MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ULUSLARARASI SATRANÇ TURNUVASI KAYIT FORMU

Kayıtlarımız sona ermiştir.
Toplam Kayıt: 167

ADISOYADIKATEGORIUKDELOİL
 DENİZ CİHAN ASLAN B KATEGORİSİ 1418 1329 KARAMAN
 OĞUZ KAGAN GÜVEN A KATEGORİSİ 1917 1777 KARAMAN
 ZEYNEL MURAT BOZKURT B KATEGORİSİ 1116  MERSİN
 METİN ALPER A KATEGORİSİ 2042 1950 KARAMAN
 SILA ERKAN B KATEGORİSİ   MERSİN
 ALİ ÖRER B KATEGORİSİ 0  MERSİN
 DEVRAN DAĞHAN A KATEGORİSİ  2006 MERSİN
 EREN DAĞHAN B KATEGORİSİ  1583 MERSİN
 ALİ EGE OKÇU B KATEGORİSİ 0  MERSİN
 ALİ YİĞİT USLU B KATEGORİSİ 1289  MERSİN
 GANİ EREN ERERDEM A KATEGORİSİ 2173 2136 KARAMAN
 ALİ TEKER B KATEGORİSİ 1218  MERSİN
 KAZİM KORKMAZ B KATEGORİSİ 1039  MERSİN
 MAHMUT KORKMAZ B KATEGORİSİ 1267 1188 MERSİN
 İREM DURU BULMUŞ B KATEGORİSİ 1307  KARAMAN
 MEHMET BOĞAAKÇA B KATEGORİSİ 1687 1720 ŞANLIURFA
 SELÇUK FIRAT B KATEGORİSİ 0  MERSİN
 FM BABAGELDI ANNABERDIYEV A KATEGORİSİ  2231 TURKEY
 ERDEM KAYA SELÇUK B KATEGORİSİ 0 0 MERSİN
 MURAT YÜZER B KATEGORİSİ 1605  TOKAT
 RAMZI KHAZAAL AHMED AL DAHWI B KATEGORİSİ   IRAQ
 İSKENDER CEM YÜKSEL B KATEGORİSİ 0  MERSİN
 AHMET KOÇ B KATEGORİSİ 144 1401 MERSİN
 (FM)EKİN BARIŞ ÖZENİR A KATEGORİSİ 2164 2403 KARAMAN
 ATAHAN ÇOLAKOĞLU B KATEGORİSİ 1621  MERSİN
 ADNAN YAVİÇ B KATEGORİSİ 1703 1684 VAN
 NAZMİ CAN DOĞAN A KATEGORİSİ 2216 2231 MERSİN
 SALİH UÇUCU B KATEGORİSİ 1738 1707 KAHRAMANMARAŞ
 KEREM GELEN B KATEGORİSİ 0  MERSİN
 (FM)VOLKAN SEVGİ A KATEGORİSİ 2247 2280 MERSİN
 MUHAMMET ASLANCA B KATEGORİSİ 0  MERSİN
 HASRET ŞİKAK B KATEGORİSİ 0  ŞANLIURFA
 MEHMET ELGÜN B KATEGORİSİ 0  ŞANLIURFA
 BARAN BULUŞ B KATEGORİSİ   MERSİN
 AVRAM ALBER VALANSİ A KATEGORİSİ 1958 1876 İZMİR
 DORUK ÖZTÜRK B KATEGORİSİ 1451  MERSİN
 TOLGA ÖZTÜRK B KATEGORİSİ 0 1400 ANKARA
 İLKE ÇUHADAR B KATEGORİSİ 1458  MUĞLA
 YAREN BACANAK B KATEGORİSİ 0  MERSİN
 YUSUF YASSIBAĞ B KATEGORİSİ 1294 1250 MERSİN
 MUHAMMED EMİN ARSLAN B KATEGORİSİ 1689 1650 HATAY
 İPEK ASLI YASSIBAĞ A KATEGORİSİ 1857 1775 İZMİR
 ANDREI YAROTSKI B KATEGORİSİ 1085  MERSİN
 GM VADIM SHISHKIN A KATEGORİSİ  2455 UKRAINE
 GM KONSTANTIN TARLEV A KATEGORİSİ  2544 UKRAINE
 EFE KAAN ŞAHBAZ B KATEGORİSİ 1094  MERSİN
 EMİN KAVALCI B KATEGORİSİ 1643 1533 BALIKESİR
 ORKUN SEYİDOĞLU B KATEGORİSİ 1567  OSMANİYE
 AHMET EFE ZOBU B KATEGORİSİ 1038  MERSİN
 SÜHEYLA NAZ BAHAR B KATEGORİSİ   MERSİN
 HAYRUNİSA SÜNDÜZ KOÇ B KATEGORİSİ 1018  MERSİN
 ONUR TÜRKİLİ B KATEGORİSİ 1039  MERSİN
 ELİF CEREN BOZKURT B KATEGORİSİ 0  MERSİN
 UMUT RÜZGAR GEÇGİN B KATEGORİSİ 1194  MERSİN
 UMUT ERDEM GÜNDÜZ A KATEGORİSİ 2146 2130 İZMİR
 SEFA VAR B KATEGORİSİ 1782 1680 AKSARAY
 BERAY KARATİKEN B KATEGORİSİ 1311 1088 MERSİN
 SERAY KARATİKEN B KATEGORİSİ 1723 1611 MANİSA
 SERHAN ÇAPAR B KATEGORİSİ 0  MERSİN
 VOLKAN REŞAT SİLİVRİ B KATEGORİSİ 1537  İSTANBUL
 YUSUF ÇAPAR B KATEGORİSİ 1155  MERSİN
 EYLÜL ŞEVİN KARABULAK B KATEGORİSİ 1320 1130 MERSİN
 TAHA ŞAHİN B KATEGORİSİ 1691 1572 MERSİN
 SABRİ YİĞİT UĞURLU B KATEGORİSİ 1377  KARAMAN
 YUSUF TAHA ÖZKAN B KATEGORİSİ 1354  KAHRAMANMARAŞ
 MUSTAFA TEMEL B KATEGORİSİ 1722 1557 KARAMAN
 HAYATİ TOKSAN B KATEGORİSİ 1660 1522 ORDU
 ARMEN GRIGORIEV A KATEGORİSİ  2145 GEORGIA
 BERAT OSMAN KÜÇÜKKILINÇ B KATEGORİSİ 1399 1240 MERSİN
 ABDULLAH ÖZBİLİCİ B KATEGORİSİ 1793 1714 ADIYAMAN
 FAIQ IMAMVERDIYEV B KATEGORİSİ  1649 AZERBAIJAN
 ÇINAR GÜLTAŞ B KATEGORİSİ 1616  MERSİN
 HAKKI ATA ÖZGÜNER A KATEGORİSİ 1850 1779 ADANA
 FM VIACHESLAV TILICHEEV A KATEGORİSİ  2525 RUSSIA
 GM MEILIS ANNABEDIEV A KATEGORİSİ  2502 TURKMENISTAN
 YAĞIZ ERK ENGİN B KATEGORİSİ 0  MERSİN
 MUSTAFA BUĞDAYCI B KATEGORİSİ 1603 1566 YALOVA
 BURAK KAYRA ÜNAL B KATEGORİSİ 1304  MERSİN
 YİĞİT YILMAZ B KATEGORİSİ 1506 1242 MERSİN
 HÜSEYİN EREN YERDEN A KATEGORİSİ 1962 1951 KAHRAMANMARAŞ
 YUNUS ATAŞ A KATEGORİSİ 1923 1819 ANTALYA
 MUHAMMED BULUT A KATEGORİSİ 1849 1759 AFYONKARAHİSAR
 MUSTAFA KAĞAN KILIÇ B KATEGORİSİ 0 0 MERSİN
 AHMET SAYĞAN B KATEGORİSİ 0  MERSİN
 ALİ BAL B KATEGORİSİ 1478 1428 MERSİN
 (FM) DOĞA BORAN ŞAHİN A KATEGORİSİ 2063  BİTLİS
 MEHMET ERGUN B KATEGORİSİ 1368 - AKSARAY
 ABDURRAHMAN ERGUN B KATEGORİSİ 1311 1261 ANKARA
 UFUK ALP ADIGÜZEL B KATEGORİSİ 1758 1656 MERSİN
 GÖKHAN TÜRKMEN B KATEGORİSİ 1363 1230 MERSİN
 YUSUF ÇAĞAN TÜRKMEN B KATEGORİSİ 1754 1601 MERSİN
 RASHAD ZEYNALLI A KATEGORİSİ  2243 AZERBAIJAN
 MUHAMMED KAAN BACAK A KATEGORİSİ 2119 2054 MERSİN
 İLHAMİ GÖKTUĞ ÖZEN B KATEGORİSİ 1309  MERSİN
 SADETTİN ALPEREN ÖZEN B KATEGORİSİ 1557  MERSİN
 TUFAN CAN UZUNER A KATEGORİSİ 2034 1965 ANKARA
 UTKU CENGİZ ACAR A KATEGORİSİ 2032 2050 GİRESUN
 ALIHAN GUSEYNOV A KATEGORİSİ  2369 UZBEKISTAN
 BERFİN ÇELİK B KATEGORİSİ 0  MERSİN
 MEHMET MUSTAFA BÜZÜT B KATEGORİSİ 0  MERSİN
 TAHSİN KAYNAKİN B KATEGORİSİ 0  ADANA
 VAHİT ALPER ÜRKMEZ B KATEGORİSİ 0  MERSİN
 FARUK BAYERGİ B KATEGORİSİ 0  MERSİN
 EKİN DÜZENLİ B KATEGORİSİ 0  MERSİN
 DİCLE BATIHAN B KATEGORİSİ 0  MERSİN
 ÇAĞAN ERSOY B KATEGORİSİ 0  MERSİN
 ŞEYMA ZEYNEP İNCECİK A KATEGORİSİ 1806 1699 İSTANBUL
 SAMET HARUN ÖZSAÇ B KATEGORİSİ 1762 1705 ISPARTA
 ÖZGÜR BÜLENT CAN ZEYBEK B KATEGORİSİ 1697 1632 KOCAELİ
 IM IULIAN BALTAG A KATEGORİSİ  2397 MOLDOVA
 ILGIN KAYA B KATEGORİSİ 1563 1395 ÇORUM
 FİKRET ALP KURTOĞLU B KATEGORİSİ 1559 1147 MERSİN
 (WFM) YULIA GÖKBULUT A KATEGORİSİ 2065 2061 BURSA
 MEHMET SABSABİ B KATEGORİSİ   MERSIN
 AYSEL MAMMADOVA A KATEGORİSİ  1912 AZERBAIJAN
 HATEM BUĞDAYCI B KATEGORİSİ 1465 1346 KONYA
 WCM KHATUN BAGHIROVA A KATEGORİSİ  1865 AZERBAIJAN
 HİLMİ MUSTAFA DEMİR A KATEGORİSİ 1891 1837 ANTALYA
 BARIŞ KARABOĞA B KATEGORİSİ 1546 1350 KARAMAN
 FATİH TOMAK B KATEGORİSİ 1035  MERSİN
 AHMAD ALO B KATEGORİSİ   SYRIA
 IM LOGMAN GULIEV A KATEGORİSİ  2336 AZERBAIJAN
 IM MORTEZA DARBAN A KATEGORİSİ  2321 IRAN
 BERKEN AYGÜN B KATEGORİSİ 0  MERSİN
 IM ADHAM KANDIL A KATEGORİSİ  2345 EGYPT  
 HİKMET BAĞCI B KATEGORİSİ 1723 1722 İSTANBUL
 BARIŞ ERTÜRK B KATEGORİSİ 1672 1597 GAZİANTEP
 NAİL ODABAŞI B KATEGORİSİ 1639  İSTANBUL
 GM NIJAT ABASOV A KATEGORİSİ  2575 AZERBAIJAN
 YİĞİT DOĞAN ALADAĞ A KATEGORİSİ 1826  MERSİN
 SERHAT SERVET DÖVENCI B KATEGORİSİ 1304 1209 MERSIN
 WFM VIKTORIA BUKHTEEVA A KATEGORİSİ  2239 RUSSIA
 NIZAMI RZAYEV B KATEGORİSİ  1766 AZERBAIJAN
 IM TALIB BABAYEV A KATEGORİSİ  2319 AZERBAIJAN
 NİMET SERAY İLKBAHAR B KATEGORİSİ 1766 1669 KARAMAN
 OBAIDA TAMMAA B KATEGORİSİ 1698 1664 SYRIA
 FAHED SOKAN B KATEGORİSİ  1593 SYRIA
 EDIBE EYLÜL ÇENGEL B KATEGORİSİ 1436 1268 
 IM MISRATDIN ISKANDAROV A KATEGORİSİ  2474 AZERBAIJAN
 GAZİ BARAN B KATEGORİSİ 1100  KIRŞEHİR
 CELALETTİN ERSÖZ B KATEGORİSİ 1401 1414 İSTANBUL
 HÜR YASİN A KATEGORİSİ 2025 1892 İZMİR
 AYDIN DUMAN A KATEGORİSİ 2165  İZMİR
 GM TORNIKE SANIKIDZE A KATEGORİSİ  2528 GEORGIA
 SERTAN ÇIBLAKBAŞ B KATEGORİSİ 1714 1646 KAHRAMANMARAŞ
 REMZİ ATAŞ B KATEGORİSİ 1646 1520 MERSİN
 İBRAHİM HALİL YAŞAR B KATEGORİSİ 0  ŞANLIURFA
 YAMEN ZAWAL B KATEGORİSİ   SURİYE
 MOUNES ZAWAL B KATEGORİSİ  1626 SURİYE
 NEHİR UYSAL B KATEGORİSİ 1436 1195 KARAMAN
 MUSTAFA HAKAN YEŞİLHÜYÜK B KATEGORİSİ 1551 1501 MERSİN
 ATA ARDA ÇAĞLAR B KATEGORİSİ 1403 1153 MERSİN
 CM ZEKİ BERKE ÇAPUTÇUOĞLU A KATEGORİSİ 1835 1840 ANKARA
 SERMİN NAZ AYDEMİR B KATEGORİSİ 1628 1567 MERSİN
 ERDİNÇ ÇELİK A KATEGORİSİ 1813 1721 SİİRT
 BERAT ATEŞ B KATEGORİSİ 1530 1321 MERSİN
 AHMET ADİL KÜREK B KATEGORİSİ 1523  MERSİN
 AHMET KULAKLI B KATEGORİSİ 1752  ANTALYA
 IM DJURABEK KHAMRAKULOV A KATEGORİSİ  2494 UZBEKISTAN
 RAFET VURAL B KATEGORİSİ 1569  SİİRT
 KÜRŞAT BUĞRA GÖKÇEK A KATEGORİSİ 1893 1957 MERSİN
 GM VUGAR RASULOV A KATEGORİSİ  2509 AZERBAIJAN
 ELİF KAYA B KATEGORİSİ 1391 1125 ÇANAKKALE
 SAİT SERDAR BOZBEY B KATEGORİSİ 0  MERSİN
 RESUL BUĞDAYCI B KATEGORİSİ 1580 1487 MERSİN
 UBEYDA TAMMAH B KATEGORİSİ 1675 1649 KONYA
 ONUR AYKURT B KATEGORİSİ 1279 0 ADANA