KEŞAN ULUSLARARASI AÇIK SATRANÇ TURNUVASI KAYIT FORMU

Kayıtlarımız sona ermiştir.
Toplam Kayıt: 198

ADISOYADIKATEGORIUKDELOİL
 NİSA ÜSTÜN GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 (WIM) SOPİKO TERELADZE GENEL KATEGORİ  2182 GÜRCİSTAN
 BERK SADIRLI GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 ÇAĞIN ENGİN GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 AYSU AYTEK GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 SİMLA GÜNEY GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 GİZEM ÇOMAK GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 EFE DEMİRLER GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 BARAN BİLGİÇ GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 ENES SAFA KURT GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 HASAN CAN YILDIRIM GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 MİNEL BOZKURT GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 MİRZA TUNCA GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 ÖZGÜR CAN ÖÇAL GENEL KATEGORİ 1472 1318 İSTANBUL
 BERK BALCI GENEL KATEGORİ 1411  KEŞAN
 (FM) SHAHRİYAR RAHMANOV GENEL KATEGORİ  2307 AZERBAYCAN
 BERKAY KEF GENEL KATEGORİ 1597  KEŞAN
 ONAT ENGİN GENEL KATEGORİ 1473  KEŞAN
 TAHA MERT DÖNMEZ GENEL KATEGORİ 1972  KARAMAN
 NİMET SERAY İLKBAHAR GENEL KATEGORİ 1737 1622 KARAMAN
 MİR EFE ÇETİN GENEL KATEGORİ 1270  ANTALYA
 NİKOLAOS KOUTLAS GENEL KATEGORİ  1453 YUNANİSTAN
 (GM) BORİS SAVCHENKO GENEL KATEGORİ  2602 RUSYA
 (GM) VUGAR RASULOV GENEL KATEGORİ  2517 AZERBAYCAN
 (IM) EMİL STEFANOV GENEL KATEGORİ  2455 BULGARİSTAN
 (GM) TORNİKE SANİKİDZE GENEL KATEGORİ  2548 GÜRCİSTAN
 (GM) ZAUR MAMMADOV GENEL KATEGORİ  2420 AZERBAYCAN
 (FM) FARHAN MOHANNAD GENEL KATEGORİ  2264 ÜRDÜN
 (IM) DİMİTAR MARHOLEV GENEL KATEGORİ  2207 BULGARİSTAN
 (IM) ATANAS DİMİTROV GENEL KATEGORİ  2309 YUNANİSTAN
 (GM) DAVİT LOMDSADZE GENEL KATEGORİ  2332 GÜRCİSTAN
 (GM) DAVİT MAGHALASHVİLİ GENEL KATEGORİ  2500 GÜRCİSTAN
 (GM) DAVİT BENİDZE GENEL KATEGORİ  2476 GÜRCİSTAN
 (GM) KONSTANTİNE SHANAVA GENEL KATEGORİ  2513 GÜRCİSTAN
 AYTEK AKSU GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 RAMAZAN DANIŞAN GENEL KATEGORİ 1223  ÇANAKKALE
 NONA MİRCHEVA GENEL KATEGORİ  1906 BULGARİSTAN
 ARMEN GRİGORİEV GENEL KATEGORİ  2160 GÜRCİSTAN
 ELNUR ALİYEV GENEL KATEGORİ  2157 AZERBAYCAN
 ARKAN HUSEYNLİ GENEL KATEGORİ   AZERBAYCAN
 BORİS IVANOV GENEL KATEGORİ  2036 BULGARİSTAN
 GEORGİOS DELLOUDİS GENEL KATEGORİ  1612 YUNANİSTAN
 VAİTSİS DELLOUDİS GENEL KATEGORİ  1124 YUNANİSTAN
 KYRİAKOS TSAKAGİANNİS GENEL KATEGORİ  1051 YUNANİSTAN
 KONSTANTİNOS MARKİDİS GENEL KATEGORİ  2350 YUNANİSTAN
 ALİHAN GUSEYNOV GENEL KATEGORİ  2399 ÖZBEKİSTAN
 ATAİ ALYBAEV GENEL KATEGORİ   KIRGIZİSTAN
 AMİR KANATBEK GENEL KATEGORİ   KIRGIZİSTAN
 NUREMİR MURATOV GENEL KATEGORİ   KIRGIZİSTAN
 DAMİR KYDYKOV GENEL KATEGORİ   KIRGIZİSTAN
 SANZHAR AZAMATOV GENEL KATEGORİ   KIRGIZİSTAN
 ZARİNA USUPBEKOVA GENEL KATEGORİ   KIRGIZİSTAN
 GULBARA SYDYKOVA GENEL KATEGORİ   KIRGIZİSTAN
 BAKTYGUL TİLENBAEVA GENEL KATEGORİ   KIRGIZİSTAN
 AYLARA BAZAROVA GENEL KATEGORİ   TÜRKMENİSTAN
 LEYLİ AZADOVA GENEL KATEGORİ   TÜRKMENİSTAN
 JENNET BATYROVA GENEL KATEGORİ   TÜRKMENİSTAN
 AYNUR ISAYEVA GENEL KATEGORİ   TÜRKMENİSTAN
 MUHAMETNAZAR BAZAROV GENEL KATEGORİ   TÜRKMENİSTAN
 (IM) MEYLİS/MEİLİS ANNABERDİEV GENEL KATEGORİ   SİİRT/TÜRKMENİSTAN
 (FM) BABAGELDİ ANNABERDİYEV GENEL KATEGORİ  2223 MERSİN
 (FM) ORKHAN EMİNOV GENEL KATEGORİ 2297 2269 DENİZLİ
 AKIN ÖZSAKALLIOĞLU GENEL KATEGORİ 1885 1849 BOLU
 ENES EMRE BAL GENEL KATEGORİ 2051 1944 İSTANBUL
 CAN MIHÇIYAZGAN GENEL KATEGORİ 1813 1641 İSTANBUL
 EMİRHAN DEMİR GENEL KATEGORİ 1397  EDİRNE
 AHMET ŞİRİN GENEL KATEGORİ 1451 1374 EDİRNE
 DENİZ SEYHANOĞLU GENEL KATEGORİ 2127 2060 İSTANBUL
 BURAK ÖZTÜRK GENEL KATEGORİ 1521 1349 İZMİR
 TURHAN KORKMAZ GENEL KATEGORİ 1942 1867 BURSA
 KAAN YILDIRIM GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 DENİZ ŞEVİK GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 ALİN EYLÜL ÖZGÜCÜ GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 ARİF EMRE SEVİL GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 GÖKAY TELCİ GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 IRMAK EYLÜL KORUCU GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 BETÜL ÖNCÜL GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 MUAMMER ÜRKMEZ GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 İBRAHİM BARAN YILDIZ GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 GÖKDENİZ YÜKSEL GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 YALIN SİLİSTRE GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 AHMET GÖRMEZ GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 MUHAMMED MÜJDECİ GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 ERDEM AYAROĞLU GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 EMİRHAN ÇELEN GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 HÜSEYİN ÇAKIR GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 HAYRETTİN KURT GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 TAHA DUVARCI GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 FURKAN SEL GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 BERRA KAVUKCU GENEL KATEGORİ 1236  DENİZLİ
 MUSTAFA KAVUKCU GENEL KATEGORİ 1770  DENİZLİ
 ABDULLAH SÖZEN GENEL KATEGORİ 1704  ANKARA
 OĞUZ KAAN GÜVEN GENEL KATEGORİ 1970 2200 KARAMAN
 KAYRA DOĞAN GENEL KATEGORİ 1319  ÇANAKKALE
 DEVRAN DAĞHAN GENEL KATEGORİ 2050 2200 KARAMAN
 KÜBRA SELENAY ESTİ GENEL KATEGORİ 1665 1551 ANTALYA
 TUĞBERK KARA GENEL KATEGORİ 1041  EDİRNE
 MİRAÇ KEREM MADEN GENEL KATEGORİ 2054 2014 MANİSA
 TUĞKAN KARA GENEL KATEGORİ 1128  EDİRNE
 İBRAHİM KAYA GENEL KATEGORİ 1331  TEKİRDAĞ
 ADA KAAN KAYA GENEL KATEGORİ 0  ÇANAKKALE
 TEOMAN EMRE APAK GENEL KATEGORİ 1609 1453 İSTANBUL
 EREN ERDOĞAN GENEL KATEGORİ 1232 0 EDİRNE
 NEHİR YILDIRIM GENEL KATEGORİ 1316 1174 ÇANAKKALE
 BERAY KARATİKEN GENEL KATEGORİ 1307 1078 MERSİN
 ERTAN KARATİKEN GENEL KATEGORİ 1414 1428 MERSİN
 SERAY KARATİKEN GENEL KATEGORİ 1682 1521 MANİSA
 YUSUF KÜRÜZ GENEL KATEGORİ 1988 1903 MALATYA
 KADİR KUTAY ÖZCAN GENEL KATEGORİ 1874 1840 ANKARA
 KEREM CAN ÖZTEKİN GENEL KATEGORİ 1918 1983 KOCAELİ
 YUSUF SİNANOĞLU GENEL KATEGORİ 1482 1233 MANİSA
 ŞENAY DANIŞAN GENEL KATEGORİ 1067  ÇANAKKALE
 CAN ÇABUK GENEL KATEGORİ 1393  EDİRNE
 CEYLAN AYDIN GENEL KATEGORİ 1237 1109 BURSA
 BARIŞ PERÇİN GENEL KATEGORİ 1981 1827 KAHRAMANMARAŞ
 MUSTAFA YİĞİT ERKE GENEL KATEGORİ 1712 1617 ÇANAKKALE
 YAĞMUR ŞİNİK GENEL KATEGORİ 1530  İSTANBUL
 HAKAN ARDA AYDIN GENEL KATEGORİ 1792 1735 BURSA
 KAAN ÖZCAN GENEL KATEGORİ 1701 1675 İSTANBUL
 ASKAR RZAYEV GENEL KATEGORİ 2133 2072 BURSA
 AYKHAN SAFARLI GENEL KATEGORİ 1705  ANKARA
 FURKAN BÜKE GENEL KATEGORİ 1810 1714 BURSA
 ERAY PEHLİVANOĞLU GENEL KATEGORİ 1415  ANKARA
 UĞUR CİRİT GENEL KATEGORİ 1562 1409 EDİRNE
 GÖKALP TOPALOĞLU GENEL KATEGORİ 0  EDİRNE
 HASAN NEZİH AKTAY GENEL KATEGORİ 1289  ÇANAKKALE
 TALU KERVANCIOĞLU GENEL KATEGORİ 1546 1509 GAZİANTEP
 MERT CEYHAN GENEL KATEGORİ 1549 1191 İZMİR
 (FM)DİYAP BÜYÜKAŞIK GENEL KATEGORİ 2258 2285 ÇANAKKALE
 DİDEM DİLARA DİZDAR GENEL KATEGORİ 1535 1510 TEKİRDAĞ
 DENİZ ŞEVİK GENEL KATEGORİ 0  TEKİRDAĞ
 ARAL ERTABAK GENEL KATEGORİ 1294  İSTANBUL
 NEBİ ALPEREN AVCU GENEL KATEGORİ 1252  EDİRNE
 HAKAN ÖZKAN GENEL KATEGORİ 1856 1794 BURSA
 BARIŞ KIRAL GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 YAĞMUR BOZKURT GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 HARUN REŞİT ARAS GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 FAHRİ KARAKURT GENEL KATEGORİ 2000 1905 EDİRNE
 EROL MUTİ GENEL KATEGORİ 1444 1338 ANKARA
 RAFET ÜREGEN GENEL KATEGORİ 1686 1613 ANTALYA
 TUGAY ÇOLAK GENEL KATEGORİ 1766  KOCAELİ
 ARDA DEMİR GENEL KATEGORİ 0  KIRKLARELİ
 MERT ALİ ARAPÖZENGİ GENEL KATEGORİ 1360 1342 EDİRNE
 HİKMET BAĞCI GENEL KATEGORİ 1700 1695 İSTANBUL
 CEM ÇEKLİ GENEL KATEGORİ 1683 1707 ANTALYA
 EYÜP TÜRKÜCÜ GENEL KATEGORİ 1434 1282 ANKARA
 ŞAHİN ERGİN GENEL KATEGORİ 1714 1471 TEKİRDAĞ
 REHA DİRİ GENEL KATEGORİ 2062 1980 ANTALYA
 ATABERK IŞIK GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 İBRAHİM ŞAHİN GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 MELİH ARDA ŞAHİN GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 RUMEYSA ÖZDEMİR GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 EZEL SENEM BİLİCİ GENEL KATEGORİ   KEŞAN
 TAMER ALİYEV GENEL KATEGORİ 1621 1403 YALOVA
 ŞAMİL ALİYEV GENEL KATEGORİ 1782 1651 YALOVA
 BARIŞ TUNA NUKAN GENEL KATEGORİ 1727 1610 ÇORUM
 SUNAY GÜNEŞ GENEL KATEGORİ 1822 1814 TEKİRDAĞ
 YİĞİT AKALTUNTAŞ GENEL KATEGORİ 1260  TEKİRDAĞ
 HAKAN YARAMIŞ GENEL KATEGORİ 2004 1944 İSTANBUL
 ENGİN ERİM GENEL KATEGORİ 1689 1619 İSTANBUL
 BURAK ÖZALP GENEL KATEGORİ 2182 2129 ANKARA
 KAAN YILDIRIM GENEL KATEGORİ 0  ESKİŞEHİR
 BARIŞ ERTÜRK GENEL KATEGORİ 1608 1415 GAZİANTEP
 SHAHIN HAJIYEV GENEL KATEGORİ 2039 2006 KAHRAMANMARAŞ
 ALP ŞEVKET ATAY GENEL KATEGORİ 1235  İSTANBUL
 BARAN EREN GENEL KATEGORİ 2139 2120 İSTANBUL
 ATA AYTEKİN GÜVEN GENEL KATEGORİ 0  İSTANBUL
 UYGAR DURUÇAY GENEL KATEGORİ 1339  İSTANBUL
 ETEM DURUÇAY GENEL KATEGORİ 1577  İSTANBUL
 ERAY ŞAT GENEL KATEGORİ 1917 1826 YALOVA
 ÖZGÜR AKKAŞ GENEL KATEGORİ 1256 1179 ÇANAKKALE
 DORUK AKKAŞ GENEL KATEGORİ 1464 1224 ÇANAKKALE
 DERİNSU ŞİRİN ŞİLLİ GENEL KATEGORİ 1128  TEKİRDAĞ
 UKTENUR ÇATAL GENEL KATEGORİ 1818 1738 GİRESUN
 ÖZGÜN YALÇIN GENEL KATEGORİ 1924 1871 HATAY
 ÖZGÜR ÖZBİROL GENEL KATEGORİ 1307  KIRKLARELİ
 BATUHAN TUNA ŞAHİN GENEL KATEGORİ 1240  EDİRNE
 İSA ÖZGÜR GENEL KATEGORİ 1961 1904 MUĞLA
 İLAYDA NAZLI SOFUOĞLU GENEL KATEGORİ 1194  EDİRNE
 NEJAT SOFUOĞLU GENEL KATEGORİ 1092  EDİRNE
 BUSE NAZ KOÇYİĞİT GENEL KATEGORİ 1753 1628 KARAMAN
 ARDACAN ŞAHİN GENEL KATEGORİ 1137  ÇANAKKALE
 ENGİNCAN ŞAHİN GENEL KATEGORİ 1126  ÇANAKKALE
 BARIŞ EMRE YANCI GENEL KATEGORİ 1240  İSTANBUL
 MESUT TANER BALCI GENEL KATEGORİ 1551  ÇANAKKALE
 MUSTAFA ALPER AYMIŞ GENEL KATEGORİ 1390 1212 İSTANBUL
 AHMET MAHİR DEMİRELLİ GENEL KATEGORİ 1680 1556 BALIKESİR
 YİĞİT HAN KORKMAZ GENEL KATEGORİ 0  EDİRNE
 ERDEM ŞENER GENEL KATEGORİ 1102  ZONGULDAK
 KEREM ŞENER GENEL KATEGORİ 1455  ZONGULDAK
 ORUÇ KAAN TÜRKKAN GENEL KATEGORİ 1370 1319 İSTANBUL
 ECE TÜRKKAN GENEL KATEGORİ 1640 1532 İSTANBUL
 UZAY ALTAY ÖNEM GENEL KATEGORİ 1894 1880 İSTANBUL
 CEM ÖNEM GENEL KATEGORİ 1967 1819 EDİRNE
 İLKER ÖZCAN GENEL KATEGORİ 1822 1565 İZMİR
 KUTAY EMRE ŞENYÜZ GENEL KATEGORİ 1483 1117 İSTANBUL
 MUSTAFA ZORBEY ŞENYÜZ GENEL KATEGORİ 1759 1632 İSTANBUL
 ALİ SIVACI GENEL KATEGORİ 1264  TEKİRDAĞ