SERİK BELEDİYESİ SATRANÇ TURNUVASI KAYIT FORMU

Kayıtlar sona ermiştir

Toplam Kayıt: 194

ADISOYADIKATEGORIUKDELOİL
 EMİRCAN YILMAZ C KATEGORİSİ 1132  ISPARTA
 ÇAĞAN YILMAZ D KATEGORİSİ 0  ISPARTA
 ECE DEMİR D KATEGORİSİ 1070  ISPARTA
 EMRE RÜZGAR MADEN D KATEGORİSİ 0  ANTALYA
 ARIN ARITÜRK D KATEGORİSİ 1073  ANTALYA
 KEREM DURAK D KATEGORİSİ 1087  ANTALYA
 DENİZ BORAN AKAR D KATEGORİSİ 0  ANTALYA
 VOLKAN TÜRK B KATEGORİSİ 1317  ANTALYA
 DENİZ KARA D KATEGORİSİ 1038  ANTALYA
 METE YAVUZ D KATEGORİSİ 1112  ISPARTA
 CEYLİN GÜNGÖR D KATEGORİSİ 1019  ANTALYA
 ATA GEBEŞ D KATEGORİSİ 1195  ANTALYA
 AHMET KÜRŞAT SIRCAN A KATEGORİSİ 1783 1697 İZMİR
 BURAK ENES TOSUN C KATEGORİSİ 1412 1117 ANTALYA
 AHMETHAN TAHSİN ERTURAN D KATEGORİSİ 1457  ISPARTA
 NİHAT NERSE B KATEGORİSİ 1174  ANTALYA
 TOPRAK ÇINAR ÖZTÜRK D KATEGORİSİ 0  ANTALYA
 BİLGEHAN AKALIN A KATEGORİSİ 1622 1409 ANTALYA
 YAĞMUR ŞİNİK B KATEGORİSİ 1547  İSTANBUL
 OSMAN NURİ YILMAZ C KATEGORİSİ 1241  ANTALYA
 OSMAN ÇETİN C KATEGORİSİ 1198  ANTALYA
 TAHSİN KARTAL B KATEGORİSİ 0  ANTALYA
 DOĞAN KÜÇÜK A KATEGORİSİ 2151 2082 DENİZLİ
 AHMET ARNAVUTOĞLU D KATEGORİSİ 1106  GAZİANTEP
 HAYRİ BEYHUN ŞENEL D KATEGORİSİ 1038  ANTALYA
 EDİZ TAN AYTAN D KATEGORİSİ 1228  DENİZLİ
 ARDA KÜÇÜK D KATEGORİSİ 1122  ANTALYA
 BİLGE DERİCİ D KATEGORİSİ 1193  ISPARTA
 EMRE EKİCİ B KATEGORİSİ 1511 1353 ANTALYA
 HATİCE ILGIN GEZGİÇ D KATEGORİSİ 1192  ISPARTA
 BORAN ASLAN D KATEGORİSİ 1353  ISPARTA
 HASAN YERLİ D KATEGORİSİ 1336  ANTALYA
 DURU AKIN D KATEGORİSİ 1488 1171 ANTALYA
 DENİZ KAHVECİOĞLU D KATEGORİSİ 1093  ANTALYA
 HURİYE YAĞMUR GÖKKAYA D KATEGORİSİ 1096  ANTALYA
 MUHAMMED İHSAN ATİK B KATEGORİSİ 1440  ANTALYA
 FATİH ÖNDER B KATEGORİSİ 1520 1435 ANTALYA
 BORA YARAR A KATEGORİSİ 1713  ISPARTA
 EGE OKUMUŞOĞLU D KATEGORİSİ 1378  ANTALYA
 EGE MERT KARTAL D KATEGORİSİ 1291  ANTALYA
 ERK OKUMUŞOĞLU D KATEGORİSİ 1155  ANTALYA
 EFE ONUR KARTAL B KATEGORİSİ 1440 1223 ANTALYA
 GÜLSUNUR ŞİMŞEK C KATEGORİSİ 1370  ANTALYA
 BUSE ESEN C KATEGORİSİ 0  ANTALYA
 YAKUP ERYİĞİT A KATEGORİSİ 2085 2044 ISPARTA
 İSMAİL KAYRA BARDAK B KATEGORİSİ 1507 1372 ISPARTA
 AZRA ÇANKAYA D KATEGORİSİ 1352 1465 ISPARTA
 ÇETİN EFE EROĞLU C KATEGORİSİ 1162  ANTALYA
 FEYZA KESKİN D KATEGORİSİ 1151  ISPARTA
 OSMAN ORÇUN KESKİN C KATEGORİSİ 1782 1680 DENİZLİ
 FURKAN KALKAN D KATEGORİSİ 1051  ANTALYA
 DEVİN KAHRAMAN DÜZGÜN D KATEGORİSİ 1304  ANTALYA
 YASİN KALKAN C KATEGORİSİ 1265  ANTALYA
 HASAN KAAN BALABAN D KATEGORİSİ 1174  ANTALYA
 ERAY İNCE D KATEGORİSİ 1358 0 ANTALYA
 BÜLENT ERŞAHİN A KATEGORİSİ 2198 2138 ANTALYA
 ZEKİ BERKE ÇAPUTÇUOĞLU A KATEGORİSİ 1751 1666 ANKARA
 (WCM) DEFNE SADE A KATEGORİSİ 1738 1577 İZMİR
 (WCM)BENGÜ SENA AYAN A KATEGORİSİ 1834 1856 MERSİN
 (WCM) İLAYDA KAYGISIZ A KATEGORİSİ 1732 1629 DENİZLİ
 CAN DOLGUN A KATEGORİSİ 1866 1792 ANKARA
 SİMAY TANIR C KATEGORİSİ 1385  ANTALYA
 MEHMET UYANIK B KATEGORİSİ 1548 1510 ANTALYA
 MEHMET KARADAYI D KATEGORİSİ 1105  ANTALYA
 AHMET BALIM D KATEGORİSİ 1285  ISPARTA
 NEHİR YALÇIN B KATEGORİSİ 1550 1270 ISPARTA
 SUDENAZ YALÇIN B KATEGORİSİ 1428 1139 ISPARTA
 AHMET ÇAKAL D KATEGORİSİ 1173  ANTALYA
 YUSUF CANLI D KATEGORİSİ 1086  ANTALYA
 SANİYE CANLI C KATEGORİSİ 0  ANTALYA
 DEFNE KÜÇÜKKAVRADIM D KATEGORİSİ 1046  ANTALYA
 TÜRKAY MEYDANLIOĞLU B KATEGORİSİ 1425 1370 ANTALYA
 GÜLŞEN MELİS DURGUT D KATEGORİSİ 0  ANTALYA
 OSMAN DURGUT D KATEGORİSİ 1268  ANTALYA
 MERT ÇAKIR D KATEGORİSİ 0  ANTALYA
 DERVİŞ OZAN ATABAY D KATEGORİSİ 0  ANTALYA
 RAFET ÜREGEN A KATEGORİSİ 1641  ANTALYA
 OĞUZ KAĞAN KAZIK B KATEGORİSİ 1521  ANTALYA
 TOPRAK EGE ÇETİNER B KATEGORİSİ 1401 1296 ANTALYA
 DENİZ CAN KAYNAK B KATEGORİSİ 1458 1286 ANKARA
 SAMET HARUN ÖZSAÇ A KATEGORİSİ 1730 1630 ISPARTA
 MARGARITE NOVIKOVA A KATEGORİSİ  2025 UKRAYNA
 SÜLEYMAN BATU YEKEN B KATEGORİSİ 1423 1226 ANTALYA
 ARDA MESCİ B KATEGORİSİ 1368 1153 ANTALYA
 ALEYNA MESCİ B KATEGORİSİ 1127  ANTALYA
 FATMANUR BEDELCİ C KATEGORİSİ 0  ANTALYA
 YUNUS EMRE ÇAKIR B KATEGORİSİ 1156  ANTALYA
 İSMET KAAN KÜÇÜKKAVRADIM C KATEGORİSİ 1013  ANTALYA
 ORHAN ENES AKSU C KATEGORİSİ 1000  ANTALYA
 HASAN BALABAN D KATEGORİSİ 1080  ANTALYA
 TUFAN CAN UZUNER A KATEGORİSİ 2087 2041 ANKARA
 BURAK DAMARCAN C KATEGORİSİ   ANTALYA
 AHMET TÜRKMEN D KATEGORİSİ 1084  ANTALYA
 EKİN YILDIZ D KATEGORİSİ 1082  ANTALYA
 İSMAİL UMUT OKAN D KATEGORİSİ 1291  ANTALYA
 CAN ŞİMŞEK D KATEGORİSİ 1339  ANTALYA
 BEGÜM ZEYNEP CEYLAN D KATEGORİSİ 0  ANTALYA
 FURKAN CEYLAN C KATEGORİSİ 1017  BURDUR
 (CM) ARDA CABEROĞLU A KATEGORİSİ 1848 1805 
 BARIŞ ÇEKİÇOĞLU D KATEGORİSİ 1403  ANTALYA
 EMEK EGE OĞUZ D KATEGORİSİ 1044  ANKARA
 DEMİR HELVACI D KATEGORİSİ 1106 - ANTALYA
 SELİM YİĞİT ZORBAZ D KATEGORİSİ 1409 1083 ANTALYA
 ENES DAYIOĞLU C KATEGORİSİ 0  ANTALYA
 EDİZ DAYIOĞLU C KATEGORİSİ 1124  ANTALYA
 FİDAN ÇİÇEK C KATEGORİSİ 1551 1422 ANTALYA
 KADİR ÇİÇEK D KATEGORİSİ 1390  ANTALYA
 MİRAY HARBİ D KATEGORİSİ 1278  ANTALYA
 FEYZA KIPIK B KATEGORİSİ 1433 1214 ANTALYA
 EFE TAZE D KATEGORİSİ 1078  ANTALYA
 ERAY KILIÇ A KATEGORİSİ 1665 1454 ESKİŞEHİR
 ŞEVKİ KIVANÇ EKEN B KATEGORİSİ 1346 1209 ANTALYA
 ÇAĞATAY BÜBER C KATEGORİSİ 1227  ANTALYA
 ALPEREN DEMİR D KATEGORİSİ 1048  ANTALYA
 TUFAN ÇAY C KATEGORİSİ 1045 0 ANTALYA
 NECMETTİN ENES KAFADAR C KATEGORİSİ 1040 0 ANTALYA
 ANDAÇ MALTEPE D KATEGORİSİ   ANTALYA
 EGE ÇAKIR B KATEGORİSİ 1551  ANTALYA
 ABDURRAHİM KAYRA ÖZDEMİR B KATEGORİSİ 1418  ANTALYA
 EMRE SABUNCUOĞULLARI D KATEGORİSİ 1034  ANTALYA
 GÜNEY ADIGÜZEL D KATEGORİSİ 1267  ANTALYA
 FURKAN YILDIRIM C KATEGORİSİ 1234 0 ANTALYA
 MUSTAFA EFE ALKAN D KATEGORİSİ 1101  ANTALYA
 EGE TEKİN C KATEGORİSİ 1107  ANTALYA
 EMRE TEKİN D KATEGORİSİ 1233  ANTALYA
 ERKE TEKİN D KATEGORİSİ 1200  ANTALYA
 ASYA BOLAT D KATEGORİSİ 1004  ANTALYA
 EMİN ÇOŞGUN A KATEGORİSİ 1685  ANTALYA
 SEBAHATTİN ARDA TENİL D KATEGORİSİ 1114 1130 ANTALYA
 ELİF GÜN D KATEGORİSİ 1056  ANTALYA
 ZEYNEP GÜN D KATEGORİSİ 1000  ANTALYA
 ALKIM EGE BİROL B KATEGORİSİ 1338 1025 ANTALYA
 EMİR EFE BİROL A KATEGORİSİ 1610 1455 ANTALYA
 SEFA BİLGİÇ B KATEGORİSİ 1356  ANTALYA
 TUĞBA MUKATTES İPÇİOĞLU C KATEGORİSİ 0  ANTALYA
 CEYLİN CANLI C KATEGORİSİ 1115  ANTALYA
 BERK CAN ASLAN D KATEGORİSİ 0  ANTALYA
 HİLMİ ŞAHİN KABACA C KATEGORİSİ 1108  ANTALYA
 FURKAN KABACA C KATEGORİSİ 1023  ANTALYA
 ECE SU KIZILTAŞ B KATEGORİSİ 1401 1202 ANTALYA
 UMUT BEKİRAĞAOĞLU A KATEGORİSİ 1889 1830 ANTALYA
 CEYLİN ÇOBANOĞLU D KATEGORİSİ 1000  ANTALYA
 FURKAN EMİR ÇABUK D KATEGORİSİ 0  ANTALYA
 (IM) MORTEZA DARBAN A KATEGORİSİ  2316 İRAN
 (WGM) ALİNA BİVOL A KATEGORİSİ  2379 RUSYA
 (GM) VİTALY BERNADSKIY A KATEGORİSİ  2529 UKRAYNA
 (IM) ANDREJ STREBKOVS A KATEGORİSİ  2280 LETONYA
 FURKAN CAN A KATEGORİSİ 1815 1733 ANTALYA
 NEHİR ŞEN B KATEGORİSİ 1351 1014 ANTALYA
 AZER ABDULLAYEV A KATEGORİSİ 2052 2013 MANİSA
 TUNA ONAT NALBANT A KATEGORİSİ 1961 1927 MANİSA
 FERİDE DİRİCAN B KATEGORİSİ 1446  ANTALYA
 RASİM EFE KOCA D KATEGORİSİ 1159  ANTALYA
 ZEYNEP ZÜLAL ATİK C KATEGORİSİ 1104  ANTALYA
 (GM) EVENY GLIZEROV A KATEGORİSİ  2526 RUSYA
 BARIŞ KAYGISIZER B KATEGORİSİ 1374  İSTANBUL
 ERAY PEHLİVANOĞLU D KATEGORİSİ 1271  ANKARA
 DENİZ AKKOYUN C KATEGORİSİ 1079  ANTALYA
 OLCAY AKKOYUN B KATEGORİSİ 1153 1225 ANTALYA
 SEMİH ÖZYURT B KATEGORİSİ 0  ANTALYA
 (WGM/IM) EKATERINA ATALIK A KATEGORİSİ  2429 İSTANBUL
 (GM) PETR VELICKA A KATEGORİSİ  2432 ÇEK CUMHURİYETİ
 (GM) VITALY SIVUK A KATEGORİSİ  2517 UKRAYNA
 (IM) DIMITAR MARHOLEV A KATEGORİSİ  2224 BULGARISTAN
 SAİT MALACI B KATEGORİSİ 1252  ANTALYA
 FUATHAN SARAÇ D KATEGORİSİ 0  ANTALYA
 ELİF BİLGE KAŞ D KATEGORİSİ 1040  ANTALYA
 ALİ EFE EVYAPAN D KATEGORİSİ 1027  ANTALYA
 DEFNE RENGİN ÇETİN D KATEGORİSİ 1200  ANTALYA
 MİR EFE ÇETİN C KATEGORİSİ 1221  ANTALYA
 EFE KEREM UZUNOĞLU A KATEGORİSİ 2138 2070 BURSA
 FARDIN SOLTANI A KATEGORİSİ  1746 İRAN
 ATIL YÜCESOY A KATEGORİSİ 1772 1730 ANTALYA
 FURKAN UÇAR D KATEGORİSİ 0  ANTALYA
 (WIM) NELLI ALEXANIAN A KATEGORİSİ  2128 ANTALYA
 (FM) ORKHAN EMİNOV A KATEGORİSİ 2268 2229 ANTALYA
 YÜKSEL UZUN B KATEGORİSİ 1334 1108 SAMSUN
 ALİ BOZBEY A KATEGORİSİ 2075 2139 ANTALYA
 DİNÇER TAŞDÖĞEN A KATEGORİSİ 2120 2110 ANTALYA
 ALPEREN AKDOĞAN A KATEGORİSİ 2059 2042 ANTALYA
 HAKKI BERAT DALGAR A KATEGORİSİ 2106 2146 ANTALYA
 ASLI DAVASLI D KATEGORİSİ 0  ANTALYA
 MERYEM RANA ALMAZ C KATEGORİSİ 1011  ANTALYA
 ABDULLAH ALMAZ B KATEGORİSİ 1192  ANTALYA
 CEREN KAHYA C KATEGORİSİ 1073  ANTALYA
 ELİF NİHAL BÖZTAŞ D KATEGORİSİ   ANTALYA
 SALİH ÇAĞAN GÜLER D KATEGORİSİ 1000  ANTALYA
 DORUK EMİR YILMAZ D KATEGORİSİ 1159  BURDUR
 MEHMET YİĞİT KAHYA D KATEGORİSİ 1050  ANTALYA
 MEHMET BERAT YILMAZ D KATEGORİSİ 1487 1161 AKSARAY
 TEZCAN ŞEN B KATEGORİSİ 1416  ANKARA
 UĞUR CAN HATIRLI B KATEGORİSİ 1374  ANTALYA
 SELEN ATEŞ B KATEGORİSİ 1407  ANTALYA
 HÜSEYİN GÜL B KATEGORİSİ 1218  KOCAELİ