ULUSLARARASI ALTIN KAYISI SATRANÇ TURNUVASI KAYIT FORMU

Kayıtlarımız sona ermiştir.
Toplam Kayıt: 454

ADISOYADIKATEGORIUKDELOİL
 ERTUNÇ BAHADIR BARIK B KATEGORİSİ 1654 1584 AFYONKARAHİSAR
 HASAN ÇAKMAKÇI B KATEGORİSİ 1497  BALIKESİR
 HAKKI ATA ÖZGÜNER A KATEGORİSİ 1847 1870 ADANA
 AHMET GÜNEŞ B KATEGORİSİ 1566  İSTANBUL
 GÖNEN PASİN B KATEGORİSİ 0  KAHRAMANMARAŞ
 HALİL İBRAHİM ÖZKAN B KATEGORİSİ 1452 1272 BALIKESİR
 ULAŞ KOÇ B KATEGORİSİ 1600 1558 BALIKESİR
 SİDAR SECERELİ B KATEGORİSİ 1430 1321 ADANA
 HAZAR YETİM 14 YAŞ ALTI 1390 1095 ANKARA
 BEHZAT DURAK B KATEGORİSİ 1621 1615 BİTLİS
 KURTULUŞ EFE EKŞİ 10 YAŞ ALTI 1043  HATAY
 YUNUS EMRE DURAK 14 YAŞ ALTI 1000  BİTLİS
 BARIŞ KAYĞIN B KATEGORİSİ 0  İSTANBUL
 BÜLENT ÇOPUR A KATEGORİSİ 1731 1564 SAKARYA
 SERHAT YILDIZ 10 YAŞ ALTI 1354 1376 ADANA
 DENİZ YILDIRIM B KATEGORİSİ 1694 1556 ADANA
 ALİ GÖRKEM POLAT B KATEGORİSİ 1640 1490 KARAMAN
 AHMET EREN POLAT B KATEGORİSİ 1699 1582 KARAMAN
 ARDA SARP AYDEN 14 YAŞ ALTI 0  ELAZIĞ
 MEHMET ERTUĞRUL KAYA 10 YAŞ ALTI 1362  GAZİANTEP
 HAMİ ŞİMŞEK B KATEGORİSİ 1540 1381 BALIKESİR
 HASAN KÖSE B KATEGORİSİ 1574  BALIKESİR
 MUSTAFA DÖNER A KATEGORİSİ 2003  GAZİANTEP
 ÖMÜR EFE ÖZBEY 10 YAŞ ALTI 1188 0 MALATYA
 ELİF CERİPDİKEN 8 YAŞ ALTI 0  HATAY
 DOĞAN MEHMET KOÇ A KATEGORİSİ 1912 1786 MALATYA
 ARDA YUNGUCU A KATEGORİSİ 1880 1802 ANTALYA
 ORHAN ÇELEBİ A KATEGORİSİ 2018 1939 SİİRT
 ATA ARDA ÇAĞLAR B KATEGORİSİ 1403 1191 MERSİN
 MEHMET İYİOL A KATEGORİSİ 1863 1848 BURSA
 GÖKAY EVREN ALPMAN A KATEGORİSİ 1730 1630 MALATYA
 ALYA NEHİR AYDEN 10 YAŞ ALTI 0  ELAZIĞ
 FIRAT ALKAN B KATEGORİSİ 1334  MALATYA
 AHMET ÇALIŞKAN B KATEGORİSİ 1648  GAZİANTEP
 VELİ DENİZ SUNA 10 YAŞ ALTI 1436 1236 KARAMAN
 YİĞİT EMRE SUNA 8 YAŞ ALTI 1202 1066 MERSİN
 EMRULLAH ÇİTİL 10 YAŞ ALTI 0  MALATYA
 HATİCE FİLO 14 YAŞ ALTI 1012  ANKARA
 BORA ÇİL 14 YAŞ ALTI 1191  ANKARA
 GÜLŞAH ŞEKER B KATEGORİSİ 0  ANTALYA
 GÖKHAN ŞEKER 10 YAŞ ALTI 1098  ANKARA
 ALİ KARAKUŞ 14 YAŞ ALTI 1333  ANKARA
 İBRAHİM KILIÇ B KATEGORİSİ 1568 1517 SİİRT
 SEMRA AYAZ 10 YAŞ ALTI 0  MARDİN
 SEMİH KANCURA B KATEGORİSİ 1102  MALATYA
 CENGİZ KESKİN B KATEGORİSİ 1621 1494 SAMSUN
 MELEK AYAZ B KATEGORİSİ 1619 1408 MARDİN
 CİHAN KILIÇ A KATEGORİSİ 1985 1996 MERSİN
 FAZLI ONUR SÖNMEZ 14 YAŞ ALTI 1072  ELAZIĞ
 ABDULLAH KILIÇ 8 YAŞ ALTI 0  SİİRT
 NURULLAH KILIÇ 14 YAŞ ALTI 1030  SİİRT
 İHSAN KILIÇ A KATEGORİSİ 2057 2009 MERSİN
 GONCA YEŞİL B KATEGORİSİ 0  MERSİN
 DOĞA KARAÇAY B KATEGORİSİ 1449 1273 BİTLİS
 MAHMUT KORKMAZ B KATEGORİSİ 0  MERSİN
 ÖMER AMİR AKDAĞ A KATEGORİSİ 1850 1724 KAHRAMANMARAŞ
 DANİYEL HEPSAĞ 10 YAŞ ALTI 1254 1098 ADANA
 ÖZGÜN YALÇIN A KATEGORİSİ 1924 1871 HATAY
 TUNA TEZE 10 YAŞ ALTI 1260  ADANA
 ARİF ÇİÇEK 14 YAŞ ALTI 0  BİNGÖL
 ÖZGÜR CAN ÖÇAL B KATEGORİSİ 1472 1318 İSTANBUL
 ATAHAN ÇOLAKOĞLU B KATEGORİSİ 1625  MERSİN
 DASTAN TUGOLBAEV 8 YAŞ ALTI 1311 1286 ADANA
 AKTAN TUGOLBAEV 10 YAŞ ALTI 1440 1137 ADANA
 RAHATBEK TUGOLBAEV B KATEGORİSİ 1517 1478 ANKARA
 ELİF KİRAZ 10 YAŞ ALTI 1303 1266 ADANA
 OKAN İZİ B KATEGORİSİ 1586 1474 BURSA
 OĞUZHAN ÖZTÜRK B KATEGORİSİ 1443  ELAZIĞ
 YUSUF ÇAĞAN TÜRKMEN 10 YAŞ ALTI 1734 1612 MERSİN
 CEMİL YENER A KATEGORİSİ 1918 1823 KAHRAMANMARAŞ
 YAŞAM YILMAZ 8 YAŞ ALTI 1144  HATAY
 PELİN SEYHAN 8 YAŞ ALTI 1187  GÜMÜŞHANE
 MEHMET AKTAŞ B KATEGORİSİ 1516  KONYA
 YUSUF YASSIBAĞ B KATEGORİSİ 1301 1265 MERSİN
 ERDAL DERSULU B KATEGORİSİ 1637 1466 GİRESUN
 SÜLEYMAN ATEŞ B KATEGORİSİ 1535 1422 DİYARBAKIR
 ALİ EFE ASLAN B KATEGORİSİ 1452 1265 ANKARA
 BUSE NAZ KOÇYİĞİT A KATEGORİSİ 1836 1804 KARAMAN
 ARDA BEŞE 10 YAŞ ALTI 1285 1091 ADANA
 DURU KAPLAN B KATEGORİSİ 1372 1211 ADANA
 UMUT ÖNCEL 8 YAŞ ALTI 1136  ELAZIĞ
 MURAT SARGINALP B KATEGORİSİ 1258 1145 ADIYAMAN
 TUNA SARGINALP A KATEGORİSİ 1763 1584 ADIYAMAN
 SERKAN KAYA B KATEGORİSİ 1191  MERSİN
 BURAK UÇAR B KATEGORİSİ 1157  MALATYA
 ZEKİ BAYRAM B KATEGORİSİ 1583 1597 MALATYA
 MURAT YİĞİT ŞİBLİ 14 YAŞ ALTI 1661 1559 ADANA
 FURKAN EMİROĞLU B KATEGORİSİ 0 0 MALATYA
 NURHAN ÇALIŞKAN 10 YAŞ ALTI 0  ADIYAMAN
 ÖMER NUMAN ÇALIŞKAN 14 YAŞ ALTI 1181  ADIYAMAN
 BERİL YALÇIN 8 YAŞ ALTI 1269  ELAZIĞ
 MUHAMMED DORUK ÖZKILIÇ 8 YAŞ ALTI 1000  DİYARBAKIR
 AZAD ÖZTEKİN B KATEGORİSİ 1670 1539 BATMAN
 METİN HATİPOĞLU A KATEGORİSİ 1838 1752 KOCAELİ
 HAKAN HASANOĞLU B KATEGORİSİ 1588 1388 ADANA
 ERDEM SARITAŞ A KATEGORİSİ 1855 1786 MALATYA
 MUHAMMED EMİN ARSLAN B KATEGORİSİ 1642 1540 HATAY
 ERDAL ARSLAN A KATEGORİSİ 2038 1995 HATAY
 İPEK ASLI YASSIBAĞ A KATEGORİSİ 1916 1880 İZMİR
 İLKER AKTAŞ A KATEGORİSİ 1975 1905 MALATYA
 FIRUZ ISMAYILOV B KATEGORİSİ 1599 1402 ANTALYA
 ZHANGIR YERZHAN B KATEGORİSİ 1619 1438 ANTALYA
 EGE KAYA 8 YAŞ ALTI 0  ADANA
 MUHAMMED ŞAHİNTÜRK 14 YAŞ ALTI 1054 0 MALATYA
 MERT TOPRAK 8 YAŞ ALTI 1086  ADANA
 YUSUF KAĞAN GÜNEŞ 10 YAŞ ALTI 0  KAHRAMANMARAŞ
 CEM AKIN ÇELİK B KATEGORİSİ 1669 1539 MALATYA
 UĞUR CAN GENÇ 14 YAŞ ALTI 1631 1378 ELAZIĞ
 ÖZLEM GENÇ B KATEGORİSİ 1382 1146 ELAZIĞ
 HÜR YASİN A KATEGORİSİ 2069  İZMİR
 İSA GÜLBAŞ 14 YAŞ ALTI 1514 1312 HATAY
 İREM BEŞE B KATEGORİSİ 1598 1373 GAZİANTEP
 BATIKAN ŞENER 10 YAŞ ALTI 1000  HATAY
 AHMET ŞİRİKÇİ B KATEGORİSİ 1089  ADANA
 SEDAT EMRE ŞİRİKÇİ 8 YAŞ ALTI 1151  BATMAN
 UĞUR CAN TAY B KATEGORİSİ 1691 1508 ANTALYA
 ZANYAR ODABAŞI 8 YAŞ ALTI 1043  DİYARBAKIR
 MÜKREMİN YILMAZ ODABAŞI 14 YAŞ ALTI 1190 1178 DİYARBAKIR
 NURDEREN ARNAS 8 YAŞ ALTI 0  ADANA
 ENES BUĞRA ARNAS 14 YAŞ ALTI 1768 1666 ORDU
 KENAN YALÇIN B KATEGORİSİ 1349  ŞANLIURFA
 YANKI KARA A KATEGORİSİ 2050 1993 İZMİR
 BEGÜM ALADAĞ B KATEGORİSİ 1605  MERSİN
 CAN KEREM ELMAS 8 YAŞ ALTI 1053  GAZİANTEP
 HALİL ÖZGÜN KEREM A KATEGORİSİ 2085 2116 KARAMAN
 ERTAN KAYA B KATEGORİSİ 0 0 İZMİR
 YİĞİT DOĞAN ALADAĞ A KATEGORİSİ 1825  MERSİN
 VEDAT ÇAM A KATEGORİSİ 1931  MARDİN
 OSMAN UĞRAŞAN B KATEGORİSİ 0  HATAY
 YUSUF KAHRAMAN B KATEGORİSİ 0  VAN
 MUSTAFA TEMEL A KATEGORİSİ 1709 1493 KARAMAN
 AHMET YARDIM B KATEGORİSİ 1511 1449 BİTLİS
 İBRAHİM SUCU B KATEGORİSİ 1580 1449 MALATYA
 FURKAN ERDEM ŞERBETÇİ 8 YAŞ ALTI 1063  KAHRAMANMARAŞ
 İLHAMİ GÖKTUĞ ÖZEN 8 YAŞ ALTI 1158  MERSİN
 EGE KILIÇ 8 YAŞ ALTI 1064  HATAY
 MAHMUT EYMEN TÜRKOĞLU 8 YAŞ ALTI 0  HATAY
 GÖRKEM GÜLER 10 YAŞ ALTI 1094  HATAY
 MURAT BOSTANCI 14 YAŞ ALTI 1361  KİLİS
 CEREN TELLAL 10 YAŞ ALTI 1000  ADIYAMAN
 CEREN SÜRAL A KATEGORİSİ 1718 1593 KARAMAN
 ÖMER FARUK DURAK 14 YAŞ ALTI 1386 1350 BİTLİS
 AHMET DURAK B KATEGORİSİ 1636 1489 BİTLİS
 BARIŞ ARDA YILMAZ 10 YAŞ ALTI 1247  ADANA
 EREN GÜZEL 8 YAŞ ALTI 1437 1286 ANKARA
 BAHA KARADAĞ B KATEGORİSİ 1609 1419 MANİSA
 CANER EKİCİ B KATEGORİSİ 1685 1628 ÇORUM
 FATİH YİĞİTER B KATEGORİSİ 1664  KAHRAMANMARAŞ
 UTKU CENGİZ ACAR A KATEGORİSİ 1980 1892 GİRESUN
 ERDEM KABUK A KATEGORİSİ 1850 1772 İZMİR
 DAVUT CAN YÜKSEL A KATEGORİSİ 1864 1793 İZMİR
 KAAN ÜNÜVAR 8 YAŞ ALTI 1304  İSTANBUL
 CİHAN AKİF GÜNGÖR B KATEGORİSİ 1664 1479 GİRESUN
 MİRAÇ ALAN 10 YAŞ ALTI 1222  KARAMAN
 NECATİ SUVAR B KATEGORİSİ 1457  VAN
 SADETTİN ALPEREN ÖZEN B KATEGORİSİ 1508  MERSİN
 CEM AZAD KAPLAN A KATEGORİSİ 1751 1658 TUNCELİ
 HASAN BURAK AYAN B KATEGORİSİ 1401  KARAMAN
 CİHAD CELALEDDİN KANTAR B KATEGORİSİ 1674 1457 KARAMAN
 HÜSEYİN KANTAR B KATEGORİSİ 1581  KARAMAN
 BARIŞ BATTAL ÇIPLAK 14 YAŞ ALTI 1312  MALATYA
 FATMA İREM ÇİFTÇİ 14 YAŞ ALTI 1113  ELAZIĞ
 HAVVA ELVİN ÇİFTÇİ 14 YAŞ ALTI 1103  ELAZIĞ
 ABDULKERİM EVİN B KATEGORİSİ 1565 1430 BİTLİS
 LEYLA ÇIPLAK B KATEGORİSİ 1064  MALATYA
 ELVİN NAZLI ÖZEN 8 YAŞ ALTI 1016  ELAZIĞ
 ÜLGEN ECE ÖZEN 10 YAŞ ALTI 1127  ELAZIĞ
 MESUT ARABOĞA A KATEGORİSİ 1848 1690 BİTLİS
 AYTAÇ ARPACI B KATEGORİSİ 1607 1480 MALATYA
 MUHAMMED AKİF BAHADDİN NAS B KATEGORİSİ 1668 1680 SİNOP
 MEHMET ÇİÇEK B KATEGORİSİ 0  BİNGÖL
 MEHMET BAŞPINAR 14 YAŞ ALTI 1673 1457 KARAMAN
 MESUT KALKAN B KATEGORİSİ 1406  ELAZIĞ
 FATİH TURAN B KATEGORİSİ 1533  ERZURUM
 YUSUF UZUNOĞLU B KATEGORİSİ 1274  ERZURUM
 ERKAN TÜRKMEN B KATEGORİSİ 1471 1380 ANKARA
 EMRE BÖLÜKBAŞ 14 YAŞ ALTI 1618 1618 İSTANBUL
 EMİR GÜLBEYAZ A KATEGORİSİ 2072 2076 KARAMAN
 KORAYCAN ALBAY A KATEGORİSİ 1777 1701 KOCAELİ
 ATABERK TÜRKMEN A KATEGORİSİ 1743 1718 ANKARA
 REŞİT BÜKÜLMEZ B KATEGORİSİ 1494 1425 KİLİS
 VEDAT ŞAHİN B KATEGORİSİ 1445 1378 MUĞLA
 SONER ALAN B KATEGORİSİ 1563  MALATYA
 MİRAÇ ALAN 8 YAŞ ALTI 0  MALATYA
 ALİ İMRAN ERBAŞ 8 YAŞ ALTI 1113  HATAY
 ELİFSU ERBAŞ 10 YAŞ ALTI 1379  HATAY
 MEHMET DENİZ ERBAŞ 14 YAŞ ALTI 1507 1265 HATAY
 MERAL ŞİMŞEKLİ 14 YAŞ ALTI 1517  GAZİANTEP
 AHMET SAYKAN B KATEGORİSİ 1607 1559 İSTANBUL
 MURAT TURHAN 14 YAŞ ALTI 1169  ELAZIĞ
 FATİH ENES TURHAN B KATEGORİSİ 1182  ELAZIĞ
 ŞÜKRAN MERTOĞLU B KATEGORİSİ 1394  KAHRAMANMARAŞ
 HÜSEYİN MERTOĞLU B KATEGORİSİ 1611  KAHRAMANMARAŞ
 EGE ÇAKIR B KATEGORİSİ 1537  ANTALYA
 YAKUP DEĞER B KATEGORİSİ 1377  MARDİN
 HACI BAYRAM AKGEYİK 8 YAŞ ALTI 1054  MALATYA
 BİLAL HAMDİ AYTEKİN B KATEGORİSİ 0  MALATYA
 MUHAMMED YILMAZ B KATEGORİSİ 1565  KARAMAN
 FAİK EMRE YAVER A KATEGORİSİ 2113 2071 ANKARA
 İBRAHİM BAPOĞLU B KATEGORİSİ 1614 1547 İSTANBUL
 HASAN AYHAN KARAKUŞ B KATEGORİSİ 1104  SİVAS
 AHMET UTKU KARAKUŞ B KATEGORİSİ 1187  SİVAS
 FURKAN KAYGUSUZ B KATEGORİSİ 0  ELAZIĞ
 MEHMET USLU B KATEGORİSİ 1452 1434 HATAY
 UMUT BUĞRA ÖZMEN B KATEGORİSİ 1333 1201 ANKARA
 SUNGUR GÜRSU 10 YAŞ ALTI 1312  ELAZIĞ
 AHMET BURAK GÜRSU 14 YAŞ ALTI 1167  ELAZIĞ
 DURU HAZER 8 YAŞ ALTI 0  MERSİN
 HATİCESU KOYUNCU B KATEGORİSİ 1612 1377 DENİZLİ
 MEHMET ALAÇ B KATEGORİSİ 1622  ANKARA
 BARAN KILIÇ B KATEGORİSİ 1344 1113 ANKARA
 NEHİR YALÇIN 14 YAŞ ALTI 1546 1297 ISPARTA
 SUDENAZ YALÇIN 14 YAŞ ALTI 1359 1189 ISPARTA
 ECRİN EFSA BÜYÜK 10 YAŞ ALTI 1652 1418 ORDU
 ELVİN ESMA BÜYÜK 8 YAŞ ALTI 1465 1225 İSTANBUL
 TALHA OZAN GÖRGÜLÜ B KATEGORİSİ 1394 1177 ELAZIĞ
 ALEYNA İPEK GÖRGÜLÜ B KATEGORİSİ 1254 1181 ELAZIĞ
 HAYDAR KARABACAK B KATEGORİSİ 1512 1403 KİLİS
 SAMİ SAĞLAM B KATEGORİSİ 1638  GAZİANTEP
 MURAT DİLEK B KATEGORİSİ 1181  KAHRAMANMARAŞ
 KADİR ŞAHİN B KATEGORİSİ 0  KAHRAMANMARAŞ
 ESMANUR ÖTER 10 YAŞ ALTI 1000  KAHRAMANMARAŞ
 FUNDA ERCAN 14 YAŞ ALTI 1084  MALATYA
 ELİF ÖTER 10 YAŞ ALTI 1197  KAHRAMANMARAŞ
 MURAT ERCAN B KATEGORİSİ 1075  MALATYA
 UTKU ŞİŞMAN 10 YAŞ ALTI 1061  MALATYA
 (FM) SELİM ÇITAK A KATEGORİSİ 2328 2306 İSTANBUL
 AZRA ÇANKAYA 10 YAŞ ALTI 1324 1219 ISPARTA
 SAMET HARUN ÖZSAÇ A KATEGORİSİ 1757 1637 ISPARTA
 SÜMEYRA ŞENTÜRK B KATEGORİSİ 1121  MALATYA
 YAĞMUR ŞİNİK 14 YAŞ ALTI 1530  İSTANBUL
 ESAT ÖKEER B KATEGORİSİ 1499  NEVŞEHİR
 HABİP GÜNAY B KATEGORİSİ 0  MALATYA
 DELFİN AYDIN 10 YAŞ ALTI 1107  İZMİR
 TAHA ŞAHİN A KATEGORİSİ 1733 1623 MERSİN
 BERK EREN KALAYCI B KATEGORİSİ 1312 1321 VAN
 TOPRAK KOÇ 14 YAŞ ALTI 1316  SİVAS
 MELİH ERGÜN B KATEGORİSİ 1166 1166 MALATYA
 ÇAĞLA DENİZ POLAT 10 YAŞ ALTI 1173  HATAY
 YUNUS ATAŞ A KATEGORİSİ 1839  ANTALYA
 YAREN DURU AKKUŞ 14 YAŞ ALTI 1363 1110 İSTANBUL
 (FM)DİYAP BÜYÜKAŞIK A KATEGORİSİ 2258 2285 ÇANAKKALE
 SALİH UÇUCU A KATEGORİSİ 1711 1699 KAHRAMANMARAŞ
 EŞREF IŞIK A KATEGORİSİ 1853  ELAZIĞ
 EKİM ARDA TAYLAN 14 YAŞ ALTI 1048  MALATYA
 ESİN HİVDA DENİZ B KATEGORİSİ 1051  MALATYA
 EMRE TAYLAN DENİZ 14 YAŞ ALTI 1291  MALATYA
 AHMET TOYGUN KARSLIGİL B KATEGORİSİ 1592  KAHRAMANMARAŞ
 AHMET EMİR EYİTMİŞ 14 YAŞ ALTI 1014  KAHRAMANMARAŞ
 ASYA LEMAN EYİTMİŞ 10 YAŞ ALTI 1199  KAHRAMANMARAŞ
 ONUR SAYGIN GÖÇER A KATEGORİSİ 1719  KAHRAMANMARAŞ
 DEFNE GÖÇER 8 YAŞ ALTI 1112  KAHRAMANMARAŞ
 YUSUF TAHA ÖZKAN B KATEGORİSİ 1221  KAHRAMANMARAŞ
 EFDAL GÜLBAHAR B KATEGORİSİ 1391 1195 KAHRAMANMARAŞ
 UFUK ALP ADIGÜZEL A KATEGORİSİ 1755 1713 MERSİN
 UFUK ADIGÜZEL B KATEGORİSİ 1130  MERSİN
 YUSUF EVCİM ÜNAL B KATEGORİSİ 1660 1633 ÇORUM
 YUNUS AKPINAR B KATEGORİSİ 1339 1425 İSTANBUL
 ASIM TURAN A KATEGORİSİ 2005 2037 İSTANBUL
 ERTUĞRUL ÖZKAN B KATEGORİSİ 1309  İSTANBUL
 UMUT ERDEM GÜNDÜZ A KATEGORİSİ 2130 2013 İZMİR
 FIRAT AKYÜZ B KATEGORİSİ 1561 1522 DİYARBAKIR
 SELİM ÖZCAN A KATEGORİSİ 1760 1742 SİİRT
 AHMAD RASHID ABIDY B KATEGORİSİ 1546 1472 ANKARA
 RAHMİ EFE ERSOY 8 YAŞ ALTI 1017  MERSİN
 OKTAY DOĞAN B KATEGORİSİ 1584 1530 MALATYA
 MEHMET ASAF AYDIN 14 YAŞ ALTI 1403  SİVAS
 TUBA GÜR A KATEGORİSİ 1792 1765 MARDİN
 ÖMER FARUK DİLEK B KATEGORİSİ 1428  MALATYA
 BERHUDAR BAYRAM B KATEGORİSİ 1245  DİYARBAKIR
 SILAF UYANIK 14 YAŞ ALTI 1107  DİYARBAKIR
 RÜSTEM UYANIK B KATEGORİSİ 1485  DİYARBAKIR
 ÖMER FARUK ŞAHİN B KATEGORİSİ 1379  MERSİN
 ALPER ERSOY 14 YAŞ ALTI 1259  MALATYA
 KEMAL KARAFAKIOĞLU 8 YAŞ ALTI 1067  HATAY
 SAYİT ATİK B KATEGORİSİ 1254  ANTALYA
 HASANCAN ARI 10 YAŞ ALTI 1185  ANKARA
 DORUK GÜRSOY 8 YAŞ ALTI 1123  SİVAS
 ARDA ALTUNDAL B KATEGORİSİ 1682 1330 ÇORUM
 ALİ BATU GÖKAY 8 YAŞ ALTI 1038  MALATYA
 KAMİL ŞEN B KATEGORİSİ 1382  BURSA
 ABDULKADİR TÜRKMEN B KATEGORİSİ 1295 17 ANKARA
 ÇAĞAKAN KUYUCUOĞULLARI B KATEGORİSİ 1679 1553 ANKARA
 KÜBRA TANAL B KATEGORİSİ 1364  ŞANLIURFA
 MEHMET CEVAT ERGİN A KATEGORİSİ 1818  DİYARBAKIR
 YİĞİT ATA MÜCAHİTOĞLU 8 YAŞ ALTI 1047  HATAY
 NİDAL İFLAZOĞLU B KATEGORİSİ 0  İZMİR
 AHMET ARİF ÇELİK 8 YAŞ ALTI 1177  HATAY
 MELİK BAVER ADSIZ B KATEGORİSİ 1689 1749 BOLU
 DURU SU AYHAN 14 YAŞ ALTI 1030  KAYSERİ
 MİKDAT SAĞLAM A KATEGORİSİ 1741  MALATYA
 ÖZGÜR SAĞLAM 14 YAŞ ALTI 1172  MALATYA
 ŞAHİN İLHAN B KATEGORİSİ 0  MALATYA
 AHMET FARUK KARAKURT 14 YAŞ ALTI 1143  MALATYA
 MERT ORBAY B KATEGORİSİ 1678 1510 AMASYA
 KADRİ IŞIK A KATEGORİSİ 1832  GAZİANTEP
 ZEHRA BERNA GÜLTEKİN 8 YAŞ ALTI 0  MALATYA
 ZEYNEP DEFNE GÜLTEKİN 14 YAŞ ALTI 0  MALATYA
 ALİ MUSABEYOĞLU B KATEGORİSİ 1434 1365 KİLİS
 RECEP IŞIK A KATEGORİSİ 1972  GAZİANTEP
 DENİZ KARATAŞ B KATEGORİSİ 1592  ELAZIĞ
 UĞUR DOĞAN A KATEGORİSİ 1780  ELAZIĞ
 ÖMER BARANSEL MATARACI A KATEGORİSİ 1814 1688 ELAZIĞ
 KÜRŞAT KAĞAN ÇAKMAK B KATEGORİSİ 1293  ORDU
 ZEYNEP ZÜLAL ATİK 14 YAŞ ALTI 1079  ANTALYA
 SERTAÇ ALTUĞ A KATEGORİSİ 1748 1646 MERSİN
 KEREM ZAHİD KUMSAL 8 YAŞ ALTI 1032  MALATYA
 ÖMER ARDA KOYUNCU 8 YAŞ ALTI 1068  ANKARA
 CÜNEYT ATEŞ B KATEGORİSİ 1265  SİVAS
 CAN KARADENİZ B KATEGORİSİ 1348  SİVAS
 MEHMET METİN ÖZTEKİN A KATEGORİSİ 1949 1858 MARDİN
 ALİ CAN TİRYAKİ 14 YAŞ ALTI 1000  KİLİS
 İBRAHİM HALİL ÖZAKTAŞ B KATEGORİSİ 1342 1297 KİLİS
 MEHMET EMİR CAN 14 YAŞ ALTI 1459 1284 KİLİS
 MEDENİ DENİZ A KATEGORİSİ 1981 1915 ÇORUM
 TUĞRA ALP YEŞİL 14 YAŞ ALTI 1170  KAHRAMANMARAŞ
 BÜLENT TAZE A KATEGORİSİ 1837 1713 GAZİANTEP
 AYTUĞ ÖZKAN 10 YAŞ ALTI 1120  ELAZIĞ
 ŞAHİN AYÇİÇEK B KATEGORİSİ 1673 1690 DİYARBAKIR
 ECE SU KAYA 8 YAŞ ALTI 1210  MERSİN
 ELİF KAYA 14 YAŞ ALTI 1404 1126 ÇANAKKALE
 MUHAMMED TALHA KOYUNCU B KATEGORİSİ 1425  KAHRAMANMARAŞ
 İSMAİL ARDA BARAN 14 YAŞ ALTI 1289  KAYSERİ
 ERTUĞRUL EREN BARAN B KATEGORİSİ 1352  KAYSERİ
 ALİ OSMAN GÜLSEREN B KATEGORİSİ 0  MALATYA
 ORHUN ÇAĞLAR B KATEGORİSİ 1439 1344 ADANA
 MİRAÇ ÇINAR B KATEGORİSİ 1629 1599 İSTANBUL
 SAFİYE DOĞA DEMİRHAN 8 YAŞ ALTI 0  SİVAS
 İSA HAMAMCI B KATEGORİSİ 1389  KAHRAMANMARAŞ
 KAZIM ÇITAK B KATEGORİSİ 1351  KAHRAMANMARAŞ
 MUSA ÖZGÜR TELLAL 14 YAŞ ALTI 1244  ADIYAMAN
 SALİH ALAN B KATEGORİSİ 1362 1224 MALATYA
 NURULLAH ÇİTİL B KATEGORİSİ 1145  MALATYA
 FEYZULLAH ÇİTİL B KATEGORİSİ 1696 1634 MALATYA
 EROL ERDEM B KATEGORİSİ 1496  ELAZIĞ
 ABDULLAH MESUT BÜYÜKÇAPAR B KATEGORİSİ 1324 1399 KAHRAMANMARAŞ
 AZİZ BOZKAYA A KATEGORİSİ 1979 2358 DİYARBAKIR
 YUSUF İZOL B KATEGORİSİ 1339  DİYARBAKIR
 İSMAİL KAN B KATEGORİSİ 1456  ADANA
 AHMET ÇEBİŞ B KATEGORİSİ 1485 1496 KAHRAMANMARAŞ
 OSMAN KARAKURT B KATEGORİSİ 1610  MALATYA
 KENAN AKYILDIZ B KATEGORİSİ 1509 0 MALATYA
 GÖKAY DENİZ TASLIOĞLU 14 YAŞ ALTI 1539 1240 TOKAT
 YUSUF MİRZAN BAYKARA 10 YAŞ ALTI 1373  GAZİANTEP
 BALIM ZEYTUN 8 YAŞ ALTI 0  ELAZIĞ
 AĞDAR ALAK B KATEGORİSİ 1636 1519 SİVAS
 ERDAL ASANAKUT B KATEGORİSİ 1494 1441 SİVAS
 YAĞMUR BOLU B KATEGORİSİ 1616 1464 İZMİR
 ARSEN DOĞAÇ AKKUŞ B KATEGORİSİ 1448 1433 İSTANBUL
 FURKAN ANCAR A KATEGORİSİ 1867 1755 MARDİN
 RAHİM GÜNDEŞ B KATEGORİSİ 1474  ADANA
 MEHMET AKİF BULUNDU B KATEGORİSİ 1472  MALATYA
 ZEYNEP ALTINER 14 YAŞ ALTI 1345  HATAY
 AHMET EMİR ŞAHİN B KATEGORİSİ 1217 1284 MALATYA
 EFE ŞAHİN 14 YAŞ ALTI 1474 1333 MALATYA
 EMRE ŞİRELİ 10 YAŞ ALTI 1076  MALATYA
 (FM) DOĞA BORAN ŞAHİN A KATEGORİSİ 2082  BİTLİS
 YUSUF AYDEMİR 14 YAŞ ALTI 1339  MALATYA
 EYLÜL ÇELİK A KATEGORİSİ 1769  İSTANBUL
 NUH ÖZER B KATEGORİSİ 1554 0 MALATYA
 MEHMET ERGUN 10 YAŞ ALTI 1310 - AKSARAY
 ABDURRAHMAN ERGUN 8 YAŞ ALTI 1271 1261 ANKARA
 MEHMET GİRAYHAN BIÇAK 8 YAŞ ALTI 1000  ELAZIĞ
 HÜSEYİN MATYAR 14 YAŞ ALTI 1246  KAHRAMANMARAŞ
 AZİZ BİLGİN B KATEGORİSİ 0  MALATYA
 YİĞİT ÜNSAÇARER 14 YAŞ ALTI 1430 1274 ADANA
 YUSUF BATIN YAĞCI A KATEGORİSİ 1731 1640 SİVAS
 DORUK ÖZYAZICI B KATEGORİSİ 1538 1258 ADANA
 ARDA TUNA KARACAN 8 YAŞ ALTI 1497  SAKARYA
 TUĞRA BİRBİLEN 8 YAŞ ALTI 1145  GAZİANTEP
 MEHMET MERT DEMİR 10 YAŞ ALTI 1237  ELAZIĞ
 BARANSEL ULUTAŞ B KATEGORİSİ 0  MALATYA
 HÜSEYİN KIRNAP 14 YAŞ ALTI 0  MALATYA
 MELİH GÜPLÜCE 8 YAŞ ALTI 1307  ANKARA
 İBRAHİM YALÇIN BAYIR 14 YAŞ ALTI 1077  MALATYA
 PELİN BAYIR B KATEGORİSİ 1292  MALATYA
 HÜSEYİN BAKIMLI 8 YAŞ ALTI 1369  HATAY
 SHAHIN HAJIYEV A KATEGORİSİ 2023 2008 KAHRAMANMARAŞ
 FURKAN ÜNAL B KATEGORİSİ 1440 1263 AFYONKARAHİSAR
 MUHAMMED İHSAN ATİK 10 YAŞ ALTI 1449 1353 ANTALYA
 EMRE GÜRLEYİK B KATEGORİSİ 1191  ANKARA
 BEHİYE EZGİ DUMAN 14 YAŞ ALTI 1024  MERSİN
 NİHAL TEMAMOĞULLARI B KATEGORİSİ 1612  BURSA
 ZEREN DURAN 10 YAŞ ALTI 1101  MERSİN
 İREM DURU BULMUŞ 10 YAŞ ALTI 1256  KARAMAN
 MEHMET EREN CİVELEK 8 YAŞ ALTI 1269  ORDU
 ATALAY URAS YELTEKİN 8 YAŞ ALTI 1089  TEKİRDAĞ
 SILA TEZEL 10 YAŞ ALTI 1258  TEKİRDAĞ
 DENİZ CEVAT TEZEL 8 YAŞ ALTI 1174  TEKİRDAĞ
 YAĞIZ GÜLER 8 YAŞ ALTI 0  TEKİRDAĞ
 NİSANUR AYDIN 10 YAŞ ALTI 1177  TEKİRDAĞ
 LARANUR AYDIN 8 YAŞ ALTI 1113  TEKİRDAĞ
 YİĞİT AKALTUNTAŞ 10 YAŞ ALTI 1260  TEKİRDAĞ
 ÖMER SAMİ CEVHER 10 YAŞ ALTI 1310  TRABZON
 AHMET CAN GÖNÜLTAŞ B KATEGORİSİ 1034  MALATYA
 ATEŞ ATABEY AYHAN 8 YAŞ ALTI 1281 1192 TEKİRDAĞ
 HASAN ALİ BOZDAĞ 8 YAŞ ALTI 1122  İSTANBUL
 FATMA ÖVGÜM İNCE 10 YAŞ ALTI 1127  BURSA
 ASKERİ AKIN B KATEGORİSİ 1635  DİYARBAKIR
 SARP ARAS ERİŞ 8 YAŞ ALTI 1050  TEKİRDAĞ
 NURCAN TEMEL B KATEGORİSİ 1167  MARDİN
 AMİNE ÇETİNBAŞ B KATEGORİSİ 1157  MARDİN
 TUĞÇE ÇOKPARLAMIŞ 10 YAŞ ALTI 1045  KAHRAMANMARAŞ
 KAĞAN ÇOKPARLAMIŞ 10 YAŞ ALTI 1221  KAHRAMANMARAŞ
 DİZE MUTLU 10 YAŞ ALTI 1323  MERSİN
 HÜSEYİN ŞAHİN 10 YAŞ ALTI 1439 . MERSİN
 YAŞAR EKER B KATEGORİSİ 1654 1663 ADANA
 KEREM TAHTALI 10 YAŞ ALTI 1073  MALATYA
 ECRİN ALKAN 10 YAŞ ALTI 1266  MALATYA
 FERMAN ALKAN A KATEGORİSİ 1892 1736 ÇORUM
 ÇINAR TAŞ 8 YAŞ ALTI 1003  KAHRAMANMARAŞ
 RÜZGAR TAŞ 8 YAŞ ALTI 1025  KAHRAMANMARAŞ
 NİDAL HEVİ OĞUR 14 YAŞ ALTI 1229  BURSA
 ARDIL BEŞER OĞUR 10 YAŞ ALTI 1083  ŞANLIURFA
 MEDZAN ŞİRİN 14 YAŞ ALTI 1073  ŞANLIURFA
 EGE İMREK 10 YAŞ ALTI 1131  MALATYA
 ENES KAYAALP 8 YAŞ ALTI   İSTANBUL
 FURKAN YILMAZ B KATEGORİSİ 1029  TRABZON
 GİRAY IŞIKVER B KATEGORİSİ 1468 1068 SİVAS
 ÖMER NALBANT B KATEGORİSİ 1338  SİVAS
 TEZCAN ŞEN B KATEGORİSİ 1421  ANKARA
 KUBULAY GÜZEL B KATEGORİSİ 0  MALATYA
 KEREM MUMCU 8 YAŞ ALTI 1063  KAYSERİ
 AHMET SELİM UYGUN 8 YAŞ ALTI 1224  GAZİANTEP
 İSMAİL EVRİM ŞAHAN 8 YAŞ ALTI 1185  GAZİANTEP
 SERKAN ENES ÇETİNKAYA 14 YAŞ ALTI 1278  MALATYA
 EREN ÇETİNKAYA 10 YAŞ ALTI 1216  MALATYA
 ATLAS BİLGEN 8 YAŞ ALTI 1042  MALATYA
 HALİL KAAN DEMİRCİ 14 YAŞ ALTI 1172  KAHRAMANMARAŞ
 KEREM YAĞIZ TUTAR 8 YAŞ ALTI 1259  SİVAS
 EYMEN AKBAYIR 8 YAŞ ALTI 1379  MALATYA
 EMİRHAN ŞAHİN B KATEGORİSİ 1601 1462 SİVAS
 KERAMETTİN ŞAHİN B KATEGORİSİ 1211 1215 SİVAS
 HÜSEYİN MUTLU B KATEGORİSİ 1450  ADANA
 SALİH KÖSE 10 YAŞ ALTI 1159  KAHRAMANMARAŞ
 EKIN DENIZ TOPRAK 8 YAŞ ALTI 1291  SIVAS
 VOLKAN KARA B KATEGORİSİ 1350 1405 AFYONKARAHİSAR
 BETÜL CEMRE İZİ 10 YAŞ ALTI 1335  GAZİANTEP
 HASAN DEMİR GEDİKKAYA 8 YAŞ ALTI 1174  GAZİANTEP
 MEHMET SERHAT ŞEN 8 YAŞ ALTI 1085  GAZİANTEP
 ÇAĞAN TÜTÜNCÜLER 8 YAŞ ALTI 1268  GAZİANTEP
 ARDA ÇEKİLMEZ 8 YAŞ ALTI 1295  GAZİANTEP
 FURKAN BATTAL PEKTAŞ 14 YAŞ ALTI 1136 1085 BURSA
 MUHİTTİN ÜLGER B KATEGORİSİ 1544  İSTANBUL
 SAMET ÇOBANOĞLU 10 YAŞ ALTI 1072  MALATYA
 YUSUF BASTEM 10 YAŞ ALTI 1275  KAHRAMANMARAŞ
 ERDİNÇ ÇELİK A KATEGORİSİ 1788 1715 SİİRT
 TAYLAN RÜZGAR İNCE 10 YAŞ ALTI 1343  ADANA
 NEHAR BARIŞ KAYA 10 YAŞ ALTI 1351  İZMİR
 ŞAMİL EKİCİ 10 YAŞ ALTI 1150  KAHRAMANMARAŞ
 İLYAS KÖSEOĞLU 10 YAŞ ALTI 1346  MALATYA
 TURAN SAĞLAM B KATEGORİSİ 1390 1366 ADIYAMAN
 BAVER SAĞLAM 14 YAŞ ALTI 1457 1239 ADIYAMAN
 ARDA ÇAPRAZ 14 YAŞ ALTI 1504  MALATYA