TROYA ULUSLARARASI AÇIK SATRANÇ TURNUVASI KAYIT FORMU
TC Kimlik No Giriniz

Önemli Uyarılar:

1. Sporcunun vizesinin geçerli olması gerekmektedir. Bilgiler lisans bilgi sisteminden kontrol edilecektir.
2. Kayıt işleminin gerçekleşmesi için öncelikle katılım ücretinin ödenmesi gerekmektedir.
Eğer ödeme yapmadıysanız, Online Ödeme Sayfasından TC Kimlik No belirterek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Banka havalesi ile yatıranlar TC Kimlik ve Dekont no ile beraber atillaaksoy2@gmail.com adresine email ile bildirdikten sonra kayıtlarını gerçekleştirebilirler.
Toplam Kayıt: 164

ADISOYADIKATEGORIUKDELOİL
 AKARSU BENGİ ÇELİK B KATEGORİSİ 1615 1475 İZMİR
 RAUF KILCAN B KATEGORİSİ 1460 1245 ÇANAKKALE
 KUTAY SAKMAK B KATEGORİSİ 1272  GAZİANTEP
 ÖZKAN PAKEL B KATEGORİSİ 0  İSTANBUL
 MEHMET ALİ SARAÇ B KATEGORİSİ 1000  ÇANAKKALE
 NEHİR YILDIRIM B KATEGORİSİ 1316 1174 ÇANAKKALE
 YİĞİT CANBAZOĞLU B KATEGORİSİ 1203  ÇANAKKALE
 ERDEM İLKİMEN B KATEGORİSİ 1352  DENİZLİ
 MEHMET EMRE İLKİMEN A KATEGORİSİ 1825 1774 DENİZLİ
 YILMAZ FATİH ALTUNEL B KATEGORİSİ 1374  BURSA
 YAĞIZ ÜÇKAN B KATEGORİSİ 1576 1290 AYDIN
 CANBERK İNAN A KATEGORİSİ 1926 1777 SAMSUN
 CEMRE AKDUR B KATEGORİSİ 1129  ÇANAKKALE
 BORA SAYAR B KATEGORİSİ 1532 1362 İZMİR
 ATEŞ ATABEY AYHAN B KATEGORİSİ 1281 1192 TEKİRDAĞ
 YAĞIZ GALLEVCİ A KATEGORİSİ 1812 1734 BURSA
 OKTAY YİĞİT YÜKSEL B KATEGORİSİ 1407  ARTVİN
 TUNAHAN YILDIZ B KATEGORİSİ 1637 1349 ARTVİN
 DENİZ CİHAN ASLAN B KATEGORİSİ 1405 1355 KARAMAN
 KADİR BÜLENT SAKALLIOĞLU B KATEGORİSİ 1000  İSTANBUL
 MEHMET BURAK SAKALLIOĞLU B KATEGORİSİ 1619  İSTANBUL
 BADE ALTUN B KATEGORİSİ 1149  ÇANAKKALE
 (WCM) GÜLCAN SENA KAYIŞ B KATEGORİSİ 1555 1361 İZMİR
 CAHİT YILMAZ B KATEGORİSİ 1480 1581 KOCAELİ
 EMRE KOCAKAPLAN B KATEGORİSİ 1665 1519 SAKARYA
 YASİR USLU B KATEGORİSİ 0  ÇANAKKALE
 AHMET EMRE ÖZBAKIR B KATEGORİSİ 1562 1495 ANKARA
 CAN TAŞAN B KATEGORİSİ 1372 1135 KOCAELİ
 MEHMET AŞKIN TAŞAN A KATEGORİSİ 2056 1989 KOCAELİ
 YÜKSEL UZUN B KATEGORİSİ 1268  SAMSUN
 DORUK MÜFTÜOĞLU B KATEGORİSİ 1122  ZONGULDAK
 EVREN OĞURTANI B KATEGORİSİ 1646 1600 İSTANBUL
 MUSTAFA GÜÇLÜ DENEÇ B KATEGORİSİ 1518  MANİSA
 ABDURRAHMAN ŞAHAP A KATEGORİSİ 1806  İSTANBUL
 SEZGİN MEHMETCİK A KATEGORİSİ 1890  İSTANBUL
 OKAN İZİ B KATEGORİSİ 1586 1474 BURSA
 BARAN BÜYÜKBOZKOYUN B KATEGORİSİ 1697  ÇANAKKALE
 CEYHUN AK B KATEGORİSİ 1429 0 İSTANBUL
 KAAN ÜNALAN B KATEGORİSİ 1630 1450 İSTANBUL
 TEKİN ALP ERDOĞAN B KATEGORİSİ 1748 1673 İZMİR
 AZRA HOROZOĞLU B KATEGORİSİ 1395 1127 ADANA
 DEVİN HİŞİL A KATEGORİSİ 1816 1684 İSTANBUL
 İSMAİL AKSÖZ B KATEGORİSİ 1150  İSTANBUL
 BURAK CAN AKSÖZ B KATEGORİSİ 1597  İSTANBUL
 RÜZGAR BULUT AKSÖZ B KATEGORİSİ 1688  İSTANBUL
 DENİZ YILDIZ B KATEGORİSİ 1467 1352 TEKİRDAĞ
 ATAKAN ERDOĞAN A KATEGORİSİ 1821 1713 ADANA
 ILGAZ POTUR B KATEGORİSİ 0  BURSA
 VADİ DORUK POTUR B KATEGORİSİ 1447 1308 BURSA
 HELİN BEREN AYGÜN B KATEGORİSİ 1529 1340 KARAMAN
 ECEM ÖZTÜRK B KATEGORİSİ 1530 1271 ORDU
 KENAN RAFAEL RODRIGUEZ FUENTES B KATEGORİSİ 1527 1355 İSTANBUL
 BARTU ÇAKMAK B KATEGORİSİ 1118  İSTANBUL
 ARDA YUNGUCU A KATEGORİSİ 1891 1833 ANTALYA
 ARDACAN ŞAHİN B KATEGORİSİ 1137  ÇANAKKALE
 ENGİNCAN ŞAHİN B KATEGORİSİ 1126  ÇANAKKALE
 SUAT ŞÜKRÜ İPEK B KATEGORİSİ 1642 1650 ÇANAKKALE
 UMUT DENİZ OLGUNAY B KATEGORİSİ 1223  ÇANAKKALE
 DENİZ KARASAKAL B KATEGORİSİ 1485 1297 İSTANBUL
 ÖZGÜ GÖRCÜK B KATEGORİSİ 1344  ISPARTA
 ALPER KUŞOĞLU B KATEGORİSİ 1419  ÇANAKKALE
 ERHAN SAYIN A KATEGORİSİ 1955 1898 İSTANBUL
 ERCAN ERGÜN B KATEGORİSİ 1266  İSTANBUL
 BURAK SARI B KATEGORİSİ 0  İSTANBUL
 ENES KAAN YÜCEL B KATEGORİSİ 1003  ÇANAKKALE
 TUNA ADATEPE B KATEGORİSİ 1278  TEKİRDAĞ
 MEHMET İYİOL A KATEGORİSİ 1863 1848 BURSA
 ATEŞ GÜN ANACAK B KATEGORİSİ 1004  İZMİR
 MESUT TANER BALCI B KATEGORİSİ 1551  ÇANAKKALE
 AZRA YEŞİL B KATEGORİSİ 1251 1268 İSTANBUL
 ARDA YEŞİL B KATEGORİSİ 1558 1382 İSTANBUL
 LARANUR AYDIN B KATEGORİSİ 1113  TEKİRDAĞ
 NİSANUR AYDIN B KATEGORİSİ 1177  TEKİRDAĞ
 NAİL ODABAŞI B KATEGORİSİ 1579 1442 İSTANBUL
 ATAKAN EKEN B KATEGORİSİ 1752  İSTANBUL
 İSMAİL BOLKAR TÜRK B KATEGORİSİ 1198  TRABZON
 HAYRETTİN DENİZ CENGİZ B KATEGORİSİ 1223  TEKİRDAĞ
 OĞUZ ALP EROĞLU B KATEGORİSİ 1152  TEKİRDAĞ
 ÖMER YİĞİT YAMAN B KATEGORİSİ 1473 1303 ISPARTA
 EBRAR MERYEM CANITEZ B KATEGORİSİ 1045  ÇANAKKALE
 BERKAY ŞENAY B KATEGORİSİ 1479  MANİSA
 AKIN DORA B KATEGORİSİ 1338 1110 BURSA
 BARTU KAYAR B KATEGORİSİ 1154  İSTANBUL
 AHMET TUNAY ÇELİK B KATEGORİSİ 1586 1518 ESKİŞEHİR
 ALİHAN DEMİRBAĞ A KATEGORİSİ 2036  BURSA
 AZMİ DERİN BİRSUN B KATEGORİSİ 1320  İSTANBUL
 ÖMER GÜNEŞ TÜRK B KATEGORİSİ 1000 0 BURSA
 TALHA GÜNEŞ TÜRK B KATEGORİSİ 1545 1388 BURSA
 AKIN AYDIN B KATEGORİSİ 1465  ESKİŞEHİR
 BAŞAR AYDIN B KATEGORİSİ 1374  ESKİŞEHİR
 ALİ YILDIRIM B KATEGORİSİ 1197 1142 ADANA
 DENİZ YILDIRIM B KATEGORİSİ 1745 1669 ADANA
 ATAKAN AYŞAKAR B KATEGORİSİ 1417 1256 İZMİR
 ERAY AHMET ÖZTÜRK B KATEGORİSİ 1366  İSTANBUL
 VEYSEL PEKDEMİR B KATEGORİSİ 1657 1589 BURSA
 BERAT ÇAĞDAŞ ERİŞEN B KATEGORİSİ 1060  İSTANBUL
 POYRAZ PİRİM B KATEGORİSİ 1387  İSTANBUL
 SALİM FENERLİ B KATEGORİSİ 1175  BURSA
 KUZEY YILMAZ B KATEGORİSİ 1446 1263 İSTANBUL
 BARIŞ YUNUS B KATEGORİSİ 1431 1166 İZMİR
 ALİ EMRE YUNUS B KATEGORİSİ 1466 1241 İZMİR
 ÜMİT KURDOĞLU B KATEGORİSİ 1430 1355 BALIKESİR
 SUAT ŞENGÖL B KATEGORİSİ 1607  VAN
 DİLEK TÜRÜNZ B KATEGORİSİ 1507 1307 ÇANAKKALE
 UMUT ATA AKBAŞ B KATEGORİSİ 1666  SAMSUN
 KAĞAN KEREM AÇIKGÖZ B KATEGORİSİ 1717 1571 İZMİR
 DOĞA KARAÇAY B KATEGORİSİ 1460 1253 BİTLİS
 ÖZGÜR AKKAŞ B KATEGORİSİ 1256 1179 ÇANAKKALE
 DORUK AKKAŞ B KATEGORİSİ 1464 1224 ÇANAKKALE
 MERT ALİ KAYAN B KATEGORİSİ 1615 1443 DENİZLİ
 KUZEY BAYINDIR B KATEGORİSİ 1775 1669 KARAMAN
 BURAK ALP MUTLU B KATEGORİSİ 1306 0 BURSA
 EDİZ GÜREL B KATEGORİSİ 1680 1586 BURSA
 MUSTAFA BOĞAZ B KATEGORİSİ 1485 1409 İSTANBUL
 MUHAMMET BOĞAZ B KATEGORİSİ 1534 1424 İSTANBUL
 SİNAN ŞAR B KATEGORİSİ 1081  İSTANBUL
 CAN ŞAR B KATEGORİSİ 1691 1603 İSTANBUL
 MEHMET EMİR ÖZKAN B KATEGORİSİ 1179  İSTANBUL
 SANEM VURAL B KATEGORİSİ 1340 1323 İSTANBUL
 PINARSU GÜÇLÜ B KATEGORİSİ 1062  İZMİR
 DORUK YILDIZ B KATEGORİSİ 1199 1039 BURSA
 DOĞA BÜYÜKÖNDER B KATEGORİSİ 1226  İZMİR
 MEHMET CAN BAŞTEMİR B KATEGORİSİ 1518  GAZİANTEP
 ELİF ÖZKAN B KATEGORİSİ 1437 1278 İZMİR
 MEHMET ERTUĞRUL KAYA B KATEGORİSİ 1402  GAZİANTEP
 BERK ÖZCAN B KATEGORİSİ 1699 1521 KASTAMONU
 UZAY ALTAY ÖNEM A KATEGORİSİ 1894 1880 İSTANBUL
 CEM ÖNEM A KATEGORİSİ 1967 1819 EDİRNE
 UMUT TEMİZER B KATEGORİSİ 1548  İSTANBUL
 BARTU HOCEK B KATEGORİSİ 1035  DENİZLİ
 YİĞİT HOCEK B KATEGORİSİ 1515 1221 DENİZLİ
 AHMET MAHİR DEMİRELLİ B KATEGORİSİ 1680 1556 BALIKESİR
 İSMAİL KUZEY YILMAZEL B KATEGORİSİ 1313  İSTANBUL
 ALPER ÇOLAK B KATEGORİSİ 1445  AYDIN
 YAVUZ ANACAK B KATEGORİSİ 0  İZMİR
 HASAN GÜNEŞ ANACAK B KATEGORİSİ 1443 1199 İZMİR
 ELİF GÜNEŞ ŞENEL B KATEGORİSİ 1147  ANKARA
 TOPRAK ŞENEL B KATEGORİSİ 1197  ANKARA
 ÖMER FARUK TOPUZ B KATEGORİSİ 1325 1130 MANİSA
 YİĞİTHAN FURKAN YILMAZ B KATEGORİSİ 1513 1320 ÇANAKKALE
 TUANA AYDIN B KATEGORİSİ 1040  BURSA
 SERKAN KOÇ B KATEGORİSİ 1768 1719 SAMSUN
 YİĞİT EMRE YILMAZ B KATEGORİSİ 1406 1200 İSTANBUL
 EFE EREN KAVİLCİOĞLU B KATEGORİSİ 1262  İSTANBUL
 SERDAR İHSAN SARIKAVAK B KATEGORİSİ 1791 1727 İSTANBUL
 YİĞİT HAN KORKMAZ B KATEGORİSİ 0  EDİRNE
 ŞÜKRÜ ALKAN B KATEGORİSİ 1661 1569 ANKARA
 ALİ EFE ASLAN B KATEGORİSİ 1477 1265 ANKARA
 TUNA TUNÇ B KATEGORİSİ 1177  MANİSA
 ERDEM ŞENER B KATEGORİSİ 1102  ZONGULDAK
 KEREM ŞENER B KATEGORİSİ 1455  ZONGULDAK
 DENİZCAN KARAÇELEBİ B KATEGORİSİ 1380 1115 İZMİR
 ÖMER EGE BOZ B KATEGORİSİ 1576 1377 DENİZLİ
 FATİH EMRE BOZ A KATEGORİSİ 1853 1712 DENİZLİ
 ZAVEN ÇİĞDEMOĞLU B KATEGORİSİ 1600 1624 ANKARA
 BATU ÇELEN B KATEGORİSİ 1029  BURSA
 BORA ÇELEN B KATEGORİSİ 1072  BURSA
 YİĞİT AKALTUNTAŞ B KATEGORİSİ 1260  TEKİRDAĞ
 IŞIK KULABAŞ B KATEGORİSİ 1331 1130 İZMİR
 HALİS ALTIN B KATEGORİSİ 1681 1598 İSTANBUL
 CELALETTİN ERSÖZ B KATEGORİSİ 1403 1445 İSTANBUL
 YAĞIZ GÜLER B KATEGORİSİ 0  TEKİRDAĞ
 ÖMER ÖZTÜRK B KATEGORİSİ 1492  İZMİR
 ABDULLAH BATURALP ŞAHİN B KATEGORİSİ 1407 1187 ÇANAKKALE