2017 TÜRKİYE KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR SATRANÇ TURNUVASI KAYIT FORMU

Kayıtlarımız sona ermiştir.
Toplam Kayıt: 429

ADISOYADITAKIMTAKIM İLİLİG
 AHMET EREN POLAT KARAMAN YUNUS EMRE KARAMAN KÜÇÜKLER TAKIM
 MAHMUT EMRE AYDINBELGE KAYSERİ ŞEKERSPOR SATRANÇ TAKIMI GENÇ ŞAHLAR KAYSERİ KÜÇÜKLER TAKIM
 KAAN TUNA KÖKNUR KAYSERİ ŞEKERSPOR SATRANÇ TAKIMI GENÇ ŞAHLAR KAYSERİ KÜÇÜKLER TAKIM
 MEHMET ASAF AYDIN KAYSERİ ŞEKERSPOR SATRANÇ TAKIMI GENÇ ŞAHLAR SİVAS KÜÇÜKLER TAKIM
 EKİN ŞÜKRÜ BÖRİ TAŞCI SATRANÇ YILDIZLARI ESKİŞEHİR YILDIZLAR TAKIM
 AKKIZ ELA DEMİREZEN KAYSERİ ŞEKERSPOR SATRANÇ TAKIMI GENÇ ŞAHLAR KAYSERİ KÜÇÜKLER TAKIM
 EFE KOŞKA KAYSERİ ŞEKERSPOR SATRANÇ TAKIMI GENÇ ŞAHLAR KAYSERİ KÜÇÜKLER TAKIM
 ÖMER TOK KAYSERİ ŞEKERSPOR SATRANÇ TAKIMI GENÇ ŞAHLAR KAYSERİ KÜÇÜKLER TAKIM
 GİRAY IŞIKVER KAYSERİ ŞEKERSPOR SATRANÇ TAKIMI GENÇ ŞAHLAR SİVAS KÜÇÜKLER TAKIM
 ÖMER MELİH SARIDAĞ BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR BURSA KÜÇÜKLER TAKIM
 MEHMET EMİR KONAÇ KAYSERİ ŞEKERSPOR SATRANÇ TAKIMI GENÇ VEZİRLER KAYSERİ KÜÇÜKLER TAKIM
 MELİKE ZÜYLİ KAYSERİ ŞEKERSPOR SATRANÇ TAKIMI GENÇ VEZİRLER KAYSERİ KÜÇÜKLER TAKIM
 MURAT KAYRAK BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KÜÇÜKLER BURSA KÜÇÜKLER TAKIM
 RAMAZAN ACAR KAYSERİ ŞEKERSPOR SATRANÇ TAKIMI GENÇ VEZİRLER KAYSERİ KÜÇÜKLER TAKIM
 FURKAN ENES AY KAYSERİ ŞEKERSPOR SATRANÇ TAKIMI GENÇ VEZİRLER SİVAS KÜÇÜKLER TAKIM
 GİRAY KAAN DURUKAN KAYSERİ ŞEKERSPOR SATRANÇ TAKIMI GENÇ VEZİRLER SİVAS KÜÇÜKLER TAKIM
 YUSUF BATIN YAĞCI KAYSERİ ŞEKERSPOR SATRANÇ TAKIMI GENÇ VEZİRLER SİVAS KÜÇÜKLER TAKIM
 FARUK KEREM YILMAZ BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KÜÇÜKLER BURSA KÜÇÜKLER TAKIM
 MUHAMMED HAMZA YILMAZGÖZ BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KÜÇÜKLER BURSA KÜÇÜKLER TAKIM
 BERAT İLKER BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KÜÇÜKLER BURSA KÜÇÜKLER TAKIM
 ÇAĞLA ENGİN BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR BURSA KÜÇÜKLER TAKIM
 FURKAN BERK ÖZTÜRK BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR BURSA KÜÇÜKLER TAKIM
 MUAMMER BORAN SAKARYA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR BURSA KÜÇÜKLER TAKIM
 FURKAN ARAL BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR BURSA KÜÇÜKLER TAKIM
 DENİZ SEZERER PİRİ REİS KARAMAN KÜÇÜKLER TAKIM
 BERK DEMİR PİRİ REİS KARAMAN KÜÇÜKLER TAKIM
 EREN MUTLUCAN PİRİ REİS KARAMAN KÜÇÜKLER TAKIM
 ERDEM AKGÜL PİRİ REİS KARAMAN KÜÇÜKLER TAKIM
 UMUT KOLCA TAŞCI SATRANÇ 1.TAKIM ESKİŞEHİR KÜÇÜKLER TAKIM
 ŞEVKİ ÜNAL ÖZEL POLATLI IŞIN YAMAN ORTAOKULU YILDIZLAR ANKARA YILDIZLAR TAKIM
 MEHMET BERKAY ÖZCAN ÖZEL POLATLI IŞIN YAMAN ORTAOKULU YILDIZLAR ANKARA YILDIZLAR TAKIM
 MEHMET ÜNAL ÖZEL POLATLI IŞIN YAMAN ORTAOKULU YILDIZLAR ANKARA YILDIZLAR TAKIM
 ALP YANKI ÜNSAL ÖZEL POLATLI IŞIN YAMAN ORTAOKULU YILDIZLAR ANKARA YILDIZLAR TAKIM
 ATABERK TÜRKMEN ÖZEL POLATLI IŞIN YAMAN ORTAOKULU YILDIZLAR ANKARA YILDIZLAR TAKIM
 BUĞRA KENAN GENÇ İ.B.B HEDEFMAT TAKIMI İZMİR KÜÇÜKLER TAKIM
 ALPARSLAN IŞIK APAYDIN SATRANÇ İZMİR YILDIZLAR TAKIM
 UMUT ERDEM GÜNDÜZ APAYDIN SATRANÇ İZMİR YILDIZLAR TAKIM
 DORUK KARAOĞLAN APAYDIN SATRANÇ İZMİR YILDIZLAR TAKIM
 MURAT EREN AYTEKİN APAYDIN SATRANÇ İZMİR YILDIZLAR TAKIM
 YAĞIZ DEĞİRMENCİ APAYDIN SATRANÇ İZMİR YILDIZLAR TAKIM
 HÜSEYİN EREN YERDEN APAYDIN SATRANÇ İZMİR YILDIZLAR TAKIM
 ÇİSEM KOCA APAYDIN SATRANÇ İZMİR YILDIZLAR TAKIM
 ONUR AKIN SARIOĞLU APAYDIN SATRANÇ İZMİR KÜÇÜKLER TAKIM
 DEREN GÜNEŞ APAYDIN SATRANÇ İZMİR KÜÇÜKLER TAKIM
 EGE DANACI APAYDIN SATRANÇ İZMİR KÜÇÜKLER TAKIM
 TEKİN ALP ERDOĞAN APAYDIN SATRANÇ İZMİR KÜÇÜKLER TAKIM
 (WCM)IŞIL CAN APAYDIN SATRANÇ İZMİR KÜÇÜKLER TAKIM
 EFE HAKAN ÖZTÜRK APAYDIN SATRANÇ İZMİR KÜÇÜKLER TAKIM
 CAN DOLGUN APAYDIN SATRANÇ İZMİR KÜÇÜKLER TAKIM
 (CM) IŞIK CAN APAYDIN SATRANÇ İZMİR KÜÇÜKLER TAKIM
 DEFNE GÜNEŞ APAYDIN SATRANÇ ALTYAPI İZMİR KÜÇÜKLER TAKIM
 AYBERK DEMİR BAKIRCI APAYDIN SATRANÇ ALTYAPI İZMİR KÜÇÜKLER TAKIM
 ARDA TUNA KARACAN APAYDIN SATRANÇ ALTYAPI İZMİR KÜÇÜKLER TAKIM
 HATİCE ASLI MUŞTU APAYDIN SATRANÇ ALTYAPI İZMİR KÜÇÜKLER TAKIM
 YAŞAR EFE KAYAN APAYDIN SATRANÇ ALTYAPI İZMİR KÜÇÜKLER TAKIM
 KAĞAN KEREM AÇIKGÖZ APAYDIN SATRANÇ ALTYAPI İZMİR KÜÇÜKLER TAKIM
 EREN NOHUTOĞLU ÖZEL TUFAN KOLEİ HATAY KÜÇÜKLER TAKIM
 KADİR İNAN DOĞAN ÖZEL TUFAN KOLEİ HATAY KÜÇÜKLER TAKIM
 ABDURRAHMAN SIRRI ÖZEL ÖZEL TUFAN KOLEİ HATAY KÜÇÜKLER TAKIM
 ÇAĞRI DİNGİLTEPE ÖZEL TUFAN KOLEİ HATAY KÜÇÜKLER TAKIM
 EMİR EFEKOCA ALTINKALE ÇİFTLİKÖY BELEDİYE YALOVA YILDIZLAR TAKIM
 MEHMET BARIŞ BOZKURT YALOVA BELEDİYESPOR ALTINKALE YALOVA YILDIZLAR TAKIM
 ŞEVVAL CENGİZ ALTINKALE ÇİFTLİKÖY BELEDİYE YALOVA YILDIZLAR TAKIM
 İREM SERDIL MEYLANİ ALTINKALE ÇİFTLİKÖY BELEDİYE YALOVA YILDIZLAR TAKIM
 ENES GÖKMEN ÖZTÜRK ALTINKALE ÇİFTLİKÖY BELEDİYE YALOVA YILDIZLAR TAKIM
 TAMER ALİYEV ALTINKALE ÇİFTLİKÖY BELEDİYE YALOVA YILDIZLAR TAKIM
 ÖNDER DEMİR ALTINKALE ÇİFTLİKÖY BELEDİYE YALOVA YILDIZLAR TAKIM
 HATİCE KÜBRA KALENDER YALOVA BELEDİYESPOR ALTINKALE YALOVA KÜÇÜKLER TAKIM
 YAREN BUDAK YALOVA BELEDİYESPOR ALTINKALE YALOVA KÜÇÜKLER TAKIM
 HÜSEYİN DURĞUN YALOVA BELEDİYESPOR ALTINKALE YALOVA KÜÇÜKLER TAKIM
 MUHAMMED EMRE ERDEM YALOVA BELEDİYESPOR ALTINKALE YALOVA KÜÇÜKLER TAKIM
 GÜLCE NEHİR KARA YALOVA BELEDİYESPOR ALTINKALE YALOVA KÜÇÜKLER TAKIM
 UTKU BİRGÜL YALOVA BELEDİYESPOR ALTINKALE YALOVA YILDIZLAR TAKIM
 İSMAİL TARIK BALTACI YALOVA BELEDİYESPOR ALTINKALE YALOVA YILDIZLAR TAKIM
 ŞAMİL ALİYEV YALOVA BELEDİYESPOR ALTINKALE YALOVA YILDIZLAR TAKIM
 ALİ BARKIN KARA YALOVA BELEDİYESPOR ALTINKALE YALOVA YILDIZLAR TAKIM
 ERAY ŞAT YALOVA BELEDİYESPOR ALTINKALE YALOVA YILDIZLAR TAKIM
 ÖMER ERDEM UTKU KOLEJİ KRALLAR ZONGULDAK KÜÇÜKLER TAKIM
 GÜLENAY AYDIN DCG SATRANÇ KOÇLUĞU ÇANAKKALE KÜÇÜKLER TAKIM
 YAMAN ÖZKÖK UTKU KOLEJİ KRALLAR ZONGULDAK KÜÇÜKLER TAKIM
 ENES PİRECİOĞLU UTKU KOLEJİ KRALLAR ZONGULDAK KÜÇÜKLER TAKIM
 MELİH ARDA AYDIN UTKU KOLEJİ KRALLAR ZONGULDAK KÜÇÜKLER TAKIM
 KEREM ŞENER UTKU KOLEJİ KRALLAR ZONGULDAK KÜÇÜKLER TAKIM
 MEHMET GÜL BALIKESİR ALTIEYLÜL BELEDİYE SPOR KULÜBÜ BALIKESİR KÜÇÜKLER TAKIM
 SÜMEYYE ÇETİN BALIKESİR ALTIEYLÜL BELEDİYE SPOR KULÜBÜ BALIKESİR KÜÇÜKLER TAKIM
 BURAK ARDA YILDIRIM BALIKESİR ALTIEYLÜL BELEDİYE SPOR KULÜBÜ BALIKESİR KÜÇÜKLER TAKIM
 ELİFNAZ AKAT BALIKESİR ALTIEYLÜL BELEDİYE SPOR KULÜBÜ BALIKESİR KÜÇÜKLER TAKIM
 ADİL TUNA KARSAN PESAK İSTANBUL KÜÇÜKLER TAKIM
 SÜLEYMAN ARDA KABADAYI PESAK İSTANBUL KÜÇÜKLER TAKIM
 SEHA ÇALIŞKAN PESAK EDİRNE KÜÇÜKLER TAKIM
 AHMET DORUK KOÇER PESAK İSTANBUL KÜÇÜKLER TAKIM
 KAAN ÖZCAN PESAK İSTANBUL KÜÇÜKLER TAKIM
 YAĞIZ ÇINAR AKIN PESAK İSTANBUL KÜÇÜKLER TAKIM
 MUSTAFA ÖZTÜRK POLATLI BSK. ALTIN ŞAHLARI ANKARA KÜÇÜKLER TAKIM
 ONUR ÖZTÜRK POLATLI BSK. ALTIN ŞAHLARI ANKARA KÜÇÜKLER TAKIM
 RAMAZAN EREN TEPE POLATLI BSK. ALTIN ŞAHLARI ANKARA KÜÇÜKLER TAKIM
 HACER SENA ÖZTÜRK POLATLI BSK. ALTIN ŞAHLARI ANKARA KÜÇÜKLER TAKIM
 TAHA UMUT DAGDEMİR KAYTAZDERE BELEDİYESİ BEYAZ FİL YALOVA YILDIZLAR TAKIM
 BUĞRA EGE KOÇ KAYTAZDERE BELEDİYESİ BEYAZ FİL YALOVA YILDIZLAR TAKIM
 ALPEREN SANCAR KAYTAZDERE BELEDİYESİ BEYAZ FİL YALOVA YILDIZLAR TAKIM
 AZRA ECE KOÇ KAYTAZDERE BELEDİYESİ BEYAZ FİL YALOVA YILDIZLAR TAKIM
 GÖKDENİZ EGE YENİÇIRAK KAYTAZDERE BELEDİYESİ BEYAZ FİL YALOVA YILDIZLAR TAKIM
 MUHAMMED TALHA GÖKBOĞA DANİŞMEND GAZİ YİĞİTLERİ ÇORUM KÜÇÜKLER TAKIM
 AHMET SELİM SARIÇAM DANİŞMEND GAZİ YİĞİTLERİ ÇORUM KÜÇÜKLER TAKIM
 MEHMET KAYRA SARIBAY DANİŞMEND GAZİ YİĞİTLERİ ÇORUM KÜÇÜKLER TAKIM
 ELVAN ÇELEBİ BİÇİCİ DANİŞMEND GAZİ YİĞİTLERİ ÇORUM KÜÇÜKLER TAKIM
 YUSUF ÜVEYİK DANİŞMEND GAZİ YİĞİTLERİ ÇORUM KÜÇÜKLER TAKIM
 ÇAĞAN ÇAKICI ATAKUM BELEDİYESPOR SATRANCIN YILDIZLARI SAMSUN YILDIZLAR TAKIM
 BERAY YAŞAR TAŞCI SATRANÇ YILDIZLARI ESKİŞEHİR YILDIZLAR TAKIM
 BUSE UYSAL TAŞCI SATRANÇ YILDIZLARI ESKİŞEHİR YILDIZLAR TAKIM
 EREN COŞKUN TAŞCI SATRANÇ YILDIZLARI ESKİŞEHİR YILDIZLAR TAKIM
 İPEK DURU TAŞCI SATRANÇ YILDIZLARI ESKİŞEHİR YILDIZLAR TAKIM
 DENİZ YURDAKUL TAŞCI SATRANÇ 1.TAKIM ESKİŞEHİR KÜÇÜKLER TAKIM
 YUSUF EYDEMİR TAŞCI SATRANÇ 1.TAKIM ESKİŞEHİR KÜÇÜKLER TAKIM
 CEYLİN BEYZA YALDIR TAŞCI SATRANÇ 1.TAKIM ESKİŞEHİR KÜÇÜKLER TAKIM
 BARIŞ GÜZEY TAŞCI SATRANÇ 1.TAKIM ESKİŞEHİR KÜÇÜKLER TAKIM
 RAMAZAN EMRE ŞAHİN AYŞE SAK ORTAOKULU AT BURDUR KÜÇÜKLER TAKIM
 MUSTAFA BURAK GÜLEÇ AYŞE SAK ORTAOKULU AT ANTALYA KÜÇÜKLER TAKIM
 HÜSEYİN OĞUZ OĞAN AYŞE SAK ORTAOKULU AT BURDUR KÜÇÜKLER TAKIM
 TAHSİN GİRAY KARACA AYŞE SAK ORTAOKULU AT BURDUR KÜÇÜKLER TAKIM
 ELİF ILGIN ÇINAR SANKO KÜÇÜKLER GAZİANTEP KÜÇÜKLER TAKIM
 EREN ÖZGÜLER SANKO KÜÇÜKLER GAZİANTEP KÜÇÜKLER TAKIM
 YİĞİT DİKEN SANKO KÜÇÜKLER GAZİANTEP KÜÇÜKLER TAKIM
 MEHMET ERTUĞRUL KAYA SANKO KÜÇÜKLER GAZİANTEP KÜÇÜKLER TAKIM
 KAYRA ÖZTEMİZ SANKO KÜÇÜKLER GAZİANTEP KÜÇÜKLER TAKIM
 BORA IRICI ÇERKEZKÖY ETÜT MERKEZİ TEKİRDAĞ KÜÇÜKLER TAKIM
 EMRE GÜRCAN ÇERKEZKÖY ETÜT MERKEZİ TEKİRDAĞ KÜÇÜKLER TAKIM
 CEMAL YUSUF GİRGİN ÇERKEZKÖY ETÜT MERKEZİ TEKİRDAĞ KÜÇÜKLER TAKIM
 ECE NAZ SÖNMEZ ÇERKEZKÖY ETÜT MERKEZİ TEKİRDAĞ KÜÇÜKLER TAKIM
 GÖRKEM NECMİ YIĞIN DCG SATRANÇ KOÇLUĞU ÇANAKKALE KÜÇÜKLER TAKIM
 NİL ÖZTÜRK DCG SATRANÇ KOÇLUĞU ÇANAKKALE KÜÇÜKLER TAKIM
 UĞUR UYSAL DCG SATRANÇ KOÇLUĞU ÇANAKKALE KÜÇÜKLER TAKIM
 ARDA CEYLAN ANKARA DSİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANKARA KÜÇÜKLER TAKIM
 SARPER EKİN BOZDOĞAN ANKARA DSİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANKARA KÜÇÜKLER TAKIM
 DORUK ÖZATA ANKARA DSİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANKARA KÜÇÜKLER TAKIM
 ANIL YOLCU ANKARA DSİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANKARA KÜÇÜKLER TAKIM
 MELİH GÜPLÜCE ASEM TEOMAN ULUCAN (KAPLANLAR) ANKARA KÜÇÜKLER TAKIM
 ERDEM ALP ÜNAL ASEM TEOMAN ULUCAN (KAPLANLAR) ANKARA KÜÇÜKLER TAKIM
 ALPEREN ALTUNBAŞ ASEM TEOMAN ULUCAN (KAPLANLAR) ANKARA KÜÇÜKLER TAKIM
 AHMET EFE KORUCU ASEM TEOMAN ULUCAN (KAPLANLAR) ANKARA KÜÇÜKLER TAKIM
 GÖKTUĞ DÜNDAR ASEM TEOMAN ULUCAN (ASLANLAR) ANKARA KÜÇÜKLER TAKIM
 EMİRHAN ALTUNBAŞ ASEM TEOMAN ULUCAN (ASLANLAR) ANKARA KÜÇÜKLER TAKIM
 BEREN DİKİLİTAŞ ASEM TEOMAN ULUCAN (ASLANLAR) ANKARA KÜÇÜKLER TAKIM
 ALİ EFE ASLAN ASEM TEOMAN ULUCAN (ASLANLAR) ANKARA KÜÇÜKLER TAKIM
 EREN KARAYEL ANKARA DEMİRSPOR ANKARA KÜÇÜKLER TAKIM
 GÖKDENİZ CİMİN ANKARA DEMİRSPOR ANKARA KÜÇÜKLER TAKIM
 SAFİYE ÖYKÜ İNCE ANKARA DEMİRSPOR ANKARA KÜÇÜKLER TAKIM
 MEHMET BUĞRA FIRAT ANKARA DEMİRSPOR ANKARA KÜÇÜKLER TAKIM
 HALİT YAVUZ İBİK ANKARA DEMİRSPOR ANKARA YILDIZLAR TAKIM
 ÖNDER PERÇİN ANKARA DEMİRSPOR ANKARA YILDIZLAR TAKIM
 UĞUR DOĞA YAZICI ANKARA DEMİRSPOR ANKARA YILDIZLAR TAKIM
 (FM) DOĞA BORAN ŞAHİN ANKARA DEMİRSPOR ANKARA YILDIZLAR TAKIM
 (FM)DENİZCAN TEMİZKAN ANKARA DEMİRSPOR ANKARA YILDIZLAR TAKIM
 MÜJDE MEYRA ÇELİKKIN İ.B.B HEDEFSAH TAKIMI İZMİR KÜÇÜKLER TAKIM
 EZGİ SELEN ASLAN İ.B.B HEDEFSAH TAKIMI İZMİR KÜÇÜKLER TAKIM
 ELİF ÇAĞIL ASLAN İ.B.B HEDEFSAH TAKIMI İZMİR KÜÇÜKLER TAKIM
 YAĞIZ ÜÇKAN İ.B.B HEDEFSAH TAKIMI AYDIN KÜÇÜKLER TAKIM
 YANKI TAŞPINAR İ.B.B HEDEFSAH TAKIMI İZMİR KÜÇÜKLER TAKIM
 AHMET CİVANALAN İ.B.B HEDEFMAT TAKIMI İZMİR KÜÇÜKLER TAKIM
 YEVA ÖZER İ.B.B HEDEFMAT TAKIMI İZMİR KÜÇÜKLER TAKIM
 ÇAĞAN TANK İ.B.B HEDEFMAT TAKIMI İZMİR KÜÇÜKLER TAKIM
 SUDE ÇELİKKIN İ.B.B HEDEFMAT TAKIMI İZMİR KÜÇÜKLER TAKIM
 DORUHAN BÜYÜK ÇERKEZKÖY ATATÜRK İLKOKULU TEKİRDAĞ KÜÇÜKLER TAKIM
 EFE AKINCI ÇERKEZKÖY ATATÜRK İLKOKULU TEKİRDAĞ KÜÇÜKLER TAKIM
 MUHAMED CİCAK İ.B.B HEDEFSAH TAKIMI İZMİR YILDIZLAR TAKIM
 BÜŞRA DAMOĞLU İ.B.B HEDEFSAH TAKIMI İZMİR YILDIZLAR TAKIM
 HALİL İBRAHİM DURAN ÇERKEZKÖY ATATÜRK İLKOKULU TEKİRDAĞ KÜÇÜKLER TAKIM
 NUR KARDELEN SOLMAZ İ.B.B HEDEFSAH TAKIMI İZMİR YILDIZLAR TAKIM
 DENİZ AKAY ÇERKEZKÖY ATATÜRK İLKOKULU TEKİRDAĞ KÜÇÜKLER TAKIM
 YUNUS TETİK İ.B.B HEDEFSAH TAKIMI İZMİR YILDIZLAR TAKIM
 ÖMER BARTU YAŞIN ÇERKEZKÖY TEPE İLKOKULU TEKİRDAĞ KÜÇÜKLER TAKIM
 YUSUF TETİK İ.B.B HEDEFSAH TAKIMI İZMİR YILDIZLAR TAKIM
 BARIŞ CANPOLAT ÇERKEZKÖY TEPE İLKOKULU TEKİRDAĞ KÜÇÜKLER TAKIM
 BURAK ÖZTÜRK İ.B.B HEDEFSAH TAKIMI İZMİR YILDIZLAR TAKIM
 YAĞIZ EFE DENİZ ÇERKEZKÖY TEPE İLKOKULU TEKİRDAĞ KÜÇÜKLER TAKIM
 MERT KAPLAN ÇERKEZKÖY TEPE İLKOKULU TEKİRDAĞ KÜÇÜKLER TAKIM
 BERK ALTAY ÇERKEZKÖY BELEDİYESİ TEKİRDAĞ KÜÇÜKLER TAKIM
 BATUHAN GÜNGÖR ÇERKEZKÖY BELEDİYESİ TEKİRDAĞ KÜÇÜKLER TAKIM
 HÜSEYİN EFE GÖKÇE ÇERKEZKÖY BELEDİYESİ TEKİRDAĞ KÜÇÜKLER TAKIM
 EFSUN YAKUT ÇERKEZKÖY BELEDİYESİ TEKİRDAĞ KÜÇÜKLER TAKIM
 BERTUĞ KARABEYOĞLU BAHÇEŞEHİR ŞAHLARI HATAY KÜÇÜKLER TAKIM
 HASAN ALİ UZUNÇAY BAHÇEŞEHİR ŞAHLARI HATAY KÜÇÜKLER TAKIM
 BARIŞ KILINÇ BAHÇEŞEHİR ŞAHLARI HATAY KÜÇÜKLER TAKIM
 EMİR CEYHUN USLU BAHÇEŞEHİR ŞAHLARI HATAY KÜÇÜKLER TAKIM
 GÖKTUĞ KARABEYOĞLU BAHÇEŞEHİR ŞAHLARI HATAY KÜÇÜKLER TAKIM
 ATA ARDA ÇAĞLAR ŞİRİNLER B MERSİN KÜÇÜKLER TAKIM
 DELFİN YUNUS ŞİRİNLER B MERSİN KÜÇÜKLER TAKIM
 SABRİ YİĞİT UĞURLU ŞİRİNLER B MERSİN KÜÇÜKLER TAKIM
 VELİ DENİZ SUNA ŞİRİNLER B MERSİN KÜÇÜKLER TAKIM
 ELİF KAYA ŞİRİNLER B MERSİN KÜÇÜKLER TAKIM
 NEHİR UYSAL ŞİRİNLER B MERSİN KÜÇÜKLER TAKIM
 SADETTİN ALPEREN ÖZEN ŞİRİNLER B MERSİN KÜÇÜKLER TAKIM
 YİĞİT YILMAZ ŞİRİNLER B MERSİN KÜÇÜKLER TAKIM
 ATAHAN ÇOLAKOĞLU ŞİRİNLER A MERSİN KÜÇÜKLER TAKIM
 SİBEL DOĞAN GEİŞİM E4-E5 BURSA KÜÇÜKLER TAKIM
 TAHA ŞAHİN ŞİRİNLER A MERSİN KÜÇÜKLER TAKIM
 KAYRA YILMAZ GEİŞİM E4-E5 BURSA KÜÇÜKLER TAKIM
 SARP TÜRK GEİŞİM E4-E5 BURSA KÜÇÜKLER TAKIM
 SERMİN NAZ AYDEMİR ŞİRİNLER A MERSİN KÜÇÜKLER TAKIM
 ALTUĞ BOZYAKA GEİŞİM E4-E5 BURSA KÜÇÜKLER TAKIM
 MUSTAFA YALIN GÜNDOĞDU GEİŞİM E4-E5 BURSA KÜÇÜKLER TAKIM
 YUSUF ÇAĞAN TÜRKMEN ŞİRİNLER A MERSİN KÜÇÜKLER TAKIM
 UFUK ALP ADIGÜZEL ŞİRİNLER A MERSİN KÜÇÜKLER TAKIM
 ENES BUĞRA ARNAS ŞİRİNLER A MERSİN KÜÇÜKLER TAKIM
 KÜRŞAT BUĞRA GÖKÇEK ŞİRİNLER A MERSİN KÜÇÜKLER TAKIM
 SÜLEYMAN KAMER DEMİRAY İSKENDERUN NAMIK KEMAL UMUTLARI 1 HATAY KÜÇÜKLER TAKIM
 BARIŞ KARAÇAYLIOĞLU İSKENDERUN NAMIK KEMAL UMUTLARI 1 HATAY KÜÇÜKLER TAKIM
 MUHAMMED KAVAK İSKENDERUN NAMIK KEMAL UMUTLARI 1 HATAY KÜÇÜKLER TAKIM
 MEHMET SALİH KAVAK İSKENDERUN NAMIK KEMAL UMUTLARI 1 HATAY KÜÇÜKLER TAKIM
 İZZET İDİZ BURHANİYE SATRANÇ SPOR K. BALIKESİR KÜÇÜKLER TAKIM
 ORKUN EFE ALUMERT BURHANİYE SATRANÇ SPOR K. BALIKESİR KÜÇÜKLER TAKIM
 FEYZULLAH AKKENT BURHANİYE SATRANÇ SPOR K. BALIKESİR KÜÇÜKLER TAKIM
 ULAŞ KOÇ BURHANİYE SATRANÇ SPOR K. BALIKESİR YILDIZLAR TAKIM
 ENES EFE DEMİRTAŞ ESKİPAZAR 60. YIL KARABÜK KÜÇÜKLER TAKIM
 İSMAİL ÜSTÜN ESKİPAZAR 60. YIL KARABÜK KÜÇÜKLER TAKIM
 FERHAT EREN TELLİ ESKİPAZAR 60. YIL KARABÜK KÜÇÜKLER TAKIM
 MUSTAFA TALHA DANA ESKİPAZAR 60. YIL KARABÜK KÜÇÜKLER TAKIM
 ALİ SAMET DEMİRTAŞ ESKİPAZAR 60. YIL KARABÜK KÜÇÜKLER TAKIM
 EBRAR RANA DEMİRCİ ŞAH-MAT KARABÜK YILDIZLAR TAKIM
 ARSLAN BERAT KIRMIZI ŞAH-MAT ZONGULDAK YILDIZLAR TAKIM
 HAKAN EFE ÖREN YENİCE ASLANLAR KARABÜK KÜÇÜKLER TAKIM
 KUTAY SAKMAK ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ KÜÇÜKLER A TAKIMI GAZİANTEP KÜÇÜKLER TAKIM
 MEHMET CAN BAŞTEMİR ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ KÜÇÜKLER A TAKIMI GAZİANTEP KÜÇÜKLER TAKIM
 BARIŞ ERTÜRK ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ KÜÇÜKLER A TAKIMI GAZİANTEP KÜÇÜKLER TAKIM
 DİLA BALOĞLU ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ KÜÇÜKLER A TAKIMI GAZİANTEP KÜÇÜKLER TAKIM
 İREM BEŞE ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ KÜÇÜKLER A TAKIMI GAZİANTEP KÜÇÜKLER TAKIM
 EMRE RAMAZAN AKGÜL ŞEHİYKAMİL BELEDİYESİ YILDIZLAR TAKIMI A GAZİANTEP YILDIZLAR TAKIM
 HAYRUN NİSA ŞAHİN ŞEHİYKAMİL BELEDİYESİ YILDIZLAR TAKIMI A KARAMAN YILDIZLAR TAKIM
 ALİ ÖZDEMİR ŞEHİYKAMİL BELEDİYESİ YILDIZLAR TAKIMI A GAZİANTEP YILDIZLAR TAKIM
 DOĞAN MEHMET KOÇ ŞEHİYKAMİL BELEDİYESİ YILDIZLAR TAKIMI A GAZİANTEP YILDIZLAR TAKIM
 (FM)KAĞAN AYDINÇELEBİ ŞEHİYKAMİL BELEDİYESİ YILDIZLAR TAKIMI A GAZİANTEP YILDIZLAR TAKIM
 İLHAN SERHAT SALMAN BEYİN SPORLARI AKADEMİSİ İSTANBUL YILDIZLAR TAKIM
 ASIM TURAN BEYİN SPORLARI AKADEMİSİ İSTANBUL YILDIZLAR TAKIM
 MUHAMMED SİNAN GÖNÜLLÜ BEYİN SPORLARI AKADEMİSİ İSTANBUL YILDIZLAR TAKIM
 KUTAY KARATAŞ BEYİN SPORLARI AKADEMİSİ İSTANBUL YILDIZLAR TAKIM
 EREN CAN ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ İZMİR KÜÇÜKLER TAKIM
 EDİZ ACIBADEMLİ ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ İZMİR KÜÇÜKLER TAKIM
 CELALEDDİN EFE YETİŞTİRİCİ ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ İZMİR KÜÇÜKLER TAKIM
 EREN SERİN ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ İZMİR KÜÇÜKLER TAKIM
 EGEMEN EKENER ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ İZMİR KÜÇÜKLER TAKIM
 AHMET YASİN KÜMET DİYARBAKIR GENÇLİK SPOR SATRANÇ TAKIMI DİYARBAKIR KÜÇÜKLER TAKIM
 BETÜLAY ARSLAN AKIL KÜPÜ ŞAHLAR KIRIKKALE YILDIZLAR TAKIM
 ELİF ZÜLAL ÇEVİK AKIL KÜPÜ ŞAHLAR KIRIKKALE YILDIZLAR TAKIM
 HACER YEŞİLYURT AKIL KÜPÜ ŞAHLAR KIRIKKALE YILDIZLAR TAKIM
 FURKAN TETİK AKIL KÜPÜ ŞAHLAR KIRIKKALE YILDIZLAR TAKIM
 ÇAĞRI ÖKMEN AKIL KÜPÜ ŞAHLAR KIRIKKALE YILDIZLAR TAKIM
 MUHAMMED ALİ ÖZNUR AKIL KÜPÜ ŞAHLAR KIRIKKALE YILDIZLAR TAKIM
 MEHMET ANIL ALTUN AKIL KÜPÜ FIRTINALARI KIRIKKALE KÜÇÜKLER TAKIM
 ŞEYDA GÜRLER AKIL KÜPÜ FIRTINALARI KIRIKKALE KÜÇÜKLER TAKIM
 BEYZA NUR ARSLAN AKIL KÜPÜ FIRTINALARI KIRIKKALE KÜÇÜKLER TAKIM
 SALİH ÇAĞRI ÇEVİK AKIL KÜPÜ FIRTINALARI KIRIKKALE KÜÇÜKLER TAKIM
 ABDULLAH ERDEN AKIL KÜPÜ FIRTINALARI KIRIKKALE KÜÇÜKLER TAKIM
 METEHAN ÇINAR ALTIN HAMLE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ÇORUM YILDIZLAR TAKIM
 MURAT CAN GÜL ALTIN HAMLE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ÇORUM YILDIZLAR TAKIM
 UMUTCAN KAÇAR ALTIN HAMLE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ÇORUM YILDIZLAR TAKIM
 AHMET BİÇER ALTIN HAMLE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ÇORUM YILDIZLAR TAKIM
 ÖMER BERKAY KAYNAR ŞAH-MAT KARABÜK YILDIZLAR TAKIM
 HAMZA FAZLI ÖLÇER SAKARYA İLKOKULU ÇORUM KÜÇÜKLER TAKIM
 ZEKERİYA BERAT ŞAHİN SAKARYA İLKOKULU ÇORUM KÜÇÜKLER TAKIM
 SERKAN YILDIZ SAKARYA İLKOKULU ÇORUM KÜÇÜKLER TAKIM
 BERKEHAN YILDIZ SAKARYA İLKOKULU ÇORUM KÜÇÜKLER TAKIM
 MELİH EYMEN BOYVAT SAKARYA İLKOKULU ÇORUM KÜÇÜKLER TAKIM
 İSMAİL FURKAN BOSTANCI ŞAH-MAT KARABÜK YILDIZLAR TAKIM
 MUHARREM BARAN ACARLI ŞAH-MAT KARABÜK YILDIZLAR TAKIM
 ABDULLAH DOĞUKAN DERE DR. METİN SÜRMELİ YILDIZLAR TAKIMI DENİZLİ YILDIZLAR TAKIM
 YETER ALEYNA TOPAL KEÇİÖREN ŞAHİNLERİ ANKARA YILDIZLAR TAKIM
 BURAK TOLGA SOYLU KEÇİÖREN ŞAHİNLERİ ANKARA YILDIZLAR TAKIM
 MİKAİL KOCADAĞ KEÇİÖREN ŞAHİNLERİ ANKARA YILDIZLAR TAKIM
 ÖZGENUR KOCADAĞ KEÇİÖREN ŞAHİNLERİ ANKARA YILDIZLAR TAKIM
 ELİF BEYZA IŞIK EGO SPOR ÇOCUKLAR A ANKARA KÜÇÜKLER TAKIM
 BURAK KAÇAR EGO SPOR ÇOCUKLAR A ANKARA KÜÇÜKLER TAKIM
 HASAN MELİH ÖLMEZ EGO SPOR ÇOCUKLAR A ANKARA KÜÇÜKLER TAKIM
 MUSTAFA BURAK ZENGİN EGO SPOR ÇOCUKLAR A ANKARA KÜÇÜKLER TAKIM
 EMİRHAN ÇELİK EGO SPOR ÇOCUKLAR A ANKARA KÜÇÜKLER TAKIM
 ENES KAĞAN ÇAĞLAR EGO SPOR ÇOCUKLAR A ANKARA KÜÇÜKLER TAKIM
 BEYZA GÖKSU EGO SPOR YILDIZLAR B ANKARA YILDIZLAR TAKIM
 TAHA GÖKSU EGO SPOR YILDIZLAR B ANKARA YILDIZLAR TAKIM
 ONUR ALPAYDIN EGO SPOR YILDIZLAR B ANKARA YILDIZLAR TAKIM
 BERK SALCAN EGO SPOR YILDIZLAR B ANKARA YILDIZLAR TAKIM
 AKIN KIZILKUŞ EGO SPOR YILDIZLAR B ANKARA YILDIZLAR TAKIM
 DUDU ZEYNEP EREN VARYANT YILDIZLAR SİVAS KÜÇÜKLER TAKIM
 KEREM AY VARYANT YILDIZLAR SİVAS KÜÇÜKLER TAKIM
 KEREM YAĞIZ TUTAR VARYANT YILDIZLAR SİVAS KÜÇÜKLER TAKIM
 EKİN DENİZ TOPRAK VARYANT YILDIZLAR SİVAS KÜÇÜKLER TAKIM
 OĞUZ KAĞAN GÜRER VARYANT YILDIZLAR SİVAS KÜÇÜKLER TAKIM
 BERK ÖZCAN YOL SPOR/KASTAMONU KASTAMONU YILDIZLAR TAKIM
 ARDA GENÇ YOL SPOR/KASTAMONU KASTAMONU YILDIZLAR TAKIM
 ONUR KAYA YOL SPOR/KASTAMONU KASTAMONU YILDIZLAR TAKIM
 UTKU ATA TÜRKOĞLU DR. METİN SÜRMELİ YILDIZLAR TAKIMI DENİZLİ YILDIZLAR TAKIM
 GÖRKEM TATAR DR. METİN SÜRMELİ YILDIZLAR TAKIMI DENİZLİ YILDIZLAR TAKIM
 EKİN SARI DR. METİN SÜRMELİ YILDIZLAR TAKIMI DENİZLİ YILDIZLAR TAKIM
 ONAT UĞUR ASLAN DR. METİN SÜRMELİ YILDIZLAR TAKIMI DENİZLİ YILDIZLAR TAKIM
 İLYAS DOĞUHAN DEMİRELLİ DR. METİN SÜRMELİ YILDIZLAR TAKIMI DENİZLİ YILDIZLAR TAKIM
 AHMET EMRE AKDEMİR SELÇUKLU BELEDİYE SPOR BEYAZ TAKIM KONYA KÜÇÜKLER TAKIM
 FURKAN AKI KÖROĞLU SATRANÇ KULÜBÜ BOLU YILDIZLAR TAKIM
 ŞEVKİ BATUHAN YAVUZ KÖROĞLU SATRANÇ KULÜBÜ BOLU YILDIZLAR TAKIM
 AKIN ÖZSAKALLIOĞLU KÖROĞLU SATRANÇ KULÜBÜ BOLU YILDIZLAR TAKIM
 OKAN ÖZSAKALLIOĞLU KÖROĞLU SATRANÇ KULÜBÜ BOLU YILDIZLAR TAKIM
 METİN BARLAS DOYRAN KÖROĞLU SATRANÇ KULÜBÜ BOLU KÜÇÜKLER TAKIM
 SUDE ŞAHİN KÖROĞLU SATRANÇ KULÜBÜ BOLU KÜÇÜKLER TAKIM
 TAHA TÜRKER KAYAALP KÖROĞLU SATRANÇ KULÜBÜ BOLU KÜÇÜKLER TAKIM
 SALİH EMİR İNCEOĞLU KÖROĞLU SATRANÇ KULÜBÜ BOLU KÜÇÜKLER TAKIM
 AHMET AYDIN ÇETİN KÖROĞLU SATRANÇ KULÜBÜ BOLU KÜÇÜKLER TAKIM
 ONUR KAAN DEMİRTAŞ KÖROĞLU SATRANÇ KULÜBÜ BOLU KÜÇÜKLER TAKIM
 MEHMET DORUK HASDEDEOĞLU YOL SPOR/KASTAMONU KASTAMONU KÜÇÜKLER TAKIM
 MUSTAFA BAŞAK YOL SPOR/KASTAMONU KASTAMONU KÜÇÜKLER TAKIM
 ÖZGÜN BEYHAN YOL SPOR/KASTAMONU KASTAMONU KÜÇÜKLER TAKIM
 MEHMET ALİ UCAR YOL SPOR/KASTAMONU KASTAMONU KÜÇÜKLER TAKIM
 HİLMİ DOĞAN YOL SPOR/KASTAMONU KASTAMONU KÜÇÜKLER TAKIM
 ENGİN CAN AŞIKOĞLU YOL SPOR/KASTAMONU KASTAMONU KÜÇÜKLER TAKIM
 METE ALP ARSLAN YOL SPOR/KASTAMONU KASTAMONU YILDIZLAR TAKIM
 KEMAL SAFA KONUŞOĞLU YOL SPOR/KASTAMONU KASTAMONU YILDIZLAR TAKIM
 MUSTAFA İLHAN KAKALİÇOĞLU HÜSEYİN RAHMİ GÜRPINAR İSTANBUL YILDIZLAR TAKIM
 FURKAN AY HÜSEYİN RAHMİ GÜRPINAR İSTANBUL YILDIZLAR TAKIM
 SAMET DİNÇ HÜSEYİN RAHMİ GÜRPINAR İSTANBUL YILDIZLAR TAKIM
 EMİR TOKGÖZ HÜSEYİN RAHMİ GÜRPINAR İSTANBUL YILDIZLAR TAKIM
 AZRA NUR KARAKAŞ YENİCE ASLANLAR KARABÜK KÜÇÜKLER TAKIM
 NAZLI DUDU KARAKAŞ YENİCE ASLANLAR KARABÜK KÜÇÜKLER TAKIM
 TÜRKER KILIÇ YENİCE ASLANLAR KARABÜK KÜÇÜKLER TAKIM
 OZAN ONUR YENİCE ASLANLAR KARABÜK KÜÇÜKLER TAKIM
 DEFNE ÇETİN YUNUSEMRE BELEDİYESPOR KULÜBÜ MANİSA KÜÇÜKLER TAKIM
 BERAT KOÇU YUNUSEMRE BELEDİYESPOR KULÜBÜ MANİSA KÜÇÜKLER TAKIM
 ARDA MERT KOÇU YUNUSEMRE BELEDİYESPOR KULÜBÜ MANİSA KÜÇÜKLER TAKIM
 BURAK KAPLANCAN YUNUSEMRE BELEDİYESPOR KULÜBÜ MANİSA KÜÇÜKLER TAKIM
 EFE DORUK TÜRKOL ANADOLU BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ ANKARA KÜÇÜKLER TAKIM
 İBRAHİM HALİL YILDIRIM ANADOLU BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ ANKARA KÜÇÜKLER TAKIM
 ZEKİ BERKE ÇAPUTÇUOĞLU ANADOLU BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ ANKARA KÜÇÜKLER TAKIM
 (CM)EFE METEHAN YAVUZ ANADOLU BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ ANKARA KÜÇÜKLER TAKIM
 CELİL FURKAN SİVRİ KIRIKKALEM SATRANÇ ŞAHLAR KIRIKKALE YILDIZLAR TAKIM
 MUHAMMED SÜLEYMAN UTKU KIRIKKALEM SATRANÇ ŞAHLAR KIRIKKALE YILDIZLAR TAKIM
 GÖKSU İLKER DURAK KIRIKKALEM SATRANÇ ŞAHLAR KIRIKKALE YILDIZLAR TAKIM
 İBRAHİM PEKTAŞ KIRIKKALEM SATRANÇ ŞAHLAR KIRIKKALE YILDIZLAR TAKIM
 SERDAR YILMAZ ALTIN KIRIKKALEM SATRANÇ ŞAHLAR KIRIKKALE YILDIZLAR TAKIM
 SEMİH MERT ŞAHİNLİ KIRIKKALEM SATRANÇ ŞAHLAR KIRIKKALE YILDIZLAR TAKIM
 YARKIN EDİZ ATAKUM BELEDİYESPOR SATRANCIN YILDIZLARI SAMSUN YILDIZLAR TAKIM
 EYÜP TARIK ENGİN ATAKUM BELEDİYESPOR SATRANCIN YILDIZLARI SAMSUN YILDIZLAR TAKIM
 CAN İSAK ATAKUM BELEDİYESPOR SATRANCIN YILDIZLARI SAMSUN YILDIZLAR TAKIM
 ÖMER ŞAKA ATAKUM BELEDİYESPOR SATRANCIN YILDIZLARI SAMSUN YILDIZLAR TAKIM
 OZAN ÖZTÜRK ATAKUM BELEDİYESPOR RÜYA TAKIM SAMSUN KÜÇÜKLER TAKIM
 ARDA ŞAHİN ATAKUM BELEDİYESPOR RÜYA TAKIM SAMSUN KÜÇÜKLER TAKIM
 MUSTAFA ALP TURANLI ATAKUM BELEDİYESPOR RÜYA TAKIM SAMSUN KÜÇÜKLER TAKIM
 DİNÇ TÜRKOĞLU ATAKUM BELEDİYESPOR RÜYA TAKIM SAMSUN KÜÇÜKLER TAKIM
 ARIL AYDOĞDU ATAKUM BELEDİYESPOR RÜYA TAKIM SAMSUN KÜÇÜKLER TAKIM
 AHMET ALP DÜŞMEZ DOĞA KOLEJİ SATRANÇ TAKIMI İSTANBUL KÜÇÜKLER TAKIM
 YUSUF PORTAKALCI DOĞA KOLEJİ SATRANÇ TAKIMI İSTANBUL KÜÇÜKLER TAKIM
 TAHA ÖZKAN DOĞA KOLEJİ SATRANÇ TAKIMI İSTANBUL KÜÇÜKLER TAKIM
 ARDA ALTUN DOĞA KOLEJİ SATRANÇ TAKIMI İSTANBUL KÜÇÜKLER TAKIM
 TAHA ALPER DEMİR SELÇUKLU BELEDİYE SPOR BEYAZ TAKIM KONYA KÜÇÜKLER TAKIM
 MUHAMMET ARDA ZENGİN SELÇUKLU BELEDİYE SPOR BEYAZ TAKIM KONYA KÜÇÜKLER TAKIM
 KEREM BİLGE GEDİK SELÇUKLU BELEDİYE SPOR BEYAZ TAKIM KONYA KÜÇÜKLER TAKIM
 YUSUF ARDA TEKKURT SELÇUKLU BELEDİYE SPOR KULÜBÜ BEYAZ TAKIM KONYA KÜÇÜKLER TAKIM
 AVNİ OFLAZ SELÇUKLU BELEDİYE SPOR BEYAZ TAKIM KONYA KÜÇÜKLER TAKIM
 AYBERK YILDIZ BURSA NİDA SATRANÇ ŞAMPİYONLARI BURSA KÜÇÜKLER TAKIM
 ECE VANLIOĞLU BURSA NİDA SATRANÇ ŞAMPİYONLARI BURSA KÜÇÜKLER TAKIM
 ARDA PEKKUL BURSA NİDA SATRANÇ ŞAMPİYONLARI BURSA KÜÇÜKLER TAKIM
 TALHA GÜNEŞ TÜRK BURSA NİDA SATRANÇ ŞAMPİYONLARI BURSA KÜÇÜKLER TAKIM
 BERKAY KANTARCI FIRTINA AMASYA YILDIZLAR TAKIM
 GÖKSU TAŞ FIRTINA AMASYA YILDIZLAR TAKIM
 AHMET KAAN ÖKSEL FIRTINA AMASYA YILDIZLAR TAKIM
 KARDELEN KARKA FIRTINA AMASYA YILDIZLAR TAKIM
 ULAŞ KARKA FIRTINA AMASYA YILDIZLAR TAKIM
 FATMA BETÜL ÇITIR FIRTINA AMASYA YILDIZLAR TAKIM
 MUSTAFA KETEN FIRTINA AMASYA YILDIZLAR TAKIM
 HÜSEYİN GEDİZLİ FIRTINA AMASYA YILDIZLAR TAKIM
 MUSA EREN ÖZGÜN SAMSUN DEMİRSPOR KULÜBÜ B SAMSUN KÜÇÜKLER TAKIM
 HAZAR BAKIRCI SAMSUN DEMİRSPOR KULÜBÜ B SAMSUN KÜÇÜKLER TAKIM
 UMUT ŞENOCAK SAMSUN DEMİRSPOR KULÜBÜ B SAMSUN KÜÇÜKLER TAKIM
 ONUR EFE TEKTAŞ SAMSUN DEMİRSPOR KULÜBÜ B SAMSUN KÜÇÜKLER TAKIM
 ENES MALİK DİNÇER ÇORUM ŞEHİT ABDULLAH TAYYİP OLÇOK ANADOLU LİSESİ ÇORUM YILDIZLAR TAKIM
 MUHAMMET EMİN BİÇİCİ ÇORUM ŞEHİT ABDULLAH TAYYİP OLÇOK ANADOLU LİSESİ ÇORUM YILDIZLAR TAKIM
 MELİH TOKAN ÇORUM ŞEHİT ABDULLAH TAYYİP OLÇOK ANADOLU LİSESİ ÇORUM YILDIZLAR TAKIM
 OKAN KERİM GÜRBÜZER ÇORUM ŞEHİT ABDULLAH TAYYİP OLÇOK ANADOLU LİSESİ ÇORUM YILDIZLAR TAKIM
 ONUR EMİN ÇORUM ŞEHİT ABDULLAH TAYYİP OLÇOK ANADOLU LİSESİ ÇORUM YILDIZLAR TAKIM
 EMRE CENGİZHAN KÖLEGÖZ ÇORUM ŞEHİT ABDULLAH TAYYİP OLÇOK ANADOLU LİSESİ ÇORUM YILDIZLAR TAKIM
 ANIL KARAHAN BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI ANTALYA YILDIZLAR TAKIM
 YİĞİT PEKTAŞ BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI ANTALYA YILDIZLAR TAKIM
 ALPEREN AKDOĞAN BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI ANTALYA YILDIZLAR TAKIM
 HAKKI BERAT DALGAR BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI ANTALYA YILDIZLAR TAKIM
 FURKAN ANIL KAYNAR SİPAHİLER AMASYA KÜÇÜKLER TAKIM
 BEHZAT CAN CONBA SİPAHİLER AMASYA KÜÇÜKLER TAKIM
 SUDE COŞKUN SİPAHİLER AMASYA KÜÇÜKLER TAKIM
 SEDEF KAVLAK SİPAHİLER AMASYA KÜÇÜKLER TAKIM
 GİZEM BEKMEZ SİPAHİLER AMASYA KÜÇÜKLER TAKIM
 BURAK ÇIRAK SİPAHİLER AMASYA KÜÇÜKLER TAKIM
 OKAN EROL SİPAHİLER AMASYA KÜÇÜKLER TAKIM
 YİĞİT BAYRAKTAR ALTIN ÇOCUKLAR KOCAELİ KÜÇÜKLER TAKIM
 DENİZ ARDA KOZAK ALTIN ÇOCUKLAR KOCAELİ KÜÇÜKLER TAKIM
 ZEYNEP ÇİFTÇİ ALTIN ÇOCUKLAR KOCAELİ KÜÇÜKLER TAKIM
 MUSTAFA BURAK TÜRK ALTIN ÇOCUKLAR KOCAELİ KÜÇÜKLER TAKIM
 DEVRAN DAĞHAN ARBELLA KARAMAN YILDIZLAR TAKIM
 RIDVAN ŞAKİR ARBELLA KAYSERİ YILDIZLAR TAKIM
 EGEMEN GÜLDEN ARBELLA İZMİR YILDIZLAR TAKIM
 BATUHAN ÖZEN ARBELLA DENİZLİ YILDIZLAR TAKIM
 MUSTAFA ALPAGO GÜLSOY ARBELLA KARAMAN YILDIZLAR TAKIM
 OĞUZ KAAN GÜVEN ARBELLA BURSA KÜÇÜKLER TAKIM
 EREN DAĞHAN ARBELLA MERSİN YILDIZLAR TAKIM
 ZÜMRA MERYEM ALAGÖZ DEHA RÜYA TAKIM ORDU KÜÇÜKLER TAKIM
 KÜRŞAT KAĞAN ÇAKMAK DEHA RÜYA TAKIM ORDU KÜÇÜKLER TAKIM
 CİHAN AKİF GÜNGÖR DEHA RÜYA TAKIM ORDU KÜÇÜKLER TAKIM
 BERK EGEMEN DÖNGEZ DEHA RÜYA TAKIM ORDU KÜÇÜKLER TAKIM
 TEVFİK BOLAT MODERN A TAKIMI MERSİN KÜÇÜKLER TAKIM
 İBRAHİM KAYA MODERN A TAKIMI MERSİN KÜÇÜKLER TAKIM
 HÜSEYİN EFE ACER MODERN A TAKIMI MERSİN KÜÇÜKLER TAKIM
 EGE ARKAN MODERN A TAKIMI MERSİN KÜÇÜKLER TAKIM
 FATMA BUSE AKKUŞ ISPARTA GÜLİSTAN KULÜBÜ YILDIZLAR ISPARTA YILDIZLAR TAKIM
 MUSTAFA TUNA KALKAN ISPARTA GÜLİSTAN KULÜBÜ YILDIZLAR ISPARTA YILDIZLAR TAKIM
 SÜLEYMAN UYMAZ ISPARTA GÜLİSTAN KULÜBÜ YILDIZLAR ISPARTA YILDIZLAR TAKIM
 METİN SEVİMLİ ISPARTA GÜLİSTAN KULÜBÜ YILDIZLAR ISPARTA YILDIZLAR TAKIM
 HAFİZE DEMİRTAŞ ISPARTA GÜLİSTAN KULÜBÜ YILDIZLAR ISPARTA YILDIZLAR TAKIM
 YİĞİT KİRAZ ISPARTA GÜLİSTAN KULÜBÜ YILDIZLAR ISPARTA YILDIZLAR TAKIM
 ARAM ALTUNDAL DİYARBAKIR GENÇLİK SPOR SATRANÇ TAKIMI DİYARBAKIR YILDIZLAR TAKIM
 İSMAİL TOFAN DİYARBAKIR GENÇLİK SPOR SATRANÇ TAKIMI DİYARBAKIR YILDIZLAR TAKIM
 DOĞAN GÜR DİYARBAKIR GENÇLİK SPOR SATRANÇ TAKIMI DİYARBAKIR YILDIZLAR TAKIM
 ROJİVAN YILMAZ DİYARBAKIR GENÇLİK SPOR SATRANÇ TAKIMI DİYARBAKIR YILDIZLAR TAKIM
 AZAD ÖZTEKİN DİYARBAKIR GENÇLİK SPOR SATRANÇ TAKIMI DİYARBAKIR YILDIZLAR TAKIM
 FAHRİ SEYREK DİYARBAKIR GENÇLİK SPOR SATRANÇ TAKIMI DİYARBAKIR YILDIZLAR TAKIM
 DILŞAD SEYREK DİYARBAKIR GENÇLİK SPOR SATRANÇ TAKIMI DİYARBAKIR YILDIZLAR TAKIM
 MUHAMMED DORUK ÖZKILIÇ DİYARBAKIR SUR SATRANÇ TAKIMI DİYARBAKIR KÜÇÜKLER TAKIM
 ULAÇ EFE SEVGİ DİYARBAKIR SUR SATRANÇ TAKIMI DİYARBAKIR KÜÇÜKLER TAKIM
 ZANYAR ODABAŞI DİYARBAKIR SUR SATRANÇ TAKIMI DİYARBAKIR KÜÇÜKLER TAKIM
 AYAZ AKSAKAL DİYARBAKIR SUR SATRANÇ TAKIMI DİYARBAKIR KÜÇÜKLER TAKIM
 MUSTAFA GEÇMEZ DİYARBAKIR SUR SATRANÇ TAKIMI DİYARBAKIR KÜÇÜKLER TAKIM
 MUHAMMED EFE ÖZKILIÇ DİYARBAKIR GENÇLİK SPOR SATRANÇ TAKIMI DİYARBAKIR KÜÇÜKLER TAKIM
 MÜKREMİN YILMAZ ODABAŞI DİYARBAKIR GENÇLİK SPOR SATRANÇ TAKIMI DİYARBAKIR KÜÇÜKLER TAKIM
 ALİ İMRAN YILMAZ DİYARBAKIR GENÇLİK SPOR SATRANÇ TAKIMI DİYARBAKIR KÜÇÜKLER TAKIM
 ARDA ALTUNDAL DİYARBAKIR GENÇLİK SPOR SATRANÇ TAKIMI DİYARBAKIR KÜÇÜKLER TAKIM
 MUHAMMED KEREM IŞIKTAŞ GENÇ VEZİRLER KAYSERİ KÜÇÜKLER TAKIM
 YUSUF SÖZEN ŞANLIURFA BAHÇELİEVLER SATRANÇ KULÜBÜ ŞANLIURFA YILDIZLAR TAKIM
 MAHMUT KAAN TOSUN KÜÇÜKLER ANTALYA KÜÇÜKLER TAKIM