TROYA ULUSLARARASI AÇIK SATRANÇ TURNUVASI KAYIT FORMU

Kayıtlarımız sona ermiştir.
Toplam Kayıt: 474

ADISOYADIKATEGORIUKDELOİL
 KAAN SELVİ A KATEGORİSİ 1877 1770 ORDU
 BERKER ÖZOĞLU A KATEGORİSİ 1893 1893 ÇANAKKALE
 ALKIM ÖZTÜRK B KATEGORİSİ 1174 1174 ÇANAKKALE
 MESUT ÇETİN B KATEGORİSİ  1070 ÇANAKKALE
 ATİLLA AKSOY A KATEGORİSİ 1920 1836 ÇANAKKALE
 AYHAN KAAN AYDIN A KATEGORİSİ 1999 1940 İSTANBUL
 AHMET BURAK ÇAKIN B KATEGORİSİ 1792 1653 GAZİANTEP
 EMİR ÖZTÜRK A KATEGORİSİ 2218  İZMİR
 KEREM SARP KESKİN B KATEGORİSİ 1197  ÇANAKKALE
 HASAN ALİ ÇAKIN B KATEGORİSİ 1605 1560 GAZİANTEP
 DOĞACAN DORUM B KATEGORİSİ 1639 1583 ESKİŞEHİR
 NİL ÖZTÜRK B KATEGORİSİ 1425 1242 ÇANAKKALE
 UĞUR UYSAL B KATEGORİSİ 1678 1563 ÇANAKKALE
 YUSUF KÜRÜZ A KATEGORİSİ 1988 1903 MALATYA
 HÜSEYİN TEPELİ B KATEGORİSİ 1741 1640 İSTANBUL
 AHMET ÇAĞRI AYENGİN B KATEGORİSİ 1544 1408 ÇANAKKALE
 YAŞAR FATİH AYENGİN B KATEGORİSİ 1559 1364 ÇANAKKALE
 BAYRAM GÜRBÜZ A KATEGORİSİ 1840 1739 BURSA
 ÖMER FARUK YAZICIOĞLU B KATEGORİSİ 1420 1272 YALOVA
 TOPRAK MANAP B KATEGORİSİ 1234 1075 ÇANAKKALE
 ÖZGÜR MANAP B KATEGORİSİ 1105 1162 ÇANAKKALE
 KAYRA DOĞAN B KATEGORİSİ 1319  ÇANAKKALE
 RÜZGAR ALP GÜL B KATEGORİSİ 1464  ÇANAKKALE
 EGE DANACI A KATEGORİSİ 1812 1764 İZMİR
 MELTEM ŞİMŞEK A KATEGORİSİ 1817 1756 İZMİR
 ERD KUZEY ALANBAY B KATEGORİSİ 1000  ESKİŞEHİR
 ALİ ÖZTÜRK B KATEGORİSİ 1700  SAMSUN
 ŞİAR ALGÜNERHAN B KATEGORİSİ 1763 1742 MANİSA
 EGEMEN ŞENER B KATEGORİSİ 1370  ESKİŞEHİR
 ALİ EDİZ ERENCEK A KATEGORİSİ 2021 1934 İSTANBUL
 CEVDET GÜNGÖR A KATEGORİSİ 1920 1806 ÇANAKKALE
 EFE MİRZA B KATEGORİSİ 1441  İSTANBUL
 KEMAL SAFA KONUŞOĞLU B KATEGORİSİ 1687 1555 KASTAMONU
 GÖRKEM NECMİ YIĞIN B KATEGORİSİ 1421 1220 ÇANAKKALE
 AYŞE GÜLBEN ÖREN B KATEGORİSİ 1349 1191 ÇANAKKALE
 TEOMAN EMRE APAK B KATEGORİSİ 1609 1453 İSTANBUL
 MUAMMER ATAKAN YARAR A KATEGORİSİ 1971 1891 KARAMAN
 UMUT ŞİAR DEMİR B KATEGORİSİ 1581 1440 KOCAELİ
 EMRE CAN VURŞAN B KATEGORİSİ 1713 1696 İSTANBUL
 ENGİN ERİM B KATEGORİSİ 1689 1619 İSTANBUL
 FEHMİ KUZEY YURDUN B KATEGORİSİ 1372 1261 MUĞLA
 OZAN ÖZ A KATEGORİSİ 1883 1802 İZMİR
 NEVZAT KAYGUSUZ B KATEGORİSİ 1591 1427 İZMİR
 ADNAN YAVİÇ B KATEGORİSİ 1721 1725 VAN
 ÇAĞATAY ALTIN B KATEGORİSİ 1387  ESKİŞEHİR
 ZHANGIR YERZHAN B KATEGORİSİ 1619 1438 ANTALYA
 FIRUZ ISMAYILOV B KATEGORİSİ 1599 1402 ANTALYA
 MELİH GÜREN B KATEGORİSİ 1501 1242 ÇANAKKALE
 GÖRKEM ARDA KAMİŞLİ B KATEGORİSİ 1308 1308 İSTANBUL
 BARKIN GÖNENÇ KAMİŞLİ A KATEGORİSİ 1801 1714 İSTANBUL
 EMRE TINARLIOĞLU A KATEGORİSİ 1957 1850 ORDU
 AHMET BERKİN ÜNLÜ A KATEGORİSİ 1881 1771 MANİSA
 MUSTAFA MESUD ECEVİT A KATEGORİSİ 1815 1804 İSTANBUL
 ALP BUĞRA ÜNLÜ A KATEGORİSİ 1936 1868 MANİSA
 NAZMİ USLU B KATEGORİSİ 1225  MANİSA
 ATAHAN ÇAKIL B KATEGORİSİ 0  İSTANBUL
 MEHMET SAİT DEMİR B KATEGORİSİ 1780  MANİSA
 İHSAN ÖZDEMİR B KATEGORİSİ 1443  BOLU
 FAZIL KANZA B KATEGORİSİ 1706  BOLU
 ONURALP DİNÇER B KATEGORİSİ 1469  BOLU
 AHMET BİRÇEK B KATEGORİSİ 1446 1307 ÇANAKKALE
 AŞKIN BELİZ CAN B KATEGORİSİ 1346 1090 ÇANAKKALE
 EMİR BATU DEMİREL B KATEGORİSİ 1151  DENİZLİ
 İLKİN EGE OKAY A KATEGORİSİ 2083 2002 KARAMAN
 KÜBRA SELENAY ESTİ B KATEGORİSİ 1665 1551 ANTALYA
 ONUR KAYA B KATEGORİSİ 1754  GAZİANTEP
 HAYATİ TOKSAN B KATEGORİSİ 1570 1481 ORDU
 BERAT ÖZBAĞ B KATEGORİSİ 1744 1646 ARTVİN
 MUHAMMED EFE ACAR B KATEGORİSİ 1535  ESKİŞEHİR
 EMRE İŞÇİ B KATEGORİSİ 1469 1207 ESKİŞEHİR
 ALGAN ÖZGÜR B KATEGORİSİ 1445  İSTANBUL
 SİNA ÖZGÜR B KATEGORİSİ 1598  İSTANBUL
 DURU TUNÇER B KATEGORİSİ 1690 1576 KONYA
 HAYRUN NİSA ŞAHİN B KATEGORİSİ 1714 1604 İZMİR
 BERKAY EKİNCİ A KATEGORİSİ 1869 1776 İSTANBUL
 ELİF TUANA SEDEF B KATEGORİSİ 1612 1467 İSTANBUL
 ECRİN ELA SEDEF B KATEGORİSİ 0  İSTANBUL
 AHMET ERDEM TİRİTOĞLU B KATEGORİSİ 1063  BURSA
 ECE SU KIZILTAŞ B KATEGORİSİ 1424  ANTALYA
 ÖZGÜR AKMAN A KATEGORİSİ 2034 2000 ANKARA
 MUSTAFA HALUK ÜTEBAY B KATEGORİSİ 1629  TEKİRDAĞ
 GÖKHAN DEMİRAĞ A KATEGORİSİ 1916 1815 YALOVA
 BATUHAN DEMİRAĞ A KATEGORİSİ 2059 1978 MUĞLA
 FEHMİ OĞUZ ÖZKEROĞLU B KATEGORİSİ 1542 1529 ÇANAKKALE
 SERHAT AKKUŞ B KATEGORİSİ 1442 1440 ÇANAKKALE
 MİRAÇ KEREM MADEN A KATEGORİSİ 2054 2014 MANİSA
 EMİN KAVALCI B KATEGORİSİ 1578 1495 BALIKESİR
 SHAHIN HAJIYEV A KATEGORİSİ 2039 2006 KAHRAMANMARAŞ
 ALGUHAN KURULAR B KATEGORİSİ 1298  ÇANAKKALE
 BOĞAÇHAN SARP KURULAR B KATEGORİSİ 1202  ÇANAKKALE
 SUĞRA TEPELİ B KATEGORİSİ 1631 1239 ANKARA
 NİLSU ENÇ B KATEGORİSİ 1591 1339 ÇANAKKALE
 MUSTAFA KAVUKCU B KATEGORİSİ 1770 1663 DENİZLİ
 KEMAL SAVAŞ B KATEGORİSİ 1393 1311 BURSA
 ALPER CAN B KATEGORİSİ 1114  UŞAK
 OSMAN HAKAN ACAR B KATEGORİSİ 1024  DENİZLİ
 ADA GENLİK B KATEGORİSİ 1595 1427 ÇANAKKALE
 ALPEREN ERYILMAZ B KATEGORİSİ 1270  ÇANAKKALE
 UMUT YOLSAL A KATEGORİSİ 2037 1981 YALOVA
 MEHMET MERT SARIKAYA B KATEGORİSİ 1212  YALOVA
 MURAT CANTÜRK B KATEGORİSİ 1431 1461 ANKARA
 YUSUF BUĞRA ÖZER B KATEGORİSİ 1401 1311 İSTANBUL
 HAFİZE DEMİRTAŞ B KATEGORİSİ 1775 1708 DENİZLİ
 YİĞİT KİRAZ B KATEGORİSİ 1767 1610 DENİZLİ
 GÖKDENİZ PEKTAŞ B KATEGORİSİ 1694 1625 İSTANBUL
 BERKAY DALOĞLU B KATEGORİSİ 1771 1688 ÇORUM
 HALİL CENK SÜER B KATEGORİSİ 1548 1498 İSTANBUL
 ÖMER TARIK ALKAN A KATEGORİSİ 1804 1674 ESKİŞEHİR
 BERKAN HACIOĞLU A KATEGORİSİ 1998 1953 YALOVA
 FARUK ESAT ERGİN A KATEGORİSİ 1842 1790 ÇANAKKALE
 KUTAY ÖZKURT B KATEGORİSİ 1799  BURSA
 ÇAĞLA DİNÇER B KATEGORİSİ 1383 1222 BURDUR
 DENİZ ÖZKURT B KATEGORİSİ 1658  İZMİR
 SEFA VAR B KATEGORİSİ 1724 1626 AKSARAY
 YUSUF ERKAN YENİCE B KATEGORİSİ 1633  AKSARAY
 YUNUS EMRE ERDOĞAN A KATEGORİSİ 1862 1740 DENİZLİ
 ATA DÜNDAR B KATEGORİSİ 1332  ÇANAKKALE
 NAİL ARDA UYSAL B KATEGORİSİ 1470 1342 ÇANAKKALE
 UYGAR DURUÇAY B KATEGORİSİ 1339  İSTANBUL
 ETEM DURUÇAY B KATEGORİSİ 1577  İSTANBUL
 İSMAİL TARIK BALTACI A KATEGORİSİ 2012 1946 YALOVA
 ATAKAN MERT BİÇER A KATEGORİSİ 1916 1808 İZMİR
 HANDENUR ŞAHİN A KATEGORİSİ 1969 1910 KAHRAMANMARAŞ
 DENİZ CEVAT TEZEL B KATEGORİSİ 1174  TEKİRDAĞ
 SILA TEZEL B KATEGORİSİ 1258  TEKİRDAĞ
 MEHMET TOLGA AKTAN A KATEGORİSİ 1806 1747 İSTANBUL
 SARPER EKİN BOZDOĞAN B KATEGORİSİ 1653  ANKARA
 AZRA ARSLANEL B KATEGORİSİ 1000  ÇANAKKALE
 ARDA ARSLANEL B KATEGORİSİ 1098  ÇANAKKALE
 KAAN ÇETİNKAYA B KATEGORİSİ 1096  UŞAK
 IŞIK ÜNALAN B KATEGORİSİ 1010 0 ÇANAKKALE
 DORUK ÖZATA B KATEGORİSİ 1626  ANKARA
 GÜLDEN POSTOĞLU B KATEGORİSİ 1460 1212 MUĞLA
 LİNA ASLAN B KATEGORİSİ 1658 1524 AYDIN
 MERT EREN ÇETİN B KATEGORİSİ 1073  ÇANAKKALE
 İBRAHİM HALİL YILDIRIM B KATEGORİSİ 1734  ANKARA
 ERTAN KARATİKEN B KATEGORİSİ 1414 1428 MERSİN
 BERAY KARATİKEN B KATEGORİSİ 1307 1078 MERSİN
 ÖZLEM GÖÇMEN B KATEGORİSİ 1000  ÇANAKKALE
 SERAY KARATİKEN B KATEGORİSİ 1682 1521 MANİSA
 BERK ZAİMOV B KATEGORİSİ 1685 1544 ÇANAKKALE
 ERAY ŞAT A KATEGORİSİ 1917 1826 YALOVA
 SEMİH TAHA ERKÖLE B KATEGORİSİ 1207  BURSA
 MELİH NACİ ERKÖLE B KATEGORİSİ 1709 1619 BURSA
 SERKAN BAŞKURT B KATEGORİSİ 1784 1701 BURSA
 ÇAĞATAY AYDOĞDU A KATEGORİSİ 1820 1829 İSTANBUL
 SARVEN ÇAKMAK A KATEGORİSİ 1837  İSTANBUL
 AHMAD RASHID ABIDY B KATEGORİSİ 1546 1472 ANKARA
 KEREM ALBAYRAK A KATEGORİSİ 1916 1833 İSTANBUL
 SEHA ÇALIŞKAN A KATEGORİSİ 1819 1738 EDİRNE
 LEVENT ERİNÇ SÖZBİR B KATEGORİSİ 1796 1553 İSTANBUL
 KEMAL KAAN ÖZGÜR B KATEGORİSİ 1413 1208 İSTANBUL
 MUSTAFA YİĞİT ERKE B KATEGORİSİ 1712 1617 ÇANAKKALE
 ALİCAN KARTALKANAT A KATEGORİSİ 1817  İSTANBUL
 SERMİN NAZ AYDEMİR B KATEGORİSİ 1592 1395 MERSİN
 ABDULLAH SÖZEN B KATEGORİSİ 1704  ANKARA
 ELA BAŞPINAR B KATEGORİSİ 1170  İSTANBUL
 DİLA BAŞPINAR B KATEGORİSİ 1345 1363 İSTANBUL
 LARA BAŞPINAR B KATEGORİSİ 1749 1681 BURDUR
 BUĞRA EGE KOÇ B KATEGORİSİ 1503 1249 YALOVA
 AZRA ECE KOÇ B KATEGORİSİ 1607 1424 YALOVA
 TEOMAN GÜNEY ERSÖZ B KATEGORİSİ 1502 1197 ANKARA
 SERTAN NAZLI B KATEGORİSİ 1770 1677 ANKARA
 CEYDA TARLABAŞI B KATEGORİSİ 1393 1210 İSTANBUL
 EMİRHAN TARLABAŞI A KATEGORİSİ 2081 2036 İZMİR
 ÇAĞAKAN KUYUCUOĞULLARI B KATEGORİSİ 1679 1553 ANKARA
 ANIL ALABAŞ B KATEGORİSİ 1477 1180 ÇANAKKALE
 KAYRA ÖZKAYNAKÇI B KATEGORİSİ 1477 1325 İSTANBUL
 KAAN KEÇECİ B KATEGORİSİ 1365  İZMİR
 MUHAMMED İHSAN ATİK B KATEGORİSİ 1452 1353 ANTALYA
 ÖMER AMİR AKDAĞ A KATEGORİSİ 1850 1724 KAHRAMANMARAŞ
 GÖKÇE MERT GÜLER B KATEGORİSİ 1411  ÇANAKKALE
 BAŞAK CESUR B KATEGORİSİ 1433 1236 ANKARA
 BERKANT BONCUKÇU B KATEGORİSİ 1570 1430 ÇANAKKALE
 MURAT YANIK A KATEGORİSİ 1967 1875 ZONGULDAK
 CİHAN SAVAŞ B KATEGORİSİ 1472  İSTANBUL
 VELİ KAYAN A KATEGORİSİ 1883 1814 ANKARA
 İDA ÖZTUKSAVUL B KATEGORİSİ 1554 1370 İSTANBUL
 TAYFUN TEZCAN B KATEGORİSİ 1052  ÇANAKKALE
 EMİRHAN İYİGÜN B KATEGORİSİ 1554 1401 ANTALYA
 ERCAN ŞEN B KATEGORİSİ 1083  ÇANAKKALE
 UKTENUR ÇATAL A KATEGORİSİ 1818 1738 GİRESUN
 BİLAL SİNAN ÇILDIR B KATEGORİSİ 1571  KOCAELİ
 MERT YIĞIN B KATEGORİSİ 1126  ÇANAKKALE
 ÖMER BENEK B KATEGORİSİ 1735  KOCAELİ
 YUSUF MERT ARK B KATEGORİSİ 1196  KOCAELİ
 HAYRİ ATAHAN OLGUN B KATEGORİSİ 1534  KOCAELİ
 EREN TUNA B KATEGORİSİ 1613  KOCAELİ
 EROL ERDEM B KATEGORİSİ 1496  ELAZIĞ
 BİLGE AVCI B KATEGORİSİ 1130  HATAY
 MESUT ATABAY B KATEGORİSİ 1634  İSTANBUL
 HÜR YASİN A KATEGORİSİ 2069  İZMİR
 ALİ BARKIN KARA A KATEGORİSİ 1939 1863 YALOVA
 ARDA CEYLAN B KATEGORİSİ 1649 1552 ANKARA
 TALU KERVANCIOĞLU B KATEGORİSİ 1546 1509 GAZİANTEP
 CEM SABAHİ A KATEGORİSİ 1811 1701 ADANA
 MERİÇ ÇİÇEK B KATEGORİSİ 0 0 BURSA
 FİKRET ÇALIŞKAN B KATEGORİSİ 1357 0 ERZURUM
 EBRAR ÇOKDERİN B KATEGORİSİ 1182  ÇANAKKALE
 BARIŞ ERTÜRK B KATEGORİSİ 1608  GAZİANTEP
 CEM ÇEKLİ B KATEGORİSİ 1683 1707 ANTALYA
 BUSE NAZ KOÇYİĞİT A KATEGORİSİ 1836 1804 KARAMAN
 AHMET EFEKAN ALAZ A KATEGORİSİ 2092 2048 İZMİR
 BURAK KAPLANCAN B KATEGORİSİ 1591 1417 MANİSA
 SAMİ ÇELİKTAŞ B KATEGORİSİ 1577  VAN
 BERK COŞAR B KATEGORİSİ 1452 1403 BURSA
 HÜSEYİN EREN YERDEN A KATEGORİSİ 1907 1816 KAHRAMANMARAŞ
 (CM)EFE METEHAN YAVUZ A KATEGORİSİ 1828 1688 BOLU
 GÜLENAY AYDIN B KATEGORİSİ 1686 1571 MERSİN
 İLAYDA KAYGISIZ B KATEGORİSİ 1769 1647 DENİZLİ
 YAĞIZ ÇINAR AKIN A KATEGORİSİ 1819 1933 İSTANBUL
 (CM) CAN HAKTAN UNAT A KATEGORİSİ 2035 2006 İSTANBUL
 (CM) EGE KARAAHMETOĞLU A KATEGORİSİ 2028 2086 ANKARA
 GÜLCE NEHİR KARA B KATEGORİSİ 1755 1659 YALOVA
 NİMET SERAY İLKBAHAR B KATEGORİSİ 1737 1622 KARAMAN
 YARENNAZ YORĞUN A KATEGORİSİ 1803 1739 İSTANBUL
 YAREN BEKTAŞ B KATEGORİSİ 1306  ÇORUM
 DEMİR KÜRŞAT YILDIZ B KATEGORİSİ 1272 1236 BİLECİK
 GÜNEŞ YILDIZ B KATEGORİSİ 1563 1295 SİİRT
 SAMET ACAR B KATEGORİSİ 1554 1475 ÇANAKKALE
 ÖZKAN UĞUR B KATEGORİSİ 1537 1406 BURSA
 BEYZA NUR TOYDEMİR B KATEGORİSİ 1664 1520 DENİZLİ
 KAAN EREN ARSLAN B KATEGORİSİ 1198  ÇANAKKALE
 YUSUF BARAN CEVİZCİ B KATEGORİSİ 1482  ANKARA
 ALP ARSLAN B KATEGORİSİ 1402 1243 ÇANAKKALE
 ERDEM İSTEKLİ B KATEGORİSİ 1766 1696 ÇANAKKALE
 FURKAN EMRE AYTEKİN B KATEGORİSİ 1730  ÇANAKKALE
 METE ALP ARSLAN B KATEGORİSİ 1461 1167 İSTANBUL
 SÜLEYMAN KAĞAN BİLAL B KATEGORİSİ 1224  BURSA
 DEFNE ÇETİN B KATEGORİSİ 1517  MANİSA
 ÖZGÜR OZAN GÜRALP B KATEGORİSİ 1386  KOCAELİ
 YİGİT BORA ALTUNDAŞAR B KATEGORİSİ 1540 1355 İZMİR
 ARDA ALAN B KATEGORİSİ 1079  ÇANAKKALE
 YUSUF DÖNMEZ A KATEGORİSİ 2083 1994 KARAMAN
 TİBET YILMAZTÜRK B KATEGORİSİ 1422 1319 İSTANBUL
 MUSTAFA BUĞDAYCI B KATEGORİSİ 1626 1591 YALOVA
 NEHİR ŞEN B KATEGORİSİ 1323 1050 ANTALYA
 UĞUR CAN TAY B KATEGORİSİ 1703 1527 ANTALYA
 HASAN NEZİH AKTAY B KATEGORİSİ 1289  ÇANAKKALE
 KEREM ERDAL B KATEGORİSİ 1729 1579 ANKARA
 EMRE ERDAL B KATEGORİSİ 1673 1555 ANKARA
 VEHBİ ERDAL B KATEGORİSİ 1331 1144 ANKARA
 SİBEL ERDAL B KATEGORİSİ 1182 1024 ANKARA
 SELİN ZEYNEP AKKUŞ B KATEGORİSİ 0  ESKİŞEHİR
 BENSU KAHRIMAN B KATEGORİSİ 1023  ÇANAKKALE
 EMRE DEMİRBAŞ A KATEGORİSİ 1942 1955 KARAMAN
 METE ÖZDER B KATEGORİSİ 1363  İSTANBUL
 İBRAHİM KAYA ÜNVER B KATEGORİSİ 1613 1507 İSTANBUL
 EMİR EGE SÖNMEZ B KATEGORİSİ 1226  ÇANAKKALE
 ATABERK BAYRAKTAR B KATEGORİSİ 1156  ÇANAKKALE
 CAN IŞIK B KATEGORİSİ 1636 1470 SAKARYA
 OKAN KİRAZCI B KATEGORİSİ 1668 1615 TEKİRDAĞ
 EGE DEMİR B KATEGORİSİ 1485 1336 DENİZLİ
 BİYÇE KORKMAZ B KATEGORİSİ 1615  SİVAS
 TUFAN CAN UZUNER A KATEGORİSİ 2050 1994 ANKARA
 İBRAHİM DAL B KATEGORİSİ 1620 1528 ADANA
 EFE KEMAL ÖZDEMİR B KATEGORİSİ 1274 1238 İSTANBUL
 ARDA BAYCU B KATEGORİSİ 1309  ANKARA
 ONUR ŞAHİN B KATEGORİSİ 1733 1629 ÇORUM
 VOLKAN REŞAT SİLİVRİ B KATEGORİSİ 1537  İSTANBUL
 GÖNÜLDEN SEDA ALEV B KATEGORİSİ 1706 1606 ANTALYA
 MEHMET EFE PAKYÜREK B KATEGORİSİ 1390  İSTANBUL
 MELEK ZEYNEP AYDIN B KATEGORİSİ 0  BURSA
 ESİLA BAKİ B KATEGORİSİ 1076  ÇANAKKALE
 ŞENAY DANIŞAN B KATEGORİSİ 1067  ÇANAKKALE
 İBRAHİM ÇETİN B KATEGORİSİ 1216  ÇANAKKALE
 KAYRA YILMAZ B KATEGORİSİ 1569 1394 BURSA
 SAMET VATANSEVER B KATEGORİSİ 1700 1508 İZMİR
 ELİF ASLAN B KATEGORİSİ 1309 1098 SİNOP
 NECMETTİN ARDA PİŞİRİCİ B KATEGORİSİ 1574 1606 ESKİŞEHİR
 LEVENT TÜMER B KATEGORİSİ 1799  BOLU
 SELCAN AYBERK AYDOĞDU B KATEGORİSİ 1698 1597 BURSA
 ÇAĞAN TUNA ÖCAL B KATEGORİSİ 1197  GAZİANTEP
 MİR EFE ÇETİN B KATEGORİSİ 1270  ANTALYA
 DEFNE RENGİN ÇETİN B KATEGORİSİ 1261  ANTALYA
 BORA BAŞMAK B KATEGORİSİ 1287 1168 ESKİŞEHİR
 IŞILAY YILDIZ B KATEGORİSİ 1698 1458 KOCAELİ
 OKAN ÖZSAKALLIOĞLU A KATEGORİSİ 2022 1983 BOLU
 AKIN ÖZSAKALLIOĞLU A KATEGORİSİ 1877 1835 BOLU
 ERTUĞRUL EFE CANKURT B KATEGORİSİ 1055  BALIKESİR
 UĞUR GECE B KATEGORİSİ 1583 1384 BURSA
 SILA KAYA B KATEGORİSİ 1433  İSTANBUL
 DİLEM ŞAHİN B KATEGORİSİ 1439 1365 KIRKLARELİ
 HİDAYET MEHMET GÜRBÜZ B KATEGORİSİ 0  ÇANAKKALE
 ECE VANLIOĞLU B KATEGORİSİ 1315 1134 BURSA
 DOĞAN AKPULAT A KATEGORİSİ 1891 1802 ESKİŞEHİR
 İREM ONBAŞI B KATEGORİSİ 1483  BURSA
 CEMİL ESAT DAMAR B KATEGORİSİ 1728 1661 BURSA
 BEREN DİKİLİTAŞ B KATEGORİSİ 1465 1131 ANKARA
 NİHAT KEREM AYDIN B KATEGORİSİ 1410 1233 BURSA
 HASAN ÖZDİLEK A KATEGORİSİ 1923  ÇORUM
 KADİR KEREM ÇINAR B KATEGORİSİ 1242 1092 ÇANAKKALE
 SALİH OĞULCAN ÇINAR B KATEGORİSİ 1354 1260 ÇANAKKALE
 EMRE BABAGİL B KATEGORİSİ 1494  ANKARA
 EREN ÇINAR ÇOBAN B KATEGORİSİ 1597  ANKARA
 TUNA ÇOBAN B KATEGORİSİ 1229  ANKARA
 TAHSİN ALTIKULAÇ B KATEGORİSİ 1002  ÇANAKKALE
 ZEYNEP ÖZKAN B KATEGORİSİ 1074  ÇANAKKALE
 GÖKÇEN YILMAZ B KATEGORİSİ 1469 1324 İSTANBUL
 EYLÜL ÇELİK B KATEGORİSİ 1769  İSTANBUL
 (FM)VOLKAN SEVGİ A KATEGORİSİ 2218 2199 MERSİN
 YILMAZ YAMAN B KATEGORİSİ 1625 1419 BALIKESİR
 DENİZ OCAKAÇAN A KATEGORİSİ 1892 1856 İSTANBUL
 ALPER SALİH YILMAZ B KATEGORİSİ 1704  ANKARA
 GÖKTUĞ BEŞOĞUL B KATEGORİSİ 1000  ÇANAKKALE
 BATUHAN FETTAH B KATEGORİSİ 1293  BURSA
 BURAK IŞIK B KATEGORİSİ 1031  BURSA
 MEHMET EMİR HAYRAT B KATEGORİSİ 1644 1536 DÜZCE
 YUSUF EFE İNCİLER B KATEGORİSİ 1557 1364 İSTANBUL
 ASKAR RZAYEV A KATEGORİSİ 2144 2080 BURSA
 FURKAN BÜKE B KATEGORİSİ 1799 1729 BURSA
 EMRAH KILIÇ B KATEGORİSİ 1146  NİĞDE
 AKARSU BENGİ ÇELİK B KATEGORİSİ 1615 1475 İZMİR
 RAUF KILCAN B KATEGORİSİ 1460 1245 ÇANAKKALE
 KUTAY SAKMAK B KATEGORİSİ 1272  GAZİANTEP
 ÖZKAN PAKEL B KATEGORİSİ 0  İSTANBUL
 MEHMET ALİ SARAÇ B KATEGORİSİ 1000  ÇANAKKALE
 NEHİR YILDIRIM B KATEGORİSİ 1316 1174 ÇANAKKALE
 YİĞİT CANBAZOĞLU B KATEGORİSİ 1203  ÇANAKKALE
 ERDEM İLKİMEN B KATEGORİSİ 1352  DENİZLİ
 MEHMET EMRE İLKİMEN A KATEGORİSİ 1825 1774 DENİZLİ
 YILMAZ FATİH ALTUNEL B KATEGORİSİ 1374  BURSA
 YAĞIZ ÜÇKAN B KATEGORİSİ 1576 1290 AYDIN
 CANBERK İNAN A KATEGORİSİ 1926 1777 SAMSUN
 CEMRE AKDUR B KATEGORİSİ 1129  ÇANAKKALE
 BORA SAYAR B KATEGORİSİ 1532 1362 İZMİR
 ATEŞ ATABEY AYHAN B KATEGORİSİ 1281 1192 TEKİRDAĞ
 YAĞIZ GALLEVCİ A KATEGORİSİ 1812 1734 BURSA
 OKTAY YİĞİT YÜKSEL B KATEGORİSİ 1407  ARTVİN
 TUNAHAN YILDIZ B KATEGORİSİ 1637 1349 ARTVİN
 DENİZ CİHAN ASLAN B KATEGORİSİ 1405 1355 KARAMAN
 KADİR BÜLENT SAKALLIOĞLU B KATEGORİSİ 1000  İSTANBUL
 MEHMET BURAK SAKALLIOĞLU B KATEGORİSİ 1619  İSTANBUL
 BADE ALTUN B KATEGORİSİ 1149  ÇANAKKALE
 (WCM) GÜLCAN SENA KAYIŞ B KATEGORİSİ 1555 1361 İZMİR
 CAHİT YILMAZ B KATEGORİSİ 1480 1581 KOCAELİ
 EMRE KOCAKAPLAN B KATEGORİSİ 1665 1519 SAKARYA
 YASİR USLU B KATEGORİSİ 0  ÇANAKKALE
 AHMET EMRE ÖZBAKIR B KATEGORİSİ 1562 1495 ANKARA
 CAN TAŞAN B KATEGORİSİ 1372 1135 KOCAELİ
 MEHMET AŞKIN TAŞAN A KATEGORİSİ 2056 1989 KOCAELİ
 YÜKSEL UZUN B KATEGORİSİ 1268  SAMSUN
 DORUK MÜFTÜOĞLU B KATEGORİSİ 1122  ZONGULDAK
 EVREN OĞURTANI B KATEGORİSİ 1646 1600 İSTANBUL
 MUSTAFA GÜÇLÜ DENEÇ B KATEGORİSİ 1518  MANİSA
 ABDURRAHMAN ŞAHAP A KATEGORİSİ 1806  İSTANBUL
 SEZGİN MEHMETCİK A KATEGORİSİ 1890  İSTANBUL
 OKAN İZİ B KATEGORİSİ 1586 1474 BURSA
 BARAN BÜYÜKBOZKOYUN B KATEGORİSİ 1697  ÇANAKKALE
 CEYHUN AK B KATEGORİSİ 1429 0 İSTANBUL
 KAAN ÜNALAN B KATEGORİSİ 1630 1450 İSTANBUL
 TEKİN ALP ERDOĞAN B KATEGORİSİ 1748 1673 İZMİR
 AZRA HOROZOĞLU B KATEGORİSİ 1395 1127 ADANA
 DEVİN HİŞİL A KATEGORİSİ 1816 1684 İSTANBUL
 İSMAİL AKSÖZ B KATEGORİSİ 1150  İSTANBUL
 BURAK CAN AKSÖZ B KATEGORİSİ 1597  İSTANBUL
 RÜZGAR BULUT AKSÖZ B KATEGORİSİ 1688  İSTANBUL
 DENİZ YILDIZ B KATEGORİSİ 1467 1352 TEKİRDAĞ
 ATAKAN ERDOĞAN A KATEGORİSİ 1821 1713 ADANA
 ILGAZ POTUR B KATEGORİSİ 0  BURSA
 VADİ DORUK POTUR B KATEGORİSİ 1447 1308 BURSA
 HELİN BEREN AYGÜN B KATEGORİSİ 1529 1340 KARAMAN
 ECEM ÖZTÜRK B KATEGORİSİ 1530 1271 ORDU
 KENAN RAFAEL RODRIGUEZ FUENTES B KATEGORİSİ 1527 1355 İSTANBUL
 BARTU ÇAKMAK B KATEGORİSİ 1118  İSTANBUL
 ARDA YUNGUCU A KATEGORİSİ 1891 1833 ANTALYA
 ARDACAN ŞAHİN B KATEGORİSİ 1137  ÇANAKKALE
 ENGİNCAN ŞAHİN B KATEGORİSİ 1126  ÇANAKKALE
 SUAT ŞÜKRÜ İPEK B KATEGORİSİ 1642 1650 ÇANAKKALE
 UMUT DENİZ OLGUNAY B KATEGORİSİ 1223  ÇANAKKALE
 DENİZ KARASAKAL B KATEGORİSİ 1485 1297 İSTANBUL
 ÖZGÜ GÖRCÜK B KATEGORİSİ 1344  ISPARTA
 ALPER KUŞOĞLU B KATEGORİSİ 1419  ÇANAKKALE
 ERHAN SAYIN A KATEGORİSİ 1955 1898 İSTANBUL
 ERCAN ERGÜN B KATEGORİSİ 1266  İSTANBUL
 BURAK SARI B KATEGORİSİ 0  İSTANBUL
 ENES KAAN YÜCEL B KATEGORİSİ 1003  ÇANAKKALE
 TUNA ADATEPE B KATEGORİSİ 1278  TEKİRDAĞ
 MEHMET İYİOL A KATEGORİSİ 1863 1848 BURSA
 ATEŞ GÜN ANACAK B KATEGORİSİ 1004  İZMİR
 MESUT TANER BALCI B KATEGORİSİ 1551  ÇANAKKALE
 AZRA YEŞİL B KATEGORİSİ 1251 1268 İSTANBUL
 ARDA YEŞİL B KATEGORİSİ 1558 1382 İSTANBUL
 LARANUR AYDIN B KATEGORİSİ 1113  TEKİRDAĞ
 NİSANUR AYDIN B KATEGORİSİ 1177  TEKİRDAĞ
 NAİL ODABAŞI B KATEGORİSİ 1579 1442 İSTANBUL
 ATAKAN EKEN B KATEGORİSİ 1752  İSTANBUL
 İSMAİL BOLKAR TÜRK B KATEGORİSİ 1198  TRABZON
 HAYRETTİN DENİZ CENGİZ B KATEGORİSİ 1223  TEKİRDAĞ
 OĞUZ ALP EROĞLU B KATEGORİSİ 1152  TEKİRDAĞ
 ÖMER YİĞİT YAMAN B KATEGORİSİ 1473 1303 ISPARTA
 EBRAR MERYEM CANITEZ B KATEGORİSİ 1045  ÇANAKKALE
 BERKAY ŞENAY B KATEGORİSİ 1479  MANİSA
 AKIN DORA B KATEGORİSİ 1338 1110 BURSA
 BARTU KAYAR B KATEGORİSİ 1154  İSTANBUL
 AHMET TUNAY ÇELİK B KATEGORİSİ 1586 1518 ESKİŞEHİR
 ALİHAN DEMİRBAĞ A KATEGORİSİ 2036  BURSA
 AZMİ DERİN BİRSUN B KATEGORİSİ 1320  İSTANBUL
 ÖMER GÜNEŞ TÜRK B KATEGORİSİ 1000 0 BURSA
 TALHA GÜNEŞ TÜRK B KATEGORİSİ 1545 1388 BURSA
 AKIN AYDIN B KATEGORİSİ 1465  ESKİŞEHİR
 BAŞAR AYDIN B KATEGORİSİ 1374  ESKİŞEHİR
 ALİ YILDIRIM B KATEGORİSİ 1197 1142 ADANA
 DENİZ YILDIRIM B KATEGORİSİ 1745 1669 ADANA
 ATAKAN AYŞAKAR B KATEGORİSİ 1417 1256 İZMİR
 ERAY AHMET ÖZTÜRK B KATEGORİSİ 1366  İSTANBUL
 VEYSEL PEKDEMİR B KATEGORİSİ 1657 1589 BURSA
 BERAT ÇAĞDAŞ ERİŞEN B KATEGORİSİ 1060  İSTANBUL
 POYRAZ PİRİM B KATEGORİSİ 1387  İSTANBUL
 SALİM FENERLİ B KATEGORİSİ 1175  BURSA
 KUZEY YILMAZ B KATEGORİSİ 1446 1263 İSTANBUL
 BARIŞ YUNUS B KATEGORİSİ 1431 1166 İZMİR
 ALİ EMRE YUNUS B KATEGORİSİ 1466 1241 İZMİR
 ÜMİT KURDOĞLU B KATEGORİSİ 1430 1355 BALIKESİR
 SUAT ŞENGÖL B KATEGORİSİ 1607  VAN
 DİLEK TÜRÜNZ B KATEGORİSİ 1507 1307 ÇANAKKALE
 UMUT ATA AKBAŞ B KATEGORİSİ 1666  SAMSUN
 KAĞAN KEREM AÇIKGÖZ B KATEGORİSİ 1717 1571 İZMİR
 DOĞA KARAÇAY B KATEGORİSİ 1460 1253 BİTLİS
 ÖZGÜR AKKAŞ B KATEGORİSİ 1256 1179 ÇANAKKALE
 DORUK AKKAŞ B KATEGORİSİ 1464 1224 ÇANAKKALE
 MERT ALİ KAYAN B KATEGORİSİ 1615 1443 DENİZLİ
 KUZEY BAYINDIR B KATEGORİSİ 1775 1669 KARAMAN
 BURAK ALP MUTLU B KATEGORİSİ 1306 0 BURSA
 EDİZ GÜREL B KATEGORİSİ 1680 1586 BURSA
 MUSTAFA BOĞAZ B KATEGORİSİ 1485 1409 İSTANBUL
 MUHAMMET BOĞAZ B KATEGORİSİ 1534 1424 İSTANBUL
 SİNAN ŞAR B KATEGORİSİ 1081  İSTANBUL
 CAN ŞAR B KATEGORİSİ 1691 1603 İSTANBUL
 MEHMET EMİR ÖZKAN B KATEGORİSİ 1179  İSTANBUL
 SANEM VURAL B KATEGORİSİ 1340 1323 İSTANBUL
 PINARSU GÜÇLÜ B KATEGORİSİ 1062  İZMİR
 DORUK YILDIZ B KATEGORİSİ 1199 1039 BURSA
 DOĞA BÜYÜKÖNDER B KATEGORİSİ 1226  İZMİR
 MEHMET CAN BAŞTEMİR B KATEGORİSİ 1518  GAZİANTEP
 ELİF ÖZKAN B KATEGORİSİ 1437 1278 İZMİR
 MEHMET ERTUĞRUL KAYA B KATEGORİSİ 1402  GAZİANTEP
 BERK ÖZCAN B KATEGORİSİ 1699 1521 KASTAMONU
 UZAY ALTAY ÖNEM A KATEGORİSİ 1894 1880 İSTANBUL
 CEM ÖNEM A KATEGORİSİ 1967 1819 EDİRNE
 UMUT TEMİZER B KATEGORİSİ 1548  İSTANBUL
 BARTU HOCEK B KATEGORİSİ 1035  DENİZLİ
 YİĞİT HOCEK B KATEGORİSİ 1515 1221 DENİZLİ
 AHMET MAHİR DEMİRELLİ B KATEGORİSİ 1680 1556 BALIKESİR
 İSMAİL KUZEY YILMAZEL B KATEGORİSİ 1313  İSTANBUL
 ALPER ÇOLAK B KATEGORİSİ 1445  AYDIN
 YAVUZ ANACAK B KATEGORİSİ 0  İZMİR
 HASAN GÜNEŞ ANACAK B KATEGORİSİ 1443 1199 İZMİR
 ELİF GÜNEŞ ŞENEL B KATEGORİSİ 1147  ANKARA
 TOPRAK ŞENEL B KATEGORİSİ 1197  ANKARA
 ÖMER FARUK TOPUZ B KATEGORİSİ 1325 1130 MANİSA
 YİĞİTHAN FURKAN YILMAZ B KATEGORİSİ 1513 1320 ÇANAKKALE
 TUANA AYDIN B KATEGORİSİ 1040  BURSA
 SERKAN KOÇ B KATEGORİSİ 1768 1719 SAMSUN
 YİĞİT EMRE YILMAZ B KATEGORİSİ 1406 1200 İSTANBUL
 EFE EREN KAVİLCİOĞLU B KATEGORİSİ 1262  İSTANBUL
 YİĞİT HAN KORKMAZ B KATEGORİSİ 0  EDİRNE
 ŞÜKRÜ ALKAN B KATEGORİSİ 1661 1569 ANKARA
 ALİ EFE ASLAN B KATEGORİSİ 1477 1265 ANKARA
 TUNA TUNÇ B KATEGORİSİ 1177  MANİSA
 ERDEM ŞENER B KATEGORİSİ 1102  ZONGULDAK
 KEREM ŞENER B KATEGORİSİ 1455  ZONGULDAK
 DENİZCAN KARAÇELEBİ B KATEGORİSİ 1380 1115 İZMİR
 ÖMER EGE BOZ B KATEGORİSİ 1576 1377 DENİZLİ
 FATİH EMRE BOZ A KATEGORİSİ 1853 1712 DENİZLİ
 ZAVEN ÇİĞDEMOĞLU B KATEGORİSİ 1600 1624 ANKARA
 BATU ÇELEN B KATEGORİSİ 1029  BURSA
 BORA ÇELEN B KATEGORİSİ 1072  BURSA
 YİĞİT AKALTUNTAŞ B KATEGORİSİ 1260  TEKİRDAĞ
 IŞIK KULABAŞ B KATEGORİSİ 1331 1130 İZMİR
 HALİS ALTIN B KATEGORİSİ 1681 1598 İSTANBUL
 CELALETTİN ERSÖZ B KATEGORİSİ 1403 1445 İSTANBUL
 ÖMER ÖZTÜRK B KATEGORİSİ 1492  İZMİR
 ABDULLAH BATURALP ŞAHİN B KATEGORİSİ 1407 1187 ÇANAKKALE