŞ ALTI 1018 x İSTANBUL
 TAHSİN YURDAMLI B KATEGORİSİ 1530 1438 MALATYA
 IŞIL ÖZYİĞİT 8 YAŞ ALTI 1067 x İSTANBUL
 DENİZ AYHAN ÖZGÜR 8 YAŞ ALTI 0  İSTANBUL
 ÇAĞATAY AYDOĞDU A KATEGORİSİ 1804 1756 İSTANBUL
 ORHAN SAMİ ÖZGÜR 10 YAŞ ALTI 1172  İSTANBUL
 MERT KOÇ B KATEGORİSİ 1746 1698 İSTANBUL
 HAYATİ TOKSAN B KATEGORİSİ 1610 1454 ORDU
 BENAN KAZDAĞLI A KATEGORİSİ 2073 1976 İSTANBUL
 VOLKAN ÇEPER B KATEGORİSİ 0  İSTANBUL
 MAHİR METE KUL A KATEGORİSİ 1827  ÇORUM
 SAMET KÖSE B KATEGORİSİ 1147  ELAZIĞ
 TUNA ARSLAN 10 YAŞ ALTI 1127  İSTANBUL
 DEMİR DEMİRCİ 8 YAŞ ALTI 1012  İSTANBUL
 GENCAY IĞDIR B KATEGORİSİ 1703 1602 İSTANBUL
 DEVİN EFE KARADAĞ B KATEGORİSİ 1295  İSTANBUL
 GÖKÇEN YILMAZ B KATEGORİSİ 1506 1353 İSTANBUL
 HAKKI KAAN ŞİMŞEK A KATEGORİSİ 1896 1859 İSTANBUL
 MUHAMMED EFE ACAR 10 YAŞ ALTI 1465 1249 ESKİŞEHİR
 İBRAHİM ALBAYRAK B KATEGORİSİ 0  İSTANBUL
 MELİSA BİRGELİR B KATEGORİSİ 1682 1579 İSTANBUL
 ALİ EDİZ ERENCEK A KATEGORİSİ 1983 1888 İSTANBUL
 AHMET DEMİREL B KATEGORİSİ 1593  İSTANBUL
 AYHAN ŞAFAKATTI B KATEGORİSİ 1313  İSTANBUL
 MUSTAFA BOĞAZ B KATEGORİSİ 1522 1392 İSTANBUL
 MUHAMMET BOĞAZ B KATEGORİSİ 1608 1440 İSTANBUL
 KEREM AYTİN 8 YAŞ ALTI 1321  DÜZCE
 ALİ YİĞİT AYTİN 10 YAŞ ALTI 1244  DÜZCE
 SALOME LOMSADZE B KATEGORİSİ 1273 1209 İSTANBUL
 KAAN ÖZCAN B KATEGORİSİ 1698 1643 İSTANBUL
 ONAT TÜRKMENOĞLU B KATEGORİSİ 1581 1513 İSTANBUL
 ABDULLAH SELVİ B KATEGORİSİ   İSTANBUL
 EGE ALPİN 14 YAŞ ALTI 1696 1489 İSTANBUL
 AYHAN YETKİN A KATEGORİSİ 1888 1819 ÇORUM
 İBRAHİM EROL KARASEKİ B KATEGORİSİ 1588 1347 İSTANBUL
 ABDULMECİT KINATAŞ B KATEGORİSİ 1756  İSTANBUL
 OKAN ÖZSAKALLIOĞLU A KATEGORİSİ 2009 1926 BOLU
 AKIN ÖZSAKALLIOĞLU A KATEGORİSİ 1931 1893 BOLU
 YİĞİT KİRAZ B KATEGORİSİ 1771 1643 DENİZLİ
 AHMET GÖKER 10 YAŞ ALTI 1214  İSTANBUL
 TUNA IŞIK 8 YAŞ ALTI 1111  İSTANBUL
 SELAMİ GÖZÜBÜYÜKOĞLU A KATEGORİSİ 1922  ARTVİN
 ADNAN DOĞAN YAYLALI A KATEGORİSİ 1963 1873 ANTALYA
 ELİF PİKER 8 YAŞ ALTI 0  İSTANBUL
 IM UFUK SEZEN ARAT A KATEGORİSİ 2314 2361 HATAY
 CAN KAYRA ÖZDEK 8 YAŞ ALTI 0  İSTANBUL
 BATU ANGÜN A KATEGORİSİ 2100 2087 İSTANBUL
 AHMET ALP DÜŞMEZ B KATEGORİSİ 1534  İSTANBUL
 HAKKI SAYIN A KATEGORİSİ 1971 2014 İSTANBUL
 İLAYDA SALT B KATEGORİSİ 1687 1554 ESKİŞEHİR
 AHMET KITIR A KATEGORİSİ 2034 2057 İSTANBUL
 AHMET TALHA BUZUL 14 YAŞ ALTI 1306 1125 İSTANBUL
 KADİR ERDEN A KATEGORİSİ 2295  MANİSA
 MUHAMMET BERKAN TUNA B KATEGORİSİ   İSTANBUL
 BERKAN KUTLAR B KATEGORİSİ 0  İSTANBUL
 TOLGA MORAL B KATEGORİSİ 0  TEKİRDAĞ
 ENGİN YILMAZ 8 YAŞ ALTI 0  İSTANBUL
 ARAD MIAR 8 YAŞ ALTI   IRI
 MASOOD RASHIDI B KATEGORİSİ   IRI
 M.REZA RAHNAMA B KATEGORİSİ   IRI
 ONUR KUÇ B KATEGORİSİ 1628  İSTANBUL
 EMİRHAN TOSUN 10 YAŞ ALTI 1196  İSTANBUL
 DENİZ ÖZTÜRK 10 YAŞ ALTI   İSTANBUL
 EGE SÖĞÜT 10 YAŞ ALTI 1018  İSTANBUL
 ARDA SEVİNDİ 10 YAŞ ALTI   İSTANBUL
 ELİF SILA YAVUZ 14 YAŞ ALTI 1486  İSTANBUL
 SALİH KEREM YAVUZ 14 YAŞ ALTI 1448  İSTANBUL
 EMRE ERİM 14 YAŞ ALTI 1000  İSTANBUL
 CEM ECE 14 YAŞ ALTI 1100 1021 İSTANBUL
 ÇINAR ALİ KAYA 14 YAŞ ALTI 1042  İSTANBUL
 EKİN TUNÇEL 14 YAŞ ALTI 1233 1042 İSTANBUL
 ARDA TUFAN 14 YAŞ ALTI 1248 1295 İSTANBUL
 EGE ARSLAN 10 YAŞ ALTI 1435 1239 İSTANBUL
 ROZELİN DERİN 14 YAŞ ALTI 1233  İSTANBUL
 YİĞİT EMRE YILMAZ 14 YAŞ ALTI 1464 1314 İSTANBUL
 GÖKSU GÜNEY 14 YAŞ ALTI 1288  İSTANBUL
 GÜRSOY ERDOĞAN B KATEGORİSİ 1709 1675 İSTANBUL
 EFE EREN KAVİLCİOĞLU 14 YAŞ ALTI 1472 1131 İSTANBUL
 UĞURCAN TOSUN 10 YAŞ ALTI 1191  İSTANBUL
 ALTUĞ BACAK B KATEGORİSİ 1784 1711 İSTANBUL
 FADIL ÇELİK B KATEGORİSİ 1270 1292 İSTANBUL
 TAYLAN ÖZCAN 14 YAŞ ALTI 1116  İSTANBUL
 ALPTEKİN AVCI B KATEGORİSİ 1545 1443 İSTANBUL
 KEMAL KAAN ÖZGÜR B KATEGORİSİ 1433 1258 İSTANBUL
 SERTAN NAZLI B KATEGORİSİ 1767  ANKARA
 ALİ EMRE YAZICIOĞULLARI B KATEGORİSİ 1727 1647 İSTANBUL
 ÖMER BOZKIR 8 YAŞ ALTI 1153  İSTANBUL
 EMİR MEHMET ÖZBERK B KATEGORİSİ 1546 1326 İSTANBUL
 EREN ÇARDAK 14 YAŞ ALTI 0  İSTANBUL
 MEHMET KIRALI A KATEGORİSİ 2011 1909 KOCAELİ
 ÖZGÜR CAN ÖÇAL B KATEGORİSİ 1418 1310 İSTANBUL
 SERHAT TUNCA A KATEGORİSİ 1800 1724 İSTANBUL
 VOLKAN REŞAT SİLİVRİ B KATEGORİSİ 1537  İSTANBUL
 AYBERK GÜRSES B KATEGORİSİ 1757 1601 İSTANBUL
 KAYA KAPAĞAN B KATEGORİSİ 1142 1070 İSTANBUL
 IRMAK ELYAK 14 YAŞ ALTI 1049  İSTANBUL
 ELVİN ESMA BÜYÜK 8 YAŞ ALTI 1498 1204 İSTANBUL
 ECRİN EFSA BÜYÜK 10 YAŞ ALTI 1649 1509 ORDU
 VEDAT GÖDEKDAĞ B KATEGORİSİ 1571 1429 DENİZLİ
 BEKİR SAMİ KONDUK A KATEGORİSİ 1959  SİVAS
 BURAK CAN MARANGOZ B KATEGORİSİ 1622 1666 GİRESUN
 İSMAİL KUZEY YILMAZEL B KATEGORİSİ 1394 1348 İSTANBUL
 KAMİL ŞEN B KATEGORİSİ 1352 1212 BURSA
 SERKAN KAYA B KATEGORİSİ 1579 1490 İSTANBUL
 AHMET DORUK KOÇER A KATEGORİSİ 1802 1627 İSTANBUL
 EMİR CEM KIRANLIOĞLU 14 YAŞ ALTI   İSTANBUL
 TUANA SAYDAM 14 YAŞ ALTI 1301  İSTANBUL
 DİLA NUR SEZGİN B KATEGORİSİ 1197  SAMSUN
 AKYL KYIALBEK ULU B KATEGORİSİ  1687 KGZ
 TANER POLAT B KATEGORİSİ 1252  İSTANBUL
 ECEM NAZ DEMİR 14 YAŞ ALTI 1314  İSTANBUL
 BUĞRA KARADEMİR 14 YAŞ ALTI 1485 1373 İSTANBUL
 ALİHAN DEMİRBAĞ A KATEGORİSİ 2028 1910 BURSA
 ALİHAN GUSEYNOV A KATEGORİSİ  2333 UZB
 EBAZER GÜLER B KATEGORİSİ 1497  İSTANBUL
 HÜSEYİN TEPELİ B KATEGORİSİ 1720  İSTANBUL
 BASHAR BAI A KATEGORİSİ 1900 1918 İSTANBUL
 BORA BİLİR B KATEGORİSİ 1779 1717 ÇORUM
 ERKİN KARAOKÇU A KATEGORİSİ 2215 2206 YALOVA
 DENİZ TOKGÖZ 10 YAŞ ALTI 1122  İSTANBUL
 SELİM DEMİRHAN 8 YAŞ ALTI 1160 0 İSTANBUL
 IŞIK YILMAZ 14 YAŞ ALTI 1442  İSTANBUL
 DOĞACAN DORUM B KATEGORİSİ 1640 1563 ESKİŞEHİR
 ASYA ARSLAN 8 YAŞ ALTI 1000  TEKİRDAĞ
 AYBARS GENCER B KATEGORİSİ 1782  İSTANBUL
 İRFAN KEREM PULLUKÇU 8 YAŞ ALTI 1152  İSTANBUL
 BATUHAN EMİR ŞİMŞEK 14 YAŞ ALTI 1228  İSTANBUL
 OKAN İZİ B KATEGORİSİ 1611 1495 BURSA
 GÜRAY ÜLTANIR B KATEGORİSİ 1571  ÇORUM
 DOĞUKAN ASLAN B KATEGORİSİ 1656 1605 İSTANBUL
 TAMER ALİYEV B KATEGORİSİ 1659 1495 YALOVA
 ŞAMİL ALİYEV B KATEGORİSİ 1777 1681 YALOVA
 EMRE ÇUBUKÇU B KATEGORİSİ 1504  KOCAELİ
 METE ÇUBUKÇU B KATEGORİSİ 1359  KOCAELİ
 MURAT ARSLAN B KATEGORİSİ 1664 1598 İSTANBUL
 SEYFETTİN NALBANTOĞLU B KATEGORİSİ 1454 1285 BURSA
 ERHAN KAZMA B KATEGORİSİ 1271 1065 BURSA
 YUNUS SÖNMEZ B KATEGORİSİ 1508 1328 BURSA
 DAMLA ÖZSOY B KATEGORİSİ 1543  İZMİR
 BURAK METE B KATEGORİSİ 1588 1692 İSTANBUL
 ALİ ARDA YILDIZ 10 YAŞ ALTI 1272  İSTANBUL
 YÜCEL ÇELİK B KATEGORİSİ 1596 1556 İSTANBUL
 KEREM ARSLAN 14 YAŞ ALTI 1130  İSTANBUL
 ÖMER ARSLAN 10 YAŞ ALTI 1210 0 İSTANBUL
 YUSUF PORTAKALCI B KATEGORİSİ 1776  İSTANBUL
 CEMİL ARDA BULAN 8 YAŞ ALTI 1082  İSTANBUL
 MELİSSA ASLAN 10 YAŞ ALTI 1261  İSTANBUL
 MAMYTBEK NARBEKOV B KATEGORİSİ   KGZ
 MERT ASLAN 8 YAŞ ALTI 1121  İSTANBUL
 ALİ KONUK A KATEGORİSİ 1869 1818 İSTANBUL
 ALİ TUTAN B KATEGORİSİ 1283  İSTANBUL
 ALPER TUTAN B KATEGORİSİ 1398  İSTANBUL
 ERCAN ÖGEL B KATEGORİSİ 0  İSTANBUL
 DOĞAN AKPULAT A KATEGORİSİ 1883  ESKİŞEHİR
 NACİ CAN KALYONCUOĞLU 14 YAŞ ALTI 1464  İSTANBUL
 AYDIN SATICI B KATEGORİSİ 1790 1726 MUĞLA
 ATA ÖZSÖĞÜT 8 YAŞ ALTI 1172  İSTANBUL
 ALI JALILZADA 8 YAŞ ALTI 1293 1077 İSTANBUL
 OMER JALİLZADA 10 YAŞ ALTI 1611 1445 İSTANBUL
 ESİN SELİN ÖZGÜR 8 YAŞ ALTI 0  İSTANBUL
 SEZİN ÖZGÜR 10 YAŞ ALTI 0  İSTANBUL
 ALGAN ÖZGÜR B KATEGORİSİ 1428  İSTANBUL
 SİNA ÖZGÜR B KATEGORİSİ 1590  İSTANBUL
 SÜLEYMAN ÇOBAN B KATEGORİSİ 1788 1676 İSTANBUL
 KUTSAL KUZEY KARA 8 YAŞ ALTI 1205  İSTANBUL
 (CM)ELİF KESKİN B KATEGORİSİ 1676 1561 KARAMAN
 EMİRHAN EMİR A KATEGORİSİ 1918 1801 KARAMAN
 DORUHAN BÜYÜK 10 YAŞ ALTI 1000  TEKİRDAĞ
 SENA ARSLAN B KATEGORİSİ 1197 1147 İSTANBUL
 GM NIJAT ABASOV A KATEGORİSİ  2575 AZE
 KONSTANTINOS MARKIDIS A KATEGORİSİ  2350 GRE
 MUHAMMET AKYÜZ B KATEGORİSİ 1636  İSTANBUL
 YİĞİT KOCATAŞ B KATEGORİSİ 1158  İSTANBUL
 ÇAĞDAŞ ERAY DEMİRDİR B KATEGORİSİ 1272  KOCAELİ
 EFE MİRZA 10 YAŞ ALTI 1436  İSTANBUL
 TOYGUN UYANIK B KATEGORİSİ 1786 1663 İSTANBUL
 MEHMET EMİR HAYRAT B KATEGORİSİ 1674 1574 DÜZCE
 EMRE MİRZA 8 YAŞ ALTI 1247  İSTANBUL
 YUSUF EFE İNCİLER B KATEGORİSİ 1591 1494 İSTANBUL
 CAN KURU 14 YAŞ ALTI 1539 1450 İSTANBUL
 ÖMER METE GÜLSEVİN 14 YAŞ ALTI 1005  İSTANBUL
 SEDAT KURTOĞLU B KATEGORİSİ 0  KOCAELİ
 ERK UZAY KATIRCI 8 YAŞ ALTI 1216 0 İSTANBUL
 ADAHAN KATIRCI 10 YAŞ ALTI 1191 1182 İSTANBUL
 UMUT KATIRCI B KATEGORİSİ 1080 0 İSTANBUL
 DENİZ SAY B KATEGORİSİ 1449  İSTANBUL
 BÜŞRA SOYDAN A KATEGORİSİ 1818 1750 YALOVA
 YAĞIZ GALLEVCİ A KATEGORİSİ 1893 1899 BURSA
 AHMET KAVACIK A KATEGORİSİ 1861 1806 İSTANBUL
 AHMET ÜLKÜ 8 YAŞ ALTI 1287  İSTANBUL
 ELA BAŞPINAR B KATEGORİSİ 1173  İSTANBUL
 DİLA BAŞPINAR B KATEGORİSİ 1325 1299 İSTANBUL
 LARA BAŞPINAR B KATEGORİSİ 1718 1599 BURDUR
 AHMET DÖNMEZ B KATEGORİSİ 1438 1356 İSTANBUL
 SÜLEYMAN ARDA KABADAYI B KATEGORİSİ 1670  İSTANBUL
 SERHAN BATIN AKTAŞ 8 YAŞ ALTI 1188  TEKİRDAĞ
 RESUL SELVİ B KATEGORİSİ 1033  İSTANBUL
 ADİLE YUCADEMİR 14 YAŞ ALTI 1055  İSTANBUL
 ZEHRA YUCADEMİR 8 YAŞ ALTI 1342  İSTANBUL
 ALİ ATAKAY B KATEGORİSİ 0  İSTANBUL
 MUSTAFA MESUD ECEVİT B KATEGORİSİ 1755 1665 İSTANBUL
 AZRA DURU TOYGAR 8 YAŞ ALTI 1063  İSTANBUL
 ERAY PAKSOY A KATEGORİSİ 1834  MUĞLA
 KEREM TUNA YILMAZ B KATEGORİSİ 1616  İSTANBUL
 BERKAY EKİNCİ A KATEGORİSİ 1842 1745 İSTANBUL
 YEKTA ONUR KAYA B KATEGORİSİ 1614 1577 İSTANBUL
 ERAY KILIÇ B KATEGORİSİ 1787 1727 ESKİŞEHİR
 AYHAN ÇATAK B KATEGORİSİ 1490 1414 BURSA
 OZAN ÖZÇELİK B KATEGORİSİ 1765 1687 SAMSUN
 ALGI ACARBAY A KATEGORİSİ 1865  ANKARA
 İZAK ROMİ A KATEGORİSİ 1939  İSTANBUL
 BERAT ÜMEYR GÜLEÇ 10 YAŞ ALTI 1000  İSTANBUL
 NEHİR KARASAKAL B KATEGORİSİ 1133 1110 İSTANBUL
 DENİZ KARASAKAL B KATEGORİSİ 1501 1329 İSTANBUL
 ATAKAN MERT BİÇER A KATEGORİSİ 1935 1842 İZMİR
 MEVLÜT ABDURRAHİM BOZKURT B KATEGORİSİ 1427 1254 AFYONKARAHİSAR
 SUNAY GÜNEŞ A KATEGORİSİ 1808 1811 TEKİRDAĞ
 FADİME KAYA 10 YAŞ ALTI 1000  ANTALYA
 STANİSLAV TROFİMOV B KATEGORİSİ 1654 1613 İSTANBUL
 İSMAİL KAYACI B KATEGORİSİ 1403  İSTANBUL
 HASAN KAYACI B KATEGORİSİ 1389  İSTANBUL
 MASİS KARA 14 YAŞ ALTI 1494  İSTANBUL
 İBRAHİM BAPOĞLU B KATEGORİSİ 1623 1547 İSTANBUL
 EMRE AKDAŞ B KATEGORİSİ 1695 1632 MALATYA
 MUSTAFA ELMAS B KATEGORİSİ 1783  İSTANBUL
 ERAY ATALAY 14 YAŞ ALTI 0 0 İSTANBUL
 ERDEM ŞENER 8 YAŞ ALTI 1217  ZONGULDAK
 KEREM ŞENER 14 YAŞ ALTI 1510  ZONGULDAK
 MUHAMMED TAHA DEMİR B KATEGORİSİ 1378 1283 İSTANBUL
 ALEYNA DEMİR B KATEGORİSİ 1513 1415 KONYA
 EMAD SULEİMAN ALİ SULEİMAN KHATRUSH B KATEGORİSİ 1213  LBA
 HASAN KAYA 14 YAŞ ALTI 1000  İSTANBUL
 HÜSEYİN GÜVENİN B KATEGORİSİ 1068  İSTANBUL
 ABDULLAH SÖZEN B KATEGORİSİ 1674 1621 ANKARA
 MERT BURAK BURABAK B KATEGORİSİ 1718 1677 SAKARYA
 SELİN KARAKAYA 8 YAŞ ALTI 1052 0 ANKARA
 DENİZ ÖZDOĞAN 10 YAŞ ALTI 0 0 ANKARA
 ADİL ATALAY B KATEGORİSİ 1445 1317 İSTANBUL
 MERT BİLMİŞ B KATEGORİSİ 1200  İSTANBUL
 TUNAHAN MAKARACI A KATEGORİSİ 1992 1940 İSTANBUL
 ATAKAN EKEN B KATEGORİSİ 1796 1728 İSTANBUL
 ANIL BERK ERDOĞAN A KATEGORİSİ 2098 2106 KARAMAN
 EYLÜL GÖKÇE HARPUTLUOĞLU B KATEGORİSİ 1341  DİYARBAKIR
 ARMAĞAN EMRE BOZDAĞ 10 YAŞ ALTI 1488  İSTANBUL
 CİHANGİR İNEL B KATEGORİSİ 1717 1587 SAMSUN
 ÇAĞATAY ALTIN 10 YAŞ ALTI 1490 1368 ESKİŞEHİR
 KAAN ÜNALAN B KATEGORİSİ 1673 1565 İSTANBUL
 AHSEN ERDİL 8 YAŞ ALTI 1110  İSTANBUL
 MERT ÖZDİNÇ 14 YAŞ ALTI 0 0 İSTANBUL
 KÜBRA SELENAY ESTİ B KATEGORİSİ 1679 1583 ANTALYA
 ADİL TUNA KARSAN B KATEGORİSİ 1607 1467 İSTANBUL
 ABDULLAH EREN NAS 14 YAŞ ALTI 1426 1482 İSTANBUL
 YİĞİT UĞUR CEBECİOĞLU 8 YAŞ ALTI 0  İSTANBUL
 GÜLCE NEHİR KARA B KATEGORİSİ 1784 1744 YALOVA
 ALİ BARKIN KARA A KATEGORİSİ 1978 1945 YALOVA
 YUSUF ÇAĞLAR B KATEGORİSİ 1223 1130 İSTANBUL
 ERKAN YILMAZ B KATEGORİSİ 1360 1508 İSTANBUL
 BERAT ÖZBAĞ B KATEGORİSİ 1749 1638 ARTVİN
 SALİH KEREM CAN 10 YAŞ ALTI 1192  İSTANBUL
 YİĞİT CAN 8 YAŞ ALTI 1046  İSTANBUL
 ULVU HAJIYEV B KATEGORİSİ  1658 AZE
 ALİCAN KARTALKANAT A KATEGORİSİ 1848 1778 İSTANBUL
 FM SELİM ÇITAK A KATEGORİSİ 2338 2318 İSTANBUL
 EMRE DEMİRBAŞ A KATEGORİSİ 1975 1979 KARAMAN
 MURAT OKUR B KATEGORİSİ 1597 1702 İSTANBUL
 MEHMET ÖZMEN B KATEGORİSİ 0  İSTANBUL
 YİĞİT AKALTUNTAŞ 10 YAŞ ALTI 1247  TEKİRDAĞ
 OĞUZ KAĞAN AYDIN 14 YAŞ ALTI 1586  İSTANBUL
 EZGİ ADANMIŞ B KATEGORİSİ 1717 1626 BİTLİS
 DENİZ YILDIZ B KATEGORİSİ 1469 1376 TEKİRDAĞ
 ADAR TARHAN B KATEGORİSİ 1714 1594 İSTANBUL
 İSMAİL TARHAN B KATEGORİSİ 1354 1314 İSTANBUL
 KAYRA ÖZKAYNAKÇI 10 YAŞ ALTI 1441 1347 İSTANBUL
 ARAS LAÇİN 10 YAŞ ALTI 1119  İSTANBUL
 BARIŞ TUNA NUKAN B KATEGORİSİ 1748 1656 ÇORUM
 ÖMER TÜNCER 10 YAŞ ALTI 1401  TEKİRDAĞ
 BELİNAY YILMAZ 10 YAŞ ALTI 1054  TEKİRDAĞ
 BUSE NAZ KOÇYİĞİT A KATEGORİSİ 1875  KARAMAN
 MAGED TAWFIEK B KATEGORİSİ  1697 EGY
 FATİH SARI B KATEGORİSİ 1621 1495 İSTANBUL
 TALHA YİĞİT DOĞAN B KATEGORİSİ 1475  İSTANBUL
 HASAN MAMMADALİYEV B KATEGORİSİ 1611  İSTANBUL
 MELİH GÜPLÜCE 8 YAŞ ALTI 1388  ANKARA
 EMRAH EGE YEŞİL 10 YAŞ ALTI 1292  İSTANBUL
 FM ABDULLA GADIMBAYLI A KATEGORİSİ  2403 AZE
 IM NAIL BASHIRLI A KATEGORİSİ  2352 AZE
 CEM AKAT B KATEGORİSİ 1668  İSTANBUL
 NACİ ELMALI B KATEGORİSİ 1393 1347 İSTANBUL
 GM VUGAR RASULOV A KATEGORİSİ  2504 AZE
 NABİ ENİS AKIL B KATEGORİSİ 1631 1560 İSTANBUL
 HÜSNEGÜL DEMİRCİ B KATEGORİSİ 1331  İSTANBUL
 DENİZ KOÇ B KATEGORİSİ 1599  İSTANBUL
 GÖKTUĞ CEYLAN B KATEGORİSİ 1224 1254 İSTANBUL
 GÖKSU CEYLAN B KATEGORİSİ 1349 1330 İSTANBUL
 KAAN ÜNÜVAR 8 YAŞ ALTI 1237  İSTANBUL
 MEHMET BAHADIR AKBULUT 10 YAŞ ALTI 0  İSTANBUL
 ÖMER AMİR AKDAĞ A KATEGORİSİ 1853 1758 KAHRAMANMARAŞ
 CAN KOÇAK A KATEGORİSİ 2022 1971 KARAMAN
 ATA KOÇAK B KATEGORİSİ 1562 1436 ANTALYA
 ROBİN ÇOBAN 10 YAŞ ALTI 1104  İSTANBUL
 SELÇUK AKKAYA B KATEGORİSİ 0  İSTANBUL
 IM BASHER IYTI A KATEGORİSİ  2303 SYR
 MOUJAHED SHAIKHANI B KATEGORİSİ  1699 SYR
 FM FARHAN MOHANNAD A KATEGORİSİ  2264 JOR
 YAREN NAZ YORĞUN A KATEGORİSİ 1815 1756 İSTANBUL
 EDİN DENİZ 14 YAŞ ALTI 1454  İSTANBUL
 ÖMER TARIK ALKAN A KATEGORİSİ 1820  ESKİŞEHİR
 TUGAY ÇOLAK B KATEGORİSİ 1778  KOCAELİ
 EGEMEN ALTAY GÜDER 10 YAŞ ALTI 1342  İSTANBUL
 EREN AĞIR 14 YAŞ ALTI 1252  YALOVA
 KEREM CAN ÖZTEKİN A KATEGORİSİ 1884 1930 KOCAELİ
 HANDENUR ŞAHİN A KATEGORİSİ 2016 1962 KAHRAMANMARAŞ
 ATABERK EREN A KATEGORİSİ 2087 2064 İSTANBUL
 HALİL CENK SÜER B KATEGORİSİ 1597 1524 İSTANBUL
 FURKAN YILMAZ B KATEGORİSİ 1323 1225 İSTANBUL
 EGE DÖNMEZ 10 YAŞ ALTI 0 0 YALOVA
 ALİ CAN UĞURDUR B KATEGORİSİ 0  İSTANBUL
 İBRAHİM KAYA ÜNVER B KATEGORİSİ 1615  İSTANBUL
 HÜR YASİN A KATEGORİSİ 2069  İZMİR
 FM MURAD NURİ A KATEGORİSİ  2285 AZE
 RECEP TAŞKIRAN A KATEGORİSİ 2018 1930 İSTANBUL
 IM ADHAM FAWZY A KATEGORİSİ  2422 EGY
 IM NAGY GABOR A KATEGORİSİ  2472 HUN
 GM STANISLAV BOGDANOVICH A KATEGORİSİ  2570 UKR
 MİNA HANAMİRİAN B KATEGORİSİ 1261 1279 İSTANBUL
 NAZLI YAĞMUR KAPLAN 8 YAŞ ALTI 1002  İSTANBUL
 NAİL ODABAŞI B KATEGORİSİ 1567 1553 İSTANBUL
 GM DAVIT MAGHALASHVILI A KATEGORİSİ  2500 GEO
 GM KONSTANTINE SHANAVA A KATEGORİSİ  2504 GEO
 IM DARBAN MORTEZA A KATEGORİSİ  2300 IRI
 GM MARIAN PETROV A KATEGORİSİ  2470 BUL
 MOHAMED SULTAN A KATEGORİSİ  2159 YEM
 ZEYNEP NAZ BOGENÇ 8 YAŞ ALTI 0  İSTANBUL
 MUKHAMMAD ISAKOV B KATEGORİSİ 1656 1493 ISPARTA
 İSA ÖZGÜR A KATEGORİSİ 1971 1927 MUĞLA
 MUHİTTİN BÜKER A KATEGORİSİ 2032 1969 KARAMAN
 MİRAÇ KAPCAN 10 YAŞ ALTI 1226  İSTANBUL
 SALİHA BAŞAR 14 YAŞ ALTI 1325  İSTANBUL
 ZEYNEP ASEL ULAKÇI 10 YAŞ ALTI 1360 1131 EDİRNE
 ÇINAR KAAN ZENGİN 10 YAŞ ALTI 1161  YALOVA
 MUHAMMET ALİ GÜZELDAL B KATEGORİSİ 1513  TRABZON
 SEDAT ÖZYİĞİT B KATEGORİSİ 1488 1449 İSTANBUL
 TİBET YILMAZTÜRK B KATEGORİSİ 1422 1319 İSTANBUL
 ERSEL SEYİT B KATEGORİSİ 1794  ÇORUM
 DORUK DENİZ KILIÇ 8 YAŞ ALTI 1029  İSTANBUL
 NECATİ EFE KOLBUDAK 8 YAŞ ALTI 1116  İSTANBUL
 KEREM ALBAYRAK A KATEGORİSİ 1916 1833 İSTANBUL
 MUHAMMED FAİK YILDIRIM 10 YAŞ ALTI 1073  İSTANBUL
 NUREDDİN GÖKTUĞ GÜNDOĞDU 10 YAŞ ALTI 1005  İSTANBUL
 AHMET EMİR DİNÇER 10 YAŞ ALTI 1009  İSTANBUL
 ABDULLAH EFE EMEK 14 YAŞ ALTI 1233  İSTANBUL
 RIDVAN FARUK GENÇOĞLU 14 YAŞ ALTI 1145  İSTANBUL
 SUDE KONAL 10 YAŞ ALTI 1000  İSTANBUL
 ÖMER EMİR ÇEBİ B KATEGORİSİ 1565  İSTANBUL
 EFDAL TARAKÇI B KATEGORİSİ 1683 1714 SAKARYA
 YAREN BEKTAŞ B KATEGORİSİ 1306  ÇORUM
 ONAT KIRAY 8 YAŞ ALTI 1206 0 İSTANBUL
 ALİ UMUT AYDIN B KATEGORİSİ 1759 1627 TEKİRDAĞ
 ÇINAR BİNGÖL 8 YAŞ ALTI 1094  İSTANBUL
 CAN DURAK 10 YAŞ ALTI 1279 1177 İSTANBUL
 YUSUF SULAK B KATEGORİSİ 1648 1636 BİTLİS
 DİLEM ŞAHİN 14 YAŞ ALTI 1439 1365 KIRKLARELİ
 KÜRŞAT TAŞKIN B KATEGORİSİ 0  İSTANBUL
 BARIŞ FALAY 10 YAŞ ALTI 1022  İSTANBUL
 KERİM ERDAL PARLAKBİLEK B KATEGORİSİ 1508 1076 İSTANBUL
 BAHADIR BARUTCU B KATEGORİSİ 1754 1754 İSTANBUL
 MERT GÜLDALLI 8 YAŞ ALTI 0  İSTANBUL
 AZMİ TUFAN B KATEGORİSİ 0  İSTANBUL
 AYŞE BEYZA ATAMAN 10 YAŞ ALTI 1278  TEKİRDAĞ
 BERK TURAN B KATEGORİSİ 1206  İSTANBUL
 UZAY ALTAY ÖNEM A KATEGORİSİ 1894 1880 İSTANBUL
 CEM ÖNEM A KATEGORİSİ 1967 1819 EDİRNE
 METEHAN AYGÜN ÇALIŞKAN 8 YAŞ ALTI 1000  YALOVA
 BUĞRA İLKER MİLAS 14 YAŞ ALTI 1110  YALOVA
 TALHA EREN MİLAS 10 YAŞ ALTI 1260  YALOVA
 EMİR ALEX BELGÜ 14 YAŞ ALTI 1130  İSTANBUL
 MEHMET CAN MİRZOOĞLU B KATEGORİSİ 1642 1719 İSTANBUL
 EFE KEMAL ÖZDEMİR B KATEGORİSİ 1279 1238 İSTANBUL
 ARDA YUSUF YALÇIN 8 YAŞ ALTI 1329  YALOVA
 YAĞIZ ÇINAR AKIN A KATEGORİSİ 1819 1933 İSTANBUL
 ATA POYRAZ YILDIRIM 8 YAŞ ALTI 0  İSTANBUL
 DEFNE ÜSTER B KATEGORİSİ 1353 1166 İSTANBUL
 SİNAN SEFİK 8 YAŞ ALTI 1420  İSTANBUL
 CAN HAKSEVER 14 YAŞ ALTI 1190  İSTANBUL
 ONUR AKINCIOĞLU 14 YAŞ ALTI 1691 1475 TEKİRDAĞ
 EMRE EV. B KATEGORİSİ 1659 1492 KONYA
 KAPTAN KAAN YILDIRIM A KATEGORİSİ 1807 1615 ISPARTA
 DENİZ DİRİKOLU 8 YAŞ ALTI 1162  YALOVA
 ECRİN AVCI 8 YAŞ ALTI 1086  YALOVA
 YİĞİT AKKAYA 8 YAŞ ALTI 1389  YALOVA
 KEREM İLTER B KATEGORİSİ 1770  KOCAELİ
 ÖZEL CAN YILMAZ B KATEGORİSİ 1622 1441 İSTANBUL
 UĞUR DENİZ A KATEGORİSİ 1898 1844 İSTANBUL
 AZRA KAYAR 10 YAŞ ALTI 1190  YALOVA
 ÖMER ATA GEZİCİ B KATEGORİSİ 1746 1701 İSTANBUL
 FURKAN ÇELİKÖRS 8 YAŞ ALTI 1033  İSTANBUL
 MUSTAFA AYAZ MODACI 8 YAŞ ALTI 1087  İSTANBUL
 EMİR ARİF KILIÇ B KATEGORİSİ 1344 1346 İSTANBUL
 CEYHUN ÇÜNER B KATEGORİSİ 1480  ANTALYA
 POLAT ÖZTÜRK B KATEGORİSİ 1672 1763 ANKARA
 OĞUZHAN BİLAL GÜCÜKODACI 8 YAŞ ALTI 1248  İSTANBUL
 FEHMİ KABAN B KATEGORİSİ 1286  İSTANBUL
 ÖMER DURSUN B KATEGORİSİ 1275  İSTANBUL
 ALİ AKÇAKOCA B KATEGORİSİ 1523 1643 İSTANBUL
 ERSİN BAKİOĞLU B KATEGORİSİ 1679  İZMİR
 CELALETTİN ERSÖZ B KATEGORİSİ 1397 1410 İSTANBUL
 SÜHA ÖZEL B KATEGORİSİ 1471 1357 KOCAELİ
 HÜSEYİN YILMAZ B KATEGORİSİ 1528 1427 KÜTAHYA
 MERT YİĞİT GÜZEL 8 YAŞ ALTI 1017  İSTANBUL
 MURAT GÜNEŞ B KATEGORİSİ 0  İSTANBUL
 CEM ONUR A KATEGORİSİ 1828 1852 İSTANBUL
 EFE KORAL 8 YAŞ ALTI 0  İSTANBUL
 EGEMEN YÜKSEL 8 YAŞ ALTI 0  İSTANBUL
 AYDAN SHUKUROVA 10 YAŞ ALTI  1165 AZE
 MEHMET EFE PAKYÜREK B KATEGORİSİ 1369  İSTANBUL
 ERSON TAHAOĞLU B KATEGORİSİ 1494 1463 İSTANBUL
 NESİBE DİLARA UZUN 8 YAŞ ALTI 1046  YALOVA
 ALİ YAĞMUR DEMİREL B KATEGORİSİ 1774  İSTANBUL
 SÜMEYYE GÜLÇEKEN B KATEGORİSİ 1598 1449 ÇORUM
 İBRAHİM CAN GÖKTAŞ B KATEGORİSİ 1496 1393 ADANA
 HASAN ALİ BOZDAĞ 8 YAŞ ALTI 1155  İSTANBUL
 ATALAY ALHAS B KATEGORİSİ 0  İSTANBUL
 FURKAN TOPŞİR B KATEGORİSİ 1699 1552 GİRESUN
 VEYSEL ÖZATEŞ B KATEGORİSİ 0 Yok İSTANBUL
 ALPER TOLGA ALSAÇ 8 YAŞ ALTI 1268  İSTANBUL
 GİRAY KAĞAN GÜLMEZ B KATEGORİSİ 1371 1301 İSTANBUL
 AHMET ARDA OTHAN 14 YAŞ ALTI 1341  İSTANBUL
 ŞANT GÜLSÜN 14 YAŞ ALTI 1322  İSTANBUL
 ARMEN GRIGORIEV A KATEGORİSİ  2160 GEO
 BEDİRHAN BEKRİ 8 YAŞ ALTI 1106  KOCAELİ
 VOLKAN IŞIKSAÇAN B KATEGORİSİ 1393  İSTANBUL
 URAS EMRE DELİPINAR 14 YAŞ ALTI 1587  İSTANBUL
 NURİ SERDAR B KATEGORİSİ 1617  İSTANBUL
 ARTUN ÖZBÜLBÜL 14 YAŞ ALTI 1182  İSTANBUL
 ERKİN TAHAOĞLU B KATEGORİSİ 1598 1562 SİNOP
 ÖZGÜN ALP AKBAŞ B KATEGORİSİ 1503 1234 İSTANBUL
 ARIN KAAN AKBAŞ B KATEGORİSİ 1162  İSTANBUL
 ROZA ASLAN 8 YAŞ ALTI 1224  İSTANBUL
 RENGİN ASLAN 8 YAŞ ALTI 1087  İSTANBUL
 CAN ARAS YALÇIN 8 YAŞ ALTI 0  İSTANBUL
 LİNA KORKUT 8 YAŞ ALTI 1070  İSTANBUL
 KAAN KUZUBAŞIOĞLU B KATEGORİSİ 1375 1185 İSTANBUL
 ARDA MERT ÜREL 14 YAŞ ALTI 1254  İSTANBUL
 DUYGU SILA YILMAZ B KATEGORİSİ 1462 1405 İSTANBUL
 DORUK ÇAKIN 10 YAŞ ALTI 1331  İSTANBUL
 EMRE ERSOY B KATEGORİSİ 1704 1610 İSTANBUL
 EMRE BÖLÜKBAŞ 14 YAŞ ALTI 1618 1618 İSTANBUL
 SELİM EYÜP ALTINOK B KATEGORİSİ 1721 1694 İSTANBUL
 KERİM OSMAN ALTINOK B KATEGORİSİ 1698 1696 İSTANBUL
 SERDAR KORKMAZ B KATEGORİSİ 1488 1343 İSTANBUL
 DENİZ ŞİMŞEK B KATEGORİSİ 1392 1219 İSTANBUL
 OĞUZ KAAN ELİDOLU B KATEGORİSİ 1533  ELAZIĞ
 ALP ÇALIŞKAN 8 YAŞ ALTI 1342  İSTANBUL
 KUTAY EMRE ŞENYÜZ 10 YAŞ ALTI 1483 1117 İSTANBUL
 MUSTAFA ZORBEY ŞENYÜZ B KATEGORİSİ 1725 1573 İSTANBUL
 MEHMET AYTAÇ ÖZBEK B KATEGORİSİ 1179  İSTANBUL
 EGE ÖZBEK 8 YAŞ ALTI 1353  İSTANBUL
 ÇINAR DURMUŞ 8 YAŞ ALTI 1147  ARTVİN
 HÜSEYİN ŞENEL AYGÜNDÜZ 8 YAŞ ALTI 0  İSTANBUL
 İLKER PAZARCIOĞLU B KATEGORİSİ 1619  NEVŞEHİR
 MUSTAFA YAPICI B KATEGORİSİ 1792  İSTANBUL
 RECEP ÇOLAKOĞLU B KATEGORİSİ 1650  İSTANBUL
 OKAN ACER B KATEGORİSİ 1725  İSTANBUL
 ARDA YEŞİL B KATEGORİSİ 1554 1382 İSTANBUL
 AZRA YEŞİL B KATEGORİSİ 1313 1268 İSTANBUL
 ALPER SABRİ DOĞRUYOL 8 YAŞ ALTI 1164  İSTANBUL
 ELVİDA DOĞRUYOL 14 YAŞ ALTI 1462 1285 İSTANBUL
 MURAT DİRİKMAN B KATEGORİSİ 1478  İSTANBUL
 ALİ REŞİD KEKİLLİ B KATEGORİSİ 1567 1427 KAYSERİ
 ALİ BÜLENT ÖZVEREN A KATEGORİSİ 1949 1901 KARAMAN
 EDİZ GÜNEŞ 8 YAŞ ALTI 1311  İSTANBUL
 FATİH YÜKSEL B KATEGORİSİ 1295  İSTANBUL
 RONİ TOVİ B KATEGORİSİ 0  İSTANBUL
 JİLBER JAN SOMER 10 YAŞ ALTI 1085  İSTANBUL
 ARİN ROY SOMER 10 YAŞ ALTI 1000  İSTANBUL
 ORHAN GÜL B KATEGORİSİ 1580  İSTANBUL
 ELA CEBECİOĞLU 8 YAŞ ALTI 1153  İSTANBUL
 MERT DEVRAN 8 YAŞ ALTI 1055  İSTANBUL
 DEMİR ÇOLAK 10 YAŞ ALTI 1515 1356 İSTANBUL
 ARMAN DURMUŞ B KATEGORİSİ 1699  İSTANBUL
 NEHİR ERTÜRK B KATEGORİSİ 1320 1222 İSTANBUL
 UMUT TEMİZER B KATEGORİSİ 1525  İSTANBUL
 ECE NAZ SÖNMEZ 8 YAŞ ALTI 1252  TEKİRDAĞ
 FM HAKAN ERDOĞAN A KATEGORİSİ 2169 2091 İSTANBUL
 SARPER AKŞİT 14 YAŞ ALTI 1660 1488 İSTANBUL
 SUDENAZ KÜÇÜN 10 YAŞ ALTI 1166 1243 İSTANBUL
 ATAKAN AYŞAKAR B KATEGORİSİ 1417 1287 İZMİR
 CEYLİN ÜRYAN 8 YAŞ ALTI 1085  İSTANBUL
 FURKAN ENES ÖZGÜL 8 YAŞ ALTI 1089  İSTANBUL
 EYMEN YİĞİT TAKIR 8 YAŞ ALTI 1031  İSTANBUL
 OSMAN ENES AKIN 8 YAŞ ALTI 1227  İSTANBUL
 ENES KAYAALP 8 YAŞ ALTI 1215  İSTANBUL
 YİĞİT DENİZ KUMKUMOĞLU 8 YAŞ ALTI 1285  İSTANBUL
 EKREM BARIŞ GEZER B KATEGORİSİ 1514 1281 ISPARTA
 ŞEMSETTİN ALPAY ÖNGEL B KATEGORİSİ 1369  İSTANBUL
 ESER SARIKAYA B KATEGORİSİ 1507  İSTANBUL
 ALP ŞEVKET ATAY 10 YAŞ ALTI 1235  İSTANBUL
 DORUK BAŞDOĞAN 10 YAŞ ALTI 1284  İSTANBUL
 HİKMET BAĞCI B KATEGORİSİ 1700 1695 İSTANBUL
 ORHAN DORUK TÜRKAN 10 YAŞ ALTI 1088  İSTANBUL
 MEHMET DEMİR TÜRKAN 10 YAŞ ALTI 1027  İSTANBUL
 ARAL ERTABAK 10 YAŞ ALTI 1294  İSTANBUL
 ÇAĞAN GÜRSOY 8 YAŞ ALTI 1190  TEKİRDAĞ
 HASAN HÜSEYİN ÇELİK B KATEGORİSİ 1549 1395 İSTANBUL
 CEMAL ARDA BİLİR 8 YAŞ ALTI 1262  KOCAELİ
 MUSTAFA KAFİLOĞLU B KATEGORİSİ 1605  İSTANBUL
 ZAFER YILDIRIM 8 YAŞ ALTI 0  İSTANBUL
 BARIŞ YILDIRIM 8 YAŞ ALTI 1155  İSTANBUL
 AHMET ZEYD GÜNAL 10 YAŞ ALTI 1335  İSTANBUL
 HARUN ALGÜNERHAN B KATEGORİSİ 0 0 İSTANBUL
 ALP TEKGÜZEL 14 YAŞ ALTI 1343  İSTANBUL
 BORAN MORGÜN 10 YAŞ ALTI 1352  İSTANBUL
 BARIŞ EMRE YANCI 8 YAŞ ALTI 1245  İSTANBUL
 MERT TUNA KURT 8 YAŞ ALTI 1084  İSTANBUL
 NEVZAT ASLAN B KATEGORİSİ 1752 1681 GAZİANTEP
 YUSUF EREN MELEK 8 YAŞ ALTI 1128  KOCAELİ
 SUDE BALA 14 YAŞ ALTI 1282  İSTANBUL
 MEHMET ALİ ÖZER B KATEGORİSİ 1316  İSTANBUL
 EMRE TUNA SEMİZ 14 YAŞ ALTI 1267  İSTANBUL
 CAN ÖZDOĞAN 8 YAŞ ALTI 1122  İSTANBUL
 ORKAN AHMET ATBAKAN B KATEGORİSİ 1741  İSTANBUL
 AHMET BURAK ERİLLİ B KATEGORİSİ 1374 1282 İSTANBUL
 ALİ TOPRAK YETİŞ 8 YAŞ ALTI 1090  İSTANBUL
 CÜNEYT TANRIVERDİ B KATEGORİSİ 1366 1214 İSTANBUL
 OĞUZHAN GÖKTÜRK YAĞŞİ B KATEGORİSİ 1549  İSTANBUL
 YASİN KOÇAK B KATEGORİSİ 1388 1047 TEKİRDAĞ
 ÖMER BARTU YAŞIN 8 YAŞ ALTI 1303  TEKİRDAĞ
 KUZEY YILMAZ B KATEGORİSİ 1446 1263 İSTANBUL
 MUSTAFA ALPER AYMIŞ 10 YAŞ ALTI 1390 1212 İSTANBUL
 BORA KAPTANOĞLU 10 YAŞ ALTI 1121  İSTANBUL
 AHMET EFE AKÇAY 14 YAŞ ALTI 1107  İSTANBUL
 SEDAT YAMAN B KATEGORİSİ 1494  İSTANBUL
 MECİT AYDIN B KATEGORİSİ 1509  İSTANBUL
 KAAN CANÇOBAN B KATEGORİSİ 0  İSTANBUL
 YAĞIZ EFE DENİZ 8 YAŞ ALTI 1341  TEKİRDAĞ
 CAN ŞAR B KATEGORİSİ 1728 1619 İSTANBUL
 ATALAY URAS YELTEKİN 8 YAŞ ALTI 1089 0 TEKİRDAĞ
 CELAL ÖZBEK B KATEGORİSİ 1344  İSTANBUL
 BEREN DİKİLİTAŞ B KATEGORİSİ 1466 1131 ANKARA
 İDA ÖZTUKSAVUL B KATEGORİSİ 1554 1370 İSTANBUL
 ÇINAR BAYRAM 8 YAŞ ALTI 0  İSTANBUL
 CAN CANBAZER B KATEGORİSİ 1591 1675 İSTANBUL
 EGE YİĞİT ÇELİK 8 YAŞ ALTI 1186  TEKİRDAĞ
 MUSTAFA DENİZ AKTÜRK 10 YAŞ ALTI 1173  İSTANBUL
 ZEYNEP KARAHAN 10 YAŞ ALTI 1222 1056 KAYSERİ
 HASAN UTKU ALAKEL 8 YAŞ ALTI 1349  İSTANBUL
 YİĞİTHAN FURKAN YILMAZ B KATEGORİSİ 1533  ÇANAKKALE
 KUZEY TUFAN 8 YAŞ ALTI 1174  İSTANBUL
 ECRİN ZEYCAN ŞAHİN 8 YAŞ ALTI 1211  KOCAELİ
 DEVİN HİŞİL A KATEGORİSİ 1848 1747 İSTANBUL
 MEHMET EMİR ÖZKAN 8 YAŞ ALTI 1106  İSTANBUL